PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prototype



Stranica : 1 2 [3]

Herr Schnitzel
20-06-2009, 22:56
Naostrit cu oci drugi put :)

lino
20-06-2009, 22:57
Dobra je prvih uru vremena, a onda je repetivna i dosadna.

ssalG
20-06-2009, 23:39
Fascinantno 20 stranica ljudi pjevaju hvalospjeve o igri, da bi nakon se Vedranovog posta odjednom našlo troje ljudi kojima je igra sranje :roll:

Kid A
20-06-2009, 23:43
...i sta nam to govori :) say it,say it

Necto
21-06-2009, 01:23
Igra je prezakon, posebno kad se uleti u veci fight s +7 tenkova +5 helikoptera i brdo ljudi ... pa izvodit miljun komboa i bacas helikoptere kamione i sve zivo na sve strane :pray:

Medolina
21-06-2009, 09:17
Fascinantno 20 stranica ljudi pjevaju hvalospjeve o igri, da bi nakon se Vedranovog posta odjednom našlo troje ljudi kojima je igra sranje :roll:

Vjerojatno su čekali da netko prvi krene pljuvati, pa da mogu nastaviti... Domino efekt...S:D

Bartuc
21-06-2009, 09:20
Zapravo 90% onoga što je Vedran rekao sam i ja rekao, ali mi je i dalje igra odlična zbog vrhunske zabave koju nudi te odlično "opremljenog" glavnog lika.


Pod opremljeni ne mislim na veličinu paketa ( :D ), već na skillove, komboe itd.

Aral
21-06-2009, 09:53
Nitko vam nije kriv sto ne citat postove trojice ljudi, ukljucujuci i mene, da igra nije onakva kakvom je svi ostali tu prikazuju. To sto se ljudi povode za time, ili nalaze razlog sto je netko ili nesto napisao je njihova stvar. Ako vam se igra svidja igrat cete je, bez obzira sta netko rekao. Izmedju ostalog, to je misljenje pojedinca i on ima pravo na to, vi cete je i dalje igrati...ili necete.
Naravno, razlika je tu izmedju nas par iskusnjara koji smo prosli ogromnu porziju gaming industrije, o Vedranu da ne pricam, i koji ne gledamo sta ovaj lik moze, kolko ima ovog ili onog, takvi ljudi poput nas traze odmah nedostatke u igri a plusevi dolaze na kraju, ako ih ima i kolko ih ima naravno. Tako da ovdje nema nista novog.

Herr Schnitzel
21-06-2009, 10:27
Kakve veze ima iskustvo? To što vam se igra ne sviđa ne znači, jel, da imate bolji ili zreliji stav prema njoj. Mogao bih se i ja prozvati "iskusnjarom", iako mi zvuči bahato, i prozvati vas wannabe alternativcima jer se igra svima sviđa osim vama. Ali neću, zato jer poštujem razliku u mišljenju. Osobno, igra mi se sviđa jer nisam imao nikakvih predrasuda i posebnih očekivanja - donijela je točno ono što je obećano, a to su ogroman grad, badass supermoći, nabrijana akcija. Svaka od tih stvari je odrađena na zadovoljavajućem nivou.

"Takvi ljudi poput nas"? Molim? Jesam li propustio nešto? Ili ćemo se dijeliti na iskusnu elitu i neoprane mase koje igraju Prototype?

megalodon
21-06-2009, 10:33
Naravno, razlika je tu izmedju nas par iskusnjara koji smo prosli ogromnu porziju gaming industrije, o Vedranu da ne pricam, i koji ne gledamo sta ovaj lik moze, kolko ima ovog ili onog, takvi ljudi poput nas traze odmah nedostatke u igri a plusevi dolaze na kraju, ako ih ima i kolko ih ima naravno. Tako da ovdje nema nista novog.

Poenta igre je zabava. Ako igra pruza zabavu, ne vidim zasto bi neko trazio mane i zbog toga je pljuvao. Igre nisu umjetnost.

W3DR4N
21-06-2009, 10:36
Ne znam za vas, ali ja sam identičan Prototype igrao prije šest godina. Zvao se Hulk.

@v
Poanta igre jest zabava. Prototype nije nimalo zabavan. Dosadan je, monoton i već tisuću puta viđen.

Constantine
21-06-2009, 10:47
Nitko vam nije kriv sto ne citat postove trojice ljudi, ukljucujuci i mene, da igra nije onakva kakvom je svi ostali tu prikazuju. To sto se ljudi povode za time, ili nalaze razlog sto je netko ili nesto napisao je njihova stvar. Ako vam se igra svidja igrat cete je, bez obzira sta netko rekao. Izmedju ostalog, to je misljenje pojedinca i on ima pravo na to, vi cete je i dalje igrati...ili necete.
Naravno, razlika je tu izmedju nas par iskusnjara koji smo prosli ogromnu porziju gaming industrije, o Vedranu da ne pricam, i koji ne gledamo sta ovaj lik moze, kolko ima ovog ili onog, takvi ljudi poput nas traze odmah nedostatke u igri a plusevi dolaze na kraju, ako ih ima i kolko ih ima naravno. Tako da ovdje nema nista novog.
daj ne govori gluposti,maloprije si hvalio igru i da je baš super i cim je w3dr4n došao odmah mijenjaš mišljenje.
@w3dr4,igra je itekako zabavna,ako tebi uništenje helikoptera bacanjem kamiona na njega nije zabavno onda nešto ozbiljno nije u redu s tobom.

Deadwalker
21-06-2009, 10:56
World vs W3dr4n...

it's always like that :)
Ma u biti, ja uopce nisam fan nekakvih superheroja niti badass likova, tako da mi se igra vjerojatno nece dopast, posto mi se opcenito ne sviđaju takve igre. Al slazem se s Sniclom i svatko ima pravo na svoj ukus i misljenje. Možda igra nije vrh vrhunaca nekakve ultimativne zabave i kvalitete, al ponekad dobro dođe naslov gdje stavimo doslovce "mozak na pasu" i onako cist iz gusta unistavamo sve oko sebe u svome digitalnom svijetu. To je i vjerojatno razlog zasto je igra tako dobro prihvacena među gamerskim pukom... :wink:

Aral
21-06-2009, 11:00
Nitko vam nije kriv sto ne citat postove trojice ljudi, ukljucujuci i mene, da igra nije onakva kakvom je svi ostali tu prikazuju. To sto se ljudi povode za time, ili nalaze razlog sto je netko ili nesto napisao je njihova stvar. Ako vam se igra svidja igrat cete je, bez obzira sta netko rekao. Izmedju ostalog, to je misljenje pojedinca i on ima pravo na to, vi cete je i dalje igrati...ili necete.
Naravno, razlika je tu izmedju nas par iskusnjara koji smo prosli ogromnu porziju gaming industrije, o Vedranu da ne pricam, i koji ne gledamo sta ovaj lik moze, kolko ima ovog ili onog, takvi ljudi poput nas traze odmah nedostatke u igri a plusevi dolaze na kraju, ako ih ima i kolko ih ima naravno. Tako da ovdje nema nista novog.
daj ne govori gluposti,maloprije si hvalio igru i da je baš super i cim je w3dr4n došao odmah mijenjaš mišljenje.
@w3dr4,igra je itekako zabavna,ako tebi uništenje helikoptera bacanjem kamiona na njega nije zabavno onda nešto ozbiljno nije u redu s tobom.
Citaj pet stranice prije ili kolko vec, hvalio sam je na pocetku kad sam skocio sa prve zgrade i prosao jedan mali dio. Onda je nisam hvalio jedno 10 stranica i onda me ekipa pocela kao napadat kad sam rekao da cete za mjesec dana zaboravit ovu igru jer stvarno nije nista posebno. Misljenje jedino mjenjam na temelju stecenog iskusva a na pratim cobana ko ovce. To kaj se netko ne slaze nije moja stvar, ja sam rekao kak stvari stoje. Svi ste se uzbudili ko mala djecica kad im teta neda sladoled. Chill out.
Vidjela zaba da konj dize nogu kad su ga potkivali pa digla i ona.

