PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Fenomen Twilight"



Stranica : [1] 2

Deadwalker
01-04-2009, 17:14
Naime, gledam po Facebook-u zadnjih mjesec-dva i doslovce skoro svaka zenska je poludila za tim filmom Twilight. Ono, neke su stavile unutar svog imena jos i prezime Cullen(prezime glavnog protagonista u filmu). Ja sam jucer pogledao film, i ono, nist posebno, barem meni. Ste vi gledali film? Sto mislite o tome? Ste primjetili ovu pojavu na face-u i slicnim mrezama?
Posebice bih htio cuti forumasice... :)

Inace, za sve "zaostale" koji jos nisu gledali film, rijec je o ovome:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/18/TwilightPoster.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Twilight_Movie

Dreamer Deceiver
01-04-2009, 17:25
film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

I da,

S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ”

Deadwalker
01-04-2009, 17:28
film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.

:rotfl: :rotfl: :pray:

Da, zato bas i pitam. Opce mi nije jasna ta fascinacija s tim americkim tinejderskim smecem. Koma :(

Dreamer Deceiver
01-04-2009, 17:33
to je toliko popularno iz razloga šta je danas normalno biti "altrenativan", te ako želiš biti donekle altrenativan i kul, moraš voljeti vampire i tvajlajt

Dreamer Deceiver
01-04-2009, 17:36
i zaboravljaš jednu stvar, nemaju wannabe baddass madafakera s glitter efektom, te da je to kul i in, a da budeš kul i in, moraš voljeti i tvajlajt :(
i nemoj mi govoriti da sam stariji od 18 :(
osjećam se ko starac :(

EDIT : jedva čekam vedrana i njegovu teoriju kako je tvajlajt revolucija među filmovima i knjigama

Plexihack
01-04-2009, 17:47
Ur skinz is glow,u is a wampare!

Užas od filma,užas od knjige,užas od trenda -.-'

Da_killah
01-04-2009, 17:54
al da užas od frizure...ccc... :)

Invisible Man
01-04-2009, 17:56
Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!! :-x

Arbiter of Change
01-04-2009, 18:14
Ja mora da sam bio sretan kad sam išao ovo pogledati (napominjem da nije bilo svojevoljno da me ne zatuču lokalni mačo mačo momci) jer kino nije bilo puno uzdišućih <15 cura, ali svejedno nisam bio pošteđen užasa kao Twilight.

Naime, ovaj film je u meni izazvao plač i cerek, kroz 80% filma uglavnom istovremeno. Zašto? Kao World of Darkness fan jednostavno si ne mogu pomoći da se ne cerim kad vidim prenemaganja, površnosti i pokušaje da se stvori iluzija dubokoumnosti dijalogom koji bi ja čak napisao bolje, čak i sa jednim preletom preko originalnog literarnoga uratka. Plač? Jer sam iz ovog filma naučio jednu i samo jednu stvar: cura će padati na mene ako se pospem šljokicama, prošećem se placom u podne gdje ih zavedem, a navečer ih maltretiram fizički i psihički jer će izgleda to sve zanemariti ako se sjajim k'o disko kugla kad sunce udari u podne.

Knjiga i film su trebali ostati samo ljubavna priča jer bi u tom slučaju bio solidan film. Dodavanje vampira u čitavi miks (wow, lik će je razvaliti ako se ne suzdržava... koga je iskreno briga? Jedna tuka manje) je bilo totalno nepotrebno igranje na "pretty boy" opsesiju koje cure imaju i moglo je bez toga jer je baš to vampirsko prenemaganje i loši efekti uvelike uništilo film.

Očekujem repliku od lokalne poklonice, naravski. :)

Samael
01-04-2009, 18:38
Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!! :-x

titanic će oduvijek i zauvijek biti prvak!

:pray:

kraj priče

###DK###
01-04-2009, 19:24
Meni su najviše smetali užasni specijalni efekti.
Ostalo je bilo OK. Prosjek.
Gledao sam daleko boljih vampirskih filmova.

Maloki
01-04-2009, 19:41
Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................

:(

###DK###
01-04-2009, 19:44
Sva sreća pa ja nisam naletio na takve. :D

Duke of Earl
01-04-2009, 19:46
Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................

Dobro da takve i tome slične citate nisam čitao kod par frendica na fejsu i MSN-u jedno pola godine :(

Electromaster
01-04-2009, 19:52
Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................

Dobro da takve i tome slične citate nisam čitao kod par frendica na fejsu i MSN-u jedno pola godine :(
Ja još čitam. :(
Zadnje što sam vidio bilo je: ''Peace. Love. Twilight.''
:?

Korpse
01-04-2009, 19:56
Veću glupost nisam u životu vidio. A opća fascinacija filmom kod ženskog spola mi izgleda kao da je nekako forsiraju. Prevelik hype oko sranja.

mortician
01-04-2009, 20:44
i ja ocu biti sjajeci Kulen :(

Maloki
01-04-2009, 20:47
Because of Edward Cullen, human boys have lost their charm.

Basic InfoType: Common Interest - Beliefs & Causes
Description:
Reading about Edward Cullen has not only changed our perspective of guys, but vanquished human charm altogether.

If you are completely infatuated with this unbelievable sexy, sophisticated vampire (why do we do this to ourselves?) this group is for you.


Thank you, Stephenie Meyer, now I'll never find a man.

:(

serijski samoubojica
01-04-2009, 20:52
Nisam jednostavno imao žive volje da pogledam to njesra. Također nemam namjeru gubit vrijeme sa nekih 700-800 stranica tog sranja. Btw. što nije čudno da je taj film "genijalno super odlično prepreprecool" samo osobama ženskog spola u dobi od 12-18 godina :D

mortician
01-04-2009, 20:54
...do 20 i vise, moje "kolegice" na faksu su opsjednute s doticnim :(

Raz
01-04-2009, 20:56
Ja ga još nisam ni pogledao... vidim da sad neću ni imati potrebe.

Niko Bellic
01-04-2009, 21:14
Ala miki, tim sam se filmom uspavljivao par mjeseci. Toliko je dosadan i isprazan da odma zaspem...

Imam mladju sestru koja to pase i skuplja postere bla bla i tak. Dao sam joj da si pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te wannabe vampire i bila joj je konza. Isto tak je skupljala postere Jonas bratje i dao sam joj opet da pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te jadove i bila joj je zakon. Pasla je mala i Hajskul mjuzikl i onda cobra dadne sisterici agen da pogleda pogadjate sta; epizodu South Park-a di sprdaju tu glupost i opet njoj zakon (voli Cartman-a k'o i brat joj)...

Zakljucak:

Ima premalo epizoda South Park-a godisnje i ona di Obama pljacka je bila bzvz...

Djeca pasu sto im se servira i to je nazalost tak. Gdje su dani kad je moja baba u njenim godinama kod svoje babe upolju cuvala kravu "Zekulju" (da tako se zvala) i citala Tolstoja pa postala profesorica. Sudeci po stanju stvari sestra ce da nam svima mado krv popije...

Danas se lektira skida s neta i neki forumi/fejsovi su pokazatelji kulnosti. Ono ne dasmo u banani nego nas Ivo owna. On je garant cuvao krave. Tak i izgleda...

Tvajlajt sak es od lickog medvjeda kad dobije proliv...

Onu malu koja glumi tamo bi prasnooo...

Sex prodaje...

Kostolomac
02-04-2009, 11:10
Preletio sam film u 5 minuta. Ono kad su igrali bejzbol je bilo simpatično, ostatak filma smeće. I Bogu hvala da nemam tvajlajtom opičene frendice :P

Matilda Mother
02-04-2009, 20:52
Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!! :-x

titanic će oduvijek i zauvijek biti prvak!

:pray:

kraj priče

ne moš mi to napisat...


twilight, dunno, moglo je to i gore, čini mi se. ima nekih stvari koje su mi super, na neke sam se drapala od smijeha koliko je loše izgledalo. mislim, bilo je tu potencijala za jednu fakat odličnu adaptaciju, al klasično, morali su to umotati u komercijalni celofan.

gledajte malo kvalitetnih vampirskih filmova ----> http://www.imdb.com/title/tt1139797/

Da_killah
02-04-2009, 20:57
titanic je odličan :(

Khorne
02-04-2009, 21:01
Kolko cujem film je za pederkaste emace i uglavnom zenske,cisti pederluk zakljucujem.Znaci da bi psihicki popizdio nakon filma.

Matilda Mother
02-04-2009, 21:03
znači, u principu, ženske su glupe i retardirane... lol

šteta što ih toliko potvrđuje to :(

Faint Smile
02-04-2009, 21:27
film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

I da,
[quote="Stephen King":1ctauxmd]S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ” [/quote:1ctauxmd]
Ja sam od velike vecine ljudi koji su citali knjigu i gledali film cuo da je knjiga ( tri dijela ) jako dobra , a da je film uzasno los i da se to dvoje nemoze ni usporediti...

Dreamer Deceiver
02-04-2009, 21:57
ja vjerujem svojem instintu... kad ne vjerujem njemu, vjerujem kingu

cham3leon
02-04-2009, 22:04
Vrijeme za predrasude pošto nisam gledao. Djeluje mi kao žešće sranje, jer po ovome šta ste napisali se može zaključit da je to neka sapuničasti vampirska priča tipa Bafi D Vempajr Slejr. Patetično. Jadno.

Ne može postojati išta što je veći trash. Fuj!

Lord Ragnarok
02-04-2009, 22:18
bafi je bila pre hawt i prezakon, dok bi ovdje glavna glumica isto trebala biti jako hawt a to bome nije

Neven <R>
02-04-2009, 22:30
Ova teza o <15 godina nikako ne drži jer su se i na mom faxu ženske pomamile za time(bude ih po par sa knjigama na predavanju :(), mene osobno film ne zanima kao ni 99% vampirskih tema, osim Buffy naravno.

