PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet



Z@gi
28-03-2009, 22:08
E ovako...
U zadnje vrijeme imam velikih problema s internetom , u jutro sve normalno radi ali oko 18h pocne me svakih par minuta izbacivat s interneta , odnosno puca mi veza , doslovno svakih 2-3 min .
To mi se događa vec 5-6 dana , izprve sam mislio da ce to proc al me sad pocelo stvarno nervirat.
Mislim da to nije do t-com-a i nihovih dizanja brzina , posto mi u jutro radi ok , a navecer ne.
Fakat neznam u cemu bi bio problem ..
Jos jedna stvaar, danas u jutro kad sam upalil komp na desktopu mi se pojavila ikona "norton security scan"!!
I sad gledam u cudu od kud je to doslo sad , kad znam da nisam sigurno to instaliro , a niti mi je iskocio nekakav pop up za instalaciju prije.
I ja to uredno uninstaliram , i ugasim komp , te navecer ponovno upalim kad me to opet doceka instalirano.
WTF??!! :shock: :shock:

Ehh , ja vas sad molim ak neko zna u cemu bi tu mogao bit problem , da mi kaze .
Sve mi se cini da je nekakav spyware , ali sam skeniro sa ad-aware 2007 , nije nist naso.

zoky
28-03-2009, 22:13
Probaj s Spybotom i nekim antivirusom...

Feanor
28-03-2009, 22:13
E ovako...
U zadnje vrijeme imam velikih problema s internetom , u jutro sve normalno radi ali oko 18h pocne me svakih par minuta izbacivat s interneta , odnosno puca mi veza , doslovno svakih 2-3 min .
To mi se događa vec 5-6 dana , izprve sam mislio da ce to proc al me sad pocelo stvarno nervirat.
Mislim da to nije do t-com-a i nihovih dizanja brzina , posto mi u jutro radi ok , a navecer ne.
Fakat neznam u cemu bi bio problem ..
Jos jedna stvaar, danas u jutro kad sam upalil komp na desktopu mi se pojavila ikona "norton security scan"!!
I sad gledam u cudu od kud je to doslo sad , kad znam da nisam sigurno to instaliro , a niti mi je iskocio nekakav pop up za instalaciju prije.
I ja to uredno uninstaliram , i ugasim komp , te navecer ponovno upalim kad me to opet doceka instalirano.
WTF??!! :shock: :shock:

Ehh , ja vas sad molim ak neko zna u cemu bi tu mogao bit problem , da mi kaze .
Sve mi se cini da je nekakav spyware , ali sam skeniro sa ad-aware 2007 , nije nist naso.

Gotovo pa sam uvjeren da ti je taj norton security scan neka vrst spyware-a meni se isto jednom pojavio(mala zuta ikonica??) provaj instalirati neki anti spyware software(Ad-aware, avg) pa proskeniraj sustav...sad neznam bi li to prekidanje veze moglo biti uzrokovano s ovim spywareom, ali probaj pricekati pa ako se ne sredi za par dana zovi t-com...

Z@gi
28-03-2009, 22:16
to sam prvo napravio , skeniro sa ad-aware , al mi nije nist naso ...
Zato mi je cudno ak nemam spyware zkj mi to stalno dolazi.
Bi bilo mozda razlike kad bi skeniro u safe modu?

Feanor
28-03-2009, 22:18
Bi i to velika probaj...MA ja sam to imo i uspjesno sam rijesio...JA mislim da nakon skeniranja i brisanja s adawareom moras otic u WINDOWS folder na cd-u i iz tamo nesto izbrisati...

EDIT:izbrisati neki auto startup install ili tkao nesto i to bas u safe modu..

Z@gi
28-03-2009, 22:21
Ok
Skenirat cu sutra u jutro jer sad mi se fakat neda , a i spava mi se :D
Onda vam javim jel je naso kaj il ne

Z@gi
29-03-2009, 11:27
Evo skeniro sam u safe-u , i nije nista nasao :?
Ali sam uspio rijesit problem s nortonom , bio je ukljucen neki auto startup install , pa sam ga izbriso s programom startup.
Jel ima neko ideju sta bi moglo bit u vezi pucanja veze...