Hellboy
21-06-2009, 11:03
Može Weky reći što god želi, možda ja imam žešći deficit ukusa, ali meni je Prototype prezabavna igra za ispuhati se i pri tome ostajem a ostaje i igra na hardu. Besides, Wekyjeve izjave uzimam sa zadrškom otkad je rekao da Morrowind izgleda isprano. :thumbs1:

Bartuc
21-06-2009, 11:10
već tisuću puta viđen.

Nije viđen niti jednom. Ne znam za neku igru gdje upravljaš shapeshifterom koji od svojih udova stvara oružje i armor, trči brže od automobila, konzumira ljude kako bi učio nove poteze i otkrivao detalje oko priče te poprimao njihov indentitet kako bi se mogao uklopiti među ljude, ima potpuno nabrijane i destruktivne kombo, obične i devastator poteze te radi takav kaos i teror nad gradom. Ne vidim koj dio od svega toga sam mogao vidjeti u nekoj od postojećih igara!?


SVE je u ovoj igri inovativno i pristojno napravljeno. Jedino s čime se može onak kroz prste usporediti je GTA i to samo zbog otvorenog grada, ostalo je sve neusporedivo sa bilo kojim drugim naslovom. Možda tebi liči na Hulka zbog smashanja tenkova, ali zapravo su to 2 nebo i zemlja različita naslova.



Već sam rekao ali ću ponoviti, AI je smeće, fizika je smeće, grafika je prosječna, ali igrivost, inovativnost te razrađenost glavnog lika su na vrlo visokom nivou. Igra je zabavna uz par nedostataka koji su potpuno zanemarivi kada uzmeš u obzir igrivost ovog naslova.






PS: Onaj komentar o "iskusnjarama" je toliko nepotreban, svi mi imamo godine staža, ne znam po čemu ste vi to "iskusniji" od nas smrtnika!? Igram PC od kada je 286-ica bila vrh tehnologije, Amigu/Komodorac i prije toga, a i dalje mi ne pada na pamet nekoga nazvati manje "iskusnim" igračem te prema tome suditi njegov ukus u igre :|

Aral
21-06-2009, 11:17
Već sam rekao ali ću ponoviti, AI je smeće, fizika je smeće, grafika je prosječna, ali igrivost, inovativnost te razrađenost glavnog lika su na vrlo visokom nivou.SIgra je zabavna uz par nedostataka koji su potpuno zanemarivi kada uzmeš u obzir igrivost ovog naslova.
Mislim da je ovime sve receno, pogotovo ovaj prvi dio.
I s time da je replay value nikakav, jer ne vidim nikakve koristi od toga da ides po gradu i unistavas sve oko sebe, nakon nekog vremena to te lagano zatupi, osim ako si se toliko ufurao u igru onda je svejedno.

Bartuc
21-06-2009, 11:19
To je ono di sam se složio sa Vedranom, ali mi je igrivost dovoljno dobra da pređem preko lošeg AI-a i fizike. Dok za grafiku razumijem zašto je takva kakva je te sam je prihvatio otvorenih ruku.

Aral
21-06-2009, 11:25
Pa to je i logicno, jer je ne bi mogli pokrenut na najjacem kompu danasnjice. Stvar spasava brzi gameplay i skoro pa nikakva mogucnost pracenja kakva je grafika. Mah, ako mogu skocit sa vrha najvece zgrade i uletit u bulletdive drop meni dosta da me zadrzi neko vrijeme :D Sad bas iz inata idem igrat, jos je nisam presao xD

megalodon
21-06-2009, 11:27
Pa sve je receno, igra nudi zabavu od 5-6 dana, nakon toga je samo izbrisat. Niko nije ocekivao ni vise ni manje. Malo je grubo reci da je smece ali neko remek-djelo sigurno nije.

Bartuc
21-06-2009, 11:31
Daj zamisli kako bi Bullet Dive izgledao da su poboljšali fiziku i grafiku, Došao bi na 50 metara od zemlje i čekao pola minute da udariš od pod koliko bi trzalo. A ovako niti da štucne na HD3850 grafi pri MAX postavkama. Na to su i ciljali, nisu glupi da nabriju grafiku u open igri, pa da dobiješ još jedan GTA 4 po zahtjevnosti i optimizaciji. Tako da se nemre suditi da je grafika loša.

Aral
21-06-2009, 11:34
Pa da, poanta je u tome da nije remek dijelo, vjerujem da je vecina ljudi toga tu svjesna; stvar je isto kao i sa svakom igrom: uzivaj kolko mozes i kolko ti igra nudi.

Ispricavam se ako sam nekog uvrijedio na temelju iskusta i sl, ne kazem da to ima presudne veze ali ima nekakve veze. Igra je dosta hypeana bila, kao i svi malo bolji naslovi, normalno da smo ocekivali previse, ili nismo nista ocekivali, ali ono sto smo dobili je "dobar proizvod", sto znaci da nije nimalo los. Ima svoji mana ali koja igra nema? Neznam kaj da velim vise, uzivajte svi kolko mozete i pustite komentare.
Ne usudim se ni pomislit sto ce bit kad izadje Diablo3 ili SC2 :rotfl:

@Bartuc: Pa da, tak je. Plus, ova igra zahtjeva brzi gameplay tak da su takve stvari sasvim prirodne :thumbs2:

Medolina
21-06-2009, 11:53
Pa da, poanta je u tome da nije remek dijelo, vjerujem da je vecina ljudi toga tu svjesna; stvar je isto kao i sa svakom igrom: uzivaj kolko mozes i kolko ti igra nudi.

Ispricavam se ako sam nekog uvrijedio na temelju iskusta i sl, ne kazem da to ima presudne veze ali ima nekakve veze. Igra je dosta hypeana bila, kao i svi malo bolji naslovi, normalno da smo ocekivali previse, ili nismo nista ocekivali, ali ono sto smo dobili je "dobar proizvod", sto znaci da nije nimalo los. Ima svoji mana ali koja igra nema? Neznam kaj da velim vise, uzivajte svi kolko mozete i pustite komentare.
Ne usudim se ni pomislit sto ce bit kad izadje Diablo3 ili SC2 :rotfl:

@Bartuc: Pa da, tak je. Plus, ova igra zahtjeva brzi gameplay tak da su takve stvari sasvim prirodne :thumbs2:

Upravo tako. Bezveze je da se sad stvaraju sukobi oko jedne igre. Pogotovo ako smo svi svjesni da nije baš nešto, ali opet, kao što sam rekla i prije, super je, ako ništa drugo, onda za anger management. Evo, ja sam i danas prešla par misija, jer mi se baš svidjela igra i namjeravam je igrati i u dogledno vrijeme. Šteta što nije multiplayer, pa da mogu u paru sa sekom ubijat plavušeS:killyou:

:D :D

Gwin
21-06-2009, 12:21
ako mogu skocit sa vrha najvece zgrade i uletit u bulletdive drop meni dosta da me zadrzi neko vrijeme
second that..

i da wedran.. ti možda jesi vidio već tisuću puta, ali meni je prvi put.. i DA, bacanje kamiona na helikopter je urnebesno zabavno..