D.E.M.O.
03-04-2009, 00:20
:ekipa:

shai_hulud
03-04-2009, 01:45
zaista ne bih želio da se moja mlađa seja ufura u ovaj fab. metal i punk joj oprostim, neka ga, kad naraste bit će tehničar, a već i sad dobro svira. mislim da je ipak prekasno, doduše.
Slažem se s idejama da je svijet vampira onoliko mističan i primamljiv koliko se umjetnost ne iživljava na njemu, toliko je više vjerodostojan koliko se manje veže s dječjom fantazijom. Miješati kompliciranu ideju jedne bajkovite cijene besmrtnosti s pubertetom je korisno i vjerodostojno ko i teve prodaja, recimo.

A onak, direktno, još nesem upoznal mužjaka koji bi cijeloj toj S.Meyer fori pridao pažnju veću od brisanja guzice nakon jutarnje kenje.....znači sto posto je neka gender based stvar u pitanju.(iliti, ako su djeve sretne zbog sveg tog "shareware" vampirizna, možda sad barem napokon kuže muške i taj njihov nogomet :D )

Dreamer Deceiver
03-04-2009, 07:53
Vrijeme za predrasude pošto nisam gledao. Djeluje mi kao žešće sranje, jer po ovome šta ste napisali se može zaključit da je to neka sapuničasti vampirska priča tipa Bafi D Vempajr Slejr. Patetično. Jadno.

Ne može postojati išta što je veći trash. Fuj!

buffy je bila zakon :(
ovi crtani ujutro koji budu na hrtu su mi zanimljiviji od tvajlajta :(

Anarion.Umarth
03-04-2009, 08:41
zaista ne bih želio da se moja mlađa seja ufura u ovaj fab. metal i punk joj oprostim, neka ga, kad naraste bit će tehničar, a već i sad dobro svira. mislim da je ipak prekasno, doduše.
Slažem se s idejama da je svijet vampira onoliko mističan i primamljiv koliko se umjetnost ne iživljava na njemu, toliko je više vjerodostojan koliko se manje veže s dječjom fantazijom. Miješati kompliciranu ideju jedne bajkovite cijene besmrtnosti s pubertetom je korisno i vjerodostojno ko i teve prodaja, recimo.

A onak, direktno, još nesem upoznal mužjaka koji bi cijeloj toj S.Meyer fori pridao pažnju veću od brisanja guzice nakon jutarnje kenje.....znači sto posto je neka gender based stvar u pitanju.(iliti, ako su djeve sretne zbog sveg tog "shareware" vampirizna, možda sad barem napokon kuže muške i taj njihov nogomet :D )
jedan lik kojeg znan je stavija twilight među top 5 filmova
na msnu mu je ime edward, sig vampires r cool
žalosno

W1k1n6
03-04-2009, 08:58
Baš nemate smisla za romantiku. Curice oduvijek vole lijepe drage dečke s nekom mističnom crnom crtom i to ih pali sve do trenutka dok ih mračna strana milog bića jednog dana ne prebije, obično dođu sebi tek kad to postane svakodnevni kućni običaj. Dakle vampir ovdje ima preneseno značenje, radi se o momku koji bi želio biti nježan i pažljiv s curama ali ga zapravo jedino uzbuđuje kad ih tresne par puta u zid i odgrize im uho.

Hellboy
03-04-2009, 09:02
Wait, znači taj isprdak ima tako duboko značenje? Zanimljivo. Ima li subliminalnih scena u kojima lik drži žensku za uši i mlati joj facom od zida do zida? Možda ga u slučaju postojanja istih i pogledam.

Dreamer Deceiver
03-04-2009, 09:58
edward nikad to nebi napravio :(
on ima samo badass narkomansku facu s ružnom frizurom, ali zapravo je nježan :(

Da_killah
03-04-2009, 10:29
ali na kraju knjige joj popije krv :) i frizura mu je kul :(

Berax0r
03-04-2009, 11:13
Meni je bas dobar :D

Electromaster
03-04-2009, 11:19
Meni je bas dobar :D
OMFG PEDERU EMAČU!!!!!!!!111111 :twisted: :twisted:
Seriously, nije kul. Gej je, i gadan ko noć. :(

Dreamer Deceiver
03-04-2009, 11:20
ali na kraju knjige joj popije krv :) i frizura mu je kul :(

znači ipak nema hepi ending kad on postane čovjek ?
hmmm... sad mi se čak i malo sviđa :D
ali frizura mu nije kul :(

ok, kul mu je :(

Da_killah
03-04-2009, 11:37
nemam pojma, pročitao sam samo prvu knjigu, to je ono kad joj pije krv da bi isisao vampirski otrov...što se događa u ostale 3 knjige, nemam pojma... i drago mi je da se slažeš za frizuricu :P

Babitz
03-04-2009, 11:55
Film je smeće. Dosadan je, spor, ženska je retajna, scena kad počnu režat jedni na druge ko kakve životinje je tako retardirana da sam se skoro rasplakao.

###DK###
03-04-2009, 13:23
Film je smeće. Dosadan je, spor, ženska je retajna, scena kad počnu režat jedni na druge ko kakve životinje je tako retardirana da sam se skoro rasplakao.

Jbt, da samo vidiš kako sam se smijao na tu scenu. :pray:

Matilda Mother
03-04-2009, 14:16
Film je smeće. Dosadan je, spor, ženska je retajna, scena kad počnu režat jedni na druge ko kakve životinje je tako retardirana da sam se skoro rasplakao.

a opće je poznato da ti imaš vrlo malo smisla za takve umjetničke stvari. mene je to baš napalilo.




:D


kenjam.

EDIT... eda, ko je reko da buffy saka. nemoguće. :yuck:

cham3leon
03-04-2009, 14:18
Ja. Mislim, sry, ali alergičan sam na to sapuničarenje sa vampirima i vješticama :yuck:

Alergičan sam na sapuničarenje općenito, a kamoli ovo.

Matilda Mother
03-04-2009, 14:20
Ja. Mislim, sry, ali alergičan sam na to sapuničarenje sa vampirima i vješticama :yuck:

Alergičan sam na sapuničarenje općenito, a kamoli ovo.


ali buffy :( meni je to bila brutalno jebena serija ko klinki, al sumnjam da bi sada mogla gledati ko i prije. možda kasnije epizode kad se malo uozbilje svi. prve sezone su zbilja nekako "dječje" u nedostatku bolje riječi.

Babitz
03-04-2009, 14:26
Meni bi film bio skroz oke da radnja nije tako spora i da nema onog režanja. :(

Btw, nikad gledo buffy. Zavređujem linč?

Matilda Mother
03-04-2009, 14:30
pa navodno je i prva knjiga tako spora pa nisu imali dobru podlogu. film je baš onako ok, ali samo ok i to ne zato jer sam curica i bacam drkice na glavnog lika.

buffy moraš gledat. moram to skinuti. :( angel<3

Babitz
03-04-2009, 14:33
Jel dovoljno treši za mene? <3

Hellboy
03-04-2009, 14:35
Curica u srednjoj školi (i kasnije na faksu) kolcem ubija demonske mrcine? Mislim da jest.

Babitz
03-04-2009, 14:36
Rofl. Fali im još samo šverceneger i ja sam u sedmom nebu.

Matilda Mother
03-04-2009, 14:37
poimanje treša kod nekih ljudi me oduševljava.

Dreamer Deceiver
03-04-2009, 14:40
pa navodno je i prva knjiga tako spora pa nisu imali dobru podlogu. film je baš onako ok, ali samo ok i to ne zato jer sam curica i bacam drkice na glavnog lika.

buffy moraš gledat. moram to skinuti. :( angel<3

angel mi je bolja serija :(
barem je bilo više humora :(

Hellboy
03-04-2009, 14:41
Seth Green u ulozi dlakovuka i gđica Hannigan kao vještica sa lezbijskim sklonostima? Ne ide bolje. Angel je samo blijedi spinn-off sa hawt gđicom Carpenter.

Matilda Mother
03-04-2009, 14:44
bezveze

Sonic_Moronic
03-04-2009, 18:20
Pada mi na pamet jedna serija koja također ima vampira i curu, samo što je kojih milijun puta bolja. :(

Hellsing.

Arbiter of Change
03-04-2009, 18:23
Pada mi na pamet jedna serija koja također ima vampira i curu, samo što je kojih milijun puta bolja.
I meni isto - True Blood.
Premda također stereotipna do bola i slična Twilightu, serija (koja je isto bazirana na knjigama) je bar za koplje bolja od ovog fangirl ispljuvka.



angel mi je bolja serija :(
barem je bilo više humora :(
Angel je meni isto bolji jer je bar za nijansu ozbiljniji, premda su mogli i tamo malo izbaciti slap stick humor. Ali glavna priča je bolja.

Faint Smile
03-04-2009, 18:33
Eo taman pogledo film ; nie me se pretjerano dojmio al nemogu ni rec da mi je smece . Po meni ima par dobrih scena i svijetlih strana filma kao sto su ; Alice , onaj njen vampir Jasper ( mislim ) , vampirski klanovi , scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ... Isto tako ima par stvari koje su mi cisto smece ; vampir sa šljokicama ( iako ne korisim š,č,ć,ž, moro sam naglasit ovo Š) , glavni glumci , neke nejasne stvari ( zasto Edward svima cita misli samo nemoze Belli - valjda se ovako zove )...

Odo potrazit knjigu da citam ...

###DK###
03-04-2009, 19:33
scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ...


Da, ta scena je i meni bila odlična.
Kad mu zavrne vrat. :D

Faint Smile
03-04-2009, 19:51
[quote="Faint Smile":2gi2d787]scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ...


Da, ta scena je i meni bila odlična.
Kad mu zavrne vrat. :D[/quote:2gi2d787]
E da , a sve u svemu ona Alice mi je najjaci dio filma , cjela njena licnost ...

