PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wanted Weapons of Fate



Ementaler
06-04-2009, 13:22
Napravih search po forumu i vidim da nema topica za ovu nedavno izašlu igru.

Nije da je igra previše vrijedna priče al` ipak :)

Eto za sve koji nisu vidjeli recenzije na HCL-u:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=336&select=18

Recimo da je solidna zabava za sve vas koji se bavite "skidanjem" igara i koji volite akcijske igre, vama ostalima, koji volite kupiti svoje igre, ne bih preporučio kupovinu. Ali recenzija i ocjena igre u njoj će to bolje objasniti pa si pročitajte malo.

Šta vi mislite o igri inače? Je netko igrao itd..?

Raz
06-04-2009, 13:29
Javim dojmove kad ju, khm... nabavim.

Aral
06-04-2009, 13:37
Presao je vec...a onak, onaj curve bullet sistem je zabavan...i to je to. Igra ima dobru grafiku. Nakon prvog nivoa sve ostalo se ponavlja. Dosta je kratka. Onak za prec jednom i to je to, nothing more nothing less!

Hidraulicar Kreso
06-04-2009, 13:39
prošao sam wanted, i mogu reći da mi je bila zabavna, ali prekratka, i mislim da nije imalo nikakve poveznice sa filmom (film nisam gledao :) )
Uglavnom dovoljno za izgubiti jedno poslijepodne, samo me malo nervira što je AI na vrlo niskoj razini, negdje kao i u wheelmanu. Grafika solidna i napucavanje je dosta dobro izvedeno kroz usporavanje vremena. Dobivate nove moći i sve više adrenalina kako biste mogli više biti u bullet timeu.

vjever_masni
07-04-2009, 08:53
preso za nesto manje od 2 sata...:(

Deadwalker
09-04-2009, 08:26
a ono, sta ste ocekivali od igre rađene po filmu? :|

kikl0p
09-04-2009, 17:46
preso za nesto manje od 2 sata...:(
meni je trebalo otprilike 5h
ti si tako brzo mogo prec jedino ako si skipo svaku cut scenu i pretrcavo igru nekim trainerom

Grim
09-04-2009, 19:36
Igra mi se necini bas nesto po gametrailers review tak da vjerojatno necu odigrat...

vjever_masni
09-04-2009, 23:34
preso za nesto manje od 2 sata...:(
meni je trebalo otprilike 5h
ti si tako brzo mogo prec jedino ako si skipo svaku cut scenu i pretrcavo igru nekim trainerom

da, bas cu ic igrat s trainerom, i gledo sam scene da povezem pricu, igra je prelagana, ne znam jel sam 1 il 2 puta krepo

Ajemric
18-04-2009, 23:41
igrao sam demo i cini se, onako, ko mlaka piva, mogla bi bit puno bolja, a i ruku na srce, lošija.

Kid A
18-04-2009, 23:50
a ono, sta ste ocekivali od igre rađene po filmu? :|
Mudro covjek zbori...

ScorpiuS
19-04-2009, 07:21
a ono, sta ste ocekivali od igre rađene po filmu? :|
Mudro covjek zbori...
Svaka igra rađena po filmu ima potencijala, jedini je problem to što su developeri pritisnuti sa rokom postavljenim od strane izdavača filma u ugovoru samo zbog marketinga. Ova moja teorija stoji dok ne izađe Saw igra, ako bude igra dobra, teorija je točna, ako ne, nije.

Deadwalker
19-04-2009, 10:37
ja stvarno neznam da li postoji neka, bas kvalitetna igra, rađena samo po nekakvom filmu...upravo sto kazes ScorpiuS, problem je marketing i prekratki rok da se slozi kvalitetna igra. Zato je uvijek rijec o nekakvim poluproizvodima. Dobro, nekome tko ne igra puno takav naslov ce biti ok, dok primjerice meni nece sigurno biti dovoljno, posto sam iznimno zahtjevni igrac s posebnim ukusima... :wink:

Sickmanno1
19-04-2009, 13:25
Deadwalker, naravno da postoji.

Zlatni primjeri su Riddick i Goldeneye za N64...

Deadwalker
19-04-2009, 13:36
Zlatni primjeri su Riddick i Goldeneye za N64...

dobro, za Riddicka znam, to sam zaboravil spomenuti, dok za Goldeneye nisam znal...bum se malo informiral jos :)

ScorpiuS
19-04-2009, 15:48
Deadwalker, naravno da postoji.

Zlatni primjeri su Riddick i Goldeneye za N64...
Od stotinu naslova koji su rađeni po filmu ti baš najbolje istaknuo, isto ko da ističeš Postal od svih filmova Uwe Bolla..

Gwin
29-04-2009, 18:05
konačno odigrao ovo..

zabava za dva poslijepodneva..
izluđuje me ovdje, isto kao i u witcheru, činjenica da ne možeš preskočit ogradu.

onak. sposoban sam skočit sa zgrade na zgradu (u witcheru napravim salto preko protivnika), ali NE MOGU preskočit ogradu od pola metra.

ScorpiuS
29-04-2009, 18:32
Govorim samo za Witchera. Kada si zadnji put vidio da u jednom ozbiljnom RPG-u možeš skočit.

Gwin
29-04-2009, 18:59
to što je nešta uobičajeno ne znači da mi se mora sviđat..