PDA

Pogledaj cijelu verziju : Video - player and codecs problem



03-06-2006, 08:38
svaki, baš svaki video player koji imam (power dvd, bs play, mv2 player, media player classic, windows media player) kad pokrenem film bilo kojeg formata (avi, mpg, asf, wmv, mp4 - mobitel video files) UVIJEK je zvuk u redu, a slika je samo crni window

brisao sam sve codece (k-lite 1.37) i playere i isto je, i opet instalirao i isto je, a prije je sve dobro radilo

mogu format C, ali to ću ostaviti za zadnju opciju

HELP :pray: :pray: :pray:

prje kad nije bilo crnog windowa, još jedna "sitnica" - gledam dvd film i bio je nekih 13 min kada počne ponavaljati zadnju minutu, ta minuta prođe i opet ispočetka ponavlja tu minutu - to se događalo na svim dvd filmovima koje imam (20 otprilike)

HELP :pray:

03-06-2006, 14:09
rješio sam prvi problem, kontrast i saturation su bili na min i slika je naravno bila crna, a ostaje drugi problem :pray:

Luka
03-06-2006, 16:10
problem je mogolo uzrokovati više stvari, najjvjerojatnije je sljedeće : na kompu si imao codec za neki format (Avi i sl.) no ti si naknadno instalirao neki skup codeca koji sadrži codec koji ti već imaš i koji je neophodan. Kada deinstaliraš skup codeca, svi njegovi codeci će biti deinstalirani, pa tako i onaj koji si imao prije. Druga mogučnost je da si instalirao više skupoca codeca na jednom kompu - zbog toga su česti konflikti a zna doči i do nestabilnosti sustava ...