PDA

Pogledaj cijelu verziju : Uz koju ste igru razbijali miša, tipkovnicu, monitor...?



Stranica : 1 [2] 3 4

olio
20-08-2006, 22:23
Kad bi se vi dočepali ovoga http://www.mypocketpc.ch/cgi-bin/1Marco ... G_0015.JPG (http://www.mypocketpc.ch/cgi-bin/1Marco/Laser%20Keyboard/IMG_0015.JPG)
nastradao bi vaš stol .....

Endless
26-08-2006, 04:43
Nedavno sam nabavio G-7,neznam sta cu ako popizdim,morat cu se ubit
ako ga razbijem

Joint Op3rat1on
26-08-2006, 14:13
Ma poludio sam kada mi je zastekao comp usred multiplayer igre i lupio šakom u kuciste vise puta.Malo se udubila tipka za power i restart, a sprijeda je kuciste "napuknulo" i lijepo se vidjela crta po sredini od udarca i uopće mi ga nije bilo žao(niti mi ga je sada).
:twisted: :twisted:
Naravno, imam novo kućište...

Lord Myrkul
03-09-2006, 16:04
Ja san razbija najviše kod WC2. Kad bi mi stari komp bloka ja san ga samo nogom u kučište. Danas mi stoji u materinoj sobi i još ima 3-4 udubljenja od bliskih susreta :D .

gogs
03-09-2006, 16:12
Upravo sam slomio neki panasonicov headset koji imam možda tjedan dana zbog nedosuđenog penala na robinhu protiv barce (PES naravno) mater lopovsku sudiji :killyou: :twisted:

KingTomy
03-09-2006, 17:22
icy tower...tipkovnica radi malo loše tj. nkad slva izsaju il tak nš:)

s njim sam slupo em miša, em tipkovnicu, em lijevi zvuičnik, em printer.

Lord Myrkul
04-09-2006, 07:42
Uh Icy Tower. Ni jedan dio mog kompa nijebio pošteđen.Prok**** i_grica ali nisam je mogao prestat igrat! :-x :-x :-x

peras
12-09-2006, 15:49
Uuumm..Championship Manager 97/98...mozda zvuci smesno ali ova igra itekako ume da iznervira...moja tastatura to dobro zna!

Dreamer Deceiver
12-09-2006, 15:53
Uh Icy Tower. Ni jedan dio mog kompa nijebio pošteđen.Prok**** i_grica ali nisam je mogao prestat igrat! :-x :-x :-x

ja je još uvijek igram :cry:

13-09-2006, 13:37
Na svakom LAN Party-u lete tipke... Kad igramo COD2 ili UT i kad god me neko zroka, nabijam po tipkovnici i uvijek 5 min poslje trazim enter i esc i ctrl po podu... :fof:

g@mer4life
13-09-2006, 18:57
Na svakom LAN Party-u lete tipke... Kad igramo COD2 ili UT i kad god me neko zroka, nabijam po tipkovnici i uvijek 5 min poslje trazim enter i esc i ctrl po podu... :fof:

popi jednu za smirenje prije igre 8)

Sonic_Moronic
13-09-2006, 19:01
Vi ste svi ludi! Ja nikad nisam ni takno tipkovnicu i miša jer nikad ne zivcanim

WEASEL
13-09-2006, 19:11
Na svakom LAN Party-u lete tipke... Kad igramo COD2 ili UT i kad god me neko zroka, nabijam po tipkovnici i uvijek 5 min poslje trazim enter i esc i ctrl po podu... :fof:

popi jednu za smirenje prije igre 8)

:rotfl: :rotfl: jednom je u sinju bio nekakav cod turnir i ja igrao s jednim likom u timu, a znam da je živčan. Prvu smo ownali a drugu ajme popušili, ja sam mislio da će brat sve živo izrazbijat a on ništa, nije čak ni mrmljao :)
citat nakon što je turnir bio gotov "pijem kavu od 9 ujutro" :rotfl: :rotfl:

Đuro-Pero Blatobran
16-09-2006, 14:05
Ja sam razbl miš o zid i tastaturu ugural u monitor tijekom igranja NSF:MW

g@mer4life
16-09-2006, 14:11
Ja sam razbl miš o zid i tastaturu ugural u monitor tijekom igranja NSF:MW








yo have serius problems...damn :?

Lord Myrkul
16-09-2006, 21:25
Ja sam razbl miš o zid i tastaturu ugural u monitor tijekom igranja NSF:MW

Ja bi tia upoznat tvoje starce predobri su ako ti takva sranja puštaju

Taz
18-09-2006, 22:07
Prije sam izudarao tipkovnicu izudarao ekran i uzeo svoj logitech mx 1000 i u stol ga izudarao no sve je preživjelo osim miša koji se malo oštetio.Sada više bogu hvala ne živčanim zbog igrica.

Kiklop
18-09-2006, 22:19
nikad nisam nista razbio :thumbs2:

Đuro-Pero Blatobran
19-09-2006, 16:17
Nabavil sam noviji komp i skužio način za smirivanje :)

Đuro-Pero Blatobran
19-09-2006, 19:58
Ja sam razbl miš o zid i tastaturu ugural u monitor tijekom igranja NSF:MW

Ja bi tia upoznat tvoje starce predobri su ako ti takva sranja puštaju

Zapravo i ne dopuštaju. Taj izljev me košto dvogodišnjeg džeparca, zabran izlazaka pol mjeseca i zabrana kupovanja igrica 3 mjeseca (dark messiah izlazi za 1-2 mj.) :cry:

King tiger
19-09-2006, 20:01
Ali je moguce da to nisi ni uradio.

Đuro-Pero Blatobran
19-09-2006, 20:05
nakon 20-og pokušaja je sve moguće, pogotovo za mene jer se teško kontroliram

Pilip
19-09-2006, 20:06
Mislim da sam razbijao uz POP:SOT

Bishop_45
04-10-2006, 19:54
Ja ostajem kod psovanja--> nikad nista razbio 8)

ranko091
04-10-2006, 20:15
Nisam razbijao... ali imam frenda koji je polomio laptop. :) Meni je najvise bilo udaranje o stol. Stari sam gejmer pa sam se vec navikao na sve moguce sta se moze desit. Iako je najljepse kad te bez razloga izbaci iz bilo koje igre. E onda samo nastavim na net citat nesto a igra nek se hladi dok ne budem od volje...

Empe Tri
04-10-2006, 21:23
hehe.... 2 Đojstika i tastaturu :D

jedan Đ namjerno, a drugi slucajno :roll:
a tastatura je letila u zid :killyou: 8)

:pray: PO ISTINITOM DOGAĐAJU :pray:

igrao sam prije nekih 1-2 tjedna PES5 i vodio sam do 50-60 min. 4:0 protiv Reala u Polu-Finalu..... ja mislio sve gotovo sad cu po 2. put zaredom osvojit LP.
Onako sretan ko dijete od 5 god. kad dobije sladoled poceo se zajebavat.... kad ono za ja izbijem loptu slucajno u korner i bas iz tog kornera dobijem gol glupi Lehman odbije mu se lopta od lijevo uho i ujde u gol.
a ja ono reko desava se svima pa i meni... ( b u g )

Tad je bilo 1:4 za mene. ja i dalje sretan.
Stize polako 70 min. ja izgubim loptu i napravim penal sa Ebue-om i dobijem crveni. i naravno moj goman obrani i odbije se lopta do Ronalda i zabije mi gol :kill: .
a ja kazem uredu desava se i to svima pa i meni ......... (nije b u g, moja greska 8) )

Tad je bilo 2:4 za mene. Ja onako pomalo presto biti sretan i poceo sam igrat da im zabijem barem jos jedan gol.
Sljedi napad odma poslje onog penala. Krecem sa centra, dodam loptu i odma je izgubim i napravim prekrsaj sa leđa i naravno dobijem crveni. reko nema veze samo da ne dobijem gol.

