PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tražim nekog uber PHP poznavaoca za help...



C
27-03-2009, 23:22
Ima li takvih?

cham3leon
27-03-2009, 23:41
Nekad sam ga dosta dobro znao, pa sam čak entuzijastički radio stranice sastavljajući kod u html-u u notepadu ( :rotfl: ), ali sumnjam da bih ti bio od neke pomoći.

Berax0r
28-03-2009, 00:30
Nije lakše da postaviš pitanje pa mozda netko i odgovori :)
Ja znam nesta, ali neznam sta trazis.

C
28-03-2009, 01:47
Ma gledajte, trebam nekoga tko će srediti HTML koji je sav outside pisan. Ja znam HTML, ali ovo ne mogu složiti kako treba. Nogom bi ga bolje napisao. Vezan je za PHP 90%, pa to onda praktički nemam dume. Ja ga mogu srediti da radi, ali ništa više od toga ne mogu, a i neda mi se sada time bakćati.
Javite mi se na PVT oni koji misle da mi mogu ili su voljni pomoći. :)

Ovako nešto:

<?php
// CUSTOMIZATION$password="mypass"; // the password to view stats$maxlines = 100; // the maximum number of lines to show$fn = "log.txt"; // the name of the log file to create?><!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"><html><head></head><body><font face="arial, helvetica, sans-serif"><?php
// create new file$fp = fopen ($fn, "r");if (!$fp) { $fp = fopen ($fn, "w"); if ( $fp ) { $os = "0\r\n"; $fw = fwrite($fp, $os); fclose($fp); }} else { fclose($fp);}// read existing data$fa = file($fn);$nl = count($fa);if (isset($page)) {$c = $fa[0]S+ 1; // inc hit// write data to file$fp = fopen ($fn, "w");$os = $c . "\r\n";$fr = fwrite($fp,$os);$ip = getenv("REMOTE_ADDR");$os = $page . "</td><td>" . date("D M jS g:ia") . "</td><td>" . $ip . "</td><td>" . $ref . "\r\n";$fr = fwrite($fp,$os);if ($nl > $maxlines) { $nl = $maxlines; }if ($nl > 1) { for ($i = 1; $i < $nl; $i++) $fr = fwrite($fp,$fa[$i]); }fclose($fp);} else {// output resultsif (!isset($pass) ) { $pass=""; }if ($pass != $password) {// get passwordecho "<form action=\"tracker.php\">

Enter password: <input name=\"pass\" type=\"password\" value=\"\"><input type=\"submit\"></p></form>\n";} else {echo "<h1>Visitor Traffic Report</h1>

Total hits:S$fa[0]</p><table cellpadding=10><tr><td>Page</td><td>Date/Time</td><td>Visitor IP</td><td>Referring Page (blank if blocked or direct)</td></tr>\r\n";if ($nl > 1) { for ($i = 1; $i < $nl; $i++) echo "<tr><td>$fa[$i]</td></tr>\n"; }echo "</table>\n";}}?><hr></font></body></html>
(Kopiraj taj kôd u neki HTML i pokreni ga. U suštini je OK, ali u biti nije OK.)
BTW Radi se o izradi Tracker-a.
Preimenovao sam temu sa HTML-a u PHP.

Berax0r
28-03-2009, 12:11
Cek sinoc je bio HTML poznavaoc, a jutros je PHP :S

C
28-03-2009, 16:22
Da. Tako nekako. HTML ih više njih zna, pa će ih više i pogledati, ali ovo je PHP, pa neću bacati prašinu u oči.