Grim
21-06-2009, 12:44
ako mogu skocit sa vrha najvece zgrade i uletit u bulletdive drop meni dosta da me zadrzi neko vrijeme
second that..

i da wedran.. ti možda jesi vidio već tisuću puta, ali meni je prvi put.. i DA, bacanje kamiona na helikopter je urnebesno zabavno..
Zabavnije je surfanje po ljudima. :D

Hellboy
21-06-2009, 12:47
Meh, Weky ne bi bio Weky da ne popljuje nešto što se populaciji sviđa. Čim on nešto popljuje znaš da to valja. :D

Nodakim
21-06-2009, 13:22
Meh, Weky ne bi bio Weky da ne popljuje nešto što se populaciji sviđa. Čim on nešto popljuje znaš da to valja. :D


I zato nikada neću igrati Sherlock Holmes igre.
:*

crnisokol
21-06-2009, 19:25
vidim da komentirate kako igra nije nešto zahtjevna..pa me zanima kako bi meni radila...

bezimeni
21-06-2009, 19:43
Odustao na 11 misiji...jednolično , dosadno , glupo i previše konzolaški .Skaknje i letenje po zgradama je zabavno , bezglavo lupanje koje se ponavlja iz misije u misiju nije.Brisanje.

21-06-2009, 20:00
Odustao na 11 misiji...jednolično , dosadno , glupo i previše konzolaški .Skaknje i letenje po zgradama je zabavno , bezglavo lupanje koje se ponavlja iz misije u misiju nije.Brisanje.

Ja sam odustao nakon 10 min igranja...da me nešto poput ove igre zauzima na hardu preko 7 giga...ne hvala.

Kakva zaraznost i kakva zaba...pa klasični fliper sa windowsima mi je zabavniji od ove igre.

Fakat ni meni nije jasno zbog čega se tolko ljudi zainteresiralo za ovu igru.Al opet isto se tak zainteresiraju za Simse koju su isto tak bedastoca.

Al ajd ak je to nekome super samo se nek zabavlja.

ScorpiuS
21-06-2009, 22:06
Meni je velika zabava skakat malo po gradu i klat bespomoćne vojničiće. Neznam kako je možete tako kritizirat, pa igra vrijedi nešto, a ne kao što je amd freak kritizira!

BTW, dali je 7 giga stvarno puno za današnje standarde? :?

Constantine
21-06-2009, 22:26
Da,ono,nisu li skoro sve igre danas te veličine.

Kostolomac
21-06-2009, 23:39
Evo i ja malo zaigrao Prototypea i moram reć da mi se jako sviđa. :D I nisam imao problema sa prepoznavanjem Logitech Dual Action gamepada. Odlično je optimizirana igra, leti bez problema sve na high sa 2xAA.

Arbiter of Change
21-06-2009, 23:40
Meni je velika zabava skakat malo po gradu i klat bespomoćne vojničiće. Neznam kako je možete tako kritizirat, pa igra vrijedi nešto, a ne kao što je amd freak kritizira!
Meni je igra osobno iznimno zabavna do tamo negdje zadnjih sat ili dva kad te često zamara jeftinim borbama koje se otegnu do besvijesti i nije mi jasno kako bi ih netko trebao preživjeti sa gamepadom (posebno sa lošim ciljanjem).

ScorpiuS
22-06-2009, 09:15
Miš dava jednu dodatnu preciznost koju je nemoguće dostić sa običnim gamepadom, ali svejedno se dade igrat. Iako češće krepavaš sa gamepadom.

Grim
22-06-2009, 09:28
Ja bas nisam nasao nekakvih problema s ciljanjem pomocu lock on, meni to i nije tako lose. :D

ScorpiuS
22-06-2009, 10:22
Ponekad podbaci, već sam rekao da su mu bili dva huntera i jedan leader ispred mene, a lock-on cilja samo obične infectede.

Grim
22-06-2009, 10:28
Ponekad podbaci, već sam rekao da su mu bili dva huntera i jedan leader ispred mene, a lock-on cilja samo obične infectede.
To mi se samo jedan put dogodilo, i onda vise nikad :D

ScorpiuS
22-06-2009, 12:00
Ali me je svejedno koštalo Alexove energije i mojih živaca.

tigerija
23-06-2009, 12:09
Ovo fora izgleda :D

10 razloga za igrat Proto* .

54_yOqZ6 ... re=channel (54_yOqZ6Ieg&feature=channel)

Bartuc
23-06-2009, 12:24
Ovo fora izgleda :D

10 razloga za igrat Proto* .

54_yOqZ6 ... re=channel (54_yOqZ6Ieg&feature=channel)


Lol, pre dobro. I onda se jave ljudi kojima to nije originalno i zabavno :D


Možda su je igrali kao i ja? Ja sam mislio odustati tokom prvih sat vremena igre pošto mi je bila bezveze, ali kasnije je sve bolje i bolje, samo mi je početak bio relativno mlak.

Grim
23-06-2009, 12:38
Pa mislim ono surfanje po tijelima, sto to nije dovoljan razlog da odigras igru :pray:

Ementaler
23-06-2009, 13:00
Taj 10 reason trailer je linkan već barem 10 puta sto posto :). znam da sam ga ponovno i ponovno gledao nekoliko puta nakon što ga je netko linkao. Možda ne ovdje doduše :)

Enivej, igra je strašna, totalno zabavno i nabijeno akcijom...

Evo i HCL recenzije, upravo objavljena:
Prototype (http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=356&select=18)Srecenzija

Pa si bacite oko na recu i screenove, vi koji jos niste igrali. :friends:

Grim
23-06-2009, 13:05
Mislim da je prvi put u ovoj temi taj trailer, mislim da si negdje drugdje vidio toliko puta :D

Aral
23-06-2009, 22:54
Sjetio se neceg pa to i snimio ^^
xY97mNp3R60

Bartuc
23-06-2009, 23:11
Sjetio se neceg pa to i snimio ^^
xY97mNp3R60

A ne nisam to radio svako malo :D Pre zakon.


Prvo sam tražio najviše zgrade koliko mi je cool bilo, a nakon toga sam skužio da možeš skočiti iz helikoptera... Ne nije mi izbio smiješak na lice :D

Aral
23-06-2009, 23:53
Ne, nije ni meni :D
Warning bombs away...ooopsss...alex away :rotfl:

MasaKrisT
23-06-2009, 23:58
ah,poceo malo igru,pa stao,i sad pogledo filmice,erekcija,ujutro prasim cim dodjem s posla.

Aral
24-06-2009, 00:36
Mene muci malo sad ona misija nakon kaj ubijem Elizabeth Green, moram unistit onaj facility, covjece ekipa nahrupi tak brzo na mene da se ne stignem ni okrenut. Ocito moram koristi hit'n'run taktiku.

ScorpiuS
24-06-2009, 07:13
Dok sam igrao nešto sam smislio. Da imate moći Alexa što bi ste radili u tijelu žene koju ste konzumirali?

Hellboy
24-06-2009, 07:43
Ovisi o ženi koju si preuzeo. Ako si morao neku gadnu probaviti, bacao bih se sa zgrada. Ako bih morao probaviti recimoooo...Albu, snimio bih video uradak i pustio ga na internete. U HD kvaliteti. Onda bih se bacao sa zgrada.

ScorpiuS
24-06-2009, 08:43
Odeš na modnu reviju i... consume away!

tigerija
24-06-2009, 14:05
Jeste vidjeli inFamous igricu ? Izgleda skoro isto ko prototype -.-' Baš me zanima koja je igrica na koju rađena... ili na koju su obje rađene. Ako čete reči sasin krid, meni prototype ne slični baš na sasin krid.
Ugl. proto mi izgleda bolje od famusa ovog.

Cthulhu
24-06-2009, 14:49
Mislim da se na Prototypeu radilo još prije nego što je InFamous bio najavljen. Ali nisam siguran.

W3DR4N
24-06-2009, 15:01
Infamous je najavljen na E3 Sajmu 2007 godine., koji je te godine bio održan u srpnju.
Prototype je najavljen mjesec dana kasnije, u kolovozu 2007. godine.