D.E.M.O.
05-04-2009, 17:00
Baš nemate smisla za romantiku. Curice oduvijek vole lijepe drage dečke s nekom mističnom crnom crtom i to ih pali sve do trenutka dok ih mračna strana milog bića jednog dana ne prebije, obično dođu sebi tek kad to postane svakodnevni kućni običaj. Dakle vampir ovdje ima preneseno značenje, radi se o momku koji bi želio biti nježan i pažljiv s curama ali ga zapravo jedino uzbuđuje kad ih tresne par puta u zid i odgrize im uho.

hoces reci da glavni čar ima moj osobnost? :o

POSA
05-04-2009, 17:38
glumci - isti loš izbor glavnih kao u novijim ratovima zvijezda (hayden i natalie. natalie je dobra ali ju je ovaj uništio) tako i ovdje. ženska samo uzdiše, ima dublji glas od lika. dok on cijelo vrijeme meni izgleda kao da mora srati....al jako ga je stislo. jedini su dobri bili njen ćale i njegov i to čisto zato što volim takve vrste likova u filmovima. nadalje... radnja - odmah počinjem s onom "on blješti na suncu" ... on blješti na suncu i kaže da je ružan, ona mu kaže "ne, prekrasan si" ugl. odgledao sam takav film već milijun puta samo su ovdje odlučili napraviti preokret u vidu "hej....bare with me...ajmo ih sve učiniti vampirima" ne...ček i taj film sam pogledao, zvao se intervju s vampiorm, zvao se x-men zvao se "svaka tinejdžerska ljubavna drama ikad". jedino je intervju s vampirom imao dobru priču, a x-men hugha i specijalne efekte koje ovaj nema btw
jedina iskupljujuća karakteristika je soundtrack tu nemam šta prigovoriti. istina, uništili su mi supermassive black hole za sva vremena onom scenom mutavom - "igramo sinkronizirano s gromovima da se ne čuje kako lopte udaraju u palicu"
twilight je loš film, premda shvaćam zašto ga ljudi vole i koji ga ljudi vole... ali jbg šta je najgore, snimaju nastavke
nisam zadovoljan. još sam se budala išao zanimati za to, tako da ne ispadne da blebećem bezveze pa sam bogac morao saznati i ostatak te sumračne sage.
dio mene je umro

Dreadlock
05-04-2009, 17:55
valjda sam ja jedan od malobrojnih pripadnika muskog roda koji je procitao spomenutu knjigu.Iskreno,knjiga cak ni nije tako losa...pisana je jako jednostavno i dosta je zanimljiva.
Zasto ga cure vole?
Valjda zato sto je olicenje savresnog decka,decka kojeg bi svaka cura pozeljela...

Dreamer Deceiver
05-04-2009, 18:21
da joj gricka vrat ?
to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat

Anarion.Umarth
05-04-2009, 18:28
iako ih u stvarnosti pošalju u neku stvar (ne, neznam iz osobnoh iskustva)

Kid A
05-04-2009, 19:51
film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

I da,
[quote="Stephen King":33rv18pj]S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ” [/quote:33rv18pj]
Svaka cast...slazem se s tobom
:pray: :pray: :pray:

Dreadlock
05-04-2009, 21:31
da joj gricka vrat ?
to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat

vidim da uopce nisi upucen u tematiku,tako da nemoj ostavljati glupe komentare

gle,edward cullen je pojam savrsenog lika.Ima sve...ali sve...mozda u filmu se ne vidi koliko je savrsen,ali njegovo savrsenstvo je opisano u knjizi.Toliko je savrsen da bi prosjecan muskarac poceo misliti za sebe da je ispodprosjecan.pada ti samopouzdanje.Zato ga i vole.

Norther
05-04-2009, 21:50
ovo ti je najlosija finta do sad :(

Dreadlock
05-04-2009, 22:09
i veoma glupa i nepotrebna...

mortician
05-04-2009, 22:44
i jbno smijesna :(

kikl0p
06-04-2009, 01:11
ona tipica nezna opce glumit i u svakoj drugoj sceni ima otvorena usta i izgleda koda ima down sindrom...
ovo je moj subjektivni dozivljaj
inace film kao film je bio..ok

Dreamer Deceiver
06-04-2009, 05:59
da joj gricka vrat ?
to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat

vidim da uopce nisi upucen u tematiku,tako da nemoj ostavljati glupe komentare

gle,edward cullen je pojam savrsenog lika.Ima sve...ali sve...mozda u filmu se ne vidi koliko je savrsen,ali njegovo savrsenstvo je opisano u knjizi.Toliko je savrsen da bi prosjecan muskarac poceo misliti za sebe da je ispodprosjecan.pada ti samopouzdanje.Zato ga i vole.

e, idem se ubit jer nisam savršen ko edward kulen :(
i jer nemam njegovu ružnu isprebijanu wannabe badass narkomansku facu i frizuru :(

MasaKrisT
06-04-2009, 06:55
nemoj!














volim te.

Insert
06-04-2009, 13:29
primjetio sam taj twilight fenomen na facebooku i svugdje opcenito ali film necu gledat niti cu knjigu citat

Niko Bellic
07-04-2009, 10:53
E bome ja nisam primetio tu pojavu na fejsbuku jerbo neam maloletnih "frendica". Sve su vec davno razvaljene i "pune zivotnog iskustva" pa padaju na lep auto/novi stan/dobar posao/velik penis/€ i marke, a takve detinjarije poput tvajlajta ih ne dragaju ni 0.3%...

No to sam samo ja...

"Stari" prdonja (wannabe)...

Milojko
07-04-2009, 11:03
Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.

Niko Bellic
07-04-2009, 11:10
Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.

Od ljubavi se ne zivi (nazalost)...

Dreamer Deceiver
07-04-2009, 13:32
nemoj!














volim te.

:(
uredu, živjet ću...
idem se isprebijat i nafiksat kako bi dobio kulensku kul facu...
i da, prvo idem kod frizera :(

Niko Bellic
07-04-2009, 13:35
Usput svrati do DM-a i kupi sljokice da dobijes onaj sljasteci look kao kulen...

Milojko
08-04-2009, 00:35
Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.

Od ljubavi se ne zivi (nazalost)...
S kim god da si, moš imat neku normalnu egzistenciju. Ne moraš ciljat samo na bogate udovice ili ne znam šta. Jedna stvar je živjet od nečeg, a ovo što ti navodiš je čista pohlepa te dno karaktera.

cham3leon
08-04-2009, 08:39
Svejedno si valjda sretniji s lijepom kućom i autom nego da živiš od svirke...

Milojko
08-04-2009, 09:57
Nije sve u materijalnom i natjecanju tko će više luksuza u životu imat.

Neven <R>
08-04-2009, 11:27
E bome ja nisam primetio tu pojavu na fejsbuku jerbo neam maloletnih "frendica". Sve su vec davno razvaljene i "pune zivotnog iskustva" pa padaju na lep auto/novi stan/dobar posao/velik penis/€ i marke, a takve detinjarije poput tvajlajta ih ne dragaju ni 0.3%...

No to sam samo ja...

"Stari" prdonja (wannabe)...
:rotfl:

Ipak bi rekao da je to do kruga ljudi kojim se okružuješ.

POSA
08-04-2009, 12:56
http://farm4.static.flickr.com/3325/3304464980_edb0420815.jpg?v=0

Medolina
10-05-2009, 14:20
Meni su vampiri bas tajanstvena bića... ali film je uzasan..... knjiga je isto uzasna... glumci su uzas....... A da tek vidite blogove na blog.hr-u. Puni su tih edwarda cullena, svi se furaju na taj twilight i svi su počeli pisati romane o ljubavi vampira i smrtne djevojke.. bljak.... cujem da izlaze i ostali nastavci velike ekrane.......... fuj........ :kill:

ZUyo
27-05-2009, 18:47
Ala miki, tim sam se filmom uspavljivao par mjeseci. Toliko je dosadan i isprazan da odma zaspem...

Imam mladju sestru koja to pase i skuplja postere bla bla i tak. Dao sam joj da si pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te wannabe vampire i bila joj je konza. Isto tak je skupljala postere Jonas bratje i dao sam joj opet da pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te jadove i bila joj je zakon. Pasla je mala i Hajskul mjuzikl i onda cobra dadne sisterici agen da pogleda pogadjate sta; epizodu South Park-a di sprdaju tu glupost i opet njoj zakon (voli Cartman-a k'o i brat joj)...

Zakljucak:

Ima premalo epizoda South Park-a godisnje i ona di Obama pljacka je bila bzvz...

Djeca pasu sto im se servira i to je nazalost tak. Gdje su dani kad je moja baba u njenim godinama kod svoje babe upolju cuvala kravu "Zekulju" (da tako se zvala) i citala Tolstoja pa postala profesorica. Sudeci po stanju stvari sestra ce da nam svima mado krv popije...

Danas se lektira skida s neta i neki forumi/fejsovi su pokazatelji kulnosti. Ono ne dasmo u banani nego nas Ivo owna. On je garant cuvao krave. Tak i izgleda...

Tvajlajt sak es od lickog medvjeda kad dobije proliv...

Onu malu koja glumi tamo bi prasnooo...

Sex prodaje...


prvo car si... definitivno premalo epizoda south parka godisnje.... i u pravu si obama di pljacka, najvise je opljacko nas jer nam ukro jednu epizodu inace odlicne serije -.- (randy ga je malo izvuko)

nego de ti meni objasni sta radit kad imas curu koja obozava i south park i twlight :s

Electromaster
06-06-2009, 22:02
Unaprijed se ispričavam za sve eventualne psovke koje ću napisati u ovom postu, trenutačno sam jako iznerviran.

