PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dawn of War 2



W3DR4N
21-03-2009, 20:50
U čemu je točno stvar.

Nakon koliko toliko zanimljive jedinice koju su detaljizirali kroz ekspanzije, napravili su nastavak koji je toliko polovičan.
Izbacili su building management i krenuli stopama svojeg drugog hita Company of Heroes.

Ali ovaj paprikaš koji su napravili nije ni konkretan RTS, ni RTT, a nije ni RPG. Jednostavno je napola dovršena i poprilično dosadna i monotona igra.
Proizvođača i izdavača je pogodila ekonomska kriza i kako nikako ne mogu isporučiti hit igru, izbacuju prožvakane i nepotrebne ideje.

THQ je pred zatvaranjem. Uz ovakve igre, nije ni čudno.

The Boz
21-03-2009, 20:53
Jadan si. :D

Feanor
21-03-2009, 20:57
Nadam se da je ti neces recenzirati,mislim treba ipak biti malo objektivniji... Hehe nije da sam zadrti fan ili nešto, niti sam jedinicu igro previše, ali sam zato dosta igrao Company of Heroes i igra je perfektna. Pa ako su takav napravili i DoW II samo s RPG elementima onda je to odlicna igra s rpg elementima... Evo kad starcraft 2 izadje vjerovatno ce svi pisati da je najbolji rts ikad, a bit ce ista ko i jedinica kako najavljuju...

D.E.M.O.
21-03-2009, 21:19
jebes nove igre. treba raditi remakeove :/

Feanor
21-03-2009, 21:26
Hahaha to sam i ja mislio kad je izašo Max Payne 2( da trea napraviti remejk jedinice u engineu od dvice), neznam mislim da bi ti brzo dopizdili ti pusti rimejkovi...A opet te igre nebi bile dobre ko i orginali.Mislis stvarno da bi jedan carmagedon bio dobar s ubergrafikom uuuuummmmmm loš primjer heheh.Evo recimo jedan diablo s diablo 3 engineom upss opet loš primjer....

Mah u biti slažem se s d.e.m.o-m...Dajmo im da rade rimejkove!!1

The Jackal
21-03-2009, 21:28
Mislis stvarno da bi jedan carmagedon bio dobar s ubergrafikom

Neka izađe... bit ću prvi prvi prvi prvi prvi prvi prvi koji će ju kupiti original (makar otišao u tunguziju po nju).

Arbiter of Change
21-03-2009, 21:34
To Wedran nije igrao ništa po čemu bi pljuvao, kako bi ispao alternativac vjeran svojoj reputaciji, pa se sada latio solidne igre. :)

Hellboy
21-03-2009, 22:03
Wekyjeve pljuvačke postove uzimam s određenom dozom zadrška otkad je rekao da Morrowind izgleda isprano. :D

Inače, nisam igrao dvojku, no jedinica je bila fenomenalna. W40k at its best.

W3DR4N
21-03-2009, 22:08
Igrao si. Kul.

Sad oduzmi jedno 80% sadržaja prvog nastavka i imenuj unite nekim kul latinskim imenima. To je dvojka.

Feanor
21-03-2009, 22:12
Pa onda igraj jedinicu... vidiš kakva jednostavna solucija, a dvicu preporuči onima koji cijene promjene.I sam si reko da proizvođači nemaju ideja da su sve preuzeli iz CoH-a, a da je sve ostalo isto samo s novom grafikom opet bi reko da proizvođači nemaju ideja i da recikliraju jedinicu itd. itd.
Zaključak: ljudi nikad nisu zadovoljni.

Hellboy
21-03-2009, 22:14
Igrao si. Kul.

Sad oduzmi jedno 80% sadržaja prvog nastavka i imenuj unite nekim kul latinskim imenima. To je dvojka.
Rly? Damn...zbilja je tako loša? Šteta. Obožavam W40k svemir i nadao sam se još jednoj divnoj šansi da zavirim u isti na računalu.

W3DR4N
21-03-2009, 22:21
Pa onda igraj jedinicu... vidiš kakva jednostavna solucija, a dvicu preporuči onima koji cijene promjene.I sam si reko da proizvođači nemaju ideja da su sve preuzeli iz CoH-a, a da je sve ostalo isto samo s novom grafikom opet bi reko da proizvođači nemaju ideja i da recikliraju jedinicu itd. itd.
Zaključak: ljudi nikad nisu zadovoljni.

Ne, strategija se radi na principu nadogradnje.

Usporedi Age of Empires s jedinicom. Total War nastavke. Svaki je bolji, veći, oširniji i detaljniji od onoga prije.
S obzirom da Dawn of War nema nikakve radnje, nikakve skriptirane misije na koje bi developer potrošio vrijeme, nikakve teške unite ili rase, jednostavno vidiš da su radili igru tek toliko da nešto izbace na tržište jer se nema para.

Daleko je Relic od nekadašnje genijalnosti Homeworlda, i sad se krpa na staroj slavi i starim idejama. Jeftino i loše.
Molim da se ugledaju na Massive Entertainment, a mogu bez pardona i zatvoriti studio.

Feanor
21-03-2009, 22:29
Pa stvar je samo u tome koliko ti prihvacas promjenu ili ne...Jer su oni s dowom 2 napravili sve sto su i najvaljivali tako da si unaprijed mogo znati sto te ceka... Gledaj ako cemo iskreno AoE se i TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno) tako da je to super ako neku igru voliš želiš je gledati u istom konceptu samo s novom radnjom, ali ako ti je to sve dosadilo(A vjerujem da fanovima je jer THQ sluša svoje fanove) onda puknes skroz novi koncep, sklopiš ruke i moliš boga da uspije pa ga opet muzeš do kraja i tako... :)

W3DR4N
21-03-2009, 22:33
Fanova neke igre ima manje nego zaposlenika firme. Kad su tako dobri u slušanju, zašto nitko ne kupuje njihove igre?
Pitanje je dana kad će THQ zaključati svoja vrata ili prodati većinski dio pravoj firmi koja zna poslovati, poput Electronic Artsa.

Feanor
21-03-2009, 22:36
A znaš prodajne rezultate DoW-a 2??

Rang€r
22-03-2009, 11:01
prodajni rezulatit ne govore ništa... uzmite za primjer WoW i WAR, WoW se prodo u xy puta više primjeraka al opet mi nikak nemože bit bolji od WARa...

il npr. simsi i njihove expanzije, jedna od najprodavanijih igara a gadi mi se uopče čut za nju... fallout 3 prodavaniji od witchera, a fallout 3 je po meni o veči mod obliviona...

Feanor
22-03-2009, 11:08
MA ne W3dran je reko da THQ ima malo fanova, i da samo sto nije propao... Znaci on misli da je slaba prodaja, pa sam ga stvarno upit'o dali zna kolika je prodaja.Jer iako tebi prodaja ne govori nista ja mislim da je zaposlenicima i direktorima THQ-a jako bitna xD...

Herr Schnitzel
22-03-2009, 11:58
TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno) Ne.

Feanor
22-03-2009, 12:17
TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno) Ne.

Hmmm princip je isti i u prvom medievalu i sad u empireu, imaš turn based kartu i jednu naciju koju si izabrao prethodno, imaš misije koje ti zadaje vrh, osvajaš provincije, a provincije osvajaš ili bormbom koja je real time ili pregovorima... A sad jeli to vjera kao u medievalu, spijuni kao u Romeu ili gentelmani kao u Empireu dođe ti na isto...Real time borba je ostala praktički ista(strah, generali, uzvisine), Turn Based se mjenjao, ali opet ne previse da bi rekao u jebote ovo je nova igra... JEdino sto se mjenja kroz igru su razdoblja i jedinice ali to se ne računa( ok fora je nakon pustih lukova i strijela dobit puške, al kad za 20 minuta skuzis princip to je to).... Sad nemoj smatrati da ja vrijeđam TW, meni je on perfektna igra baš ovakav kakav je i ne smeta mi previše što se nije mjenjao....

Deadwalker
22-03-2009, 16:02
Nakon sto sam isprobao igru da napisem svoje viđenje situacije. Ovak, Dawn of War 2 je i vise nego dobar, stovise, odlican. Naime, ne vidim razloga zasto bi zadrzali koncept iz jedinice jer da su to napravili, dobili bi jos jednu, nazovimo to, "ekspanziju" sa poboljsanom grafikom i par novih jedinica. Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan. RPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom. Same misije su jako dobro koncipirane te sa svojim par squadova moras iskoristiti sve njihove prednosti i nedostatke kao i cijelu bojisnicu. Ima uzasno puno taktiziranja i jedan krivi potez znaci poraz. Nije mi jasno W3DR4N kakve veze ima THQ s igrom, osim sto je njezin izdavac. Igru je radio Relic, a THQ ju je jedino izreklamiral i publiciral. Sto se mene tice totalno si bezveze popljuval igru bez ikakvih objektivnih cinjenica. Sve sto si rekao je totalno subjektivno i cisti tvoj dozivljaj...

Herr Schnitzel
22-03-2009, 16:25
Potpis na ovo gore, i dodao bih pitanje: da su napravili igru po tvom (dakle, kopirana jedinica sa par novih featurea), bi li ju spljuvao kao ekspanziju koju Relic prodaje pod nastavak?

Khorne
22-03-2009, 19:18
Ne, strategija se radi na principu nadogradnje.

Usporedi Age of Empires s jedinicom. Total War nastavke. Svaki je bolji, veći, oširniji i detaljniji od onoga prije.
S obzirom da Dawn of War nema nikakve radnje, nikakve skriptirane misije na koje bi developer potrošio vrijeme, nikakve teške unite ili rase, jednostavno vidiš da su radili igru tek toliko da nešto izbace na tržište jer se nema para.

Daleko je Relic od nekadašnje genijalnosti Homeworlda, i sad se krpa na staroj slavi i starim idejama. Jeftino i loše.
Molim da se ugledaju na Massive Entertainment, a mogu bez pardona i zatvoriti studio.

Ti bi zatvorio studij koji je proizvodio i proizvodi najbolje strategije danasnjice?Argumenti su ti mutavi,velicas dow1 koji je svijetlosnim godinama iza dow2, ti "vidis" da je igra skrpana na brzinu zato jer nisi objektivan i jer ti se ne svidja coh engine i taj stil igre,ali zato jer se tebi ne svidja treba odmah gasiti jedan perfektni relic? :thumbs1:

Sickmanno1
22-03-2009, 19:22
Ti bi zatvorio studij koji je proizvodio i proizvodi najbolje strategije danasnjice?Argumenti su ti mutavi,velicas dow1 koji je svijetlosnim godinama iza dow2, ti "vidis" da je igra skrpana na brzinu zato jer nisi objektivan i jer ti se ne svidja coh engine i taj stil igre,ali zato jer se tebi ne svidja treba odmah gasiti jedan perfektni relic? :thumbs1:

dohh? pa naravno :D

Svijet se vrti oko Wedrana ako nisi znao :D

Khorne
22-03-2009, 19:42
dohh? pa naravno :D

Svijet se vrti oko Wedrana ako nisi znao :D

:D

W3DR4N
22-03-2009, 20:11
Nakon sto sam isprobao igru da napisem svoje viđenje situacije. Ovak, Dawn of War 2 je i vise nego dobar, stovise, odlican. Naime, ne vidim razloga zasto bi zadrzali koncept iz jedinice jer da su to napravili, dobili bi jos jednu, nazovimo to, "ekspanziju" sa poboljsanom grafikom i par novih jedinica.

Ne, napravili bi ekspanziju s gotovo istom grafikom i daleko, daleko manje jedinica.
DoW 2 nikad nisu trebali raditi, jer je ideja nastavka loša u startu.


Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan.

Nije. Zanimljiv je, no ne baš toliko kvalitetan.


SRPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom.

Da, kad su dobro odrađeni, što nije slučaj s warhammerom.


Same misije su jako dobro koncipirane te sa svojim par squadova moras iskoristiti sve njihove prednosti i nedostatke kao i cijelu bojisnicu. Ima uzasno puno taktiziranja i jedan krivi potez znaci poraz.

