PDA

Pogledaj cijelu verziju : QQ Tyranids



ssalG
31-03-2009, 10:51
Svaki forum vezan za DoW II ima po nekoliko ovakvih teme, pa rekoh nećemo mi sada valjda biti zaostali i ne imati ovakvu temu.
Meni se čini da su AG Warriori nekako slabi, mislim da podizanje štete za 30-40% nebi bilo loše, također mi se čini da je Carnifex nekako preslab za svoju cijenu, trebali bi mu smanjiti cijenu na 450 req/100 power da nebude tako UP.

Nodakim
31-03-2009, 18:28
Šta nisu Nidsi overpowered u DOW2?

ssalG
03-04-2009, 09:21
Da ti pojasnim kako ti funkcionira terminologija u DoW II.
Svaka jednica i taktika koju imaju Tyranidsi je označene sa "OP" i "lame", a sve ostale taktike i jednice su označene sa "blanasirane" (u slučaju SM-a) ili "jako UP" (u slučaju Orkova i Eldara).
Tako da imati 2 Warriora (bez obzira na upgrade) je spamanje i totalno je OP dok je imati 3 Tactical Marine Squada normalno, Ravener Alpha je OP dok je Force Commander savršeno balansiran, imati 2 Spore Mines je njihovo spamanje OP dok je imati 4 Scout Squada sa Shotgunovima je normalna taktika, ako imaš 2 Carnifexa onda ih spamaš, a imati 2 Predatora je normalno.

WEASEL
08-04-2009, 15:23
pitanje, koliko si ti igra u mpu matcheva kad pises tu "terminologiju"

ssalG
09-04-2009, 09:15
80 rangiranih i još barem toliko custom mečeva.

torcida007
24-04-2009, 08:28
Tyranidsi su relativno jaki dok im ne dođu mehanizirane jedinice.
Inače praše sve po spisku.

The Fury
25-04-2009, 18:56
Nidovi su OP bez obzira kako god gledaš, a pogotovo Reavenr Alpha u to nema ni malo sumnje.

@ssalG

Misliš da Nidovi nisu OP? E tu si me jako nasmijao...

ssalG
25-04-2009, 19:56
Trenutačno Tyranidsi imaju 3 stvari koje su OP:
RA tunele, RA Toxic Miasma i Rippere.
RA tunele treba preraditi, Toxic Miasma treba samo promjeniti brojeve, dok su ripperi čisti zajeb Relica.
Ripperi su bili odlično balansirani dok nisu ponovo omogućili da se reinforcements dovodi "ručno", umjesto automatski polako dok si blizu baze.

sickpetey
05-08-2010, 17:28
Nidovi su bili opako jaki prije i mogli su te jebati u svakom pogledu,tek sada poslije chaos rising su Ok,makar se uvijek nadje netko tko se ne uspije obraniti od rusha terrmagaunta na pocetku al flameri,granate itd rade svoj posao protiv tih malih gamadi..mene jedino ponekad zajebu sada Genestealeri ali samo ako imaju veliku podrsku ostalih tyranida