PDA

Pogledaj cijelu verziju : Molim pomoć back up/recovery harda



98989
29-03-2009, 16:18
ovako zamolio bih pomoć ako netko zna neki način program il bilo šta da napravim backup /recovery od hard disca

hard taj baš je 320gb seagate model neznam na pamet 16mb cache sata2

ovako imao problema s kompom upalim ga i logam se i radi samo miš restartam radi sve normalno to mi se jedno 5-10puta dogodilo u 2mj

dalje primjetio sam da se neda C particija defragmentat ni cleanup a to nisam radio jedno mjesec dana jednostavno se ne događa ništa

check disc stane samo ( a ono repair windows kaže da ima jedna il više grešaka i da nemože popravit)

a novi windows odgađo iz dana u dan

i jučer ujutro ga kreno palit i ono se vrti kad se pali pola sata restartam ga i oped isto

safe mode dođe do kraja i pokazuje plavi ekran žuta slova i dalje nema ništa na hardu od tad

pri instalaciji windowsa pokazuje unpartitioned space ......nisam dalje diro ništa

komp je stari malo više od godine imam na hardu previše bitnih stvari koje se više nemogu nać nigdje pa nebi ga briso a najgore od sveg moja ljenost da to dok je još radilo prebacim na jedan od drugih diskova koji su potpuno prazni

inače stabilnost performanse su iste ko i prvog dana i nije hard bučio


hvala unaprijed

Gwin
29-03-2009, 16:23
Acronis True Image.. skini trial verziju, imaš 15 dana ali sa svim opcijama ottključanim.

intuitivan interfejs..

moćan softver.. radi apsolutno SVE sa diskovima, particijama, backupom itd..

evo, baš sam prije tri dana prebacio kompletnu C: particiju sa stare barracude na novu barracudu.. bez greške

98989
29-03-2009, 16:33
hvala na odgovoru
može li takav postupak oštetit hard

nisam našao nikakvu korisnu opciju na ovom programu

jel partition magic može pomoć oko ovoga ?