Dakle.
Twilight. Iako bi sada mogao raspravljati o [ne]kvaliteti ove franšize, moj trenutačni fokus nije na tome... Ono što mi je zaokupilo pažnju jest koliko jebeno retardirano se u Twilightu iskrivljuje 101 o vamprima. Iz krvožednih, nemrtvih nemani, svedeni su na gayish dečkića koji nema očnjake i nepije krv [wtf?!]Si svoju dugočekanu pravu ljubav pronalazi u sasvim običnoj, nepopularnoj tinejđerici... O jebopasmater. A najžešće mi je koliko ženske puše to, te koliko se sad zbog toga iskrivio opći pojam vampira.
Kratak primjer:
Pričam nekidan s jednom poznaicom, i spomenem Hellsing [anime], te, pošto sam skontao da bi ju moglo zanimati, počenm joj objašnjavati o ček se tu radi...
-''...To je organizacija koja se bori protiv vampira...''
-''Jebote koji kreteni.''
http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Aupičkuretardirane. http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Ona, kao i hrpa drugih ženski, sad svršava na vampire i misli kako su swatki i sexy i neznamšta. http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Ne, ne pretjerujem s ovim smajlijem. Sve to skupa mi je tako bolno retardirano da je to za nevjerovat... Sama ideja ljubića s vampirima... Onak, wadafak? Vampiri su bića koja su se odrekla/ lišena su svoje ljudskosti onog trenutka kad su postali to što jesu... Kakva romansa pobogu?
Kladim se da se Bram Stoker okreće u grobu. :(

Arbiter of Change
06-06-2009, 22:05
A ja danas baš naletio na trailer za novi Twilight film; New Moon... Isse, koji dijalog.
Ne odgovaram za vaše mentalno zdravlje ukoliko ga pogledate (osim ako niste Helena, ali ona voli film tako da... teorija pada u vodu).

Anarion.Umarth
06-06-2009, 22:05
-''...To je organizacija koja se bori protiv vampira...''
-''Jebote koji kreteni.''

a daj, kako bi joj trisku prilipija na ovo
uf...

Dreamer Deceiver
06-06-2009, 22:07
reakcije na trejler za nju mun :(

O4w_Ybm0by8

Arbiter of Change
06-06-2009, 22:11
Znate kad bi Twilight valjao? Kad bi u njemu bio ovaj lik i klao sve druge faggy pozere... fak yeah. :)

http://www.imagesforme.com/out.php/t530262_1244268971197.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/530262_1244268971197.jpg)

Raz
06-06-2009, 22:13
Nisam gledao jedinicu, a nakon ovog trailera bogme neću ni dvojku.
Fakin ljubić s vampirima http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

A tek ova reakcija, ajme... jedino što valja je Muse u pozadini na početku filmića :)

@ Arby- Yep, that will do xD

TeraBajt
06-06-2009, 22:58
kladim se da kenan već bari sa spikom o novom traileru:>

btw, jel itko gledao tWHYlight (http://www.newgrounds.com/portal/view/473402)?

Grim
07-06-2009, 08:43
Unaprijed se ispričavam za sve eventualne psovke koje ću napisati u ovom postu, trenutačno sam jako iznerviran.

Dakle.
Twilight. Iako bi sada mogao raspravljati o [ne]kvaliteti ove franšize, moj trenutačni fokus nije na tome... Ono što mi je zaokupilo pažnju jest koliko jebeno retardirano se u Twilightu iskrivljuje 101 o vamprima. Iz krvožednih, nemrtvih nemani, svedeni su na gayish dečkića koji nema očnjake i nepije krv [wtf?!]Si svoju dugočekanu pravu ljubav pronalazi u sasvim običnoj, nepopularnoj tinejđerici... O jebopasmater. A najžešće mi je koliko ženske puše to, te koliko se sad zbog toga iskrivio opći pojam vampira.
Kratak primjer:
Pričam nekidan s jednom poznaicom, i spomenem Hellsing [anime], te, pošto sam skontao da bi ju moglo zanimati, počenm joj objašnjavati o ček se tu radi...
-''...To je organizacija koja se bori protiv vampira...''
-''Jebote koji kreteni.''
http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Aupičkuretardirane. http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Ona, kao i hrpa drugih ženski, sad svršava na vampire i misli kako su swatki i sexy i neznamšta. http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif
Ne, ne pretjerujem s ovim smajlijem. Sve to skupa mi je tako bolno retardirano da je to za nevjerovat... Sama ideja ljubića s vampirima... Onak, wadafak? Vampiri su bića koja su se odrekla/ lišena su svoje ljudskosti onog trenutka kad su postali to što jesu... Kakva romansa pobogu?
Kladim se da se Bram Stoker okreće u grobu. :(
Ta tvoja poznanica je zanimljiva osoba na kojoj bi trebalo izvesti pokus, trebalo bi je natjerati da gleda jedan krvolocni vampriski film (aka Od sumraka do zore, quentin tarantino ftw) pa onda vidjeti sto bi rekla o vampirima. Kladim se da nebi mislila da su vampiri izmisljena bica koji su ustvari gayasti ljepotani koji se zaljubljuju u tinejderke nego bi shvatila da su to krvolocna cudovista kojima treba zabit kolac u srce da riku dok se deres umri smece jedno...

Electromaster
07-06-2009, 09:26
-''...To je organizacija koja se bori protiv vampira...''
-''Jebote koji kreteni.''

a daj, kako bi joj trisku prilipija na ovo
uf...
Heh, da, ali što bi onda trebalo uraditi ovoj:

(21:53) choksi: Twilight je proglasen jednim od najboljih djela ikada
(21:53) choksi: da nije dobar nebi se preve na toliko jezika i bija toliko kupovan

(21:55) choksi: probala sam Dinu
(21:55) choksi: dosadna je samo tako

http://www.imagesforme.com/out.php/i530213_wildy.gif

@GrimTheReaper
Pa zato sam joj ja spomenuo Hellsinga, ali eto, vidiš kakva je bila reakcija. :(

cham3leon
07-06-2009, 10:14
[quote="PR3DAT0R"]Heh, da, ali što bi onda trebalo uraditi ovoj:

(21:53) choksi: Twilight je proglasen jednim od najboljih djela ikada
(21:53) choksi: da nije dobar nebi se preve na toliko jezika i bija toliko kupovan

(21:55) choksi:Sprobala sam Dinu
(21:55) choksi: dosadna je samo takoS

:twisted: :twisted: :twisted: (evo i pravog vremena za twisted smajlove)

Pošalji je u tri #*%$&##$?!&%, reci da je glupa i nauči ju da tinejđ sapunjače NIKADA dok god postoji ovog univerzuma ne mogu ni prismrditi tituli najboljih djela.
Nakon toga ju utješi činjenicom da nije ona kriva, već majka priroda.

Dreamer Deceiver
07-06-2009, 10:38
ali je jebeno zanimljivo čitat kako je ona kujica u depri jer ju je glitter vampir napustio

Arbiter of Change
07-06-2009, 11:21
Sad će jedna morati plaćati struju jer joj disko kugla više neće osvjetljavati kuću.

Ovo je vjerojatno prava prilika da citiram samog sebe:

SJer sam iz ovog filma naučio jednu i samo jednu stvar: cura će padati na mene ako se pospem šljokicama, prošećem se placom u podne gdje ih zavedem, a navečer ih maltretiram fizički i psihički jer će izgleda to sve zanemariti ako se sjajim k'o disko kugla kad sunce udari u podne.

Kid A
08-06-2009, 00:03
Jel mi neko upucen moze samo objasniti nesto?Zasto se svako malo spominju u Twilightu svjetleci vampiri?Jel glavni lik stvarno svijetli ili sta?!?Ozbiljno pitam.

Hellboy
08-06-2009, 00:10
Svjetluca. Po danu. I to je sve. Nema spontanog samozapaljenja, nema groznih rana po koži, nema pretvaranja u ljigavu smjesu koja izgleda kao da je grbavi kit kihnuo u kantu ljige. Samo svjetlucaju kao disko kugle.

Arbiter of Change
08-06-2009, 01:15
Hebeš ti te vampire koji nemaju očnjake i nemaju nikakvu štetnu reakciju na sunce.
Da se ne zovu vampiri vjerojatno bi svi bili blaži prema filmu jer je to glavni razlog blaćenja, to kastriranje samog mita da bi se fangirlse usrećilo.

Norther
08-06-2009, 01:26
e jebitese sad mi je dosla zelja da ekšuli to i pogledam :(

Electromaster
08-06-2009, 11:51
Hebeš ti te vampire koji nemaju očnjake i nemaju nikakvu štetnu reakciju na sunce.
Da se ne zovu vampiri vjerojatno bi svi bili blaži prema filmu jer je to glavni razlog blaćenja, to kastriranje samog mita da bi se fangirlse usrećilo.
Signed.
On the other hand, i Alucard je prilično otporan na sunce... :P

Raz
08-06-2009, 12:03
Hebeš ti te vampire koji nemaju očnjake i nemaju nikakvu štetnu reakciju na sunce.
Da se ne zovu vampiri vjerojatno bi svi bili blaži prema filmu jer je to glavni razlog blaćenja, to kastriranje samog mita da bi se fangirlse usrećilo.
Signed.
On the other hand, i Alucard je prilično otporan na sunce... :P
Ali je Alucard bar kul baddass lik koji kolje nazi zombije (bar mislim :P )

Sonic_Moronic
08-06-2009, 12:44
Hebeš ti te vampire koji nemaju očnjake i nemaju nikakvu štetnu reakciju na sunce.
Da se ne zovu vampiri vjerojatno bi svi bili blaži prema filmu jer je to glavni razlog blaćenja, to kastriranje samog mita da bi se fangirlse usrećilo.
Signed.
On the other hand, i Alucard je prilično otporan na sunce... :P

Alucard je valjda jedan od izvornih vampira... Možda se i otkrije u mangi, ne bih znao. U svakom slučaju je badass.

Arbiter of Change
08-06-2009, 12:51
Alucard je vjeran mitu jer, prije nego li su se vampira dočepali Hollywood i Anne Rice (i većina spisatelja danas), oni su po legendama mogli šetati za vrijeme dana samo što bi bili oslabljeni dok su po noći bili u punoj snazi (ali onda opet, legende i mitovima u njima su brojni za ne povjerovati tako da reći kako gore na suncu i nije toliko bad (kad se uzme u obzir ljudski strah od mraka)... reći da svjetlucaju kao disko kugla je jer... disko kugla?) . OT je, ali ovaj film nema niti V od vampir u sebi, stvar je da je to samo mamac za publiku. Loš mamac, kako se na kraju ispostavi.

