PDA

Pogledaj cijelu verziju : Malo o rasama u Dawn of waru :D



Sphinx
26-03-2009, 21:31
Evo malo o strategiji. S kojim rasama igrate, ili koje su vam najdraze ? Zasto ? Volite li krvolocne orkove, ili pak njihove neprijatelje space marinese ? Pricajte.

ZorgTheBorg
26-03-2009, 21:48
Imperial Guard. Jednostavno, obični vojnici prisiljeni na borbu, sa leđa ih ubija komisar, naprijed neprijatelji, odozdo šugava jeftina obuća, odozgo vlastiti artillery fire, jer oni nisu ništa drugo no topovsko meso :)

croat1gamer
26-03-2009, 22:37
Najdraza?
Cekam neki Thousand sons mod, pa ce oni biti.
S kojom igram?
Orke znam preferirati, jer imaju masu, a i dobri su protiv asault spejs marinaca.
Ali mijesam da nadem neku uspjesniju obranu od rajderovih marinaca :(

Aral
26-03-2009, 22:41
Orks...zasto? Pa neznam ni sam, nekako su mi sjeli, zabavno je spanat s njima i tako to. Iako space marines pozna najvise od svih rasa ipak su orkovi pali na prvo mjesto!

Nodakim
26-03-2009, 22:46
Gdje su Tyranidsi?Gdje su moji ljubicasti koštani reptili koji izergaju Orcove.E orcove.

Sphinx
26-03-2009, 22:50
Chaos :D.
Zasto ?
Zbog prokleto dobrih uzvika poput
"more souls to feast upon"
"do you hear the voices, too ?"

I naravno, obozavam daemon princa, i khorne berzekere :pray:

Jednostavno su mi sjeli, jer su ludi, jer su tehnoloski unazadeni, ali to nadomjestaju jakim demonima.

+
A i dobri su mi za zgazit Ridera :rotfl:

EDIT:

Gdje su Tyranidsi?Gdje su moji ljubicasti koštani reptili koji izergaju Orcove.E orcove.
Tyranidsi u jednom od Warhammer 40.000 Dawn of war nastavaka ? U strategiji ? U jedinici ? Da nisam ja nesto propustio ?

The Boz
26-03-2009, 23:11
Imperial Guard. Nema do Imperial Guard.

Aral
27-03-2009, 00:07
Gdje su Tyranidsi?Gdje su moji ljubicasti koštani reptili koji izergaju Orcove.E orcove.

A ovdje se je mislilo o dawn of waru samo, ne o dvojci, pa zato valjda...

ZorgTheBorg
27-03-2009, 01:03
Imperial Guard. Nema do Imperial Guard.
Ima, Space Marinesi ih ownaju po kulnosti, ali kaskaju za njima što se tiče igraćeg užitka. SM je malo previše univerzalan, dok IG ima svoje vidljive slabosti i prednosti, a i lijepo je nakon blue high tech blještavila ili hrđave zelenjave ili crvenog sotonodroma vidjeti komadiće dobre stare tehnike i konvencionalne vojske. O Imperial Guard theme glazbi da ne govorim :)

Arbiter of Change
27-03-2009, 21:20
Kad već pričamo o igri, ljepota SM-ovaca je upravo ta što su univerzalni i općenito all-around dosta jako tako da si ne moraš stalno paziti leđa i toliko paziti na kontre (mislim, većina ti je jedina Heavy Infantry što u određenim borbama olakšava stvari). Znam, nekima smeta to što nemaju baš uber endgame jedinicu kao što je Avatar i slično, ali Land Raider je predobar meat shield sa Machine Spiritom upaljenim, a za sve ostalo tu su Predator i Dredovi. Chaos ekipa ih prati u stopu, ali vozila su mi ipak bolja u odnosu na ograničeni izbor demona.

croat1gamer
28-03-2009, 00:24
Ali zato chaos ima korn berzerkere i possesed marince :D
Skojima sam maloprije pobijedio zorgove SM.

Bit je imati 4 chaos space marine squada sa hevi bolterima, anti vehicle obranu i 3 korn berzerker squada.

Arbiter of Change
09-04-2009, 09:33
I onda kažu da Chaos ne poznaje humor humora. :)

http://www.imagesforme.com/out.php/i439086_1239230188545xxx.jpg

str1k3r
09-04-2009, 09:39
Space Marines, po mogućnosti Blood Ravens, ili Ultramarines 8)

D.E.M.O.
10-04-2009, 03:32
eldar! kupio sam igru u paketu sa CoH za 350 kn u algoritmu pretprosli bozic ako se ne varam :)

whiskey
10-04-2009, 16:12
Kaos brajo. Kad krenu vikat i ja bi najrađe :D

Arbiter of Change
10-04-2009, 17:48
Oni i Orkovi - najžešći citati. :)
Meni su se od svih ovih dodatnih rasa iskreno jedino IG i Tau svidjeli iz nekog razloga.

whiskey
10-04-2009, 18:13
Po meni je Dark Crusade najbolja ekspanzija ikad. Tau i Necrons:) Bilo bi masu zanimljivo vidit Tau u nekoj od dow2 ekspanzija ako ih bude.

