PDA

Pogledaj cijelu verziju : Man vs. Wild vith Bear Grylls



bezimeni
01-04-2009, 10:10
Da li gledate ovog manijaka ? Iskreno , jedina stvar zbog koje palim tv od prestanka emitiranja dr .House-a .Tip je genijalac i totalni fanatik i fenomenalno zanimljiv.Zadnje što sam gledao bilo je u pustini kada je ogulio devu i pio vodu iz njezine potrbušnice da bi na krju i žimkao poluprovarene ostatke iz želuca.Čovjek zna piti vlastitu pišalinu kada zagusti , jesti sirove zmije , rakove , crve ....penje se na nemoguće stijene , pliva u smrznutom moru i ispod leda , penje se na drveće poput majmuna , pali vatru bilo gdje i sa bilo čime ....totalni luđak. Ali voli bih da mi je najbolji prijatelj kada bi se našao u nekoj od tih situacija preživljavanju u divljini.

link (http://en.wikipedia.org/wiki/Bear_Grylls).....deva :rotfl: (Ysat-igQi44)S.

Na žalost u linkanom filmu su izbacili dio sa pijenjem samog sadržaja iz deve ali evo jedan "zanimljiv " filmek link (zu3FlOksBjY&feature=related)S.

Constantine
01-04-2009, 10:33
Gledam to skoro svaki dan,ultimate survival,baš sam i ja razmišljao da otvorim temu.Odličan serijal dokumentaraca,sviđa mi se to što ga samo ostave helikopterom i nek se snađe.Ima hrpu odvratnih scena,npr. kad je bio sok iz izmeta od slona ili pojeo larvu.Jedina mana emisije je to sto sto nekad umjesto da odspava u skloništu za koje se mučio da ga napravi,on ode zajedno sa kamermanom u obližnji hotel odspavat.Dosta je poučna emisija i ima kul stvari koje možeš naučit.

flander
01-04-2009, 10:38
gledal sam ga sad zadnji put, kad je jeo ono neke crve, lol, a fakat je lik, totalno zanimljiv

Raz
01-04-2009, 10:39
Znao sam ju pogledati na discovery chanellu par puta. Odlična emisija... samo nije za ljude slabog želuca :D

###DK###
01-04-2009, 12:55
Također pogledao kad je jeo one crve. :yuck:
Stvarno odlična emisija.

D.E.M.O.
01-04-2009, 15:35
jesam li ja jedini ovdje kome se to gadi? <.<

Raz
01-04-2009, 15:41
Hehe, nisi...pogotovo kad se crv rasprsnuo :scared:
Ali je ipak zanimljivo za pogledati :D

bezimeni
01-04-2009, 15:52
Čovjek simulira preživljavanje...nema ništa lijepoga u tome .Ali svaka mu čast .Zaslužio je svaku "kunu" .

Constantine
01-04-2009, 19:33
prokuhaš devu,pa nije to voda.Ali da,upravu si,gadne stvari jede vecinom zbog gledanosti.

Constantine
01-04-2009, 19:52
Nema vremena za to kad se mora nastavit kretat a energija je nužna.


Bezimeni,with se pise sa w a ne v :P

Constantine
01-04-2009, 19:59
Sigurno nije toliko glup da jede ono sto na da mu moze nastetit,npr. klad je jeo onu antilopu nije jeo ono vanjsko odvratno meso nego samo ono koje napola pojedeno i na koje ne sliječu muhe.

Electromaster
01-04-2009, 20:23
Umm, zar se emisija ne zove Ultimate survival?
Inače, ne gledam baš, ima na Discoveryu zanimljivijih i manje gadnih emisija. :(

Hellboy
01-04-2009, 20:26
U zadnje vrijeme ga pogledam na Novoj ili kojoj već televiziji jer sam zagubio Discovery raspored pa ne znam kad je tamo. Inače zabavna emisija. Osobito kada je bio na Islandu. Damn, meni je bilo hladno samo gledajući ga kako luta okolo.

Nodakim
01-04-2009, 20:46
Pa nije glup, on je stručnjak za to. Sam kažem da neke stvari radi čist radi gledanosti.


Ali ne ono,neke stvari koje je radio nisu fejk i ne mogu biti fejk.
Kako fejkati da se lik baci u polu smrznutu vodu usred tundre,ili rezanje bivolove kože i iznutrica?

Norther
01-04-2009, 21:00
sviđa mi se to što ga samo ostave helikopterom i nek se snađe..
je, a ona kamera leti iza njega magicno i snima sve.
sve je fejk.

Sonic_Moronic
01-04-2009, 22:21
Sve je to zavjera.

Constantine
02-04-2009, 07:55
sviđa mi se to što ga samo ostave helikopterom i nek se snađe..
je, a ona kamera leti iza njega magicno i snima sve.
sve je fejk.
A nego sto ce bit,ostavit ga samog pa dok se vrati nek prepričava gledateljima kako je bilo,naravno da treba bit kamerman s njim.

wiseguy
02-04-2009, 08:00
lik je zanimljiv a prije je bio u SAS-u ,dokumentarci su mu odlični nema šta,mislim da igraju subotom na RTL-u

Constantine
02-04-2009, 08:02
I svaki dan na discovery-u,osim toga uskoro kreće nova sezona na discoveryu.

Norther
02-04-2009, 11:38
sviđa mi se to što ga samo ostave helikopterom i nek se snađe..
je, a ona kamera leti iza njega magicno i snima sve.
sve je fejk.
A nego sto ce bit,ostavit ga samog pa dok se vrati nek prepričava gledateljima kako je bilo,naravno da treba bit kamerman s njim.
ipak je fejk.
da je lose za pogledat, nije, zabavno je. al je fejk.