PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Movies



TheBorg
02-06-2006, 21:24
Jel to tko nabavio? Kakva je igra?

Tonach
02-06-2006, 21:31
igra je dobra, ali ako mrziš Simse, zamrzit ćeš je pomalo

goGAMERo
02-06-2006, 21:50
Igrao sam demo, onak prosječan igra, ali nije baš za mene! 8) Inače sada ubrzo dolazi i ekspanzija!

Johnny68
02-06-2006, 21:54
Igra je fine, al preporucujem težinu igranja sandbox(ozbiljno) jer isključuje opciju 'brige za glumce i redatelje' , nešto kao kad u Simsu uključite
free will. ODIGRATI
:)

hacker
03-06-2006, 12:55
e jel tko snimio film pa ga postao na sluzbenu web stranicu???

Znam jedan film zove se fear

Nefarnius
03-06-2006, 13:02
dobra igra, no ima dosta mana s glupim glumcima!!!

Johnny68
03-06-2006, 13:09
dobra igra, no ima dosta mana s glupim glumcima!!!
Lijepo sam rekao, igrajte na opciji 'sandbox'

Nefarnius
03-06-2006, 13:28
dobra igra, no ima dosta mana s glupim glumcima!!!
Lijepo sam rekao, igrajte na opciji 'sandbox'

Al nije gušt igrat!
Onda si moš odma namjestiti da imaš studio, da si jedinu, 100000000dolara,........

Jerry
03-06-2006, 13:29
Hehehe igra je zakon za opustiti ali kao što je netko već spomenuo ako mrziš Simse mrziti češ i ovo!!

POSA
03-06-2006, 14:14
neko vrijeme (par sati) me držala, ali kasnije, dosada

Tonach
03-06-2006, 16:55
Igra je fine, al preporucujem težinu igranja sandbox(ozbiljno) jer isključuje opciju 'brige za glumce i redatelje' , nešto kao kad u Simsu uključite
free will. ODIGRATI
:)

ali onda nemaš godišnje dodjele nagrada, a to sucksa

zbog čega onda igrati :d

King tiger
03-06-2006, 17:05
Planiram kupit original pa recite da li se doista isplati, demo mi se jako svidio.

Ementaler
03-06-2006, 17:35
Igra u biti i nema toliko toga zajedničkog sa simsima jer se singleplayer kampanja svodi na što bolji menadžment studija i stvaranje što boljih filmova . Istina, morate se brinuti o glumcima i redatelju, kao i o samom izgledau studija želit li ostaviti što veći utisak na nadolazećim nagradnim ceremonijama, no dobra stvar je što se možete fokusirat na ono što želite...

Uz malo mašte Advanced Movie makerom se da složit lijepe filmove, a ako su glumci, redatelji i ostatak filmske ekipe dobro plaćeni i zadovoljni da se napraviti lijep film koji će dobro proći kod publike...

Igra je uvela nekoliko novosti u žanr menadžmentskih igara, i gotovo spojila taj žanr sa simulacijom života kakvu nalazimo u simsima. Ali ipak menadžment dominira...

v4MP1r3
06-06-2006, 08:13
mogla bi biti bolja, napisao sam recenziju o njoj...

LINK (http://lnl.com.hr/view/230/)

pa pogledaj i bas da vidim kakvo ce ti misljenje ostati ;P

Ementaler
06-06-2006, 09:22
jesi ti radio svoje filmove? ...sudjelovao u toj jednoj online komuni... Pa to je i glavna bit The moviesa!

Igra je definitivno odlična jer je uvela mnoge novitete u taycoon žanr i time ga digla na novi nivo... replay value je dobar i igra vrijedi onolio koliko platiš za nju. Velika je pažnja posvećena detaljima i ako sagledaš igru kao cjelinu definitivno je kvalitetno odrađena..

Ako ti se i ne sviđa taj žanr i takav stil igre ti je dosadan moraš ostat objektivan kao recenzent(znam da najviše voliš 2D avanture ;-)) ...

preniska ti je ocjena...i prekratka reca za jednu tako opširnu igru...

al ajde moja ocjena je možda malo previsoka( što govori i o mojoj objektivnosti :D, al ajde u svaku recu valja unjeti i malo sebe )
http://www.hcl.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=68 (http://www.hcl.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1040&Itemid=68)

EDIT: HCL portal se trenutno "oporavlja" od promjene servera pa je sajt pomalo u rasulu( dijakritički znakovi se ne pokazuju kako treba itd.), a i nema novih sadržaja neko vrijeme. No sve će se ispravit ubrzo ;-)

Sonic_Moronic
06-06-2006, 20:43
mogla bi biti bolja, napisao sam recenziju o njoj...

LINK (http://lnl.com.hr/view/230/)

pa pogledaj i bas da vidim kakvo ce ti misljenje ostati ;P

Dobra recenzija majstore!

btw. sta je s onim :smiješak: jer ja ga ne vidim :D

Aerial
07-06-2006, 11:35
Evo ja ju upravo igram. Poprilično mi je dobra igra...

Najgore je kad se dođe u onu fazu prelaska na veći broj zvijezda, 6 na više... Svi nešto hoće, trailere, image, stres im se puni, počnu se opijati... Čini se poprilično je*eno i iritantno.
Na svu sreću, problemi prestanu čim dobijete prvu nagradu... Ekipa se razvedri i onda ide glatko.
Evo ja sam baš osvojio 5 nagrada od 7 nominacija, a u banci je 3 300 000 $. Igram na normalnoj težini, dakle ne u sandboxu.
Ne može biti bolje :)


(p.s. glumce sam importao iz Star Makera što objašnjava to da trenutno nitko nije pijan :) )

flander
04-08-2006, 23:01
Meni ok igra,sam moras imat hebenu mastu da napravis neki film,te onda ak očes das prijevod i zvuk. Opširna igra. Zato brzo dosadi,meni barem.

O-Okac
05-08-2006, 07:46
igro sam je i brzo mi je dosadila napravio sam jedan film (moram priznat stvarno je glupav) i uopce nemas tolko opcija da napravis film

uglavnom imas mozda 50 setova (nikad nisam brojio)
i na njima se snalazis zajeban* i dosadno

igru treba :twisted:

Dj_Morales
10-08-2006, 19:26
nije bas nesto,pomalo dosadno!!!

*Fila*
19-08-2006, 21:28
Igrao sam demo, onak prosječan igra, ali nije baš za mene! 8) Inače sada ubrzo dolazi i ekspanzija!
Same as me! :) Ko voli ,nek izvoli! :)

theCoDfather
19-08-2006, 21:30
igra dosadi brzo isto ko i simsi, a filmovi koje možeš napravit su malo prejadni :yuck: