PDA

Pogledaj cijelu verziju : Balkan-Sf SAMP RPG server



SuKy002
01-04-2009, 14:58
Lijep Pozdrav,

Ovim putem vas obavijestavamo za otvorenje novog game servera

Radi se RP serveru visoke kvalitete (dobra scripta)

Pomozite i budite dio nove velike zajednice...

Ponosimo se kvalitetom scripte, dobrim forumum (jos je u izradi)

ip servera: 85.25.124.155:7725

url foruma: http://www.balkan-sf.com

Posjetite nas, registirajte se na forumu i pocnice sa igrom!

Neke stvari koje nas razlikuju od drugih: cijeli mod i sve baze i cijela igra se desava u San Fierru, mod nema niti jedan bug, admini, gamemasteri,
event team, marking team te mnoge druge pogodnosti!


Ubrzo prijave za Admine i GameMastere, a prijave za leadere otvorene! zato nam se pridruzite!

Svaku vasu ideju cemo temeljito sagledat i pokusat sprovest. Zato nam se pridruzite!

Vasim dolaskom automatski dobivate veci level kao npr level 10 +

srdacno cemo vas primit i na forumu i serveru!

Veliki broj igraca je registrirano i na forumu i na serveru! Ocekujemo i tebe!

Evo i jedna slika: http://tinypic.com/view.php?pic=bdqdrs&s=5

S postovanjem Balkan-SF team
:ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa:

cham3leon
01-04-2009, 15:25
Ne opet... To mora biti deseti novi samp server koji se tu reklamira. GeForce ima većinu igrača ovdje, tako da se ne nadaj odazivu, a i konkurencija je velika u Hrvatskoj, tako da stvarno ne znam kako očekujete da ćete skupiti više od 5 igrača u prosjeku s obzirom na to da samp serveri niču ko gljive poslije kiše.

RIDER32
01-04-2009, 18:07
Kolko je vec online da pcnem brojat dane do zatverenja?



Bio sam tamo i: ping je dobar. duplo bolji vec na GF. Ali pa to nije RPG. auti i helici na svakom koraku. Sve odkljucano...
Pa zast svi pravite RPG servere. Zast se neko nesjeti napraviti DM ili stunt pa da se ljudi i sa ovih prostora mogu di zabavljat na domacem serveru.

Dujma
02-04-2009, 07:54
Pa normlalno da ce biti bolji kada nema 3 igraca na serveru a + moja skripta ima puno vise linija vjerujem, stime oduzima vise performansi kompjuteru (serveru)

Znas koja neodgojena djecurlija vode ovaj server to nemozes povjerovati. Isli su na moj forum nekoliko ih i reklamirali su svoj server. Onda ja dodjem na njihov, e to je toliko nepristojno. Skupili se njih nekoliko administratora, ovaj mi psuje mater, ovaj me za ovo vrijedja, ovaj za ovo. Nemozes povjerovati koliko to nema nimalo obraza. Dodje iskopira citav forum od mene i CH-a (nisam gledao server al vjerujem da je i to kopirano) i onda jos ima obraza meni govoriti da ja serem i da sam ja to isto radio na pocetku. Ja ni ja jednom SA-MP forumu nisam reklamirao. Poslao sam ovdje na PC Play (na tome se zahvaljujem i stavio sam PC PLAY banner na dnu svog foruma), prikupio sam oko 300 mailova i poslao sam obavijest, slao sam stalno preko msn-a, skriptao, skriptao i skriptao da bi dosao do ove tocke gdje sam sada. Pogledajte malo na njihovom forumu moje teme i odgovore i pogledajte njihove na to. Nemozes povjerovati.

SuKy002
02-04-2009, 16:13
Jooooooj dujma opet lazes...

Pa nemos vjerovat...

5ljudi se javi da je njihova skripta

Dujma
02-04-2009, 20:13
Nitko negovori o vasoj skripti vec ja govorim o svojoj.

D.E.M.O.
05-04-2009, 01:39
http://www.googlefight.com/index.php?la ... rd2=+Dujma (http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=SuKy002&word2=+Dujma)

uberfreak
05-04-2009, 09:18
Kolko je vec online da pcnem brojat dane do zatverenja?



Bio sam tamo i: ping je dobar. duplo bolji vec na GF. Ali pa to nije RPG. auti i helici na svakom koraku. Sve odkljucano...
Pa zast svi pravite RPG servere. Zast se neko nesjeti napraviti DM ili stunt pa da se ljudi i sa ovih prostora mogu di zabavljat na domacem serveru.

ja i wave function pravimo stunt server :D

TeraBajt
05-04-2009, 10:36
moj server > vaši. nemojte se zajebavat, Narwhal Balkan owna sve.

uberfreak
10-04-2009, 12:00
moj server > vaši. nemojte se zajebavat, Narwhal Balkan owna sve.

:pray: jedna polovica recenice ti ubija 2. :pray: