PDA

Pogledaj cijelu verziju : Galaxy Online



cham3leon
22-03-2009, 21:58
Koliko vidim, nema teme na ovo, pa...

Evo link (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/381)Ssa mmorpg.com. Dakle, novi IGG-jev MMO. Nema još puno informacija, ali već mi se sviđa.

Nakon poznatog Voyage Century Online (jedan od najboljih free2play MMORPG-ova), i Tales of Pirates (mislim da se tako zove ovaj drugi), stiže još jedan u svemirskom SF settingu.

\o/

klox
22-03-2009, 22:21
to nije mmog nego igra tipa OGame

cham3leon
22-03-2009, 22:26
Rly? Tek sam sad vidio na Mmorpg.com. Kaže da je MMORTS. I ima klijent, tako da nije browser based...

klox
22-03-2009, 22:29
igrao sam i isti sistem kao OGame vjeruj mi

cham3leon
22-03-2009, 23:15
Malo sam prošnjofao, radi se o strategiji, zaista, ali nije sasvim poput Ogame-a.

DJ Not Nice
22-03-2009, 23:51
Koliko ja znam to se igra iz browsera O.o

ZorgTheBorg
24-03-2009, 11:49
Igra je veoma dobra, barem za sada. Prilično je addictive, kako i priliči MMO, ima dodirnih točaka sa ogameom, ali i vlastiti klijent, grafičko sučelje, te na tone stvari koje ogame nema. No kako to priliči sa IGG, forsiraju se tzv. mall pointovi odnonsno novac u igri (počinjete sa 30, a da ga nadopunite, morate ili platiti ili se regati na tone i tone stranica, no kao što vidim, community pruža lagan otpor). Sve u svemu, preporučam svim fanovima 4X igara.

cham3leon
24-03-2009, 21:02
A šta ćeš, od tog ase financiraju. Bolje nego da plaćamo pretplatu :D

cham3leon
27-03-2009, 23:46
Evo, igram već dva dana, donekle mi se sviđa, igra je u real time. Dakle, nije browser based, već ima vlastiti klijent. No to ne znači da je na razini EVE online npr., ipak je to jedna strategija na razini Ogame-a, no svakako mi se sviđa.

Raz
27-03-2009, 23:51
Evo i ja ju danas drugi dan igram i sviđa mi se zasad :thumbs2:

Empe Tri
28-03-2009, 19:03
evo i mene da isprobam =D :friends:

evo rego se na onaj novi server nick Alkaram

cham3leon
28-03-2009, 20:04
Ja igram na prvom serveru, Aries ako se ne varam. Još ne kužim mnogo stvari, ali ide pomalo... Ne kužim kako da lociram onaj sustav koji sam dobio na početku na galaktičkoj mapi. Mislim, imam tipku Home, ali me zanima gdje je točno u galaksiji.

Raz
28-03-2009, 20:19
Također igram na prvom serveru nick mi je K0MR4D pa tko želi nek me add-a :)
btw... ni ja neznam locirati moj sustav u galaksiji... please help!

edit: upravo malo čitam komentare na faction channelu i koliko sam shvatio taj "home" je skroz izoliran... znači safe zone. Nitko ne može ući u taj safe zone a sudeći po komentarima pa čak ni naši brodovi kada jednom izađu.

cham3leon
29-03-2009, 19:20
Evo, i ja sam skužio. Dakle, Home sistem je potpuno izoliran od ostatka galaxije i jednom kad pošalješ jednu flotu izvan njega, ona se više ne može vratiti. Ali ti i dalje zadržavaš Home sistem, tako da imaš sigurno mjesto otkud opet početi ako ti uzmu kolonije u drugim sustavima.

Ono što mi sad nije jasno: kako kontrolirati bitke? Probao sam onaj training quest u Home sustavu, i bitka praktički ide automatski :o

Zapravo bi ja trebao kontrolirati, jer zato postoje one opcije za okretanje da definiraš u kojem ti smjeru flota gleda tokom borbe, tako da te ne napadnu s boka, itd. ali nigdje ne mogu naći kako da preuzmem kontrolu...

Dakle, ako IGG u nečem zasere, onda je to tutorial, odnosno njegov nedostatak. Kako ne mogu jednom napraviti tutorial kako se spada?!

keko
29-03-2009, 21:26
Može par screenova da vidimo kako to čudo izgleda?

cham3leon
29-03-2009, 21:27
http://www.gamespot.com/pc/rpg/galaxyonline/images.html?sid=6205694

Raz
29-03-2009, 21:43
Još nisam izašao is svog sistema (malo štancam brodeke da nebi bilo da me već pri početku sravnaju sa zemljom :) ). Kaj se tiče bitke to ni meni nije jasno... u onim beginner questovima se borba odvijala automatski i nisam otkrio način na koji kontrolirati svoje brodove... valjda postoji neki način...bar se nadam :o