sljedi slobodni udarac i ajde pogodite sta se desilo :? ........... naravno gol.
izvođač je bio BEKEM i dodao robinju i zabio mi iz volea gol.

znaci tada je pocela igra da mi lagano dize ..... Zivac.
minuta 80. ja vodim 3:4
pucam slobodni i pogodim precku. njihov obrambeni uzme loptu i moj ga igrac slucajno dotakne vezicom sa kopacke on padne i ja dobijem Crveni.
(........ sljedi đojstik u zid.)
nakon 1 min skuliranja nastavim ponovo igrat reko kao da nije nista bilo drzat cu loptu u obrani i valjda cu izdrzat tih 7-8 min do kraja da ne izgubim loptu i nedobijem gol. ali je bilo totalno suprotno.
nisam uspio 2 puta da dodam loptu i glupi ronaldo mi uzme loptu krene prema golu i ja sa obrambenim izbijem loptu van u Korner.

minuta 86 Bekem izvađa, ubacuje u 16 m. i moj klipan od igraca srusi zidana i dobije crveni. (.......... ja luuuuuuuuud ko mrav.)

puca ronaldo...... ljevi kut ....... leman brani..... Ja sretan :D

izbijem loptu...... lopta pada...... ja napravim faul bekem padne ...... i pogodite sta ??? dobijem crveni 4 crveni zaredom :shock:

nastavim igrat.... reko 90. min 0 min nadoknade 3:4 za mene. Sad ce ubrzo sudit kraj.

Kad ono BEKEM izvodi slobodni........ lopta leti na odprilike 24-25 metara ja srusim RONALDA.... sudac stize pokazuje 2. zuti, crveni ...... prekida utaknicu.... Real pobjeđuje 3:0

tada slijedi BLACK OUT :-x
uzimam Đujstik....... Bacam ga od pod (na podu je bio 2. đojstik 4 dana star)...... u to vrijeme lijevom rukom guram tastaturu od zid........ ona se raspadne u 364542 komadica tipki je bilo na sve strane..... dok je đojstik letio udario je DIREKT u onaj đojstik na podu i obadva se razbijaju.

tada sam ostao ovako :o 15 min i nista mi nije bilo jasno.


Nadam se da je bila prica zanimljiva :D :kill: :twisted: :kill:


i jedno pitanje sta bi vi napravili da ste bili na mom mjestu ?? :wink:

Sonic_Moronic
04-10-2006, 21:28
Izbrisao bih igru s kompa jer ne volim nogomet

VVombat
04-10-2006, 21:50
hehe.... 2 Đojstika i tastaturu :D

jedan Đ namjerno, a drugi slucajno :roll:
a tastatura je letila u zid :killyou: 8)

:pray: PO ISTINITOM DOGAĐAJU :pray:

igrao sam prije nekih 1-2 tjedna PES5 i vodio sam do 50-60 min. 4:0 protiv Reala u Polu-Finalu..... ja mislio sve gotovo sad cu po 2. put zaredom osvojit LP.
Onako sretan ko dijete od 5 god. kad dobije sladoled poceo se zajebavat.... kad ono za ja izbijem loptu slucajno u korner i bas iz tog kornera dobijem gol glupi Lehman odbije mu se lopta od lijevo uho i ujde u gol.
a ja ono reko desava se svima pa i meni... ( b u g )

Tad je bilo 1:4 za mene. ja i dalje sretan.
Stize polako 70 min. ja izgubim loptu i napravim penal sa Ebue-om i dobijem crveni. i naravno moj goman obrani i odbije se lopta do Ronalda i zabije mi gol :kill: .
a ja kazem uredu desava se i to svima pa i meni ......... (nije b u g, moja greska 8) )

Tad je bilo 2:4 za mene. Ja onako pomalo presto biti sretan i poceo sam igrat da im zabijem barem jos jedan gol.
Sljedi napad odma poslje onog penala. Krecem sa centra, dodam loptu i odma je izgubim i napravim prekrsaj sa leđa i naravno dobijem crveni. reko nema veze samo da ne dobijem gol.

sljedi slobodni udarac i ajde pogodite sta se desilo :? ........... naravno gol.
izvođač je bio BEKEM i dodao robinju i zabio mi iz volea gol.

znaci tada je pocela igra da mi lagano dize ..... Zivac.
minuta 80. ja vodim 3:4
pucam slobodni i pogodim precku. njihov obrambeni uzme loptu i moj ga igrac slucajno dotakne vezicom sa kopacke on padne i ja dobijem Crveni.
(........ sljedi đojstik u zid.)
nakon 1 min skuliranja nastavim ponovo igrat reko kao da nije nista bilo drzat cu loptu u obrani i valjda cu izdrzat tih 7-8 min do kraja da ne izgubim loptu i nedobijem gol. ali je bilo totalno suprotno.
nisam uspio 2 puta da dodam loptu i glupi ronaldo mi uzme loptu krene prema golu i ja sa obrambenim izbijem loptu van u Korner.

minuta 86 Bekem izvađa, ubacuje u 16 m. i moj klipan od igraca srusi zidana i dobije crveni. (.......... ja luuuuuuuuud ko mrav.)

puca ronaldo...... ljevi kut ....... leman brani..... Ja sretan :D

izbijem loptu...... lopta pada...... ja napravim faul bekem padne ...... i pogodite sta ??? dobijem crveni 4 crveni zaredom :shock:

nastavim igrat.... reko 90. min 0 min nadoknade 3:4 za mene. Sad ce ubrzo sudit kraj.

Kad ono BEKEM izvodi slobodni........ lopta leti na odprilike 24-25 metara ja srusim RONALDA.... sudac stize pokazuje 2. zuti, crveni ...... prekida utaknicu.... Real pobjeđuje 3:0

tada slijedi BLACK OUT :-x
uzimam Đujstik....... Bacam ga od pod (na podu je bio 2. đojstik 4 dana star)...... u to vrijeme lijevom rukom guram tastaturu od zid........ ona se raspadne u 364542 komadica tipki je bilo na sve strane..... dok je đojstik letio udario je DIREKT u onaj đojstik na podu i obadva se razbijaju.

tada sam ostao ovako :o 15 min i nista mi nije bilo jasno.


Nadam se da je bila prica zanimljiva :D :kill: :twisted: :kill:


i jedno pitanje sta bi vi napravili da ste bili na mom mjestu ?? :wink:



pokusao bih kupiti nove igracke koje sam slomio :D

Lord Jambrek
16-10-2006, 11:06
zbog igre Mafia, sam potrgo 2 kugličara i tri optička miša, jednu tipkovnicu sam na pol i druga je napukla po sredini.

A zbog NOLF-a sam potrgo dio kućišta i usput si raskrvario nogu.

