PDA

Pogledaj cijelu verziju : nokia 5800 xpressmusic



roger
18-03-2009, 11:47
evo kao sto kaze naslov na mjeravam kupit nokiu 5800 xpressmusic pa me zanima vasa iskustav sa tim mobitelom..citao sam po netu i cini mi se da je ok puno ga hvale ali mene zanimaju vasa iskustva...HVALA :twisted:

Hellboy
18-03-2009, 13:27
Samo sam ju nekoliko sati koristio i to na poslu, no iz tog iskustva, uređaj je stroj. Brzo sučelje, lakoća uporabe, multimedijalne mogućnosti o kojima i moja N95 može sanjati. Stvarno je pila. No, čini se da je u opticaju serija kojoj može otići zaslon nakon nekog vremena (vjeruj mi, znat ćeš da je otišao kad umjesto slike budeš vidio boje i linije - zbog toga je i došla kod nas u servis pa sam ju koristio malo kad se vratila) pa pripazi kod kupovine da ne naletiš na takav uređaj jer ga moraš slati ravno u Nokia care Centar (Mobis) na zamjenu zaslona ili uređaja što zna potrajati.

Insert
18-03-2009, 21:22
imao sam ga i ja priliku "prpati". malo je vise sminkerski za razliku od nokije n95/n96 i naravno nema puno ugrađene memorije ali izgleda ok

Kalhant
18-03-2009, 21:22
Dali mozda otprilike znas koliko ce dugo ta serija biti u opticaju? Razmisljam o kupovini moba, a neda mi se gubit vrijeme na servis.

Hellboy
18-03-2009, 21:39
Dok ju ne rasprodaju. Serija koja je došla prije te, ujedno i prva serija koja je došla u T-Com nije bila lockana na njihovu mrežu te su ljudi uzimali i po nekoliko mobitela jer su bili tisuću kuna jeftiniji nego u Mobisu. Ovo je primjer takvog zaslona:
http://img150.imageshack.us/img150/4370/5800lcd.jpg
Navodno onesposobljavanje non-default tema zaobilazi taj problem, no to je samo privremeno rješenje.

Kalhant
18-03-2009, 23:44
A nista pricekat cu mjesec-dva prije kupnje