Toxic
25-06-2009, 00:38
Presao story mode...sad kad mi je dosadno udjem opet pa napravim kakvu "havariju" u gradu...unistim bazu/hive, kako mi dodje :).
Imam sve upgrades-e osim bulletdive-a i onog grapple slam-a (cini mi se da je tako) jer njih necu da uzmem...bezveze su mi i kvare mi bolje combo-e...a EP-a imam i viska.
Sve u svemu, zabavna igra i super ako volite full osjecaj dominacije :)

ScorpiuS
25-06-2009, 07:20
Bulletdive drop moraš uzet, jer je prezabavno sa njime. Trčeš po zgradama i vidiš ispod sebe da se na raskrižju nakupilo malo više automobila i onda samo sa bulletdiveom skočiš na njih i svi auti odlete od tebe i najčešće eksplodiraju.

Grim
25-06-2009, 09:48
Bulletdive je zakon, nemozes do izostavit :(

Raz
25-06-2009, 10:25
Igram i ja malo, tek sam na dijelu kada je 20% populacije zaraženo, znači pri početku :D . Sporo prelazim, ali guštam 8)

Bartuc
25-06-2009, 10:49
Veći gušt je kada je manji dio grada zaražen pošto je mirnija atmosfera, onda si samo ti taj koji terorizira grad, a kasnije je anarhija :D

ScorpiuS
25-06-2009, 11:30
Najgore mi je to što nemogu ni prdnut bez da vojska ne vidi i onda mi pozovu Strike Team.

The Boz
25-06-2009, 11:40
Lako za to, meni je glupost što nakon oko pola igre postane apsolutno nemoguće infiltrirati bazu. Ne teško, baš nemoguće. Tri statička detektora, tri lebdjelice, i to je ono što vidiš na radaru... ali naravno, na radaru ne vidiš one superbudale koji vide tebe... I nema teoretske šanse da komandander baze ne umre dok ubiješ sve detektore, superbudale i pojačanja. I naravno, lebdjelice i superbudale se respawnaju... Tko se sjetio ovog idiotluka?

Bartuc
25-06-2009, 11:41
Moguće je, prvo komandera konzumiraš, pobjegneš, vratiš se nakon alarma i uđeš u bazu prije nego se napuni onaj pimpek sumnjivosti koji raste zbog detektora :rambo:

Feanor
25-06-2009, 11:42
NA kojoj težini vi igrate, evo ja sam na 70% infected city i nije mi preteško ni osvajat baze ni ubijat huntere, evo jedino sam se izjebo kad moraš čuvat doktora, ali bez moći dok on nesto trazi u onoj bazi.Kad igram samo da se zajebavam a ne da prelazim onda mi je veći gušt bježat od strike teama nego ga sredit za 2 minute....

EDIT:možeš i one detektore hakirati prije nego li te otkriju.pomčme blinkat onda dođeš do njega i haxaš ga s desnim klikom, svih ih hakiraš nadješ+ komandera tajno ga apsorbaš i ušetaš u bazu. tako bar ja radim...

The Boz
25-06-2009, 11:42
Probao sam to, igra se ponašala kao da nisam komander... Možda krinka ima neki rok trajanja? :p

Feanor
25-06-2009, 11:44
Desnim klikom mozes hakirati detektore prije nego li se zacrvene, znači samo kad požute i počmu blinkat...

Arbiter of Change
25-06-2009, 11:47
Detektori će te uvijek otkriti, ma kako god se maskirao, ako ih ne ugasiš... to im je i jedina svrha. :)


NA kojoj težini vi igrate, evo ja sam na 70% infected city i nije mi preteško ni osvajat baze ni ubijat huntere, evo jedino sam se izjebo kad moraš čuvat doktora, ali bez moći dok on nesto trazi u onoj bazi.Kad igram samo da se zajebavam a ne da prelazim onda mi je veći gušt bježat od strike teama nego ga sredit za 2 minute....
Čekaj da dođeš do kraja... igra ima promjenjivi nivo težine tako da ti se većinom čini lagana, a onda naletiš na zid.

Bartuc
25-06-2009, 12:09
Probao sam to, igra se ponašala kao da nisam komander... Možda krinka ima neki rok trajanja? :p

Meni je to uspijevalo, ipak ključ od baze ostane kod tebe.

The Boz
25-06-2009, 13:07
Lebdeće detektore nemreš "onesposobit", možeš ih samo ubit, a kad ih ubiješ izaziveš uzbunu, i dok pobjegneš oni se respawnaju.

Necto
25-06-2009, 15:44
Parkiras se na zgradu i budes Alex, iscupas klimu s krova, skocis u zrak i s klimama razbijas ona mala leteca sranja i detektore.
Bit je da kad padnes nazad na zgradu samo switchas izgled = nema vise alarma :D ...

Toxic
25-06-2009, 16:15
Meni nekad kad dojadi eliminisanje svih detektora i zezanje s timim cudima oko sneaky conzumiranja commandera...samo aktiviram whipfist, maznem ga, consume...bjezim okolo dok alarm ne prestane i vratim se kao commander...udjem prije novog alarma i potamanim sve u bazi :) kao Bartuc :P
Nikada mi nije to predstavljalo veci problem...samo me silno onesposobljavanje tih cuda smori nekada :D.

Vezano za bulletdiveS: Isprobao sam svaki upgrade...uzmem ga, gotivim se malo i ako mi se ne svidi samo quit i load opet prije toga.
Jedna stvar mi posebno smeta kod bulletdive-a je ta da npr. kada ides u glide i imas blade moc ukljucenu, desni klik ce ti aktivirati bulletdive umjesto blade air slice-a koji je IMHO mnoooogo korisniji, a ja sam se bas navikao da rezem tenkove s tim xD ...svjestan sam da je to najjaci drop attack u igri ali meni super bude i groundshatter drop, ako mi treba malo vise "moci" onda iskoristim air groundspike graveyard devastator :).

Kome se bulletdive svidja - nek' izvoli uz moj blagoslov, al' meni samo smeta ;)

Cookie monsta
25-06-2009, 18:42
Jel može neko ko ima prototype stavi neke screenshotove jer mislim kupit pa me zanima ili još bolje video... :wink:

ScorpiuS
25-06-2009, 20:35
@Toxic, svjestan sam tog problema, ali naučio sam se pa mi više ne smeta. Samo pustiš space trenutak prijte air slicea i sve ti bude u redu
@boky_os499, odi na YouTube i upiši u search Prototype gameplay pc

Grim
25-06-2009, 20:51
Jel može neko ko ima prototype stavi neke screenshotove jer mislim kupit pa me zanima ili još bolje video... :wink:
Evo ti video recenzija na GameTrailers (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-prototype/51502?type=flv).

Cookie monsta
25-06-2009, 21:43
Igra mi izgleda preebolesno... nemam riječi nabavit ću je pa ću vidit... :thumbs2:

Peyo
26-06-2009, 01:23
Pod hitno nabavi. Igra je vrijedna svake kune. Ja ju upravo igram i preodlična mi je. Po nekoj strani mi je bolja od GTA IV.

Cookie monsta
26-06-2009, 09:17
Jel jako zbunjena kak mi izgleda :?

Cookie monsta
27-06-2009, 16:58
Jednostavno igra izgleda preemočno nemogu se maknit s kompa stavarno preeedpbra igrica i nije mi žao novca!!!!!!! :ekipa:

ScorpiuS
27-06-2009, 20:01
Ja je još uvijek znam zaigrat po dva sata samo tako da koljem.

Aral
30-06-2009, 11:39
Nesto zamrla tema...evo usporedbe PC vs. konzole

http://pc.ign.com/articles/999/999420p1.html

MTF*
30-06-2009, 15:59
jel ima ko problem ko ja?
naime, zvuk mi je precudan, glasovi su ubrzani i piskutavi, jedva ih cujem...dok je ostalo normalno...
tek od kad imam z 5500 je taj problem nasto (ostale igre norm rade...)

Constantine
30-06-2009, 16:09
puno je ljudi imalo taj problem,prolistaj ovu temu,milsim da ima odgovor,ako ne ,google.