Electromaster
08-06-2009, 13:01
[quote="Arbiter of Change":fsggykph]Hebeš ti te vampire koji nemaju očnjake i nemaju nikakvu štetnu reakciju na sunce.
Da se ne zovu vampiri vjerojatno bi svi bili blaži prema filmu jer je to glavni razlog blaćenja, to kastriranje samog mita da bi se fangirlse usrećilo.
Signed.
On the other hand, i Alucard je prilično otporan na sunce... :P

Alucard je valjda jedan od izvornih vampira... Možda se i otkrije u mangi, ne bih znao. U svakom slučaju je badass.[/quote:fsggykph]
Dobro, zafrkavao sam se, što ste se svi odmah toliko nabrijali. Alucard je Dracula ffs. Naravno da je badass.
Doduše, u Hellsingu, Seras nebi smjela nikako na sunce, pošto je preslaba. [ Jer odbija piti krv... Bar zasad. ]
A što se tiče Alucarda...
Alucard: -And sunlight is not my greatest enemy... I just HATE it!

skitkid
08-06-2009, 21:44
prošle godine je izašel švedski jedan film slične tematike.
jak je za razliku od twilighta. :)

lat den ratte komma in (http://www.imdb.com/title/tt1139797/)

trejler (hEn7kYPujCQ)

Raz
08-06-2009, 22:13
prošle godine je izašel švedski jedan film slične tematike.
jak je za razliku od twilighta. :)

lat den ratte komma in (http://www.imdb.com/title/tt1139797/)

trejler (hEn7kYPujCQ)
Dobro da si postao, namjeravao sam to pogledati no s vremenom zaboravio na njega :)

Medolina
18-06-2009, 11:06
prošle godine je izašel švedski jedan film slične tematike.
jak je za razliku od twilighta. :)

lat den ratte komma in (http://www.imdb.com/title/tt1139797/)

trejler (hEn7kYPujCQ)
Dobro da si postao, namjeravao sam to pogledati no s vremenom zaboravio na njega :)

Pogledala sam trailer, nije loše... skinut ću film, pa vidjeti jel valja to kaj..... Onda ću dati komentar neki valjani... Mislim, taj Cullen virus je meni potpuno bezveze.... Čovjek uopće nije zgodan niti je moj tip... U filmu je još ružniji, a cure koje ga obožavaju su ili klinke ili neke žene koje vole sanjati o dečkima koje nikada neće imati. Čitala sam u nekim novinama da lik baš ne voli vodu i da smrdi, pa se kraj njega ne da stajati ( takav mi dečko ne treba!!), a na neku dodjelu nagrada je došao neopranih ušiju.... Odvratno..... Imaju tako veliku popularnost samo i jedino zbog knjige, za kojom su svi popizdili, pa im je bilo svejedno kako će izgledati glumci- bitno da je film doživio ekranizaciju... Da su glavni glumci crnci- ne bi bilo važno- važno je da se on zove... kak se već zove u knjizi, a ona da je... hmmm... jel Bella?? Eto, jedino to je važno. Ista stvar je bila s Harry Potter- om. Meni je ta knjiga ok, ali mi se ne sviđa to što iz filmova ponekad izbace dosta dobrih scena... Zato više volim knjige....

Da su vampire toliko izokrenuli iz starih predaja, totalno je glupo.. Primjerice, u djelima Viktorije Faust, vampiri se ne boje križa.... To je ok, jer navodno- svaki vampir se boji predmeta one vjere u kojoj je bio kao čovjek... Ma, sve je to zbunjujuće i glupo.... Današnja djeca misle da su fora ako nose naopake križeve s Isusom i ako kažu da im je krv super.... Mene je sestra neki dan pitala zašto ne nosim posvećeni križ oko vrata koji mi je donijela, pa sam rekla da bi mi bilo neugodno, budući da psujem kao kočijaš..... :P

Eto... zaključak bi bio da će takve gluparije uvijek biti omiljene, jer je ciljano gledateljstvo mlađe od 18 godina....

Midwintertears
22-06-2009, 13:21
Sumrak sagu sam pročitala kako je počela izlaziti, bivši mi je poklonio prvi dio. I od tad sam knjige prožvakala i progutala nekoliko puta. Imala sam svoju Twiligh fazu i knjige su mi i dan danas dosta drage.
Ali što se tice filma užasan je. Požalila sam za novce kojima sam kupila kartu za kino.
A uz to cijelo vrijeme sam morala slušati neke klinke koje su non-stop uzdisale i govorile "Oh, my God, he's soooo cute"
Lik mi je gadan ko pas...

Kenyi
22-06-2009, 13:22
Priznaj da ti je na desktopu, i šta fali psima :(

Midwintertears
22-06-2009, 13:30
Ne znam ja kome je cura govorila da je podsjeća na Edwarda...

Kenyi
22-06-2009, 13:32
Ovaj put ti pobeđuješ :(

Midwintertears
22-06-2009, 13:35
Idi i sjaji na suncu.

W3DR4N
22-06-2009, 14:04
Općenito je prepirka oko toga što je vjerodostojno mitu vampira, a što nije pomalo besmislena. Vampiri su jedna od najfleksibilnijih tema i mogu na kraju krajeva izgledati i prilagoditi se svemu, bio to Dracula, Buffy, Twilight, Nosferatu ili nešto deseto.

Twilight ima vlastitu viziju vampira, drugačije ciljano tržište i na tom području je vrlo uspješan.

Deadwalker
22-06-2009, 15:46
cuo sam da dolazi ubrzo novi Twilight film. Kako kaze Wedran, "ciljano trziste" ce opet biti ushiceno...

###DK###
22-06-2009, 16:17
Da, otvorio sam temu o tome. :D
A dobro, ako se ljudima toliko sviđa, nek gledaju.

Midwintertears
22-06-2009, 16:36
Da nažalost, na jesen ili zimu ja mislim.

Kenyi
22-06-2009, 17:35
20. novembra, ne pitajte odakle znam :(

Midwintertears
22-06-2009, 17:38
Odbrojavaš dane.

Helena
22-06-2009, 18:35
Samo da kažem da se moj dečko više raduje filmu nego ja. -.-

Medolina
22-06-2009, 18:39
Samo da kažem da se moj dečko više raduje filmu nego ja. -.-
Moj bi ih sve...S:twisted: :kill: :killyou:

Dreamer Deceiver
22-06-2009, 18:46
Samo da kažem da se moj dečko više raduje filmu nego ja. -.-

da, i ostatak muškog roda jedva čeka da ponovno vide tragikomediju kako većina ženski mogu biti zaglupljene nekim imaginarnim likom

Midwintertears
22-06-2009, 18:53
da, i ostatak muškog roda jedva čeka da ponovno vide tragikomediju kako ženske mogu biti zaglupljene nekim imaginarnim likom

Po tko zna koji put... neSsve! :)

Dreamer Deceiver
22-06-2009, 18:56
pardon me :D

Midwintertears
22-06-2009, 19:02
;)

Helena
22-06-2009, 19:17
Samo da kažem da se moj dečko više raduje filmu nego ja. -.-

da, i ostatak muškog roda jedva čeka da ponovno vide tragikomediju kako većina ženski mogu biti zaglupljene nekim imaginarnim likom
Moj nije knjigu čitao, al film mu je bio predobar. -.- Ja ostala šokirana. -.- -.- -.-

Dreamer Deceiver
22-06-2009, 19:18
:(

nemam komentara


:(

Midwintertears
22-06-2009, 19:20
Koliko mu je godina?

Norther
22-06-2009, 19:36
12.

Helena
22-06-2009, 20:15
19. -.-


:(

nemam komentara


:(
Ni ja.

The Jackal
22-06-2009, 20:17
Možda je previše vremena proveo s tobom pa se malo womanizirao.

Dreamer Deceiver
22-06-2009, 21:10
ah te žene :(
srećom da nemam curu...

nosferatu25
22-06-2009, 23:03
South Park podhitno treba da obradi ovo...

mortician
22-06-2009, 23:04
South Park podhitno treba da obradi ovo...

o da. :)

Helena
22-06-2009, 23:18
Možda je previše vremena proveo s tobom pa se malo womanizirao.
O da, obavezno... :roll:

Deadwalker
23-06-2009, 09:43
Možda je previše vremena proveo s tobom pa se malo womanizirao.
O da, obavezno... :roll:

da, uvik bi trebala zena biti kriva...boze :roll:

Raz
23-06-2009, 09:45
Ise... koliko stranica je već nakupila tema, još ću ga i pogledat zbog vas samo da ga mogu popljuvati xD

Clown
23-06-2009, 09:48
South Park podhitno treba da obradi ovo...

o da. :)
je
the ungroundable je šprdnja na twilight

Grim
23-06-2009, 10:44
Ise... koliko stranica je već nakupila tema, još ću ga i pogledat zbog vas samo da ga mogu popljuvati xD
Nemoj, fakat nemoj... :(

Midwintertears
23-06-2009, 12:47
ah te žene :(
srećom da nemam curu...

Ne volimo ga sve.

Dreamer Deceiver
23-06-2009, 12:55
onda me ženi :(

Midwintertears
23-06-2009, 13:04
Ne da mi Kenan.

Dreamer Deceiver
23-06-2009, 13:13
kenan ne razumije da je to altrenativno :(

Midwintertears
23-06-2009, 13:14
Ne znam, dogovorite se.

Grim
23-06-2009, 13:15
Aukcija ! :D

Kenyi
23-06-2009, 13:17
She's off limits , sorry :D

Midwintertears
23-06-2009, 13:18
Vidite. :cry:

Dreamer Deceiver
23-06-2009, 13:18
prokleti kenan :(
5555. post :D

Midwintertears
23-06-2009, 13:19
Dušmani nas razdvojiše.

