PDA

Pogledaj cijelu verziju : I am sorry na jos jednom ovakvom topicu, ali...



Mr.G4m3r
01-06-2006, 22:47
Ovaj forum je u komi, svaki novi sta dodje, nesto opet spamma, npr.

_reiki malo promotrite njegove postove,
Sonic Moronic

KingTomy
02-06-2006, 09:38
A Zero cool, na temi ALT-F4>Šalabahteri> nekaj s kurčinom napisao da drka pod testom :rotfl: :rotfl: :rotfl:

v4MP1r3
02-06-2006, 12:39
ima spammera u ku**c i oni su VECI SPAMMERI OD MENE!

0.0

to je ono :bum:

jk, nego, pridoslico, BEZ SPAMMA!

iggy, ti bi trebao dijeliti malo vise Banna ;PP

Rocchiro
02-06-2006, 12:41
opet me hvata nostaligija za boljim vremenima :roll:

str33t6l0w
02-06-2006, 13:55
e mr.gamer.. sad ce svi tebi pregledavat postove, tvrdit da ti imas vise spama od njih... ma strasno.. ali znam jer su i meni to radili.. a ti si to sigurno vidio.... a ja i broken smo trazili ban za sonic_moron-a i nije ga dobio.... a barem 1/10 foruma treba banovat jer spamaju....

Jerry
02-06-2006, 17:08
znam da me neki ubrajaju u najvećega spammera ali ja to nisam.Tu titulu ima MindReader a znam da bi vi htjeli da me bannaju.

Maloki
02-06-2006, 17:13
znam da me neki ubrajaju u najvećega spammera ali ja to nisam.Tu titulu ima MindReader a znam da bi vi htjeli da me bannaju.

Tebe, kolko ja vidim, nije nitko spominjao. A kaj se MindReadera tiče: Ima spamma (reci nekog ko ga na ovom forumu nema :D ), al ne puno neg sve onako u granicama. Još nisam vidio neki glupi spamm, neg mu je sve u vezi s temom.
A za Morona, kaj ću vam drugo reć neg da previše spamma! Najgora mi je ona fora u onom topicu u kojem ćemo krugu pakla završit, di je kao "slučajno" ušo u tu temu, mislieći da je to o onome kaj trenutno slušamo, pa tamo postal kaj trenutno sluša! Mislim, takve fore se ne prodaju ni na nekim glupim, bezveznim forumima...

goGAMERo
02-06-2006, 17:39
znam da me neki ubrajaju u najvećega spammera ali ja to nisam.Tu titulu ima MindReader a znam da bi vi htjeli da me bannaju.


Ako ćemo pošteno, priznam da sam ja najveći spammer, svako malo sam na forumu, odgovaram na sva sranja. . . , ali opet ne kršim pravil foruma, odnosno ne svađam se po topicima, ne spominjem piratstvo . . .! 8)

Jerry
02-06-2006, 17:41
Ja se slažem da onoga Sonica Moronica treba bannati,a gogamero meni se ne čini da si ti neki spammer

Mr.G4m3r
02-06-2006, 17:52
Ja se slažem da onoga Sonica Moronica treba bannati,a gogamero meni se ne čini da si ti neki spammer

Agree.. 8)

EDIT: nemam nis protiv MindReadera...

Meni je PcP forum najbolji bio po zimi, poslije mi je dosadio, jer je doslo tolikoooo noooovih...

E btw. admini bi mogli brisati clanove koji su inaktivni po mjesec dana, a i vise... :roll:

Eddie9
02-06-2006, 18:02
po meni bi jerry odmah ban dobio al sta ces..ja o tom ne odlucujem

Mr.G4m3r
02-06-2006, 18:06
po meni bi jerry odmah ban dobio al sta ces..ja o tom ne odlucujem

kad izneses neki zakljucak, moras malo i obrazlozit :roll:

PO cemu bi on dobio ban?? Pronadji sve postove korisnika Jerry, pa prosudi njegove postove s obzirom na temu, ne radi OT, spamma umjereno(podnošljivo), zato po mom misljenju Jerry ne bi trebao dobit ban

T.N.T.
02-06-2006, 18:10
ja spamam, neumjereno...

str33t6l0w
02-06-2006, 18:10
nije ni jerry po meni daleko od bana il opomene barem... iako ja mislim da ima vec jednu koju sam mu ja dao... opet je poceo spamat.... i jos mi posalje ovu privatnu :D :rotfl:

"ajde pitaj wikinga da mene nikad ne banna..."

:rotfl: :rotfl:

Prince
02-06-2006, 18:14
zašto mene nitko ne komentira ja sam mislia da i mene smatrate spamerom

goGAMERo
02-06-2006, 18:16
nije ni jerry po meni daleko od bana il opomene barem... iako ja mislim da ima vec jednu koju sam mu ja dao... opet je poceo spamat.... i jos mi posalje ovu privatnu :D :rotfl:

"ajde pitaj wikinga da mene nikad ne banna..."

:rotfl: :rotfl:


Nemoj ga molim te, ko kada je bistro dejete!! :rotfl:

Jerry
02-06-2006, 18:20
nisam to napisao nego da me ne bannate neću više spammati ni pričati o gusarima ajde nemojte pliz još sam djete

str33t6l0w
02-06-2006, 18:38
pa kakvo si djete kad ti moram rec 234902834018413 puta da prestanes spamat i ti opet.. gledo sam malo koliko postas... 2.6. to je danas... imas 36 postova... pa to ni najveci spameri nemaju....a 1.6 si imao 47 postova!!!!! ali stvarno... i to 8/10 su spamovi....

Glass
02-06-2006, 19:31
Jerry, još jednom se pokušaj izvući da si dijete i pronaći ću te i :kill:
U jednom topicu kad si rekao da imaš 11 godina netko te bio zajebavao da si djete i ti si mu zamalo oči "iskopao" jer je to rekao tako da odluči gdje pripadaš.
Što se tiče spama dobar dio osoba bi trtebao dobit opomenu ili ban 2-3 dana kao opomenu dok bi 1-2 osobe trebale dobit stalni ban.

KENWOOD
06-06-2006, 19:34
ja i jerry smo dobili trajni ban na crovortexu. on je onda došao ovamo, a ja sam malo lutao okolo pa sam i ja ipak došao :D

dabl eM
11-06-2006, 13:17
Jerry, još jednom se pokušaj izvući da si dijete i pronaći ću te i :kill:
U jednom topicu kad si rekao da imaš 11 godina netko te bio zajebavao da si djete i ti si mu zamalo oči "iskopao" jer je to rekao tako da odluči gdje pripadaš.
Što se tiče spama dobar dio osoba bi trtebao dobit opomenu ili ban 2-3 dana kao opomenu dok bi 1-2 osobe trebale dobit stalni ban.

1.ovdje prisutni đeri ima 11,a na registraciji te pita kolko imaš i ti kažeš da imaš više od 13(nije važno)
2.đeri,pa ti očito i jesi djete kad se stalno na to izvlačiš i ne prihvacaš posljedice(razmaženko)
3.kad bi nekomu i dao ban(svejedno,dan,dva il dovjeka) on bi se opet registriro i dalje rušio red i mir pcplay komune


pročitajte