Deno
16-10-2006, 12:53
Need for Speed 2S( vodim sve do 8 kruga i tada se spucam u neki auto i dođem zadnji...sudbina)

Prince Of Persia The Two Thrones ( no comment ) :)

Najviše su patili moja šaka i zid desno od mene :D

Đuro-Pero Blatobran
23-10-2006, 17:40
Počnem banalno gubiti (to je ono kad imaš osjećaj da se cijeli komp uroti'l protiv tebe) pa uključim UT 2004, pustim background mjuzu i koljem ih ko lud. Savjet za sve da ne počine glupost (pogotovo onu koju sam ja napravil)

King tiger
23-10-2006, 17:55
Onako sretan ko dijete od 5 god. kad dobije sladoled poceo se zajebavat.... kad ono za ja izbijem loptu slucajno u korner i bas iz tog kornera dobijem gol glupi Lehman odbije mu se lopta od lijevo uho i ujde u gol.
a ja ono reko desava se svima pa i meni... ( b u g )

I vjerujem da je bug meni nisu dali gol iz kornera godinu dana :D

Inace pocnem udarati u stolove/pokucstvo oko sebe zbog situacija tipa, cod2 multiplay vodim cijelu partiju i pred kraj me debil prestigne :-x

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 08:30
Eh... Far Cry... Komentar je suvišan. A zbog Diabla II sam totalno dezorijentisan lutao po stanu i lupao sve po čemu sam stigao :-x Ali kakvu sam samo tastaturu imao... Neko Chicony čudo. Bila je jeftina, ali je zato *neuništiva*. Skoro pet godina intenzivnog korišćenja (i lupanja šakom, nogom, glavom...) i ništa joj nije. Istini za volju, ponekad se desi da lijevi šift treba stisnut malo jače ali to je to. Štaviše, pred kraj radnog joj vijeka namjerno sam htio da je pokvatim udaranjem po njoj, ali nisam uspio. I dan danas sve i jedna tipka radi :)

Lord Jambrek
30-10-2006, 19:47
Eh... Far Cry... Komentar je suvišan. A zbog Diabla II sam totalno dezorijentisan lutao po stanu i lupao sve po čemu sam stigao :-x Ali kakvu sam samo tastaturu imao... Neko Chicony čudo. Bila je jeftina, ali je zato *neuništiva*. Skoro pet godina intenzivnog korišćenja (i lupanja šakom, nogom, glavom...) i ništa joj nije. Istini za volju, ponekad se desi da lijevi šift treba stisnut malo jače ali to je to. Štaviše, pred kraj radnog joj vijeka namjerno sam htio da je pokvatim udaranjem po njoj, ali nisam uspio. I dan danas sve i jedna tipka radi :)

da nije ta tipkovnica Chicony_fr0m_SPACE sa nekim kozmičkim moćima(el ima veliko S negdje na njoj) :D

Prince-Artas
30-10-2006, 20:54
u mene samo živici rade kad igram pesa, jedan gamepad ne radi, prijevremeno umirovljen zbog ozljede na radu

Lord Ragnarok
30-10-2006, 21:26
Eh... Far Cry... Komentar je suvišan. A zbog Diabla II sam totalno dezorijentisan lutao po stanu i lupao sve po čemu sam stigao :-x Ali kakvu sam samo tastaturu imao... Neko Chicony čudo. Bila je jeftina, ali je zato *neuništiva*. Skoro pet godina intenzivnog korišćenja (i lupanja šakom, nogom, glavom...) i ništa joj nije. Istini za volju, ponekad se desi da lijevi šift treba stisnut malo jače ali to je to. Štaviše, pred kraj radnog joj vijeka namjerno sam htio da je pokvatim udaranjem po njoj, ali nisam uspio. I dan danas sve i jedna tipka radi :)

moja stara tipkovnica je bila Chicony i još vjerojatno radt.

offtopic: Price-Artas kaj si mi napravio s tipkovnicom?

Prince-Artas
30-10-2006, 21:29
prodao, ostali samo zvučnici

Lord Ragnarok
30-10-2006, 21:41
ok (skužio si da jedan ne radi), jesi čistio tipkovnicu?

Prince-Artas
30-10-2006, 21:43
nisam ali on će skužit prekasno :rotfl: :rotfl:
nek je čisti sam, ps onaj monitor tvoj sad stoji u igraonici :rotfl:

Lord Ragnarok
30-10-2006, 22:09
loool rof rofl rofl loool

Lord Myrkul
30-10-2006, 22:14
ma ja bi ga tužia :rotfl: :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 23:37
da nije ta tipkovnica Chicony_fr0m_SPACE sa nekim kozmičkim moćima(el ima veliko S negdje na njoj) :D
Da, tastatura je napravljena od plastike pomiješane sa destilovanom plazmom obnove :rotfl:

pstrebs
23-11-2006, 22:51
:twisted: glupi PES5. otišlo mi je pola tipki na bžečnoj tipkovnici zbog glupog SUDCA :twisted: :twisted: :twisted: :kill:

Dart_Wader
24-11-2006, 14:08
zato jer si se 100% kršio u igri pa normalno da ce te sudac kaznit
:fof:

BlackDCRO
24-11-2006, 15:24
Diablo II - sjebo sam mish(tada sam imo jos onaj s kuglicom, kako se vec zove takva vrsta misha) od silnog klikanja non stop po njemu...

Al frend mi je lud, on kad ga nazivcira neka igra, jednostavno uzme neki dio pca i zasilji ga u zid...

Nisam bas neki gamer koji se zivcira zbog igri, ako se negdje nazivciram jednostavno lupim brata po glavi(on me uvijek gleda dok igram igre) i odmah sam smiren...

m777
24-11-2006, 16:38
Delta Force, slomio up arrow na tipkovnici, prije nekih 7 godina... nije bilo iz bijesa, malo sam prejako stisnuo... :D brat me još uvijek zeza zbog toga... :(

Sonic_Moronic
24-11-2006, 21:40
Delta Force, slomio up arrow na tipkovnici, prije nekih 7 godina... nije bilo iz bijesa, malo sam prejako stisnuo... :D brat me još uvijek zeza zbog toga... :(

Ja sam u ovoj temi već govorio da ne bih nikad lupao komp, ali samo da kažem, meni se sve strelice vide osim up.... To je valjda kada sam još bio njub koji je igrao fp-ove sa strelicama XD Tolko sam ju stistko da je izbjelila...

Jerry
24-11-2006, 21:56
Delta Force, slomio up arrow na tipkovnici, prije nekih 7 godina... nije bilo iz bijesa, malo sam prejako stisnuo... :D brat me još uvijek zeza zbog toga... :(

Ja sam u ovoj temi već govorio da ne bih nikad lupao komp, ali samo da kažem, meni se sve strelice vide osim up.... To je valjda kada sam još bio njub koji je igrao fp-ove sa strelicama XD Tolko sam ju stistko da je izbjelila...a također kad sam igrao sa strijelicama,meni pošto je tipkovnica crna sve te arrow crne nema uopće bjele strnijelice :)

icecoldkilla
25-11-2006, 14:08
kad sam igrao GTA San Andreas, ona misija prije Las Venturasa s onim helikopterom kad moras unistit 3 kamiona 2 auta, tu sam se nazivciro i poceo lupat po tipkovnici

Shadowhell
25-11-2006, 14:26
kad sam igrao GTA San Andreas, ona misija prije Las Venturasa s onim helikopterom kad moras unistit 3 kamiona 2 auta, tu sam se nazivciro i poceo lupat po tipkovnici

heh, sjećam se te.. nije ništa teško

Ja sam izgubio živce na Vice Citiy-u na misiji kada sa onom igračkom od helića moraš srušit zgradu postavljajući bombe .. prvi put kad sam prelazio trebalo mi je 20 pokušaja.. kasnije iz prve

Sonic_Moronic
25-11-2006, 16:14
kad sam igrao GTA San Andreas, ona misija prije Las Venturasa s onim helikopterom kad moras unistit 3 kamiona 2 auta, tu sam se nazivciro i poceo lupat po tipkovnici

heh, sjećam se te.. nije ništa teško

Ja sam izgubio živce na Vice Citiy-u na misiji kada sa onom igračkom od helića moraš srušit zgradu postavljajući bombe .. prvi put kad sam prelazio trebalo mi je 20 pokušaja.. kasnije iz prve

Jooj daa :o
To je bilo tako teško

25-11-2006, 16:21
PES,f.e.a.r. combat,w:et,nfs:u1 i u2

Dart_Wader
25-11-2006, 17:37
kako ti je ta misija bila teška ja sam prešao gta san andreas oko 13 puta i nijedamput mi ta misija nije bila teška 8)