Kenyi
23-06-2009, 13:22
Okej sad dosta offtopica :(
Ontopic please.

Midwintertears
23-06-2009, 13:25
Twilight film sucks, eto. Ontopic.

Medolina
26-06-2009, 06:31
Samo da kažem da se moj dečko više raduje filmu nego ja. -.-

da, i ostatak muškog roda jedva čeka da ponovno vide tragikomediju kako većina ženski mogu biti zaglupljene nekim imaginarnim likom
Moj nije knjigu čitao, al film mu je bio predobar. -.- Ja ostala šokirana. -.- -.- -.-

Sad da ja malo generaliziram... Prije bi žabu u vodu natjerao, nego kaj ćeš muško natjerat da pročita nešto!

The Boz
26-06-2009, 06:37
Sad da ja malo generaliziram... Prije bi žabu u vodu natjerao, nego kaj ćeš muško natjerat da pročita nešto!

Hahahaha! Ne.

Medolina
26-06-2009, 06:39
Sad da ja malo generaliziram... Prije bi žabu u vodu natjerao, nego kaj ćeš muško natjerat da pročita nešto!

Hahahaha! Ne.

Trebao si prepoznati ironiju u ovome...S:rotfl:

Don Kihot
26-06-2009, 22:03
http://www.shrani.si/f/1j/dM/Axw3xr3/vampire-vs-faggot.jpg

http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/449799/80629017.jpg

http://i339.photobucket.com/albums/n446/Anonymous_is_l33t/twilightlolz.png?t=1246050014

Medolina
26-06-2009, 22:42
Ovo je bilo jaaaako dobro!!!S:bravo: :rotfl:

Po meni je najbolji vampir Nosferatu.... Jer je film nastao 1922. godine, kada nije bilo tona ni boje... I meni je po tom pitanju nastrašniji!!

Imam ga doma, film je potpuno jednostavan, jasan, toliko jednostavan, bez svih onih spec. efekata, od kojih mi se bljuje dok gledam horore. Još dodatnu stravu dodaje upravo to što nema zvuka! Možeš samo zamišljati užas koji je potpuno opisan na licima glumaca. Savršeno.

Twilight- uvreda za svakog vampira....

I say we nuke 'em!! :killyou: :ekipa:

Cthulhu
26-06-2009, 22:53
Ovo je bilo jaaaako dobro!!!S:bravo: :rotfl:

Po meni je najbolji vampir Nosferatu.... Jer je film nastao 1922. godine, kada nije bilo tona ni boje... I meni je po tom pitanju nastrašniji!!

Imam ga doma, film je potpuno jednostavan, jasan, toliko jednostavan, bez svih onih spec. efekata, od kojih mi se bljuje dok gledam horore. Još dodatnu stravu dodaje upravo to što nema zvuka! Možeš samo zamišljati užas koji je potpuno opisan na licima glumaca. Savršeno.

Twilight- uvreda za svakog vampira....

I say we nuke 'em!! :killyou: :ekipa:

Nisam gledao Nosferatua, ali čuo sam kako je žešće uznemirujuć.
Ove usporedbe vampira i Edwarda. :pray:

Macolla
27-06-2009, 00:02
Twilight je zesce smece a nazalost imam mnogo prijateljica koje ne misle tako. I pola ih kroz grad nosa knjigu da ih neko moze vidit kako imaju i nju...

Ja bi to sve benzinom i letlampom...

Midwintertears
28-06-2009, 19:01
Twilight je zesce smece a nazalost imam mnogo prijateljica koje ne misle tako. I pola ih kroz grad nosa knjigu da ih neko moze vidit kako imaju i nju...

Ja bi to sve benzinom i letlampom...

Na lomaču.:pray:

Dreadlock
29-06-2009, 00:15
zasto? koji vam je svima?


hahahahahahahahahahahahah ekipa ljubomorna na lika iz knjige :pray: :pray:

Arbiter of Change
29-06-2009, 00:17
Padobranac.

Lord Ragnarok
29-06-2009, 00:20
meni je eddie kul

Dreamer Deceiver
29-06-2009, 08:58
zasto? koji vam je svima?


hahahahahahahahahahahahah ekipa ljubomorna na lika iz knjige :pray: :pray:

da ljubomoran sam šta ne svijetlim ko disko kugla kad idem na sunce. Baš sam jebeno ljubomoran na to.

Midwintertears
29-06-2009, 12:38
zasto? koji vam je svima?


hahahahahahahahahahahahah ekipa ljubomorna na lika iz knjige :pray: :pray:

Lik iz knjige je okej, lik iz filma je gadan ko pas.

Dreadlock
29-06-2009, 20:28
da ljubomoran sam šta ne svijetlim ko disko kugla kad idem na sunce. Baš sam jebeno ljubomoran na to.

ok,ja bar priznam da sam ljubomoran na frajera,vi ne.

ajde ako onda niste ljubomorni,sto vam on onda toliko ide na zivce?

Rang€r
29-06-2009, 20:42
pa dobro jesi čito ovih 12 stranica?

Dreadlock
29-06-2009, 21:47
aha,onda sam potvrdio svoju cinjenicu...ljubomora je u igri

Rang€r
29-06-2009, 22:05
/ignore

Dreadlock
29-06-2009, 22:25
uh o ne dobio sam ignore od rangera jer iznosim realne cinjenice....RANGER ME IGNOREAO!!! :( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((

Rang€r
29-06-2009, 22:45
ignoriro sam tvoj post ne tebe -.-

Dreadlock
29-06-2009, 23:43
isti drek -.-

Maloki
30-06-2009, 11:21
ok,ja bar priznam da sam ljubomoran na frajera,vi ne.
Zašto si ljubomoran na tog frajera?

Dreadlock
30-06-2009, 12:12
zato sto je fraer apsolutni prikaz savrsenstva.Vidi se to i iz knjige i iz filma,on je nesto sto nijedan normalan muskarac nemoze biti,a upravo to cure traze

Arbiter of Change
30-06-2009, 12:17
zato sto je fraer apsolutni prikaz savrsenstva.Vidi se to i iz knjige i iz filma,on je nesto sto nijedan normalan muskarac nemoze biti,a upravo to cure traze
Da, i ja bi volio fizički i emocionalno zlostavljati curu pa joj se kasnije pravdati da je volim sa dramatičnim glasom punim pauza... I failz as a man.

Midwintertears
30-06-2009, 12:55
zato sto je fraer apsolutni prikaz savrsenstva.Vidi se to i iz knjige i iz filma,on je nesto sto nijedan normalan muskarac nemoze biti,a upravo to cure traze

Stvarno ne želim da mi tip sjaji kad god izađemo na sunce.

Da_killah
30-06-2009, 12:59
da, to što se on sjaji na suncu je zbilja najbitnije od svega u njegovom opisu...a koliko se sjećam, sjaji se tek u drugom dijelu filma/knjige, a već do onda je milijun puta opisan kao savršen, i bez tih prirodnih šljokica

MILF hunter
30-06-2009, 13:10
ok,ja bar priznam da sam ljubomoran na frajera

What a fag...

Rang€r
30-06-2009, 14:10
zato sto je fraer apsolutni prikaz savrsenstva.Vidi se to i iz knjige i iz filma,on je nesto sto nijedan normalan muskarac nemoze biti,a upravo to cure traze

si se i ti zaljubio u njega ? :>

Dreadlock
30-06-2009, 17:47
ma ok dobro,vi ste najpametniji :rotfl: al i sami znate da vas owna lik iz knjige :thumbs2:

Rang€r
30-06-2009, 18:32
da kak neb znao, dok nisam vidio ovaj topic nisam ni čuo za knjigu :pray:

MILF hunter
30-06-2009, 18:43
ma ok dobro,vi ste najpametniji :rotfl: al i sami znate da vas owna lik iz knjige :thumbs2:

Žalosno ako ti komplekse nabija lik iz knjige :roll:

Dreadlock
30-06-2009, 20:02
Žalosno ako ti komplekse nabija lik iz knjige
pogledaj temu cijelu...svima nabija komplekse lik iz knjige :roll:

ako im toliko nenabija komplekse,cemu onda pljuvanje po njemu? na kraju ipak je samo lik iz knjige,jelda?

Grim
30-06-2009, 20:17
Pljuvamo po njemu je to sta sramoti legendu o vamprima ne zato sto smo ljubomorni. Procitaj temu malo.

Dreadlock
30-06-2009, 20:29
taj frajer sam po sebi ne kvari predodbu o vampirima,za to se obrati autorici

Grim
30-06-2009, 20:31
Pa ja opcenito ne pljuvam po frajeru, to je glumac, koga briga za njega, ja pljujem po filmu, te onom ko ga je odlucio snimit.

###DK###
30-06-2009, 20:49
To mi stvarno nije jasno. Koga boli briga kakva je predodžba o vampirima.
Meni osobno je svejedno gorili oni na suncu ili svijetlili.
Da pljuješ po specijalnim efektima, pa dobro. Da pljuješ po nekolicini kretenskih scena u filmu (tipa kad igraju onaj baseball i onda zareže jedno na drugo), pa dobro, da pljuješ po jadnoj glumi glavnog lika, pa dobro, ali to pljuvanje po "predodžbi" vampira mi je glupost.

ssalG
30-06-2009, 20:55
Pa ja opcenito ne pljuvam po frajeru, to je glumac, koga briga za njega, ja pljujem po filmu, te onom ko ga je odlucio snimit.

Zašto, onaj tko ga je snimio je vidio odličnu priliku da zaradi tonu novca i zgrabio je, više mi smisla ima pljuvati po publici spremnoj prihvatiti svakakve koncepte i gluposti te ih uzdizati u nebesa (pod uvjetom da je film stvarno tako loš kako kažete, ja nisam imao neku želju pogledati ga).