Sphinx
11-04-2009, 14:38
Po meni je Dark Crusade najbolja ekspanzija ikad. Tau i Necrons:) Bilo bi masu zanimljivo vidit Tau u nekoj od dow2 ekspanzija ako ih bude.
Slazem se da je Dark Crusade najbolja ekspanzija, ali nemogu objasnit zasto, jednostavno mi je nadraza :) . Inace citati su mi najbolji od Khorne Berzekera i Chaos Prince-a.

http://en.wikiquote.org/wiki/Warhammer_40,000

Arbiter of Change
11-04-2009, 18:28
A dobar ti je izvor - Imperijalna propaganda. :)
Inače, DC je bio dobar jer je donio 2 zanimljive rase i battlemap kampanju, ali je općenito bio loš jer je uveo i hard capse.

croat1gamer
16-04-2009, 16:41
http://en.wikiquote.org/wiki/Warhammer_40,000

To compensate for their poor eyesight, they have developed acute hearing. Their eardrums are so sensitive that if you make a loud enough noise (for example, by shouting the Litany of Death) it causes deafness and immediate confusion.
The tau are naturally hairless. They find hirsute people unnerving.

Onako :pray: :rotfl: .

Po psihologiji mi se oni najvise svidaju, ofkorz, nakon Tzeentcha. :D

E, i jel moze netko staviti sliku od obicnoga tau citizena, jer nisam nasao niti jednu sliku gdje nije u oklopu.

Cudno mi je zbog pripadnika earth castea koji si sicusni u odnosu na pripadnike fire caste, a ista su rasa.

Arbiter of Change
23-04-2009, 18:20
E, i jel moze netko staviti sliku od obicnoga tau citizena, jer nisam nasao niti jednu sliku gdje nije u oklopu.
Cudno mi je zbog pripadnika earth castea koji si sicusni u odnosu na pripadnike fire caste, a ista su rasa.
Mislim da nema jasnih slika Tau-a bez oklopa, ali stvar je u tome da su oni, fizički i sami po sebi, inferiorni svim važnijim rasama u W40k svemiru, prvenstveno jer su su razvili iznimnoSbrzo i to je ostavilo negativne posljedice budući da se mutacije (ne mislim Chaos prouzrokovane) razvoja odvijaju kroz veći period kod normalne evolucije rase. Ali Tau izgledaju kao plavi niski humanoidi, tj. kopitari budući da imaju kopita za stopala, a sam izgled je uvjetovan i kastom u kojoj su rođeni i iz koje nema izlaza tako da si do kraja života ono za što si predodređen samim rođenjem.

croat1gamer
24-04-2009, 12:51
Ali zato imaju razvijena plazma oruzja. :P

Arbiter of Change
24-04-2009, 21:20
Vel'ka ima korist kad su opet inferiorni naprama Boltera (njih jedino Gauss oružja od Necronsa posjeduju; anytime, anywhere). :)

croat1gamer
25-04-2009, 13:37
Sada mi je vec malo cudno, kako to da se jedna kasta iz iste rase moze fizicki razlikovati od druge kaste :?

ssalG
25-04-2009, 14:08
Tako što evolucija nije tekla prirodno i tako što je tisućama godina razmnožavanje dozvoljeno samo unutar kasta.
Mislim da bi se slična stvar dogodila i u stvarnosti kada bi ljudi takvu podjelu poslova i ljudi nekoliko tisuća godina.

sickpetey
29-03-2010, 13:01
Eldari...drugaciji od obicnih elfova,manje faggy heh,blizu su da prestanu postojati i spremni su unistavati svijetove samo da prezive i preferiraju ranged combat :P

SabaothII
30-03-2010, 17:01
dajem 50% dark eldar-ima i 50% chaos SM-ima...dark eldari će te mučit dok si živ i kasnije ti pojest dušu a chaos SM-i će te mučit i kasnije napravit kaotičnu biljčicu sa uber moćima od tvoje duše....

TeraBajt
12-07-2010, 14:44
cime da pobjedim jebeno chaos?

ono orkovima ne mogu, na pocetku nemam nista sta bi kontriralo marincima posto su heavy, eldari su weaklinzi naspram haosa, kod tau me rushaju...

GeraltofSmeg
12-07-2010, 14:50
Spejsmarincima.

croat1gamer
12-07-2010, 14:56
Imperial Guard.

GeraltofSmeg
12-07-2010, 14:58
Nekron onda :(

TeraBajt
12-07-2010, 18:08
IG su vgg, brijem da cu odsad samo njih igrat. i skoro pobjedih imo sam sansu zasit ga kad sam mu unistio vecinu vojske al sam mislio da ima jos u bazi, igro protiv buraza :>

kasnije me sjebo s onim demonima koji jebu vozila u mozak.

eda, koliko ima aktivnih igraca dowa na ovom forumu uopce? da napravimo mali turnir, whaddya say?

sickpetey
12-07-2010, 19:21
Mislio sam si kupiti stari dawn of war al sam radje knjige uzeo XD

GeraltofSmeg
12-07-2010, 19:50
Igrate preko hamačija? I ja sam svojevremeno preferirao druge izvore besparice.

TeraBajt
12-07-2010, 23:15
pa da, igralo bi se preko hamachija.

TeraBajt
13-07-2010, 00:33
uspio rushati buraza sa IG, rulaju:D commander squad je jebeni tenk:))))))))

sickpetey
05-08-2010, 17:24
Neznam kak je u Soulstormu al sjecam se da sam u Dark Crusadu mogao totalno zivcirati bilo koju rasu sa oni granade launcherima,nitko ziv ne bi mogao prici Guardsima