Misije su jednolične i monotone, te im je posvećeno izuzetno malo vremena.
Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
1. ne rushaj
2. često koristi abillitije
Uz ova dva koraka, svaku misiju možeš proći bez jednog jedinog ponavljanja.


SNije mi jasno W3DR4N kakve veze ima THQ s igrom, osim sto je njezin izdavac. Igru je radio Relic, a THQ ju je jedino izreklamiral i publiciral. Sto se mene tice totalno si bezveze popljuval igru bez ikakvih objektivnih cinjenica. Sve sto si rekao je totalno subjektivno i cisti tvoj dozivljaj...

Izdavač diktira izlazak igre, i može odbiti svaki element igre koji misli da se neće prodati. Izdavač može prekrojiti igru kako želi.

The Boz
22-03-2009, 20:16
Ma pusti ga, neka par dana igra Total Annihilation, pa nek nam se vrati.

Herr Schnitzel
22-03-2009, 20:18
Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
1. ne rushajSTo ti vjerojatno jako tesko pada posto si, jel, fan staromodnih strategija.

Khorne
22-03-2009, 21:10
Svaki rts sa tematikom vatrenih oruzja,dakle modernih ratova bi trebao izgledati poput dow2 ili coha.Jednostavno nije realno,i nije gust igrati kad dvije vojske dodju na bojiste i pucaju jedna na drugu ko u 18. stoljecu sa mitraljezima i raketama,bar meni.

Deadwalker
22-03-2009, 23:25
Ne, napravili bi ekspanziju s gotovo istom grafikom i daleko, daleko manje jedinica.
DoW 2 nikad nisu trebali raditi, jer je ideja nastavka loša u startu.

To ti smatras da je ideja bila losa u startu. Recenzije i ocjena javnosti drugo govori...



Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan.
Nije. Zanimljiv je, no ne baš toliko kvalitetan.
kako rece...

Sistem covera i mehanika te igre je nesto najbolje u RTSovima zadnjih 5-6 godina.
slazem se u potpunosti. Naime, ovaj sustav covera ne samo da iskoristava okolis, nego si i prilagođava njemu nakon nekakve deformacije i ktome jos da svaka jedinica je posebna i ne ovisi o grupi nego zbog "potrebe covera" može izdvojiti iz grupe. Cinjenica je da sustav ne odlican, nego fenomenalan




SRPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom.
Da, kad su dobro odrađeni, što nije slučaj s warhammerom.
Kako nije??? Pa ne mozes ocekivat nekakav sistem iz klasicnog rpg-a, ipak je strategija u pitanju, a uostalom bi se sve previse zakompliciralo. Ovako imas jednostavno 2 osnovne grane koje možes razvit(close combat i ranged) sa nekoliko ability-a te jos dodas osnovne stvari iz strategija tipa healanje jedinica i granate i imas vec posla ko u prici, a takticke mogucnosti rastu u nedogled



Misije su jednolične i monotone, te im je posvećeno izuzetno malo vremena.
Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
1. ne rushaj
2. često koristi abillitije
Uz ova dva koraka, svaku misiju možeš proći bez jednog jedinog ponavljanja.

yeah, right. :roll: Probaj igrati na zadnjoj tezini i recimo nek te zaskoci nekoliko onih jedinica orkova sa jump packovima i pokolju ti cijeli squad a da si ne ne snađeš...zapravo, jos nista nisam ni vidio, posto sam tek prosao mali dio igre...


Izdavač diktira izlazak igre, i može odbiti svaki element igre koji misli da se neće prodati. Izdavač može prekrojiti igru kako želi.
Znaci, ti si to protumacio da je THQ slozio igru...da, mogu to, al u praksi sve se vecinom svodi na to da prihvate 99% projekta, uz neke sitne izmjene eventualno...

Nodakim
22-03-2009, 23:31
Ne obaziri se na Wekya...

Deadwalker
22-03-2009, 23:38
ma nemam ja nist protiv covika, svako ima pravo na svoje misljenje i gledista....al me uzasno iritira dok se objektivne stvari i cinjenice komentiraju subjektivno. Ono, ak ti se ne sviđa igra, kazes, ne sviđa mi se i bok. A ne bezveze pljuvat po naslovu bez ikakve podloge...