Dreamer Deceiver
30-06-2009, 23:09
ma ok dobro,vi ste najpametniji :rotfl: al i sami znate da vas owna lik iz knjige :thumbs2:

znači ti si ljubomoran i žališ šta nisi savršen ko neki lik iz knjige neke mormonke ?
Da, owna me izmišljeni Mary Sue lik. Šteta da ja nisam izmišljeni lik pa da sam savršen do kraja :bravo:
Ustvari, idem napisat priču o samom sebi gdje ću bit jebeno savršen.

Nodakim
01-07-2009, 01:22
Ali ne ono,svi ste retardirani.
I ono da naravno da su ljubomorni,ali ne jer se dive Edwardu Cullenu i njegovoj osobnosti nego zbog popularnosti.
Ne znam kako da ga dalje komentiram pa ću samo staviti njegovu sliku da shvatiš.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/95/Edwardcullen.png


Biti albino nije kul.

Nodakim
01-07-2009, 01:22
Mega retardirano lagam.

Nodakim
01-07-2009, 14:05
Koje fore?
:(

Dreamer Deceiver
01-07-2009, 14:43
da, koje fore ?

Rang€r
01-07-2009, 16:07
HCL?

Bartuc
01-07-2009, 16:24
Meni Edward nije nabio komplekse niti sam ljubomoran na njega pošto se mojoj curi lik gadi do gabarita :D Nije joj jasno zašto tolika strka oko tog glumca kada izgleda kao qurac od ovce, a glumi kao da ima proljev.



To mi stvarno nije jasno. Koga boli briga kakva je predodžba o vampirima.


Normalno da se zbog toga pljuje po filmu. Postoji Lore, mitovi, legende... nigdje se ne spominje vampir koji bi mrknuo narkomanku ali se srami zbog svoje sjajne puti na SUNCU. Po svim izvorima, SUNCE je #1 neprijatelj svakome vampiru, instant Death. Ali neee, ovaj na suncu izgleda kao da je nogometna momčad svršila po njemu, a žena na to "Savršen si!", ono, wtf, dečko ti je prekriven šljokicama, možeš ga eventualno objesiti u dnevnom boravku da glumi disko kuglu!?


To je najveća mana u filmu, a ostale mane su:

- Katastrofalna gluma
- Katastrofalni glumci (svi gabori)
- Katastrofalan scenarij
- Katastrofalna akcija
- Katastrofalni specijalni efekti
- Katastrofalna romantika.

Film brije na neku romantiku, ali to je toliko jadno, vrlo vjerojatno zbog Edwardovog proljeva i zbog one našmrkane žemskinje koja izgleda kao je uskočila u set nakon snimanja pornića sa maratonskim orgijama.


Nije mi jasno kada ljudi vrište za ovim filmom, a bome ima bedaća koje bi vjerojatno i žile rezale zbog tog filma. NE razumijem, ne mogu shvatiti psihu ljudi kojima je to dobar uradak.

Dreamer Deceiver
01-07-2009, 16:42
odgovor na tvoja pitanja leži samo u imenu Twilight

###DK###
01-07-2009, 16:50
To mi stvarno nije jasno. Koga boli briga kakva je predodžba o vampirima.


Normalno da se zbog toga pljuje po filmu. Postoji Lore, mitovi, legende... nigdje se ne spominje vampir koji bi mrknuo narkomanku ali se srami zbog svoje sjajne puti na SUNCU. Po svim izvorima, SUNCE je #1 neprijatelj svakome vampiru, instant Death. Ali neee, ovaj na suncu izgleda kao da je nogometna momčad svršila po njemu, a žena na to "Savršen si!", ono, wtf, dečko ti je prekriven šljokicama, možeš ga eventualno objesiti u dnevnom boravku da glumi disko kuglu!?


E vidiš, to meni nikad nije smetalo. Ono, napravljeno je nešto novo, i to je OK. Ali ono ostalo što si nabrojao, ondje si u pravu.
Po meni, najveće zamjerke su odvratna gluma i iznimno loši specijalni efekti. I one kretenske scene. Ali to što svijetli na suncu, na to nemam nikakve zamjerke. Čisto zbog toga što po meni vampiri ne moraju biti unaprijed baš toliko određeni.

Arbiter of Change
01-07-2009, 16:57
Ne znam koliko poznaješ materijal, ali oduvijek su postojale 2 stalne okosnice o vampirskom pitu (dead ili undead je promjenjivo, ovisi koji mit gledaš) - sunce i njegove posljedice te krađa energije, često u vidu krvi. Meni ne smeta to što svijetlost ne utječeSna likove (dapače, to je dobro nakon svih filmova gdje svi planu kao buktinja), ali svjetlucanje je beskorisno i ničemu ne služi osim što je ispalo kao očajan efekt. Mislim, čemu? Ah da, jer se autorica sjetila takvu nebulozu uopće i napisati.

Ptuj na nju, da bi ptuj.

Bartuc
01-07-2009, 16:57
@Deka...

Outmindov Clanbook tvrdi drugačije :killyou: :D



Quote zadnjeg posta sa prethodne stranice:


Ne znam koliko poznaješ materijal, ali oduvijek su postojale 2 stalne okosnice o vampirskom pitu (dead ili undead je promjenjivo, ovisi koji mit gledaš) - sunce i njegove posljedice te krađa energije, često u vidu krvi. Meni ne smeta to što svijetlost ne utječeSna likove (dapače, to je dobro nakon svih filmova gdje svi planu kao buktinja), ali svjetlucanje je beskorisno i ničemu ne služi osim što je ispalo kao očajan efekt. Mislim, čemu? Ah da, jer se autorica sjetila takvu nebulozu uopće i napisati.

Ptuj na nju.

###DK###
01-07-2009, 17:01
A dobro, ajde, je malo glupo, ali eto. :D
Ali nije to baš ni tolika zamjerka. Bar meni.

I da, samo da se zna, ne branim ja film niti išta slično. Meni je film bio naporan, ali ne zbog toga na što se vi žalite.

Bartuc
01-07-2009, 17:16
Film je katastrofa iz kojeg god kuta da ga gledaš, među koje god prste da progledaš, koje god uho da zaklopiš. Jednostavno mu na niti jednoj kategoriji nema spasa koliko je bezveze.

###DK###
01-07-2009, 19:05
Pa, valjda ovisi koga pitaš. :D

Rang€r
01-07-2009, 19:12
ja mislim da je to bila objektivnost xD

cham3leon
05-07-2009, 21:25
http://www.imagesforme.com/out.php/i576079_fuu.jpg

Raz
05-07-2009, 21:56
Lol, e. Na misi sam i odjednom se sjetim ove slike... dobro da se uspjevam suzrržavati od smijeha :D

Carska :pray:

Sonic_Moronic
07-07-2009, 15:37
Slika je tužna koliko je istinita. Imao sam i previše susreta sa curama koje mi kažu da vole čitati, na što ja odmah pomislim "Yay!" i onda me nokautiraju sa tim da im je najdraža knjiga Twilight. :(

TeraBajt
07-07-2009, 18:40
kad si ti to bio u RLu soniče.

Jebemu mater, zašto me ne obavjestiš:(

Arg0nautH
08-07-2009, 11:03
epidemija je donekle prestala :thumbs2:

Grim
08-07-2009, 11:19
epidemija je donekle prestala :thumbs2:
Ne brini se, uskoro izlazi nastavak filma, epidemija se nastavalja. :(

Dreamer Deceiver
08-07-2009, 11:45
i tako sljedećih 3-5 godina :/

Medolina
10-07-2009, 19:50
zasto? koji vam je svima?


hahahahahahahahahahahahah ekipa ljubomorna na lika iz knjige :pray: :pray:


Mislim da govorim u ime svih kada kažem da na njemu nema ništa zbog čega bi trebali biti ljubomoni... Sasvim je slučajno na castingu izabran za tog glumca. Smrdi, a ja ne volim smrdljive ljude. I, najvažnije od svega- slavan je zbog lika iz knjige, ne zbog svoje glume i sebe samog.

Rang€r
10-07-2009, 21:40
zasto? koji vam je svima?


hahahahahahahahahahahahah ekipa ljubomorna na lika iz knjige :pray: :pray:


Mislim da govorim u ime svih kada kažem da na njemu nema ništa zbog čega bi trebali biti ljubomoni... Sasvim je slučajno na castingu izabran za tog glumca. Smrdi, a ja ne volim smrdljive ljude. I, najvažnije od svega- slavan je zbog lika iz knjige, ne zbog svoje glume i sebe samog.


pa nismo mi ljubomorni on je... onda mu je valjda krivo što i drugi nisu ljubomorni :|

child feelings ftw

Helena
11-07-2009, 01:25
Mislim da govorim u ime svih kada kažem da na njemu nema ništa zbog čega bi trebali biti ljubomoni... Sasvim je slučajno na castingu izabran za tog glumca. Smrdi, a ja ne volim smrdljive ljude. I, najvažnije od svega- slavan je zbog lika iz knjige, ne zbog svoje glume i sebe samog.
Ja ću samo reć da mi se više sviđao u četvrtom Harry Potter filmu. Šta se tiče twilighta, više mi se sviđa james.

http://twilighttuesday.com/wp-content/uploads/2009/03/gigandet-james.jpg

Ogg The Dogg
20-07-2009, 14:10
ja sam gledo ovaj film doma s curom.i moja cura (ko nija) nije baš bila oduševljena filmom pa smo odustali od gledanja toga i pogledali V for Vendetta

Electromaster
20-07-2009, 18:44
http://www.newsweek.com/id/207128?GT1=43002
Nemam baš komentara na ovo, ali čim nisu spomenuli Hellsing i Alucarda, gej su. :P

flander
20-07-2009, 19:03
Naime, gledam po Facebook-u zadnjih mjesec-dva i doslovce skoro svaka zenska je poludila za tim filmom Twilight. Ono, neke su stavile unutar svog imena jos i prezime Cullen(prezime glavnog protagonista u filmu). Ja sam jucer pogledao film, i ono, nist posebno, barem meni. Ste vi gledali film? Sto mislite o tome? Ste primjetili ovu pojavu na face-u i slicnim mrezama?


lol ja mislio da je to kao neka finta za kulen, onu kobasicu, jel sam vidio da ima par frendica tu u prezimenu xD

nisam gledal film,nit ne namjeravam, al ne kužim zak se cudiš, pa to je ista spika ko kod dečkiju, nabrijem se na Transformerse i tjedan dana zabrijavam da sam Optimus ili od igranja WoW-a brijem da sam forsaken ^^

to ti je ta lupi te hir i bok,ništa ćudnog i iznenađujućeg ^^

Wishmaster
20-07-2009, 19:35
pa to je ista spika ko kod dečkiju, nabrijem se na Transformerse i tjedan dana zabrijavam da sam Optimus ili od igranja WoW-a brijem da sam forsaken

Nope, you're alone...

flander
20-07-2009, 19:38
da da tješi se

Paran0a
20-07-2009, 19:44
Ja cijeli dan gledam Marinu...Makes me feel sexy

Midwintertears
22-07-2009, 18:53
:rotfl:

tigerija
25-07-2009, 01:33
To je film za emo curice o 15 godina. Knjiga sam čuo da je dobra. Al film mi odbojan jer likovi imaju našminkane face, ajme ono. Pa to je gore nego glumit Brunu. Prije bi glumio brunu nego glumio u twiligtu.