R€M@h
25-11-2006, 17:54
Sjećam se dok sam igrao Max Payne 2... nisam znao kako ubiti onog glavnog bossa (russa, ime sam mu zaboravio)... samo sam trčkarao okolo i tako jedno pola sata... popizdio sam i bacio miš kroz prozor... od kada koristim miševe sa kablom :>

Ili WoW: Kada mi je Sieghardt ninjao onaj Epic dagger koji dropa Rend u UBRS-u sa chancom od 1.37% ... (a ja jedini imao need)... tako sam lupao po tipkovnici i bio zivcan da cijelu noc nisam mogao spavati,nego sam radio twinkove i snjima spammao/srao Sieghardt-u :D

Armachus
25-11-2006, 19:51
Kad igram FIFU onda izlupam tipkovnicu. :killyou:

Naime, tijekom igranja ja stisnem 3 tipke i onda tipkovnica "svira" i ne mogu 3 tipke stisnut već najviše 2. Tako da u FIFI ne mogu da brzo trćim u koso i to me živcira, a kad igram Play Station, onda kad nešto bloka ili ne mogu neki level prići.. neću ni govorit kaj onda bude.

A najbolji je moj rođak... naljutio se i nogama iz sve snage lupao po Play Stationu. :rotfl:

Anyway... ne znam kako se to može lupati po mišu. :shock:

Systematic Reverse
25-11-2006, 19:59
Wise netucem komp ^^ Prije sam ga znao posteno opalit ali sad ne :P

big bang
25-11-2006, 22:06
imam 2-3 tipkovnice i misa u rezervi

svakih par dana nesto ode zbog interneta (dial-up)
a kad igram neku igru
nije vazno koja obavezno ode nesto
najcesce mis

do sad zbog ogamea sam promjenio najmanje 10 miseva

LD
26-11-2006, 16:35
Evo ja na netu War3, tipa skoro skršim i on se vrati :-x ; uglavnom bočna stranica kompa mi više nije ravna, a i fali mi koja tipka na tipkovnici...

EDIT:i proslo od toga pola godine i ja dobio carbon, i ja tako na zadnjoj utrci protiv dariusa, prolazim kroz zadnju prečicu, pred ciljem sam :boohoo: ; a ono ku...; komp mi izašo iz igrice, i piše: VIRTUAL MEMORY TOO LOW, sutradan sam kupovo novu tipkovnicu :D

goGAMERo
26-11-2006, 16:44
Evo ja na netu War3, tipa skoro skršim i on se vrati :-x ; uglavnom bočna stranica kompa mi više nije ravna, a i fali mi koja tipka na tipkovnici...

EDIT:i proslo od toga pola godine i ja dobio most wanted, i ja tako na zadnjoj utrci protiv dariusa, prolazim kroz zadnju prečicu, pred ciljem sam :boohoo: ; a ono ku...; komp mi izašo iz igre, i piše: VIRTUAL MEMORY TOO LOW, sutradan sam kupovo novu tipkovnicu :D

CAR :rotfl: :rotfl:

BTW. Nije darius u Most Wantedu, u MW-u je glavni boss Razor!

H4mmerM4573r
29-11-2006, 20:28
ja sam ubio boga u svojem 19 inčnom LCD-u s tipkovnicom zbog Unreal Tournamenta i to na LAN partyju

Dart_Wader
29-11-2006, 20:39
jao meni ja sam sada razbiao tastaturu i skoro je bacio od ove igre morrowind ali hvala bogu sjetio sam se na vrijeme da imam laptop ali ipak mi je tipkovnica pretrpjela veliku štetu a miš sam zgazio i sad moram kupit novi

Dart_Wader
29-11-2006, 20:49
ne nego sam pao u vodu pa su me neke ribe napadale a zaboravio sam sejvat a dosta toga sam napravio i zaradio oko 650k

Dart_Wader
03-12-2006, 19:59
lvl 20 malo je potrajalo ali su me ubile a ja bas ko neki idiot plivam sve dalje od kopna

4Non1MuS
13-12-2006, 20:20
I moj buraz pizdi,ali kad igra UT2k4....

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Viče "Jebemti glupu igru" a ja mu lupim ćuškana i trk u sobu... :) :) :)

Kenyi
13-12-2006, 20:56
psovke u sokeru su najjace da cujete ovo:"jeb** ti majku u sisu" i jos ima provala.. :rotfl:

olio
13-12-2006, 20:57
PoP 3 :evil: :ekipa:

St. Jude
15-12-2006, 07:13
jedine igre uz koj sam ludio su bile one sa starih konzola kamo nije bilo sava ni loada,dođeš do jednog dijela igre do kojeg treba jedno 5 sata i tamo ti se slučajno nešto desi i rikneš i onda sve ispočetka... :-x

Lord Ragnarok
17-12-2006, 19:19
wtf? koji bot :rotfl:

17-12-2006, 19:27
nije bot, c/p-a postove...

17-12-2006, 22:43
mp3, znaš sa kojim bi te ja osmjehom na licu sad banao na 24 sata?
nemaš pojma.

Empe Tri
17-12-2006, 23:44
mp3, znaš sa kojim bi te ja osmjehom na licu sad banao na 24 sata?
nemaš pojma.

slobodno ;)
mos me banat i na 2 dana :P

The Boz
17-12-2006, 23:56
So many fools in this world, so few shells in my autoshotgun...

Waylon
17-12-2006, 23:58
živcirao sam se dosta oko nekih naslova, al nisam nikad došo u napast da nekaj polomim. jeftinije mi je stisnut tipku RESET nego dat 200-300kn za novu tipkovnicu i miša.

:pray:

Eddie9
22-12-2006, 21:46
Ja sam dosada promijenio 6 tipkovnica 7 miša i 2 monitora i sve zbog jedne igre......jebeni Sid Meier`s Pirates

-.- jesi jesi

Prince-Artas
22-12-2006, 21:55
malo sam sredio tipkovnicu zbog zadnje misije u homm5 hammers of fate

olio
22-12-2006, 22:04
ja mislim da nitko od vas nije razbio ništa nego svi serete :roll:

Eddie9
22-12-2006, 22:25
ja mislim da nitko od vas nije razbio ništa nego svi serete :roll:

odavno utvrđeno...moras biti retardiran da razbijes nesto dok igras igru

Bishop_45_(2)
23-12-2006, 16:58
ja ne kuzim u kojem bi slucaju shebo tipkovnicu dok igram igru; mozda malo lupio šakom u stol kada me Windowzi........"spuste na zemlju", lil mozda pod ; ali ako nesto ne mogu preci u igri, sam sebe psujem (ne samo u igrama vec u svemu sto ne mogu; ma dobro, to i nije tako strasno zbog toga sto ja stalno psujem, covjek to jednostavno zavoli jer je to jedan od nacina da od sebe otjeras one dosadne i zatupljene ljude koji koji nisu vidjeli zivot, vec zive u jednoj velikoj, sramotnoj i odvratnoj CENZURI)

Samael
26-12-2006, 19:31
Strgo sam jedino gamepad od SNES-a i to dok me frend pobijedio u Super Mario Kart-u :(

Ja isto, majku mu...

"Ohh, slučajno sam pritisnuo pause, pa quit, pa yes!"
"Đubre jedno!"

Na kompu, Icy Tower, previše puta upisivao MRW kao inicijale, te tipke otpale.

Sonic_Moronic
26-12-2006, 19:44
Uh danas me je diablo 2 - Nezmod iživciro...

U tom nezmodu ima 50000 monstera u den of evilu :o
I ja ne mogu nać zadnja 5, probo sam 2 puta, potrošio 2 sata na ništ!!