W3DR4N
22-03-2009, 23:51
Ne vidim da si ti išta manje subjektivan, samo na drugu stranu, onu fanboyističku. :)

Deadwalker
22-03-2009, 23:56
Nebi sada ulazio u nekakve rasprave, nemam volje...samo znam da je igra kvalitetna i da recenzije kazu isto, kao i prihvacenost samog naslova u gaming komuni...a ovo sta sam nabrojao, to stoji i vecina iskusnih stratega ce se slozit sa mnom. E sad, uvijek su u pitanju jos neke druge stvari, al to je vec stvar ukusa kao i kod tebe. Jednostavno, cinjenica je da je gameplay sam po sebi dobar i da s ostakom igre cini jednu lijepu zaokruzenu cjelinu... :wink:

W3DR4N
23-03-2009, 00:05
Nebi sada ulazio u nekakve rasprave, nemam volje...samo znam da je igra kvalitetna i da recenzije kazu isto, kao i prihvacenost samog naslova u gaming komuni...

Znači kad ti recenzije pašu, onda su u redu. Kad ti ne pašu, napisati ćeš da to ionako ne čitaš. Hipokrite.



a ovo sta sam nabrojao, to stoji i vecina iskusnih stratega ce se slozit sa mnom.

Iskusni stratezi ne budu igrali ovog siročeka.


E sad, uvijek su u pitanju jos neke druge stvari, al to je vec stvar ukusa kao i kod tebe. Jednostavno, cinjenica je da je gameplay sam po sebi dobar i da s ostakom igre cini jednu lijepu zaokruzenu cjelinu... :wink:

Zaokruženo dosadnu i monotonu, da.

Deadwalker
23-03-2009, 00:11
Nebi sada ulazio u nekakve rasprave, nemam volje...samo znam da je igra kvalitetna i da recenzije kazu isto, kao i prihvacenost samog naslova u gaming komuni...

Znači kad ti recenzije pašu, onda su u redu. Kad ti ne pašu, napisati ćeš da to ionako ne čitaš. Hipokrite.

to si ti rekao :roll:




a ovo sta sam nabrojao, to stoji i vecina iskusnih stratega ce se slozit sa mnom.

Iskusni stratezi ne budu igrali ovog siročeka.
A ti kao njih kontaktirao ili sta!? boze... :(



E sad, uvijek su u pitanju jos neke druge stvari, al to je vec stvar ukusa kao i kod tebe. Jednostavno, cinjenica je da je gameplay sam po sebi dobar i da s ostakom igre cini jednu lijepu zaokruzenu cjelinu... :wink:

Zaokruženo dosadnu i monotonu, da.
opet tebi...neznam, ne vrti se sve oko tebe i onak kak ti mislis da je...

The Boz
23-03-2009, 00:12
<-Iskusni strateg
<-Igra DoW2

Arbiter of Change
23-03-2009, 00:13
Wedran mora da misli na ozbiljnu tournament-style MP scenu, posebno kad pogledamo da DoW 2 unatoč svom odličnom MP-u ima matchmaking sistem za da ne kažem sada šta. Većinom na ono gdje treba uložiti dosta vremena kako bi bio i ostao kompetitivan, a time ostaje van dohvata casual i semi-casual igračima.

The Boz
23-03-2009, 00:17
Ako gledamo striktno competitive high-level multiplayer strategy, ništa vrijedno igranja nije izašlo u zadnje tri godine... DoW2 je jako blizu, ali fale patchevi za balans(Eldar UP, Nids OP) i za match-making... Sve ostalo ima, IMO.

Arbiter of Change
23-03-2009, 00:37
Više manje da, bar ako se igrači mogu mentalno odmaknuti od klasične RTS formule i probati nešto dinamičnije (iskreno, meni se i prvi dio već dovoljno odmaknuo, ali nema veze). Balans bi mogli postići (ako ne budu opetSpatchevi na kapaljku nakon što srede očigledne bugove), ali match-making je živi očaj za sada i nije mi jasno kako mogu jedan tako vitalan problem ostaviti ovako dugo neriješenim. Zapravo, jedino zbog toga konkretno pljujem, zbog očajnog match-makinga.

