PDA

Pogledaj cijelu verziju : nono računalo-kučište ?!



slayervedran
03-04-2009, 08:26
Pozdrav svima ,

kupio sam novo računalo u vemilu ,današnje high end i uz njega novo kučište

Kućište APLUS CS-GL3, HTPC, crno, bez PS

želim samo sve upozorit da je kušište veći šrot.Nema se gdje normalno zašarafit optika ,ni hard,nit ima mjesta za normalnu grafu( 4850 ) kak spada,jeste da je htpc al svedno.U opisu proizvoda piše da sve normalno stane.Pola vratašca se neotvaraju kak spada.Ma totalni poluproizvod.Trebalo mi je 3-4 sata da prvo popravim kučište kak spada ,izbušim rupe i ostala sra..ja da bi tek onda mogao početi sa ugradnjom.

eto samo tolko da se zna.

Inače ostale komponente su za sada u redu ,komp je spojen hdmi kablom na hd ready plazmu i slika je fenomenalna,igram se sa 4 metra udaljenosti bez beda.

Berax0r
03-04-2009, 11:12
Mogao si ovdje postati:
viewtopic.php?f=6&t=16324 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=6&t=16324)

Ivan_87
03-04-2009, 11:19
[quote="lol high end konfa i a-plus kućište .. ja mislio da će to bit lian li :)

slayervedran
03-04-2009, 11:27
preskupo mi to lian li kučište ,al očekivao sam za 500 kuna bar kučište koje kupiš da možeš koristit

Karlo_from_Bjelovar
03-04-2009, 11:28
i od svih marki ti bas aplus uzmes... :pray:

slayervedran
03-04-2009, 11:32
pa čuj pročito sam par reviewa i činilo se ok,čak sam i ovdje dobio to kučište u par konfi koju ste slagali za mene.i na kraju kučište šrot teški.da se razumijemo kučište je sad ok ,ali nako 3 sata što sam morao provest da ga dovedem u red.To što ja to znam i mogu neznaći da drugi mogu ili žele.samo sam htio upozorit ljude da zaobiđu to kučište u širokom luku

Gwin
03-04-2009, 11:55
kučište je sad ok ,ali nako 3 sata što sam morao provest da ga dovedem u red.To što ja to znam i mogu neznaći da drugi mogu ili žele.samo sam htio upozorit ljude da zaobiđu to kučište u širokom luku

nije bitno koliko si vremena proveo.. jel ti sve stalo unutra?? je.. onda nemaš pravo cendrat..
da nisi bio škrt mogao si kupit veliki kejs poput mojeg zalmana i imao bi mjesta za parkirat auto unutra..

onaj tko ne zna, ili ne želi može doć s komponentama kod mene, ezava, sickmanna, karla, amda, bezimenog.. za 200kn ćemu mu složit komp.. i nema frke..
to kaj si ti nervozan ne znači da moraš nama oduzimat zaradu..

Karlo_from_Bjelovar
03-04-2009, 12:36
a i to isto... takve stvari u fusu mogu stvarno dobro doci...

btw stvar je u tome sto je on za 500kn mogao kupiti mnooogo kvalitetnije kuciste...

slayervedran
03-04-2009, 13:30
čuj ja znam šta je dobro kučište ,jer imao sam i coolermaster i thermaltake armor i zalman kučišta.To što sam ja rekao nema veze s tvojim fušom. Ja sam samo htio reći da kučište koje neam pola rupa za montažu optike,drive-a i ostalih stvari nevrjedi 500 kuna.
A to što ti sastavljaš računala u fušu ,kakve to ima veze samnom,ja da sam htio da mi drugi sastave komp platio bih vemilu 150 kn i zdravo.Nisam ja živčan,samo kažem kakav je to proizvod za ljude kojima treba HTPC a nežele izdvojit 1000+ kn za kučište

Gwin
03-04-2009, 14:46
Nisam ja živčan,samo kažem kakav je to proizvod za ljude kojima treba HTPC a nežele izdvojit 1000+ kn za kučište

gle.. živi dokaz one "kol'ko para tol'ko muzike"

škrti ljudi, škrto kućište..

Ivan_87
03-04-2009, 16:04
Nisam ja živčan,samo kažem kakav je to proizvod za ljude kojima treba HTPC a nežele izdvojit 1000+ kn za kučište

gle.. živi dokaz one "kol'ko para tol'ko muzike"

škrti ljudi, škrto kućište..
NEMAJU SVI 1000KN ZA KUĆIŠTE TAKO DA ...

pa nemoš tako gwine .. nisu svi ljudi ludi za hardverom kao mi na forumu ..

recimo ja sam dao 550kn za M9 i nevidim što mu fali

uvjek se kupuje best buy a ti si pogrješio stim i gotovo .. ubuduće znamo za a plus 8)

Gwin
03-04-2009, 16:49
sorry, ali ne kužim ljude koji
1. ne žele dat dovoljno novaca za kvalitetan proizvod.
2. kupuju nešta naslijepo prije nego pogledaju da li im to odgovara.. I ONDA cendraju..

ja sam imao 1000+ kuna za kejs.. imao sam čak 1700+ kn (ali nije bilo Armor+ u hrvatskoj za kupit)
ali sam svejedno otišao u links, tražio da mi skinu zalmana sa police, otvorio obje bočne stranice. otvorio hard disk hot-swap pretince. otvorio front usb poklopac. prepipao sve rubove unutra da se ne porežem negdje. provjerio gumice za vodeno hlađenje.. I TEK ONDA KUPIO KEJS.. nakon što sam ustvrdio da je sve ispravno..

sorry.. onaj tko kupi tak nešta napamet, onda nema pravo prigovaranja..

DJ Not Nice
03-04-2009, 18:43
Reda radi; nisu svi u mogučnosti pregledati kupljene stvari.
Ja npr. naručujem sve iz ZGa i zaista nisam u mogučnosti to pregledati, također važi i za VeMil i HG spot, većinu stvari nemaju ovdje u Puli već u ZGu, moram kupiti da bih mogao vidit proizvod.

ZG i veći gradovi rules, eh!?

IGoR_2803
03-04-2009, 21:59
Reda radi; nisu svi u mogučnosti pregledati kupljene stvari.
Ja npr. naručujem sve iz ZGa i zaista nisam u mogučnosti to pregledati, također važi i za VeMil i HG spot, većinu stvari nemaju ovdje u Puli već u ZGu, moram kupiti da bih mogao vidit proizvod.

ZG i veći gradovi rules, eh!?

ako naručuješ prek neta onda imaš pravo na povrat cijelog iznosa u roku od 8 dana... tako da još uvijek mozes pregledati kupljeno kad ti stigne na adresu i taman da je sve ispravno ali tebi se, recimo, ne sviđa kako ti pase uz fensi zastore na prozoru, imas pravo vratiti proizvod i dobiti pare natrag...