Kao i uvijek, nisam ništ lupo, nego samo mnogo psovo...

Npr: "tolko ću im je*** mater da će im mater je**mater"
"Šta je sad gamadi jedna!!! ŠTA JE SAD!!! MISLITE DA JE VRLO KEWL ZAJE***** mene ha!! EVO VAM CHARGED BOLT MALO GAMADI!"

xD

Simon the Dreamer
31-12-2006, 01:07
Najviše pizdim uz Football Manager i FIFE, onda pred starcima šaljem sve u tri pičke materine, jednom su spavali i ja sam ih probudio kada sam se izdero "IDI U KURAC" nakon što je Nott Forest po 19. put izgubio od Charltona u četvrtfinalu FA Cupa, pa nisam 3 mjeseca smio igrat komp...

Babitz
31-12-2006, 06:17
mene je jednom ping nervirao u warsowu pa sam se zadero "ODI U PICKU MATERINU" kad mi je stara dosla i pitala me nesto http://www.cmar-net.org/forum/images/smiles/rozi.gif

mislim...
nisam to njoj rekao, al buraz pokraj mene se posrao od smijeha

Đuro-Pero Blatobran
06-01-2007, 18:03
igram UT2004 ko lud pa mi se slova na ,wasd, tipkama uopće ne vide

28-01-2007, 14:52
moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D
hehe i moji al kad sam imo stari komp zbog stekanja sam razbijo u GTA:VC na nekim misijama...

THUNDER_DINIX
28-01-2007, 15:42
[quote="T.N.T.":37461txk]moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D
hehe i moji al kad sam imo stari komp zbog stekanja sam razbijo u GTA:VC na nekim misijama...[/quote:37461txk]

bolje zamijeni komp, nemoj razbijat dijelove.

cmeljo22
30-01-2007, 16:04
[quote="T.N.T.":33n0zrjd]moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D
hehe i moji al kad sam imo stari komp zbog stekanja sam razbijo u GTA:VC na nekim misijama...[/quote:33n0zrjd]

same..

ma to su bolesni ljudi ko i moj buraz kad pocme bacat yoystic od ps2 pa ga moram nasamarat :killyou:

goGAMERo
30-01-2007, 16:41
ja mislim da nitko od vas nije razbio ništa nego svi serete :roll:

odavno utvrđeno...moras biti retardiran da razbijes nesto dok igras igru

Nisam ni ja razbio, ali sam udarao par puta, i to najžešće mi živac digne ludi bug, ili iritantna kamera i loše kontrole!

KR1ST1J@N
02-02-2007, 10:05
moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D

24-03-2007, 12:02
Zbog GTA sam ostetio HDD.Udario kolinom od donji dio stola komp oskocio i otiso HDD u PM.

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 13:40
lupao jesam po dijelovima, ali nikad nisam nista razbio, na svu srecu

Jopax
24-03-2007, 13:50
I ja isto znao sam udariti monitor nogom ali mu nista ne bi bilo toliko sam ga puta udario da je iza njega nastala rupa u zidu

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 13:51
lol, zid ti je slab, a monitor cvrst

Jopax
24-03-2007, 14:03
Star i kvalitetan moze za kopanje tunela posluzit jer se na njemu ne vidi nikakvog ostecenja 8)

Dreadlock
26-03-2007, 17:01
mislim stvarno...tako razbijati misa,tipkovnicu ili bilo sto....ja ne lupam,a ni ne razbijam...jos bi mi pozvali ured za socijalnu skrb jer vrsim nasilje nad kompom. :D

icecoldkilla
26-03-2007, 18:21
u SA kad moras naucit leit, i u hitmanu neke misije

Black Hawk Down
27-03-2007, 13:37
Ajme bože kaj je vama teško.Od novijih proizvoda jedino su teški Prince of Persia,GTA VICE CITY-jedino Hilaryieva misija s utrkom,te još neke.ALI
da je GTA San andreas težak,puf.

fere666
27-03-2007, 21:34
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:

M@T3J
27-03-2007, 22:22
diablo 2...

koljem diabla... (na hell) i koljem ga i ostao mi sam josh jedan udarac... I FUCKING MI IZADE IZ IGRICE... IGRAL SAM JEBENIH 5 SATI BEZ SEJVANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tipkovnica napukla mushu osho jedan gumbic... itd. :D

ovo je stvarno gadno

THUNDER_DINIX
28-03-2007, 09:06
nije uz igru razbijen, nego ovako. naime, pao mi mis sa stola i krepao. bio kod ruba, ja ga trznuo i ode. pao prije toga 10 puta, nist mu nije bilo, ovaj put je dokrajcen

fiLLix
30-03-2007, 14:35
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:S
Bez uvrede ali Cod2 Mp citeri mislim ono ti imas 40h . Znaci ljudi su citeri ako igraju bolje od tebe?

Đeri
30-03-2007, 16:36
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:S
Bez uvrede ali Cod2 Mp citeri mislim ono ti imas 40h . Znaci ljudi su citeri ako igraju bolje od tebe?vjerovatno,inače,možd anije koristio xfire?ASE maybe?ja bih sad imao +50 h da sam odma koristio XFire a ne ASE :wink:

Kostolomac
30-03-2007, 16:51
mene je isto cod2 znao naživcirat, pa tres po kompu, pa se smrzne, pa restart, i onda sve isponova :rotfl:

Black Hawk Down
30-03-2007, 18:43
COD mi je jedino težak na veteranu.

pimp
30-03-2007, 20:32
COD mi je jedino težak na veteranu.

mi pricamo o multiplayer

nedvno je jedan mis otisao na vjecna lovista al ne zato sto se raspo nego sma shebo zicu i onaj konektor sto ide u komp
one pinove iskrivio unutra
svako malo lupam misem po stolu ali drzi
i zato mi se ne isplati kupovati mx518 , i kad ga kupim imat cu jedan obican kraj njega da se izivljavam na njemu

Maloki
30-03-2007, 20:35
ja sam jedino onako ZA PRAVO pizdio samo kad sam igrao Roller coaster tycoon. Ta mi je igra pojela zivce. Taman pred kraj roka, padne mi posjecenost :(

fiLLix
30-03-2007, 21:11
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:S
Bez uvrede ali Cod2 Mp citeri mislim ono ti imas 40h . Znaci ljudi su citeri ako igraju bolje od tebe?vjerovatno,inače,možd anije koristio xfire?ASE maybe?ja bih sad imao +50 h da sam odma koristio XFire a ne ASE :wink:
Jži ga meni fali 100h , ali opet kako zna da su citeri , tako je i meni bilo kada sam imo 100h cod2 .

