PDA

Pogledaj cijelu verziju : slušalice



Hidraulicar Kreso
29-03-2009, 11:51
Dakle prije nekoliko tjedana sam kupio u linksu slušalice sharkoon rush, i eto danas ja upalim igru i shvatim da mi radi samo lijeva slušalica. To mi se dogodilo i sa prijašnjim sharkoon slušalicama, ali nakon godinu dana i mislio sam da je posljedica toga bilo udaranje njima, jer sam ih nekoliko puta izudarao. Ali izgleda da te slušalice jako brzo krepavaju.
Nakon toga sam odlučio ja to testirati, i na visti u control panelu uđem u sounds, i tamo testiram svoje sluške, kad ono meni i lijevi i desni zvuk reproducira samo u lijevoj, jel postoji koji način za to poraviti, ili da nosim sluške na reklamaciju.

El Klinjo
29-03-2009, 13:13
Neznam kako je na visti, al na xpu imas VOLUME CONTROL
tamo udjes i piše BALANCE
Namjestiš na sredinu...

Valjda je slicno za vistu

Hidraulicar Kreso
29-03-2009, 13:54
ne pomaže, pokušam podesiti, i on mi sve prenosi samo na lijevu slušalicu. Znači kada podešavam balance kad pokušam podesiti desnu slušalicu podešava mi lijevu i tako za lijevu.

Gwin
29-03-2009, 13:57
pitanje. spajaš li slušalice na front panel na kejsu ili direktno u zvučnu?? jer front paneli znaju imat sjebane konektore.. moj recimo je zamijenio desno za lijevo..

Hidraulicar Kreso
29-03-2009, 15:00
riješeno, spojio sam slušalice direktno u zvučnu i proradile su normalno, nakon toga sam ih opet spojio preko zvučnika i sad rade.