I btw ima likova koi su spaljeni igricama... to isto blesavo e...

1GBRAM
25-07-2009, 02:33
sto ljudi,sto ćudi,al mi se nedopada toliki hype oko filma i nakon njega...Mislim ono,rekli najoečivanjij film godine,a nisam niti čuo za njega,niti ga želim pogledat

1GBRAM
25-07-2009, 02:36
a kako se prema svakom filmskom šrotu radi i igra,samo se nadam da ne izađe igra Twilight!

Delirium
25-07-2009, 09:47
a kako se prema svakom filmskom šrotu radi i igra,samo se nadam da ne izađe igra Twilight!

nedo bog

film i knjiga su oboje teški SCHROTT glavni glumac izgleda ko emo kji je usput retardiran i kad je bio mali upo je u tri tone šljokica

film je u meni pobudio onu vrstu histeričnog smijeha, znate ono kad plačete i odjednom izgubite dodir sa lucidnošću i pocnete se jos i grohotom smijati dok placete, isprani dijalozi, previse jeftinih efekata, očajan pokusaj da se u toj katastrofi 21. stoljeća dođe do neke dublje poruke, ovaj film nije nista osim lose provedenih 2 sata sa 30 tona hypea i proljeva

ocjena:2/10

sama mi pristojnost nalaze da ovom filmu nedam 1 ovo je smeće nad smećem...hvala

The Great Duck
22-08-2009, 18:28
http://www.cinematical.com/2009/08/21/your-own-edward-cullen-shadow/
:rotfl:

Kenyi
22-08-2009, 18:41
Ne znam zašto se svi preseravate da je tvajlajt emo ili da je edward emo ili da je bella emo, ono niđeveze.
Kniga je imala kul koncept, lai da je neki iskusniji pisac napisao to (citaj neko ko nije Stephenie Meyer) bilo bi mnogo bolje, ali eto ovako je sve palo u vodu. Oko filma se pravi tolika hajka zato što ljudima treba nešto da pljuju po tome, pa dajte jebeno MTV movie ostvarenje, koga boli briga. Ali eto, i film je imati još veci publicitet samo zbog 43156146 hejtera , đizs, chill out.

Kid A
22-08-2009, 18:47
Ako je u film preneseno i 30% onoga iz knjige,knjiga je tesko sranje.Ko stvorena na mamine i tatine bogate emo seronje koje ne znaju sta ce od sebe.Sve bi ja to poslao na sezonsko branje jabuka u vocnjak za minimalnu dnevnicu pa da onda seru kako im je zivot tezak.

megalodon
22-08-2009, 19:27
Odgledajte film jebote. Sasvim je okej. Ono, neki obozavaju Star Wars.
Star Wars ( zadnja tri djela): jeftina radnja, jeftine emocije, mracna strana, odlicne scene bitaka ovo ono.
Twilight: jeftina radnja, jeftine emocije, mracna strana, manje dobre scene tuce.
Eto. Ne vidim da nesto pljujete SW. Da se razumijemo, SW mi je okej, i volim ga odgledat, i odgledao sam tri puta makar svaki film, i poznajem lore blablabla, ali cudno kako jednu stvar dizu u nebo a drugu svi hejtaju/

Kenyi
22-08-2009, 19:29
Ili kad ih toliko obuzme ljutnja pa spomenu 20000 stvari u jednom redu koje nemaju veze sa redom u pljuvanju.
Kao naprimjer ovo da povezuju twilight sa emo kulturom, ono WTF :(

Bartuc
22-08-2009, 19:32
Daj Kenyi šuti, htio si da od tebe napravim Edwarda u Photoshopu xD

How gay is that :rotfl:

megalodon
22-08-2009, 19:33
Lazes jebote, Kenan je ovako Edward Cullen, zasto bi zelio da ga obradjujes.

Kenyi
22-08-2009, 19:35
I ne direktno, rekao sam vampir sa istancanim crtama lica, da izgledam lepuškasto a ne kao da su me udarili lopatom :(
Da e ono homoseksualac sam , ubijte me.
I da , vjerovatno vas nije ni pogledalo film a pljujete po njemu ili ste culi da je vampirska ljubavna prica ,a pošto sve svi veliki muškarci to vam užasno smeta.I da ljubav = emo pa se k tome još poveca koeficijent jadnosti jel. Daj kako ste naporni isuse kriste.Budite muškarčine za koje ne postoji ljubav nego samo seks i alkohol negdje drugo.

Bartuc
22-08-2009, 19:41
Jebiga, rekao si vampir, meni je vampir ono iz Buffy :D I nisam rekao da si gay, kaj se pjeniš odmah :|


I da, gledao sam ga u kinu :( Vidio sam svaki loši detalj, a bome ga i čuo jasno i glasno. Išao sam pošto su film predstavili kao apsolutni hit, reklamirali ga na sve strane, hypali ga u nebesa... Da bi na kraju dobio qurac u oko :D

megalodon
22-08-2009, 19:42
Jebote Bartuc, rulaju ti Transformersi, a Twilight ti strasno ne valja. Reservoir Dogs ti isto ne valja. Ne znam, kul si mi i sve, ali ukus ti je strasan :(

Kenyi
22-08-2009, 19:43
Jebiga, rekao si vampir, meni je vampir ono iz Buffy :D I nisam rekao da si gay, kaj se pjeniš odmah :|


I da, gledao sam ga u kinu :( Vidio sam svaki loši detalj, a bome ga i čuo jasno i glasno. Išao sam pošto su film predstavili kao apsolutni hit, reklamirali ga na sve strane, hypali ga u nebesa... Da bi na kraju dobio qurac u oko :D

Hypali su ga jebenoj MTV/Viva generaciji, ne ozbiljnijoj publici. I savršeno su odradili posao sa time i zaradili milione. Mission accomplished. Razumijete sad?

Bartuc
22-08-2009, 19:45
@megalodon

Prva 2 si točno rekao, za Reservoir Dogs nisam rekao nigdje da ne valja, nego da ga nisam pogledao do kraja :| To što sam odustao od filma ne znači da mi je loš i da ga neću više nikada pogledati, odustao sam pošto mi taj dan nije ležao fuck dijalog, gledalo mi se nešto blaže!?

megalodon
22-08-2009, 19:46
Okej onda, lose shvatio, sry:D

Bartuc
22-08-2009, 19:52
A Transformeri vs. Twilight :D

Sve što Twilight nema, to Transformeri imaju :D


Odlične efekte (Epic borbe i roboti vs. lol, trčanje po drveću :o), mačo glavnog glumca (lik se faking bori protiv robota vs. lik se šminka i sjaji na suncu :o), sexy glavnu glumicu (Megan vs. ona narkomanka :o), bolju priču (obje su više manje loše, ali Transformeri su ipak zanimljiviji)... i naravno Robote xD

W3DR4N
22-08-2009, 19:58
mačo glavnog glumca

http://www.tabloidprodigy.com/wp-content/uploads/2009/05/shia-labeouf-banana1.jpg
http://poponthepop.com/images/gallery/shia-labeouf-shirtless.jpg
http://patrique.files.wordpress.com/2008/07/shia-labeouf-400ds0827.jpg



:(

megalodon
22-08-2009, 19:59
Megan Fox je gadna. Ni jedna ni druga nisu nesto ali ova je gadna.

Teon
22-08-2009, 20:00
Se to meni browser zbrejko il je Wedran napravio 9 istih postova zaredom sa Shiom u kompromitirajucim pozama? Kak bi se to zvalo nonapost il nes slicno

Bartuc
22-08-2009, 20:00
Lol, Wedran, mogao si i 10 postova ostaviti xD


Mačo u filmu, ne izvan njega. Boli me qurac kakva je on osoba, ali u filmu se šora sa robotima xD Ili bježi... ali sve jedno, ne sjaji se na suncu xD

raven5
22-08-2009, 20:02
Ashley Greene mi je dobraaa s onom kosicom. :o Jedina svjetla točka filma...

Bartuc
22-08-2009, 20:03
@Megadolon, ne znam zašto ti je gadna žena koju su proglasi za najzogniju (ili jednu od najzgodnijih) žena na svijetu :(


http://www.exposay.com/celebrity-photos/megan-fox-11th-annual-rock-the-vote-awards-arrivals-0Dom7U.jpg

megalodon
22-08-2009, 20:04
Mozda ne na toj slici, ali na vecini joj ono izvire kurac iz ociju. Ovako je zgodna, ali to mi se gadi :(
Da, jebao bi je, to nema veze sa tim.

Bartuc
22-08-2009, 20:06
Kak misliš izvire qurac iz očiju xD


Meni je glumica full zgodna, naravno da ima boljih, ali Megan je sexy do kraja.