Nodakim
23-03-2009, 14:13
a ovo sta sam nabrojao, to stoji i vecina iskusnih stratega ce se slozit sa mnom.

Iskusni stratezi ne budu igrali ovog siročeka.




"Iskuzni stratezi" još igraju Starcraft.

ssalG
23-03-2009, 16:02
Iskusni stratezi ne budu igrali ovog siročeka.

Ne iskusni stratezi budu igrali SC 2 i tamo će iskoristiti svoju veliku mudrost da odluče hoće li napraviti tank rush na protivnikovu bazu s istoka ili zapada.

Khorne
23-03-2009, 16:33
Ne iskusni stratezi budu igrali SC 2 i tamo će iskoristiti svoju veliku mudrost da odluče hoće li napraviti tank rush na protivnikovu bazu s istoka ili zapada.

hahah slazem se s ovim.

Sickmanno1
23-03-2009, 22:48
Iskusni stratezi ne budu igrali ovog siročeka.

Ne iskusni stratezi budu igrali SC 2 i tamo će iskoristiti svoju veliku mudrost da odluče hoće li napraviti tank rush na protivnikovu bazu s istoka ili zapada.

Ni sam nisi svjestan koliko si fejlao :(

ssalG
23-03-2009, 23:37
Aha, znači osnovni način pobjede u SC nije "tank rush"?

Nodakim
24-03-2009, 00:38
Ne,nego " "tank like unit" rush".
:(

ssalG
24-03-2009, 00:44
Ah, oprostite mi moje neznanje.

Maloki
24-03-2009, 01:43
E Weky, dobar avatar. Di si ga našo?

Sickmanno1
24-03-2009, 11:26
Aha, znači osnovni način pobjede u SC nije "tank rush"?

Ne, ni priblizno...

ssalG
24-03-2009, 18:03
Ispravi onda nas heretike, reci nam koje su to kompleksne taktike potrebne za pobjedu u Starcraftu.

Khorne
24-03-2009, 19:19
Naravno da treba taktike u SC,lol.To je cisto potcjenjivanje jedne od najboljih strategija ikad.

Moze objasnjenje konacno,ili da jos slusamo da je to najbolja strategija u svemiru?

Sickmanno1
24-03-2009, 22:27
LL21 bravo...

Nema smisla objasnjavati...

Najbolje bi vam to mogao objasniti na Bnetu...i njubovski vas ubit sa nukama...

Arbiter of Change
24-03-2009, 22:30
Filthy Terran... Psy Storm, FTW. :)
Kud ste baš našli potezati SC kao tank rush tip RTS-a. Da ste rekli CnC to bi bila istina, ali SC baš zahtjeva strategiju i kombiniranje jedinica.

ssalG
24-03-2009, 22:39
Proizvesti 3 različite jednice i s njima se zaletiti protivnikovu vojsku/bazu ja nesmatram strategijom.
DoW 2 možda nije Total War što se tiče strategije, ali je godinama ispred SC i prema onome što vidio i ispred SC 2.

Sickmanno1
24-03-2009, 22:41
DoW 2 možda nije Total War što se tiče strategije, ali je godinama ispred SC

Tocnije skoro 11 godina ^^

TeraBajt
24-03-2009, 22:56
dow2 se ne bi trebao uspoređivati sa sc jer obadvije igre imaju jedinstvene, bogovske, nimalo slične priče.

W3DR4N
24-03-2009, 23:05
Priča u strategiji. Čini li to ikakav faktor?

Nodakim
25-03-2009, 00:41
Priča u strategiji. Čini li to ikakav faktor?

Naravno da ne.Kako jedan tako nebitan faktor se može opće staviti u istu rečenicu s "Strategijama".
:roll:

ZorgTheBorg
25-03-2009, 11:23
Šta god da je, RTS ili RPG, prokleto je zabavna. Ne zanima me jel reciklirana - pa tipkovnica i miš naši su input devicesi od prvog kontakta s računalnom zabavom, pa se ne žalimo da je svaki novi rejzer reciklirano smeće. I ne moraju novotarije nužno biti dobre niti must-have; pogledajte samo wii, to čudo nema svoje mjesto u domu zabitog hardkor gejmera.