MTF*
30-06-2009, 17:26
evo ako nekog zanima rjesenje glasi:

1. Go to your sound card’s control panel.
2. Locate the option that allows you change the default audio format for the card.
3. Set the default format to 24-bits, 48000Hz or less (if it doesn't work with 48000Hz, try 24 bits, 44100Hz)


meni sad sve normalno radi

vex
30-06-2009, 17:49
Imate na activision forumu riješenja za brojne probleme uključujući i ovaj.
Igra je odlična ali je više neću igrati, dok ne izađe patch.
Previše je bugova i grešaka.

ScorpiuS
30-06-2009, 19:03
Previše je bugova i grešaka.
Kao što su???

Feanor
30-06-2009, 19:06
Previše je bugova i grešaka.
Kao što su???


Pa meni recimo, problem sa zvukom u animacijama i menima, pretihi zvuk.Random postavke view distancea, nekad vidima 20 kilometara i igra klizi a nekad nevidim 2 bloka ispred sebe i igra trzaka za popizdit, malo da još optimiziraju igru kod veće guzve na ekranu kad se zna dosta usporit, i koliko sam primjetio postavke grafika i nemaju bas neki utjecaj na brzinu vrtnje igre osim v sync i antialiasing koji uspore igru do bola.ALi to je samo na mom kompu, al koga briga zamene...:(

vex
30-06-2009, 19:12
Pogrešno prikazivanje sjena na nvidia 8 seriji grafa te hd4850 karticama
Random mjenjanje boja usred igre
Nema podrške za kontrolere osim 2 logitecheva i original xbox
Artifacts na licima vojnika
Kamera se pred kraj igre zna sama vrtjeti ako je miš uštekan u usb port
Problem pretihog zvuka
Problem izobličenog zvuka
Random crashevi
Nemogućnost mjenjanja rezoulucija ako grafa ima manje od 512mb (nije bug al je retajno)
Igra ne starta ako imaš microsoft sidewinder miš
Ako imaš više od 4 usb uređaja utaknuta igra mi ne starta.

(...)

I ne, nemam problema za hlađenjem komponenti, da, komponente su mi savršeno stabilne unatoč overclocku i ostale igre rade savršeno.

Ima toga još poprilično puno , ne da mi se više pisati..
Namjestio sam igru da mi radi relativno normalno uz brojne 3rd party toolove , editiranje dll fajlova itd itd da bi dobio crash na sredini igre , uvijek na istom mjestu , kojeg ima popriličan broj ljudi te je to izgleda greška u kodu igre, loša konverzija s konzola.

Šteta vremena.
I dalje se nadam patchu.

Sgt. Bull
30-06-2009, 19:14
Prešao sam je cijelu pred par dana i moram reći kako sam poprilično ostao iznenađen. Dobro je odrađena (imao sam problem sa zvukom ali sam to ignorisao - subtitles did the job) i ugodno je radila na kompu koji ima problema pokrenuti, barem današnje igre, pa skoro sve, tako da me ovo iznenadilo i jedan je veliki plus za igru. Sa druge strane jedna negativna stavka jeste ta da je igra mogla i duže potrajati, nekih 4-5 sati je story mode mogao da potraje duže, no opet eto ispalo je kako je ispalo. Sve u svemu, netko je već to rekao, igra je za odigrati i preći, no nakon toga čisto sumnjam da ću je ikada i pokrenuti jer nema ništa drugo ponuditi osim već pređenog story moda koji je donekle interesantan dok je free roam brutalno naporan. Moglo je bolje i trebalo je bolje, imam neki filing da ako dobro prođe na tržištu da će izaći nastavak, a to bi veoma loše bilo.

Bartuc
30-06-2009, 19:16
Nisam imao niti jedan od navedenih problema. U igri sam vidio sam jedan bug, a to je ono hodanje vojnika po drvetu u pozadini dok mi traje cut scena :D Ostalo je bilo bug free, sa vrlo glupim AIem, ali to nisu bugovi nego nesposobnost codera da napišu bolje AI algoritme :D

Kostolomac
30-06-2009, 19:46
Pa, većina mišljenja je pozitivna, tako da... uzmi :)

Herr Schnitzel
30-06-2009, 19:56
Isusbog (http://lmgtfy.com/?q=Prototype+review)S:(

Nodakim
30-06-2009, 21:02
Prešao sam je cijelu pred par dana i moram reći kako sam poprilično ostao iznenađen. Dobro je odrađena (imao sam problem sa zvukom ali sam to ignorisao - subtitles did the job) i ugodno je radila na kompu koji ima problema pokrenuti, barem današnje igre, pa skoro sve, tako da me ovo iznenadilo i jedan je veliki plus za igru. Sa druge strane jedna negativna stavka jeste ta da je igra mogla i duže potrajati, nekih 4-5 sati je story mode mogao da potraje duže, no opet eto ispalo je kako je ispalo. Sve u svemu, netko je već to rekao, igra je za odigrati i preći, no nakon toga čisto sumnjam da ću je ikada i pokrenuti jer nema ništa drugo ponuditi osim već pređenog story moda koji je donekle interesantan dok je free roam brutalno naporan. Moglo je bolje i trebalo je bolje, imam neki filing da ako dobro prođe na tržištu da će izaći nastavak, a to bi veoma loše bilo.


Hmmm,problem što je na dobrom glasu,dok je jako slična igra kao Assassins Creed na lošom glasu,što vjerovatno neće mjenjati ništa puno i dobiti ćemo sranjsku igru,dok AC2 je zbog tog lošeg glasa završio s dodatnim sredstvima i time s većom kvalitetom.

MindReader
02-07-2009, 00:45
igra je.. :pray: prvo kad sam je pokrenio - spidermana igram bokte xD al puno je bolje odrađena od spidermana koji se vješa ni po čemu.. il ko dvojka da gađaš mreže u zraku :? ovo je predobro.. freelancing je totalno ojačo gameplay i igra mi definitivno rastura.. dok mi ne dopi*di xD a valjd neće.. :thumbs2:

ScorpiuS
02-07-2009, 20:10
Meni je jako sporo dojadila, još sad ponekad pokrenem igru na pola sata a prošo je skoro dva puta, i to igram free-roam po gradu već od kad je izašla.

Grim
06-07-2009, 08:04
Dosadila mi je igra, nazalost jos nisam uspio dogurat do kraja, spremam save-ove i kada budem imao volje cu dovrsit igru. Sada uninstall.

Praetorian
07-07-2009, 11:47
Nabavio sam neki dan Prototype, nisam ju nabavljao prije jer sam mislio da je bijedna kopija spidermana web of shadows, poceo sam citati recenzije gledati trailere igra me se dojmila, pa reko idem probat............................................ .........................Ljudi to je najbolja igra koju sam igro ovu godinu, u svakom segmentu rula. Glavni lik je dobro dizajniran, otvoreni svijet koji ceka da bude unisten, gameplay zabavan, brz i razoran. Osjecaj moci u igri je nevjerojatan. Igra radi skroz glatko, sve je filmski ma fantastična igra.

Raz
07-07-2009, 11:50
Dosadila mi je igra, nazalost jos nisam uspio dogurat do kraja, spremam save-ove i kada budem imao volje cu dovrsit igru. Sada uninstall.
Također ju izbrisao, no ne zbog toga jel mi je dosadila već jer već sam si zadao da neke druge igre igram pa nebi još i to stigao. Sve u svemu zabavila me na jedno vrijeme, valja.