Matilda Mother
02-04-2007, 10:12
na hrpetini igri jer me i najmanje sitnice izbace iz takta... gadna narav, šta će te :wink: ono, lupam po tipkovnici, miš leti naokolo al za divno čudo nekako preživljavaju; a kako i ne bi kad su logitech :wink: :D

FaTaL_mRkvA
02-04-2007, 10:16
ja bas nemam neku naviku razbijat ulazne i izlazne u uređaje mog dragog fredna - PC-ja :D
P.S. koji put mi se omakne

Matilda Mother
02-04-2007, 10:20
stol za komp je već malo napuko... a da mi tek vidite nokte :rotfl:

Đeri
02-04-2007, 13:08
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:S
Bez uvrede ali Cod2 Mp citeri mislim ono ti imas 40h . Znaci ljudi su citeri ako igraju bolje od tebe?vjerovatno,inače,možd anije koristio xfire?ASE maybe?ja bih sad imao +50 h da sam odma koristio XFire a ne ASE :wink:
Jži ga meni fali 100h , ali opet kako zna da su citeri , tako je i meni bilo kada sam imo 100h cod2 .hm,ja sve n00bove,mi "dobri" igraći smo chiteri ;)
btw,amtilda,slikaj se da vidimo ^^

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 13:28
stol za komp je već malo napuko... a da mi tek vidite nokte :rotfl:

bolje nabavi boksacku vrecu :rotfl:

Matilda Mother
02-04-2007, 13:28
otprilike ovak..malo duži :D

http://news.bbc.co.uk/media/images/4117 ... 66by66.jpg (http://news.bbc.co.uk/media/images/41177000/jpg/_41177462_nailbiting66by66.jpg)

Lord Jambrek
02-04-2007, 15:33
otprilike ovak..malo duži :D

http://news.bbc.co.uk/media/images/4117 ... 66by66.jpg (http://news.bbc.co.uk/media/images/41177000/jpg/_41177462_nailbiting66by66.jpg)

Ženska glavo, pa kaj ti izvodiš? :shock:

Matilda Mother
02-04-2007, 16:44
Ženska glavo, pa kaj ti izvodiš? :shock:

imam ja frenda, takodjer gamera koji je još gori... a šta ja znam- živci rade sto na sat...ne mogu si pomoć; kad god sam živčana prste u usta i grizi- ima tu i mazohizma jer to fakat boli, al kad se navikneš onda počneš uživat u njoj... razumijet će me oni koji grizu nokte tak, a ostali će mislit da sam poremećena :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
02-04-2007, 17:27
[quote="Lord Jambrek":3942arey]

Ženska glavo, pa kaj ti izvodiš? :shock:

imam ja frenda, takodjer gamera koji je još gori... a šta ja znam- živci rade sto na sat...ne mogu si pomoć; kad god sam živčana prste u usta i grizi- ima tu i mazohizma jer to fakat boli, al kad se navikneš onda počneš uživat u njoj... razumijet će me oni koji grizu nokte tak, a ostali će mislit da sam poremećena :rotfl: :rotfl: :rotfl:[/quote:3942arey]

Majko mila, ja te razumijem, i ja ih znam grist, ali ne toliko da si prste pojedem, frendica iz razreda gotovo nema kože, ona si čak grize i kožu prije nokta na zglobu od palca, izgleda ko da ima tumor na palcu.


Btw. Kod mene je pojam poremećenost normalna stvar, kaj moji frendovi misle o meni, volim gledat raskasapljene leševe, krv i općenito sve razoreno, dekapitulirano...

Matilda Mother
02-04-2007, 17:59
ja ipak nisam toliko radikalna..mislim vezano uz nokte; za ovo drugo se slažem :wink: imam ja dosta bolestan um... moja sisterka grize tu kožu oko noktiju, i to izgleda prestrašno-pogotovo zato jer ona fura duge, uređene nokte i onda vidiš pogrizenu kožu okolo..katastrofffaaaa

ssalG
02-04-2007, 19:15
[quote="Matilda Mother":3l5etzcu][quote="Lord Jambrek":3l5etzcu]

Ženska glavo, pa kaj ti izvodiš? :shock:

imam ja frenda, takodjer gamera koji je još gori... a šta ja znam- živci rade sto na sat...ne mogu si pomoć; kad god sam živčana prste u usta i grizi- ima tu i mazohizma jer to fakat boli, al kad se navikneš onda počneš uživat u njoj... razumijet će me oni koji grizu nokte tak, a ostali će mislit da sam poremećena :rotfl: :rotfl: :rotfl:[/quote:3l5etzcu]

Majko mila, ja te razumijem, i ja ih znam grist, ali ne toliko da si prste pojedem, frendica iz razreda gotovo nema kože, ona si čak grize i kožu prije nokta na zglobu od palca, izgleda ko da ima tumor na palcu.


Btw. Kod mene je pojam poremećenost normalna stvar, kaj moji frendovi misle o meni, volim gledat raskasapljene leševe, krv i općenito sve razoreno, dekapitulirano...[/quote:3l5etzcu]

Mislim da ti frendovi imaju pravo.

Lord Jambrek
02-04-2007, 19:21
Mislim da ti frendovi imaju pravo.


Prije 2 godine kada sam imal 15 sam imao sve slike sa rotten.com na kompu :D

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 21:53
de niste normalni s tim noktima

ssalG
02-04-2007, 22:07
Ah kanibali ko kanibali

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 22:10
nemaju za kiflu, pa prste jedu :shock:

Outmind
02-04-2007, 22:12
Ja stalno grizem nokte, ali mali gadovi uvijek iznova narastu...

Ps1ho
02-04-2007, 22:14
a sta si i vi dopustite da vas nokti zajebavaju, ja bi te male gadove srezo u korijenu, odsecirajte si prste i nece vas vise zajebavat

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 22:18
a ako imate vecih problema, slobodno si prosvirajte mozak

Ps1ho
02-04-2007, 22:22
a i to pali :)
neg vratite se vi meni na ontopuk jelte :)

Sterpo
03-04-2007, 09:31
bljak bolesno gristi nokte :yuck:
dobro ozlijediti komp ali sebe :?
btw razbio sam dosta miševa (onih od 20 kn) ali sad imam logitecha pa pazim :)

ssalG
03-04-2007, 11:27
Ja jedino ponekad znam udarit šakom po tipkovnici, ali budući da već 6-7 godina imam istu nebi rekao da joj to puno šteti.

Đeri
03-04-2007, 12:07
uf,ja kad CoD igram hehe,logy tipkvonica,al ne jebem ja to,več šakom spićim i štaa bude bude,nekad slobva izlete,al normlano radi :D

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 14:22
vi to razbijate jer vam starci placaju to, ali kad bi sami kupili tipkovnicu ili misa svojim novcem za 150-200 kn, volio bih vidjet sto bi to razbijali

Sonic_Moronic
03-04-2007, 14:25
Jest. Nažalost, nemaju oni poštovanja. Bilo bi naravno normalnije da čuvaš ono što ti drugi kupe, a razbijaš ono što ti kupiš, jelte...

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 14:34
bilo bi, da, ali ipak je drugacije kad moras dati pare iz svog đepa, takve stvari ipak vise cijenis

CROGAMERR
03-04-2007, 16:05
vi to razbijate jer vam starci placaju to, ali kad bi sami kupili tipkovnicu ili misa svojim novcem za 150-200 kn, volio bih vidjet sto bi to razbijali

Sam sam kupio logitech G15 i G5 pa su isto oba dvojica letila u zid po par puta,raspali su i idemo dalje!!,a naravno krivac je cod2 online,sad sam opet kupio i tipkovnicu i misa samo je ovaj put G7 a G15 je G15! 8)

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 17:08
dobro, ako imas para samo naprijed, nemam nista protiv

Lord Jambrek
03-04-2007, 17:24
vi to razbijate jer vam starci placaju to, ali kad bi sami kupili tipkovnicu ili misa svojim novcem za 150-200 kn, volio bih vidjet sto bi to razbijali

Sam sam kupio logitech G15 i G5 pa su isto oba dvojica letila u zid po par puta,raspali su i idemo dalje!!,a naravno krivac je cod2 online,sad sam opet kupio i tipkovnicu i misa samo je ovaj put G7 a G15 je G15! 8)

Kak si mogao G15 žviznut u zid :shock: Čovječe pa ja sam jedva uštedio za tu tipkovnicu i brišem ju svaki dan, isto kao i MX Revolution.

Dreadlock
03-04-2007, 20:49
ma ne....mislim da je u redu da razbijate opremu( :rotfl: :rotfl: )....ipak....ona je kriva jelda? :rotfl: :rotfl:

I samo jos nesto....razbijanje ce vam jaaaaako puno pomoci da bolje igrate. :rotfl: :rotfl:

Sterpo
03-04-2007, 21:00
neće ali u tom trenutku si bijesan sve što ti dođe pod ruku baciš.
kasnije mi je žao testvari koju bacim ili razbijem
a miševe sam svojom lovom platio

Đeri
03-04-2007, 21:07
me2 za mioševe,20 kn je 20 kn!

