PDA

Pogledaj cijelu verziju : Error dosađuje



keko
21-03-2009, 15:54
Otkad sam instalirao nove drivere za svoju grafu (Radeon X1600 pro),kod startupa mi se uvijek javlja ova poruka:

http://www.imagesforme.com/out.php/i409968_problem.JPG

Zna li netko kako da se toga riješim jer mi stvarno pili živce :twisted: ?

Assasin`s
21-03-2009, 16:26
Instaliraj ponovno to je po meni najbolje

zoky
21-03-2009, 16:34
Slažem se...
reinstal i najnoviji driveri (za grafu) naravno... :)

Assasin`s
21-03-2009, 16:44
Čoveječe reko sam nešto pametno.Ovaj jesi li skido drivere sa AMD stranice ili sa neke druge i to zna bit problem.Ali napravi ovo što smo rekli.

SkunK
21-03-2009, 17:07
Čoveječe reko sam nešto pametno.Ovaj jesi li skido drivere sa AMD stranice ili sa neke druge i to zna bit problem.Ali napravi ovo što smo rekli.

Lik je rekao

Otkad sam instalirao nove drivere za svoju grafu
Znaci ima najnovije drivere, e sad neznam što je njegovo poimanje "najnovijeg", najnoviji Catalysti su 9.3.


Ja mu preporučam da ne skida ako mu baš ne treba cijeli Catalyst Control Center nego neka skine samo Display Drivere.

I neka pročešlja registry i AV i AntiSpyware alatima za svaku sigurnost prije instalacije.

I da, vjerovatno nije napravio uninstall pa preporučam nekim alatom ili kroz sam uninstall od ATI-a, prvo uninstall pa onda tek install novih drivera.

keko
21-03-2009, 17:51
Sada sam uninstalirao sve što je u imenu imalo ATI,očistio komp s Glary Utilities,skinuo i instalirao samo display drivere i više mi se ne javlja ona poruka.Imam samo jedno pitanje:čemu služi onaj ATI control center(sad kad ga nemam instalirano nisam primijetio neku veću razliku).

Assasin`s
21-03-2009, 17:57
Pa tu možeš malo overclockat grafu ventilatore kontrolirat itd...ima nekih funkcija

croat1gamer
22-03-2009, 13:06
Vecinom za pracenje svi postavki graficke i mijenjanje istih.
CCC ti nebi trebao biti prevazan za sve to ako su ti defaultne opcije dovoljne (properties na desktop> settings> advanced).

I ati se nije u posljednje vrijeme proslavio kod mene za stabilnost CCCa i kvalitete drivera opcenito.
Omega drivers ftw.