PDA

Pogledaj cijelu verziju : Geforce 9800 GX2 temperatura



Tegla Ajvara
27-03-2009, 20:14
ovako, zanima me vezi temperature moje grafulje
normalna temperatura dok sljakam u windovsu je 71c' a kad igram igre dosegne cak do 90c' i pritom mi se stalno javlja Overheat protection i u igri se pojavljuju užasni bagovi.

sad bas gledam po netu i stoji da je normalna temperatura te graficke izmedju 45 i maximalno 60 supnjeva

sta ucinit?

zoky
27-03-2009, 20:19
Jel si pogledao grafu dal nema hrpe prašine na njoj, pa se ti zato i pregrijava??

Ili probaj u driverima nemjestit ( temp.) i da ti se ne pojavljuje ta Overheat protection poruka...

btw, jesi možda klokao?? ako jesi probaj sniziti taktove!
A ako se ti i dalje pregrijava a nema prašine i cooler je na mjestu, ona svejedno probaj sniziti taktove pa onda malo istestiraj da vidiš kako se ponaša...

Tegla Ajvara
27-03-2009, 20:28
ona je takva odkako je kupljen kompijuter
ljetos je bilo jos gore
clockana nije i vak sam spustao ali djaba
sto god da sam pokusavao, nis nije palilo

BINUX
27-03-2009, 20:53
Probaj s RivaTunerom namjestit brinu ventilatora možda ti ventilator presporo radi.I pitanje je kakvo kučište imaš jel zrak topli cirkulira ili se nakuplja jel imaš ventova na kučištu?

Berax0r
28-03-2009, 00:33
Moze biti vise uzroka. Ventilatori u kucistu? Kakvo kuciste? Klima iznad kompa? Radijator pokraj kompa? Temp proca?

WozZyE
29-03-2009, 12:32
to se meni događalo na starom kompu zbog hrpe prasine u ventilatoru.ispusi kompač i stavi dodatini cooler ako ti nije problem.. :wink:

Sickmanno1
29-03-2009, 15:08
Moze biti vise uzroka. Ventilatori u kucistu? Kakvo kuciste? Klima iznad kompa? Radijator pokraj kompa? Temp proca?

huh?

Enivej...reklamiraj graficku...

Ako nemas garanciju rastavi hladnjak, stavi novu pastu i fino sve lijepo ocisti i gledaj kako temperature padaju ^^

Razzarach
29-03-2009, 15:25
mx2 readi čuda