MindReader
07-07-2009, 12:54
meni sad treba par milja ep-a da mog kupit sve nove upgradese :(
i još mi nije dosadila :D
pogotovo sad kad je skoro cijeli grad pod vojskom i zaražen.. nema više one monotonije ko na početku kad trčiš okolo i nikom niš.. sad bome uvijek ima sranja :gitara:

ScorpiuS
07-07-2009, 14:08
Nabavio sam neki dan Prototype, nisam ju nabavljao prije jer sam mislio da je bijedna kopija spidermana web of shadows, poceo sam citati recenzije gledati trailere igra me se dojmila, pa reko idem probat............................................ .........................Ljudi to je najbolja igra koju sam igro ovu godinu, u svakom segmentu rula. Glavni lik je dobro dizajniran, otvoreni svijet koji ceka da bude unisten, gameplay zabavan, brz i razoran. Osjecaj moci u igri je nevjerojatan. Igra radi skroz glatko, sve je filmski ma fantastična igra.
Kopisa Spidermena Web od Shadows??? To je jedna velika idiotarija.

Raz
07-07-2009, 14:19
Nabavio sam neki dan Prototype, nisam ju nabavljao prije jer sam mislio da je bijedna kopija spidermana web of shadows, poceo sam citati recenzije gledati trailere igra me se dojmila, pa reko idem probat............................................ .........................Ljudi to je najbolja igra koju sam igro ovu godinu, u svakom segmentu rula. Glavni lik je dobro dizajniran, otvoreni svijet koji ceka da bude unisten, gameplay zabavan, brz i razoran. Osjecaj moci u igri je nevjerojatan. Igra radi skroz glatko, sve je filmski ma fantastična igra.
Kopisa Spidermena Web od Shadows??? To je jedna velika idiotarija.

Malo bolje pročitaj... rekao je da je mislioSda kopira no da se prevario. No iskreno nije ni daleko od istine jer su Spiderman i Prototype u mnogim elementima slični. Identičan izgled grada, vrlo slična grafika, shapeshifting, sistem borbe, sistem leveliranja i nadogradnje moći, freroam... što po meni ni nije nužno loše, jer to sve radi na vrlo dobar način. If ain't broke, don't fix it.

Toxic
07-07-2009, 14:23
meni sad treba par milja ep-a da mog kupit sve nove upgradese :(
i još mi nije dosadila :D
pogotovo sad kad je skoro cijeli grad pod vojskom i zaražen.. nema više one monotonije ko na početku kad trčiš okolo i nikom niš.. sad bome uvijek ima sranja :gitara:
Samo idi gradom, unistavaj sve pred sobom a posebno svaki strike team i EP-i ce se gomilati k'o ludi :D

Ja sam ipak uzeo sve upgradese (ukljucujuci i bulletdive et' da vam udovoljim =)) i gotivio se malo u igri.
Kad zavrsite story mode igra vam daje opciju da zapocnete easy+, normal+ mode znaci na toj tezini sa svim upgradesima koje ste dosad nabavili....za zivce je najbolje uzeti easy+ mode i rokati po svima :).

str1k3r
07-07-2009, 14:25
Kupio sa STEAM-a prije 2 dana, i ostao šokiran. Igra je fenomenalna, uz Call of Juarez : Bound in Blood definitivno igra koja će mi obilježiti ovo ljeto, što da kažem; prezadovoljan.

MindReader
07-07-2009, 14:39
Samo idi gradom, unistavaj sve pred sobom a posebno svaki strike team i EP-i ce se gomilati k'o ludi :D

ma znam :D uništavam vojne baze i sve.. al malo mi je to.. dobijem po par desetaka somova za svaku ruševinu,a treba mi preko 1.5 milijun :D
a one landmarkse više nema pišokana da ih nađem :D

Praetorian
08-07-2009, 16:49
Sad mi je nekih 4 posto grada inficirano, sto igra ide dalje sve je bolja.

Helena
09-07-2009, 02:05
Kupio sa STEAM-a prije 2 dana, i ostao šokiran. Igra je fenomenalna, uz Call of Juarez : Bound in Blood definitivno igra koja će mi obilježiti ovo ljeto, što da kažem; prezadovoljan.
Odigrala prvih par misija, reakcija je bila "u pm, kak je ovo dosadno..."

Ne znam... Možda probam opet....

ScorpiuS
09-07-2009, 07:42
Nemoj se uvrijedit, ali dokazano je da je muškoj populaciji još od samog rođenja draže nasilje i krv nego ženama. Možda ti se zbog toga nesviđa?

bezimeni
09-07-2009, 07:54
Da...ovo je definitivno prava muška igra ...poglavito za muškarce stare 13-14 godina :rotfl: .

ScorpiuS
09-07-2009, 08:27
Ma tko gleda dobne granice?

Helena
09-07-2009, 09:04
Ma jednostavno mi je dosadna... Ovo kaj sam na početku susrela je bilo "aha, sad si tu, pobij sve", "odi do stana, napadaju te, pobij ih", "odi do glavnog frajera, pobij ga"... Dosadno...

Bartuc
09-07-2009, 09:33
Ma jednostavno mi je dosadna... Ovo kaj sam na početku susrela je bilo "aha, sad si tu, pobij sve", "odi do stana, napadaju te, pobij ih", "odi do glavnog frajera, pobij ga"... Dosadno...


Meni je početak bio strašno dosadan, jadan i glup. Ali nakon što se vratiš u "prošlost", onda mi postane zanimljivije nakon sat vremena igranja kada dobiš prve bolje moći. Igra je i dalje monotona sa svojim misijama, ali te prikuje za stolac pošto želiš biti bolji, brži i jači.

Isto kao i Diablo 2, monotono do bola, samo ideš po generiranim mapama i kolješ, ali vuče te želja za novim levelom, novim itemom i novim masakrom tako da je igraš čitav dan bez da primjetiš njegovu monotonost... Jebiga, u Prototypeu je ta monotonos izraženija pošto nemaš itema i mega bossova i sl., ali princip je sličan.

W3DR4N
09-07-2009, 10:59
Diablo 2, monotono do bola

I samo to.

Bartuc
09-07-2009, 11:02
Kaj ti ne voliš Diablo 2? Meni je genijalan unatoć monotonosti xD

bezimeni
09-07-2009, 11:02
Meni žao miša ...

W3DR4N
09-07-2009, 11:48
Meni žao pameti...

ZorgTheBorg
09-07-2009, 22:11
Igrajući igru ne mareći previše za priču, ispada sasvim solidno. Oni breathtaking trenuci sa trailera sada su na klik miša udaljenosti, a kako bi se spriječila monotonija, moći ima sasvim dovoljno. Hammerfist, claws, whipfist, musclemass, svaka oružana mutacija ima svoj stil i svoje poteze, svoju animaciju konzumacije biomase, a ovladati svima je umijeće... ubiti čovjeka na 10000 načina je nešto čime se malo igara može pohvaliti... samo bogatstvo sadržaja je dostatan razlog da se oči malo dulje zadrže za ekranom, sve dok ne dosadi najmonotoniji dio igre, dinamični auto-parkour... sreća da dotični više služi kao predah nakon udaranja po comboima.

Aral
10-07-2009, 09:35
Evo jos malo fora filmica...

http://www.gametrailers.com/video/hints ... type/52523 (http://www.gametrailers.com/video/hints-tips-prototype/52523)

Hypeaju ekipu da kupuje ocito...

vex
10-07-2009, 14:31
Water disguise je strašno koristan a tek sada sam skužio da je to moguće.
Mid air body surfing je isto fora.

