PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cast lag



ssalG
18-03-2009, 20:16
Mythic saka. (http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/110508831/p1)

Arbiter of Change
18-03-2009, 21:40
Iskreno, ja pojma nemam što je Mythicu i tom lagu. Možda je u pitanju stari engine (i DAoC je imao slične probleme), ali taj se lag pojavi, oni ga donekle uklone hotfixovima i onda se opet pojavi nakon nekog idućeg patcha. Nema smisla. I konkretno VN board nije baš na dobrom glasu u WAR community-u (čitaj; veliki dio bannane bagre sa WA i sličnih foruma je tamo prebjegao) tako da treba uzeti sve negativne komentare od tamo sa određenom dozom rezerve.

Rang€r
18-03-2009, 21:43
e sad pročito sam negdje pola, taj cast lag nisam nikad iskusio, ne kužim u čem je problem jer nisam do kraja pročito, nit sam koncentrirano čito, usput sam pričo s frendom a sutra dan grada...

de malo pojasni zaš mythic saka... kak volim te tvoje topiče /link Neprocjenjivo /link i sl..

ssalG
18-03-2009, 22:55
Moje "/link Neprocjenjivo /link i sl.." teme su takve jer čitatelj može nakon 1-2 minute čitanja skužiti zašto takav naslov.
A Mythic saka zato jer nisu 6 mjeseci nakon izlaska igre riješili problem za koji su znali da postoji još u beti, zato jer su u 11.-12. mjesecu došli na genijalnu ideju da taj problem riješe tako što dodaju +1 sec cast time na sve skillove koji nisu "Instant cast", i zato što za ovaj problem optužuju lag uzrokovan internet vezom što jednostavno nije istina.

Rang€r
19-03-2009, 10:49
w/e... stvarno nikad nisam osjetio taj cast lag, žao mi onih koi jesu, mythic saka jbg, niko nije savršen

Mystery In Space
20-03-2009, 23:49
To da nisi osjetio je malo naivno za reć. Pazi, ti castaš fireball (recimo xD) i neka ima cast time od 3 sec. Ti ćeš vidjeti kako se cast bar popunjava i točno na kraju gdje piše 3 sec fireball ispaljuje ali to je sranje jer ako uzmeš sat ili neki timer vidiš da traje više od 3 sec. To je njihov fix, neh? nadam se da će malo promjenit AOE u keepo fajtovima jer je nepodnošljivo biti u aoe range-u od 15 pitova ili rainova. Nije da ima veze sa topicom ali opet xD

Rang€r
21-03-2009, 08:15
ah da... sad se sječam, imo sam taj problem sa rapid fireom, mada i nije problem, uopče mi nije bilo neš teško oko toga mislio sam da je to "sistem" prvo čekaš 2 s, pa kad završe on počne pucat xD