PDA

Pogledaj cijelu verziju : NOX



The Jackal
19-03-2009, 17:01
Gledam sad sve teme i vidim da jedne nema...

NOX

http://en.wikipedia.org/wiki/Nox_(video_game)

Legendaran RPG iz westwood studia.

PICS:
http://image.com.com/gamespot/images/screenshots/3/195263/nox_screen003.jpg
http://arstechnica.com/reviews/1q00/nox/los.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/screenshots/3/195263/nox_screen006.jpg

Igrao tko..?

Naime ja sam našao jučer CD i lijepo ga instalirao.. sad trebam preporuku... Warrior ili Mage? Koje su sve predosti Warriora a koje Mage-a. Jednom sam prešao sa Mage-om i sjećam se da je bilo mukotrpno... pa se sad pitam dal bi sa Warriorom bilo lakše..

Outmind
19-03-2009, 21:24
Jedna od rijetkih igara na koju sam se nevjerojatno nabrijao, samo kako bih ostao razočaran. Meni se nije osobito svidjela. Komande su mi bile nekak nespretne, cijeli sustav mi je bio nekak traljav, i ako si bio conjurer sa charmanim onim golemom ili kaj je ono kameno čudo već, nitko ti niš nije mogao. Doduše igrao bih ga opet, ali sam cd nekom posudio pred nekih 6-7 godina-...

Toxic
19-03-2009, 22:55
Igra koju su mi upropastili cheatovi =(.
Bio sam mlad i glup xDD.
Hmmm imam zelju da je instaliram i predjem opet sada =). Ona vjestica se zvala Hecubah...jel' tako? O.o

The Jackal
20-03-2009, 15:01
Da. Hecubah

Ze Bitch With Ze Stick

str1k3r
14-05-2009, 18:07
Ahhhh, good 'ol Nox. Jedna od pvih igara koje sam ikad zaigrao, bilo je to davno. Posebna je bila po svojoj privlačnostti, donekle upropaštena, kako da se izrazim, dobrim humorom s lošim tajmingom. Kako vas uvode u igru? Vi ste jedan frajer koji je iz budućnosti usisan(dosovno) , u nekakvu kvazi prošlost u drugoj dimenziji, i sad kad vas usišu sletite ravno nekom frajeru na neki leteći brod skupa s TV-om i ostalim gadetima iz budućnosti, i sad, ovisno koju ste klasu izabrali, vas on ostavi na nekom mjestu i tu avantura počinje. Igra ima solidnu priču, koja je upropaštena humorom (u krivo vrijeme), to donekle umanjuje ukupan doživljaj cijele igre. Igra ima dobro implementirn LOS sustav, koji katkad zna dobro sakriti neprijatelje da vas doslovno iznenade, što je po meni jako dobro. Igra je čistokrvi hack'n'slash, jedan od najboljih postojećih a da nije nekakav Diablo klon, tj. igra ima dosta sličnosti s famoznim Diablom, ali ju to nekako ne čini klonom. Radio ju je pokojni Westwood Studios, proizvođači RA i Tiberium Sun-a. Svakako probati.

P.S. Što smo samo nas par odigrali Nox na cijelom forumu?

The Boz
14-05-2009, 18:26
I ja sam ga odigrao, meni je ostao kiselkast okus u ustima...

Arbiter of Change
14-05-2009, 18:39
Meni se svidjela jer ima dinamiku, ali je globalno gledano jedan od jednostavnijih HnS naslova (bar danas u retrospektivi). Ali generalno gledano sviđa mi se igra, samo što je trebala bar još 1 klasa (premda ni ovako nije loše, budući da svaka od 3 postojeće klase slijedi svoju vlastitu priču što je rijetko viđeno u žanru) i malo produbiti sistem razvoja likova, a ne trošiti vrijeme na stvari tipa koje će ti boju lik imati. I ono, možeš skakati u igri... predobra stvar i uvijek me palac vuče na space kod svih HnS naslova nakon Nox-a. Znam da će neki zamjeriti humor igri, ali to je glupo po meni... ne trebaju sve igre biti ozbiljne i meni je baš zbog humora ostao u sjećanju.

Dajte Nox 2.

str1k3r
14-05-2009, 18:59
Ja toliko ne zamjeram humoru, no smatram da je ubačen u krivo vrijeme tj. u ozbiljne, napete scene oni ubace nekakav humor, ne kažem da to nije smiješno, ali nekako narušava atmosferu napete situacije. a za Nox 2, ako Bog da biti će ( tj. ako EA da bit će, jer koliko znam EA je kupio Westwood Studios).

The Jackal
18-05-2009, 16:22
Uf.. rasprava u vezi humora. :roll:

Kostolomac
18-05-2009, 22:22
Obožavao sam tu igru, prešao sam ju sa Conjurerom i sa Warriorom. Bilo je to jako davno, ali ostala mi je u jako lijepom sjećanju :pray:

The Jackal
18-05-2009, 22:24
Ja sam jedva prešao sa Mageom/Wizardom. Sad igram sa Conjurerom a kasnije bum sa Warriorom

str1k3r
18-05-2009, 22:25
Ja sam je prešao s wariorrom i Wizardom, s tim da je s Wizardom bilo nekak preteško prelaziti, a s druge strane sa wariorrom je prelagano (barem meni), nekak mi Conjurer nije nešto posebno.

Kostolomac
23-05-2009, 14:33
Meni je Conjurer bio najdraži, imao je par zakon napada. I kraj igre je fora :D

mravojed20
23-05-2009, 17:29
Jedna od onih 'lijepih' igara, sve od glazbe, grafike, monstera, priče odiše nekom čarolijom, odigrao sam je ponovno pred malo, i nostalgija me prasnula strašno. Predobra igra.