ScorpiuS
10-07-2009, 14:55
Nisam imao pojma da muscle mass dodava snagu bullet dive dropu :shock: to će se isprobat :D

vjever_masni
14-07-2009, 14:45
joj kako igra ima problema sa mouse lookom, pomicem misa i onak polako ide i onda naglo ubrza, koda kamera zapinje za neke nevidljive prepreke :S

jel mozda patch ispravlja ovo, ako ima patch ikaki

str1k3r
14-07-2009, 14:47
Neznam, ja takve probleme nisam imao. Meni se prije par dana automatski updatealo preko STEAM-a. Pogledaj, možda je novi patch vani.

vex
14-07-2009, 15:40
joj kako igra ima problema sa mouse lookom, pomicem misa i onak polako ide i onda naglo ubrza, koda kamera zapinje za neke nevidljive prepreke :S

jel mozda patch ispravlja ovo, ako ima patch ikaki


Igra ima problema kada koristiš miš i kada igra radi na više od 60 fps.
Downloadaj FPS_Limiter 0.2 , instaliraj javu i pokreni fpslimit_gui , nađi glavni exe preko programa , odaberi dx9 i željeni fps na 50.
Stvoriti će ti se novi .bat fajl u folderu fps limitera , preko toga ulaziš u igru.
Ako ti ružno izgleda napravi shortcut tog bat fajla na desktop , onda možeš urediti ime i ikonu.
Uživaj! :)


Btw, striker, koliko si siguran da ti se updateao prototype?
Meni igra ne radi baš sjajno, imam dosta problema , a ako je patch dostupan na steamu onda ce uskoro i za dvd verziju. Što je jako dobra vijest ;)

str1k3r
14-07-2009, 15:46
Poprilično, sad baš gledam update news, no STEAM nešto kenja, neće mi otvorit news. Kad se upristoji ću c/p update news.

ScorpiuS
14-07-2009, 19:06
A što nije moguće ograničit FPS sa nečim ovakvim: u shortcutu upišeš "[direktorij igre]" -fpslimit n
(sa navodnicima, i n označava željeni limit) pogledaj u .bat fajlu što napravi tako da ga otvoriš u notepadu.

Praetorian
14-07-2009, 19:48
Sad sam kupio moc da mi iz ruke ide nesto kao bic predobra moc. Zakon mi je kad biram moci kako se vrijeme uspori malo. Jel se moze kasnije helikopter vozit?

Xero
14-07-2009, 19:51
Može.

ScorpiuS
14-07-2009, 19:56
A sa im bičem nijedan helihopter te nemože ni okrznut, padat će mrtvi prije nego što piloti opale po okidaču.

Xero
14-07-2009, 20:16
Najveći gušt je elbow-dropovat helikopter

ScorpiuS
14-07-2009, 20:27
Meni je najbolje bilo kad sam jednom slučajno pokrpio zrakomlat sa hamertossom, ajme koji EPIC, također mi je bilo odlično kada sam sa olupinom uništenog helića opalio po jednom iz strike teama.

Grim
14-07-2009, 20:31
Sa bicem uhvatis helic i udes u njega te izades i udes u drugi heli, tako ih najbrze ubijes sve...

ScorpiuS
14-07-2009, 20:32
Sa bicem uhvatis helic i udes u njega te izades i udes u drugi heli, tako ih najbrze ubijes sve...
Ja imam drugačiju taktiku.
Uđem u jedan helić ukoljem sve i onda izađem.

vex
15-07-2009, 06:58
Nešto si ti zeznuo striker.. baš gledam na steamu update history za Prototype , nema ničega.
I valjda bi prvo izdali patch oni koji su pravili igru, a ne steam.

Najveća glupost ikada , pogledajte Prototypeov forum , technical issues podforum
PC podforum , 2500 tema
Playstation , 10 tema
Xbox ,5 tema


I oni naprave patch za playstation.
:pray:

ScorpiuS
15-07-2009, 07:09
Zato što oni koji imaju PC verziju će poć na forum, jer ionako imaju komp i internet, a oni koji imaju konzolu to nemogu pa ih nije volja. A taj FPS limiter t nije offical patch i zato g nema na Steamu.

vex
15-07-2009, 07:29
Ne shvaćaš poantu.
PC verzija je u gadnim problemima , pogledaj koliko grešaka ima u igri.
Oni koji imaju konzole će lako naći internet da odu na forum i da pitaju nešto ako ih zanima , ali nema potrebe jer jer igra prvotno rađena za konzole i nema većih bugova.

Što se FPS limitera tiče , tko je uopće rekao da je to official patch?

ScorpiuS
15-07-2009, 08:13
Što ti nisi rekao da ga nema nigdje na Steamu? Zato što nije official.
A što se patcha tiče, napravit će ga za verziju koja se prodala najviše.

str1k3r
15-07-2009, 08:19
Znam, vex, vidio sam, no 100% sam bio siguran da sam vidio nekakav update. No to je izgleda samo bio nekakav release notice... damnz. Jer mi se bio otvorio updae prozorčić kad sam pokrenuo Prototype.

Lenkota
16-07-2009, 14:30
za igricu nemam rijeci... pre dobra je i grafika jos bolja :gitara:

vex
16-07-2009, 15:12
Grafika baš nije nešto.. akcija je ono što ovu igru čini odličnom.

Wolfwrath
16-07-2009, 15:18
Amen! Grafika je čisto ok, nije neka revolucijonarna,no sigurno jedna od boljih trenutačno. Jedina veća zamjerka mi je to što ima nekako premalo bossova, negdje 4 ili 5 sve skupa, a Supreme Hunter se dvaput ponavlja...

Medolina
16-07-2009, 16:26
I čitam u našem dragom časopisu da je ovo po nama igra mjeseca!!S:D

Lenkota
16-07-2009, 16:54
pa i je xD

Wolfwrath
17-07-2009, 12:54
Reko bih da je jedna od najboljih akcijskih igara u zadnjih nekoliko godina, sa hrpetinom uspješno implementiranih elemenata, kao što su Evolution pointsi, eventi i korištenje ljudskog naoružanja...

Lenkota
17-07-2009, 18:44
Reko bih da je jedna od najboljih akcijskih igara u zadnjih nekoliko godina, sa hrpetinom uspješno implementiranih elemenata, kao što su Evolution pointsi, eventi i korištenje ljudskog naoružanja...
potpis.. slazem se :boohoo:

Wolfwrath
20-07-2009, 11:53
Jučer sam baš nešto surfao po raznim forumima, i naiđem na neku prototype temu u helpdesku jednog stranog foruma. Prvo taj lik pita (vrlo njubasto,ako znate što želim reći) zašto mu je grafika tako loša,i usput posta sliku, gdje je grafika zapravo normalna,te objasni da čim je vidio kako je grafika "loša" da je igru odmah deinstalirao. Zatim mu se javi jedan normalan lik, sve mu objasni,nek pogleda u opcije i slično. Ovaj prvi pita jel će mu takva,citiram, shitty reddish grafika biti u cijeloj igri i zašto, onda se javi neki drugi njubina i bubne kako igra sucksa, onda mu neki drugi likovi opet objasne sve, i na kraju dođe opet taj prvi lik i pita nakon koje misije će mu grafika postati bolja?! :?

Nemate pojma koliko je olakšanje vratiti se u sigurnost PcPlaya... :wink:

Aral
20-07-2009, 12:29
To ti je tak kad ekipa od igre trazi odlicnu grafiku xD Valjda su previse ocekivali a dobili su u biti sasvim ok grafiku.

Praetorian
20-07-2009, 15:32
Kako preci misiju gdje moram onemogucit 4 detektora ?

str1k3r
20-07-2009, 15:35
Dođeš do detektora i pritisneš "E", ofc. moraš biti pod krinkom. Pritišćeš serije brojeva i to je to, to moraš sve brzo obaviti inače ćeš biti otkriven.

Medolina
20-07-2009, 15:37
Dođeš do detektora i pritisneš "E", ofc. moraš biti pod krinkom. Pritišćeš serije brojeva i to je to, to moraš sve brzo obaviti inače ćeš biti otkriven.

Tako je. Maskiraš se u onog nekog njihovog zapovjednika, preskočiš koju zgradu i deaktiviraš ih..

Praetorian
20-07-2009, 15:46
Ok, thnx

Outmind
20-07-2009, 18:52
Vjerojatno ste o tome već prije pričalli, ali ne da mi se pretraživat 40 stranica pa ću pitat tu. Kak popravit izuzetno tih zvuk u igri? Sve mi je jako jako tiho i na max volume-u. Isto takoo igra se zna random zblesirat i uz famozni windows error message me bacit na desktop, što me možda i ne bi živciralo da disk nije friško formatiran i svi najnoviji driveri za matičnu, zvuk, i grafiku su tu...

vex
20-07-2009, 19:11
Za realtek zvučne - odeš u contol panel (realtekov) / sound effects i uključiš sound equalization.