Grim
25-03-2009, 23:27
DoW2 je zakon, mjesavina rpg/rts s velikom kolicinom taktike, ma daj bolje nemoze :)

Gwin
26-03-2009, 23:59
I ne moraju novotarije nužno biti dobre niti must-have; pogledajte samo wii, to čudo nema svoje mjesto u domu zabitog hardkor gejmera.
ti kad jednom odrasteš iz tog puberteta možda shvatiš da postoje hardcore gameri koji imaju djecu..
mojim sinovima (3 i 5 godina) je urnebesno mahat po stanu dok se njihovi tenisači bacaju po travi ko nadrogirane manekenke..

i da.. DoW2 ima svoju publiku.. ja sam iz dna duše mrzio RTSove.. sad igram ovo.
i tu nisu ništa izgubili.. čak i da neki "hard-core fan" odustane od serijala, doći će netko poput mene i uskočit na njegovo mjesto..

Public Enemy
18-05-2009, 11:44
DoW2 je zakon, mjesavina rpg/rts s velikom kolicinom taktike, ma daj bolje nemoze :)


Slažem se u svakom pogledu... :thumbs2:

Sonic_Moronic
21-05-2009, 21:59
Morat ću ovo odigrati. RTT + RPG, zvuči apsolutno savršeno. :(

Aral
02-06-2009, 09:23
Kvragu, ako nema neki konkretni zanr sad je necu moc igrat...damn :o Slazem se da igra ima svoje mane, tipa relativno slicne misije, osim nekih kad je potrebno. U drugu ruku mi je drago da su izbacili building management i te sitnice, sve samo da ne slici svojoj najvecoj kopiji, starcraftu. Fan jesam warhammera pa bi bilo glupo da sad tu govorim kak je igra zakon bla bla...i o tome kako sam je presao vec 4-5 puta. O prvom dowu da ne pricam, pravo zadovoljstvo igrat. U mane naravno, pogotovo u dark crusadeu i soulstormu, koje se odnose pogotovo na kampanju.
THQ slobodno moze bit pred zatvaranjem, tak i tak nije on radio igru nego Relic. A vjerujem da ce Relic tesko proast s obzirom koje naslove ima ispred i iza sebe. A opet, ni danas vise nista nije sigurno.
Da joj moram dat ocjenu dao bi joj izmedju 85-90%, nije zasluzila vise ali cim predjes prag od 80 a kamoli 85% prakticki si usao u anale jako jako dobrih igara.

The Fury
27-06-2009, 19:05
W3DR4N nema pametnijeg posla pa tu neš glumi, fail. Nađi igru koja stvarno nije dobra, a ne koja ti se ne sviđa.

ssalG
28-06-2009, 21:14
Sad samo čekamo Wekyja da ju popljuje da znamo da zbilja valja.

Grim
29-06-2009, 18:04
Sad samo čekamo Wekyja da ju popljuje da znamo da zbilja valja.
Pa Weky je i napravio temu, tako da se vec zna da je igra odlicna. :D

The Fury
29-06-2009, 18:39
Sad kad dođe 1.4 patch, bit će ludilo.
Još ćemo imati betu za taj patch, di ćeš bolje... Ja ću definitivno sudjelovati.

bezimeni
12-07-2009, 08:24
Vedrane falio si stavljajući ovu igru u pljuvačnicu ...upravo ju prelazim i radi se o jednoj od igrara sa najzaraznijim gameplayom ikada...a kombinacija rts-a i rpg-a u ovom naslovu je ispala pun pogodak.Igra je odlična , pravo osvježenje među rtsovima.

Grim
12-07-2009, 09:24
Lock, tema je glupa s obzirom da je igra zakon! :D

Deadwalker
12-07-2009, 11:38
Jebi ga, ne pase svima sve. Al kad je Wedran otvorio tu temu, odmah sam rekao da na igru nije gledao objektivno...al dobro, nema smisla opet potezat stare rasprave. Kako kaze Grim, tema bi mogla pod lock, hehe :)