PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vaš laptop?



Niko Bellic
07-04-2009, 08:50
Kao što svi već dobro znate, prodaja prijenosnih računala raste iz dana u dan. Danas "prosječan" laptop može obavljati sve zadaće (osim igranja najnovijih igara) jednako dobro kao i stolno računalo, a zauzima puno manje prostora i troši manje električne energije nego "prosječna" konfiguracija...

Vjerujem da mnogi od vas već posjeduju (ili planiraju nabaviti) nekakav laptop i zato mislim da bi bilo zgodno da oni koji ih imaju ovdje napišu koji laptop koriste, svoja iskustva s njim, glavne prednosti i mane pojedinih modela i (ako su doživjeli neki kvar) ugodna ili neugodna iskustva sa ovlaštenim servisima...

Također, opišite i vaša iskustva s dodatnom opremom poput torbi, ruksaka, miševa i brojnih drugih dodataka koji poboljšavaju iskustvo korištenja prijenosnih računala i olakšajte drugima izbor u gomili takvih proizvoda koji su nam danas dostupni na tržištu...

Zajedno smo jači...

Hellboy
07-04-2009, 08:57
Ovaj tjedan mi stiže Acer Aspire 5735Z. Čini mi se kao zabavan uređaj. Dvojezgreni proc, 3GB radne, Intelova Dx10 grafika (nije bog zna što, no ionako nenam namjeru tjerati GTAIV na njoj, 320GB HDD na koji mislim baciti Vistu kad mi stigne. All in all, za multimediju i lagani gaming sasvim solidan uređaj. Jedino još moram uzeti nekakvu torbu za njega.

Milojko
07-04-2009, 09:11
Nekako ne volim laptope i mislim ih izbjegavat dok mogu.

Niko Bellic
07-04-2009, 09:32
Jučer sam uzeo crni Dell Studio 1537 i impresioniran sam. Ima dvojezgreni Intel Pentium T3200 proc na 2.0 GHz, grafu ATI Mobility Radeon HD 3450 sa 256 MB memorije, 2 GB DDR2 memorije na 667 MHz, WD disk od 160 GB, slot in DVD pržilicu (predobra stvar), VGA i HDMI izlaz, eSATA port, 4 USB 2.0 porta, Bluetooth, WLAN i (što mi se posebno sviđa) pod garancijom je 36 mjeseci...

Sve to za samo 4.199,00 kuna...

Prezadovoljan sam!

Sgt. Bull
07-04-2009, 13:06
Nitko ne slini na one netbookove? Brat ima notebook, ali meni su fancy netbookovi, čisto za pregledavanje foruma, čitanje maila i pisanje nekih stvari za fakultet (još kad imaš dosadno predavanje i netbook uz sebe i bežični net na faxu, pff life is good =D )

Niko Bellic
07-04-2009, 13:28
Nitko ne slini na one netbookove?

Imam ti ja onaj mali plavi Acer Aspire One 8.9" s diskom od 160 GB i 1 GB memorije. Imam na njemu Windows XP i sve radi maestralno. Mali plavac je zmaj!

Toliko sam se navukao na njega (imam ga vec preko 6 mjeseci) da cu bit ozbiljno zbediran ako uskoro rikne...

Kostolomac
07-04-2009, 16:03
Nitko ne slini na one netbookove? Brat ima notebook, ali meni su fancy netbookovi, čisto za pregledavanje foruma, čitanje maila i pisanje nekih stvari za fakultet (još kad imaš dosadno predavanje i netbook uz sebe i bežični net na faxu, pff life is good =D )
Slinim ja bez brige. Pokušat ću si možda na ljeto nabavit od Lenova jednoga, sa 12" ekranom. Taman sredina koja mi paše :D

FaTaL_mRkvA
07-04-2009, 19:12
ASUS laptop
2GB RAM, 1,99 Dual Core Intel, 256 MB grafulja, neznam sad sve napamet u autu mi je laptop :(
Al mi je komp koji je po karakteristikama duplo slabiji zapravo duplo jači..

MindReader
02-07-2009, 13:46
dobri su laptopi.. na njima sam već.. oho.. 9 godina skoro.. nedostatak je gaming zbog mobility grafulja.. da bi bilo to to treba nabavit bar hd 4xxx serije.. al dobro
prednost je definitivno kad nestane struje i onda prebacivanje na bateriju xD kolko me to puta spasilo u falloutu.. ajoj :D kad se moram igrat kad grmi.. xD

grizly
04-07-2009, 08:18
ja imam HP-a i mogu reci da sam zadovoljan