Outmind
20-07-2009, 19:26
Nije niš pomoglo. Skinuo sam unofficial sound fix, kojim mi ambijentalni zvukovi postaju normalni, ali speech i efekti su mi još uvijek slabi. Ali ide mi na jetra to izbacivanje, nemrem onaj friggin prvi djelić prijeć bez da me ne vrati na deskttop...

MTF*
20-07-2009, 22:31
evo ako nekog zanima rjesenje glasi:

1. Go to your sound card’s control panel.
2. Locate the option that allows you change the default audio format for the card.
3. Set the default format to 24-bits, 48000Hz or less (if it doesn't work with 48000Hz, try 24 bits, 44100Hz)


meni sad sve normalno radi


meni je ovo pomoglo...

Wolfwrath
21-07-2009, 12:11
Igra je ponešto buggovita,no tek neki sitniji problemi... Kad se sjetim San Andreasa, sve mi je okay...

Btw,često vidim da ljudi kažu kako je prototype rip-off spidermana.Što vi mislite?
Samog spidermana,ja bih rekao, nije, ali JAKO podsjeća na Carnage-a,jednog lika iz starijih spiderman stripova...
Prosudite sami:

http://www.stationanywhere.com/ajm/thewebofspidey/images/Carnage%202.jpg

PINĐO
21-07-2009, 12:16
jel igra izašla je jel dobra je jel funkcionira sustav "iživljavanja nad civilima do mile volje" funkcionira savršeno ti ljudovi su obavili dobar poso

str1k3r
21-07-2009, 12:28
Inter-fakin-punkcija
Izašla je,radi dobro,dobar posao je obavljen.

Raz
21-07-2009, 12:31
@ Wolf Burn - Da, jakoSje slična posljednjem spidermanu u svakom pogledu. Kasnije ću nabrojat u čemu jer trenutno nemam vremena. Iako... oboje su igre zabavne s tim da je prototype više krvaviji.

Wolfwrath
21-07-2009, 12:36
Boli me k**** jel su originalni ili ne,dok god rade dobar posao (igru). Osim toga, danas više ni nemožeš biti originalan,samo detaljan... I u tome je stvar...

Praetorian
22-07-2009, 11:04
Kako preci misiju gdje moram uzeti tenka, ja uspijem uzeti tenk al me svi skuze i raznesu a pobijeci nemam vremena jer me raznesu, to je poslije one misije gdje sam moro isto uzet tenk i raznest neke tenkove, to mi onaj doktor dava misije.

ScorpiuS
22-07-2009, 11:47
Preruši se u vojnika, uzmi tenk i nitko te neće napadat.

Wolfwrath
22-07-2009, 14:09
I pazi da te ne skuže. Što dulje zadržiš disguise,to bolje...

Praetorian
22-07-2009, 16:02
Uspio sam ono prec, sad su mi se vratile moci i dobio sam moc da se tijelo pretvori u stit, bas je dobra. Thnx na pomoci :D

RandX
27-07-2009, 01:40
moj gameplay lnLpKnl8lHk

Praetorian
27-07-2009, 17:35
Presao sam igru, zakon je samo da je mozda malo laksa, neki dijelovi su preteski barem meni.

vex
27-07-2009, 17:37
Pa zato postoji Easy mode.

ScorpiuS
27-07-2009, 17:44
Nije mi gra nikada bila preteška, ali je jednom postala prenaporna. Kada sam morao onu Mother ubit.

Hidraulicar Kreso
27-07-2009, 23:38
sad sam se opet ponovno napalio na prototype, idem ga ponovno instalirati i pročešljati. Nema boljeg osjećaja od onoga da si najmoćniji u gradu.

Mr Vercetti
01-08-2009, 22:32
sad sam se opet ponovno napalio na prototype, idem ga ponovno instalirati i pročešljati. Nema boljeg osjećaja od onoga da si najmoćniji u gradu.

Yeah, it's a nice feeling.

blood4me
01-08-2009, 22:44
Meni je igra nekako bezveze, skaces, koljes, krepas :D
Mozd zato jer ne volim takve igre? PoP i AC mi se nisu svidjali, pa mi se valjda nit ovo ne svidja :O
Nekako mi vuce na spajdermena... :O

Pc-play rocks!!!
02-08-2009, 22:00
mah dobra je igra

al bome neživa grafike

jel ima par cheatova za igru?

Xero
02-08-2009, 22:02
Ima jedan za bodysurf , al neznam kako ide.

The Jackal
03-08-2009, 00:15
Prešao sam igru danas (jučer) na Hard i Hard+. Igra postane jako dosadnjikava nakon kojih 12 misija. :(

A imala je jako puno potencijala da postane Devil May Cry Sandbox :(
Makar ima pun kufer poteza iz DMC-ova.. :D

Hidraulicar Kreso
03-08-2009, 00:43
ja ju trenutno igram sa još hrpom naslova koje sam htio ponoviti, ali ju igram jako temeljito, odnosno po gradu tražim one hintove i one plave kuglice. Pokušavam naći što je više moguće, te obaviti sve cahllenge sa zlatom, tako da baš i nisam orijentiran na glavne misije.

Raz
03-08-2009, 00:51
Da, to mi je bio čist gušt, traženje tih hintova i kuglica :)

Vidim da je pseto očekivao nešto kao nov DMC, ja sam očekivao bolju verziju novog Spidermana koji me živcirao sa trzakanjem i učitavanjem, a to sam i dobio.

Hellboy
03-08-2009, 07:03
mah dobra je igra

al bome neživa grafike

jel ima par cheatova za igru?

Čitovi? Za Prototype? Čitovi u igri koja ti dopušta da zgrabiš kamion, baciš ga na helikopter, skočiš za njime, odbiješ se od nekoliko zgrada i napraviš bullet dive u par sekundi? Cijela igra je jedan veliki cheat.

ScorpiuS
03-08-2009, 09:21
A zamisli čit za neograničeno zdravlje, cijelo vrijeme budeš u critical massi.

Hellboy
03-08-2009, 10:02
Da, taj čit se zove pritisni slovo E kad si blizu nekog i potom pritisni desnu tipku miša. I voila, zdravlje ide gore.

The Jackal
03-08-2009, 15:01
Svi vi čiteri nikad niste čuli za trainere? -.-'

Ali then again... zake bi ikome trebao cheat za Prototype? Na Hard sam ga uspio preć da sam samo 2 puta gecrknuo a za to je bio kriv prokleti franatični miš.

The Jackal
07-08-2009, 01:04
Jel itko uspio nać više od 170 onih monument/wateva orbova? :?

ScorpiuS
07-08-2009, 07:26
Ja sam ih pronašao oko 120, ali odavno sam pobrisao igru.

Grim
07-08-2009, 08:34
Ja isto, i skupio sam ih oko 80. :D

vex
07-08-2009, 13:23
Ako nekom treba, imam "plugin" za očitavanje gamepada (igra prepoznaje samo xbox360 gamepad).
Sličan fix kao i par stranica unatrag samo što su kontrole sada iste kao na xboxu te je lakše igrati.
Rotacija kamere je također popravljena.

MTF*
27-08-2010, 16:08
upalio ja prototype nakon 2 mjeseca, i ono neki bug... nemrem skakt dok trcim??
dakle w (hold) + shift (hold) + space mi ne radi?
inace mogu skakat, al dok trcim ne...
uninstall i opet install nije pomogo...
igru sam preso vec 2 puta, tako da ne znam zas je samo odjednom ovaj bug tu?

Aral
27-08-2010, 16:15
Neznam, ja sam je instalirao pred jedno dva tjedan i sve je ok ^^