Jopax
04-04-2007, 12:24
Najbolje je imati mladjeg brata/sestru kraj sebe za iskaliti bijes ili neku tesko lomljivu stvar blizu kompjutera za udariti (vreca za boxanje)

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 13:26
najpametnija stvar-kupite vrecu za box pa se na njoj izivljavajte. ja si planiram kupiti to

Lord Jambrek
04-04-2007, 16:27
najpametnija stvar-kupite vrecu za box pa se na njoj izivljavajte. ja si planiram kupiti to

Frend ima, često idem do njega, pre luda stvar, al on ima onu pravu, ogromnu, pričvršćena za krov. Ja ju lupam šipkom od usisivača, pre lud feeleng

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 22:38
kewl, jos pogotovo dobro posluzi kada se nazivciras tijekom igranja. onda umjesto misa raspalis vrecu

d0mba
15-04-2007, 14:58
hm
pa da počnem
igra:carbon
uzeo čekić i polupao cijelo kućište
lcd monitor udario šakom i pukli kristalići
tipkovnicu i miš bacio kroz prozor....
i to je to
:D

:killyou:

McPingvin_v2.0
15-04-2007, 15:18
i sad ćeš maknuti tu slikicu iz siga jer ćeš završiti kao i tvoj monitor :*

Shadowhell
15-04-2007, 15:18
Domba imaš sig od 350kb ..

edit: jebiga, pingvin je brži :(

Xenon Demon
18-04-2007, 13:22
Ja sam smo bacio tipkovnicu i miš , igra je Moh:Pacific Asult




a zatim i monitor te 5.1 sistem kad je Windows VISTA blokala ,


te i kučište kad se nije tia izgasit.

Nightyx
18-04-2007, 13:25
Fakjea da sam lupao

sprej za komarce
18-04-2007, 14:42
inace volim samo sakom u monitor ali nije me briga za monitor jer ima samo 15 inca ali nabavit cu ja novi.... a inace kad se izivciram najcesce izgasim komp iz struje!!! :rotfl:

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 14:53
sakom u monitor?!? OMG, bolje lupi sakom u zid (ili glavom)

omfgnoob1
18-04-2007, 21:59
Ja nemam cestu naviku udarnja necega vezanog uz komp, ali kad se posteno izivciram onda samo onako gurnem miš sa stola i gledam ga kako visi.... bolesno, zar ne 8)

Bartuc
18-04-2007, 22:16
Meni je na starom kompu zrndao cooler na procesoru i onda kada igram i počne zrndati grunem ga nogom, nakon toga je blažena tišina barem pol sata :D

EDIT: Treba kompu pokazati tko je gazda...

Ps1ho
18-04-2007, 22:16
Ja nemam cestu naviku udarnja necega vezanog uz komp, ali kad se posteno izivciram onda samo onako gurnem miš sa stola i gledam ga kako visi.... bolesno, zar ne 8)

:))))))))))))))))))))))))

malo ti avat owna :pray:

fere666
19-04-2007, 12:29
CoD2 MP... cheateri :-x :-x :-x
da mis nema kabla mislim da bi kroz prozor proletel taj put :killyou:
i par joypadova na staroj plejki :cry:S
Bez uvrede ali Cod2 Mp citeri mislim ono ti imas 40h . Znaci ljudi su citeri ako igraju bolje od tebe?vjerovatno,inače,možd anije koristio xfire?ASE maybe?ja bih sad imao +50 h da sam odma koristio XFire a ne ASE :wink:
Jži ga meni fali 100h , ali opet kako zna da su citeri , tako je i meni bilo kada sam imo 100h cod2 .

imam malo sati na xfire kad nisam koristil od pocetka -.- da mi je odpocetka ukljucen imal bi bar 100h igre
i znal sam da su cheateri jer sam imal bindano"can u plz send me WH?", lik mi na to odgovoril"what is your icq?"

PS. taj mis koji se spominje je u djeovima vec :P

sprej za komarce
19-04-2007, 20:52
ako se vec prica o ovakvoj temi imam nesto za vas mozda je ovo vec netko postao a ako je nek se ne naljuti :killyou:

kBVmfIUR1DA

pratite negdje oko 3 minute sto se desilo sa njegovom tipkovnicom...

McPingvin_v2.0
19-04-2007, 20:59
da nije to slučajno mali plavokosi švabo sa naočalama koji pizdi zbog UT-a? :)

THUNDER_DINIX
19-04-2007, 21:27
:rotfl:

OMG, mali psihić :rotfl:

e je idiot, u PM... jednog dana ce uzet mitraljez i poubijat ljude oko sebe

hacker
19-04-2007, 21:31
:rotfl:

OMG, mali psihić :rotfl:

e je idiot, u PM... jednog dana ce uzet mitraljez i poubijat ljude oko sebe

da to nije onaj student koji je pobio 30 ljudi?

sprej za komarce
20-04-2007, 13:25
istina ipak je to mali debeli swabo sa cwikama koji je igra UT

Nightyx
20-04-2007, 19:08
ako se vec prica o ovakvoj temi imam nesto za vas mozda je ovo vec netko postao a ako je nek se ne naljuti :killyou:

kBVmfIUR1DA

pratite negdje oko 3 minute sto se desilo sa njegovom tipkovnicom...

OMG :o

meni to nije uopće zanimljivo, mislim mali je svakako psihički poremećen

icecoldkilla
20-04-2007, 20:50
ako se vec prica o ovakvoj temi imam nesto za vas mozda je ovo vec netko postao a ako je nek se ne naljuti :killyou:

kBVmfIUR1DA

pratite negdje oko 3 minute sto se desilo sa njegovom tipkovnicom...

to nije normalno, on je psihić

THUNDER_DINIX
21-04-2007, 10:56
mali je buduci bombas samoubojica....

BTW, jos sam jednom pogledao video, boli me stomak od smijeha...

Nightyx
21-04-2007, 12:17
mali je buduci bombas samoubojica....

BTW, jos sam jednom pogledao video, boli me stomak od smijeha...

meni i nije toliko smiješno, da mi je sin ubio bi ga :twisted:

Simon the Dreamer
21-04-2007, 12:31
"I dont need help, i dont need help!"
I think you do...

Anways, izgleda odglumljeno...

1van
21-04-2007, 13:32
ja takoder mislim da je odglumljeno :? , vec bi njega svabe strpali u neki laboratorij da promatraju...S druge strane mozda je istina da vidite jednog sto ide samnom u razred,igramo fifu i on prica sa igracima... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

icecoldkilla
21-04-2007, 14:19
Anways, izgleda odglumljeno...

moze bit

1van
21-04-2007, 14:45
[quote="Sajmon Drimr":xrb97dd2]Anways, izgleda odglumljeno...

moze bit[/quote:xrb97dd2]

Kako bilo da bilo trebao bi biti neko pored njega ako ostane bez zraka :D

Nightyx
21-04-2007, 20:05
"I dont need help, i dont need help!"
I think you do...

Anways, izgleda odglumljeno...

potpuno se slažem i vidi se da je odglumljeno :wink:

icecoldkilla
21-04-2007, 20:28
"I dont need help, i dont need help!"
I think you do...

Anways, izgleda odglumljeno...

potpuno se slažem i vidi se da je odglumljeno :wink:

tako je

THUNDER_DINIX
23-04-2007, 08:32
ako je odglumljeno, onda svaka mu cast. ali meni je bilo sumnjivo to sto je kamera bas u to vrijeme bila tamo. inace, na liku se ne vidi da glumi, vidi se da je retardiran

Kenyi
23-04-2007, 10:26
A1ICJ8xX ... ed&search= (A1ICJ8xX3E0&mode=related&search=)Sna ovo sam se pokido.

THUNDER_DINIX
23-04-2007, 17:12
:rotfl: koji smijeh :rotfl:

opet isti retardus :rotfl:

Kostolomac
24-04-2007, 18:06
:rotfl: koja lolaga, mali stvarno nije normalan :rotfl:

Nightyx
24-04-2007, 20:39
lol pa to je ista verzija kao i ona samo što ubacuju battlefield 2 scene :roll:

cropir
24-04-2007, 21:22
hm...da vidim, kad sam igrao vietkong sam 2 misa promijenio
jedan sam kupio novi, a on od pocetka nije radio pa sam ga drzao na krevetu i mlatio ga reketom.raspao se, pa sam ga obljepio selotepom, pa kad se i to raspalo sam presao na tastatruru...da vidim stetu:
nemam F6, na numerickoj onaj mali minus i puta
slovo đ sam iscupao van jer je bilo udubljeno nekak p sam ga stavio di je tilda ona
escape je zamjenjen sa minusom, space se klima i ima puno ubodnih rana od skara
jbg neznam igrat

THUNDER_DINIX
25-04-2007, 09:47
lol pa to je ista verzija kao i ona samo što ubacuju battlefield 2 scene :roll:

to sam i ja konto... ali prebolesno je, kad mu je zaštekalo, pokido sam se :rotfl:

cropir
25-04-2007, 11:15
lol pa to je ista verzija kao i ona samo što ubacuju battlefield 2 scene :roll:

to sam i ja konto... ali prebolesno je, kad mu je zaštekalo, pokido sam se :rotfl:


da, zestoko, il kad se one neke boje pojave kad pocne pizdit lol
i onda ga izbaci na desktop hahahah :rotfl:

K4ciga
25-04-2007, 21:15
ufff,popizdim kada mi zalagga kada igram WoW...ono usred bitke kada paladina (!) dovedem na 8%hp-a a ono sam svi trče na mjestu.
--Disconnected from server--

rezultat-->1pokidana tipkovnca,par parcova i nekoliko udaraca u kučište (koje je tavan do moje desne noge)

pouka:nikada ne stavljajte kućište u blizinu desne noge :D

cropir
25-04-2007, 21:32
ufff,popizdim kada mi zalagga kada igram WoW...ono usred bitke kada paladina (!) dovedem na 8%hp-a a ono sam svi trče na mjestu.
--Disconnected from server--

rezultat-->1pokidana tipkovnca,par parcova i nekoliko udaraca u kučište (koje je tavan do moje desne noge)

pouka:nikada ne stavljajte kućište u blizinu desne noge :D

meni tocno ispred noge, ali nisam glup da nebi iskocio hard
zato udaram tipkovnicom po stolu

Outmind
25-04-2007, 21:34
2 riječi - grupna terapija...

K4ciga
25-04-2007, 22:07
ma nekada ako baš ne mogu izdržati malo lupnem,lol nisam lud pa da lupam ko gonazga :D
prije mjesec dana sam počeo raditi sklekove svaki put kada se tako naživciram,ili imam izrazitu potrebu da nešto razvalim :roll:
vjerujte,napravite 2 skleka i odmah prođe ljutnja :D

Nightyx
26-04-2007, 07:59
hm...da vidim, kad sam igrao vietkong sam 2 misa promijenio
jedan sam kupio novi, a on od pocetka nije radio pa sam ga drzao na krevetu i mlatio ga reketom.raspao se, pa sam ga obljepio selotepom, pa kad se i to raspalo sam presao na tastatruru...da vidim stetu:
nemam F6, na numerickoj onaj mali minus i puta
slovo đ sam iscupao van jer je bilo udubljeno nekak p sam ga stavio di je tilda ona
escape je zamjenjen sa minusom, space se klima i ima puno ubodnih rana od skara
jbg neznam igrat

.....i onda si se probudio.

Babitz
26-04-2007, 09:00
nije baš igra, no svejedno

prije par dana sam trebao autocad za školu
trebo sam napravit 8 slika za idući dan

palim autocad na kompu, neš ne valja sa registryjem
ja živčanim jer idem na popravni ak ne predam slike drugi dan

okej, malo prokunem i roknem po monitoru pa odem do sobe.
nađem cd s autocadom nakon nekih pola sata, vratim se do kompa.

pomislim "jej, sad ću ovo instalirat i nema brige", kad ono, usred instalacije mi rikne dvd drajv
ane. imao sam porive za destrukcijom kompa kao nikad prije

icecoldkilla
26-04-2007, 12:42
hm...da vidim, kad sam igrao vietkong sam 2 misa promijenio
jedan sam kupio novi, a on od pocetka nije radio pa sam ga drzao na krevetu i mlatio ga reketom.raspao se, pa sam ga obljepio selotepom, pa kad se i to raspalo sam presao na tastatruru...da vidim stetu:
nemam F6, na numerickoj onaj mali minus i puta
slovo đ sam iscupao van jer je bilo udubljeno nekak p sam ga stavio di je tilda ona
escape je zamjenjen sa minusom, space se klima i ima puno ubodnih rana od skara
jbg neznam igrat

lol

cropir
31-05-2007, 20:58
igrao sam cod malo danas :|

http://img520.imageshack.us/img520/566/p1010160ia9.jpg

Paran0a
31-05-2007, 21:00
imas jake zivce vidim.. :)
iduci put umjesto tipkovnice lupaj glavom u zid..
prije ce bijes nestati..

omfgnoob1
31-05-2007, 21:14
igrao sam cod malo danas :|

http://img520.imageshack.us/img520/566/p1010160ia9.jpg

Tako si los? ccc

cropir
31-05-2007, 21:15
ma gle bio je sd pa sam imao vremena tuc krevet, sta sam i radio...samo sta sam, kad mi je lik skeljio hs dok sam ciljao u drugog onako sa rukama na glavi hodao po sobi i tazio nes da unistim, bacio sam tasaturu na krevet.e finta je u tome sta mi je krevet zapravo madrac na madracu, pa se to odbilo i na parket...kazem nisam lupao po njoj nego po krevetu al jbg

Kiklop
04-06-2007, 01:04
da sam razmazen sin bogatasa vjerojatno bi razbio uz Cod2

whiskey
04-06-2007, 10:18
Prince of Persia: Two Trones Glavnog san dobija nakon 30-og pokušaja. Znaci 29 puta cupaj kosu i lupaj po tipkovnici! Al kad ga dobiješ osjecaj je odlican :D

Mafioz0r
04-06-2007, 10:29
Ja sam tjerao moje frendove da lupaju glavom u zid, čupaju kosu, skaču kroz prozor, itd. jer čak ni iz 256. pokušaja nisu uspjeli oboriti moje rekorde u trackmaniji. Kad su ih oborili, ja bih sjeo za komp i iz prvog ili drugog pokušaja oborio njihove rekorde.... trenutno imam sve rekorde na svim mojim stazama u trackmaniji, osim na NAJTEŽOJ stazi ikada - tamo moja sestra ima rekord i trenutno ne vidim način da ga oborim...

Lord Jambrek
04-06-2007, 10:32
Prince of Persia: Two Trones Glavnog san dobija nakon 30-og pokušaja. Znaci 29 puta cupaj kosu i lupaj po tipkovnici! Al kad ga dobiješ osjecaj je odlican :D

Ja sam ga dobio od prvog pokušaja, al kad sam ponovo prelazio, trebalo mi je bar 10 pokušaja.

Jopax
04-06-2007, 10:33
ko jos od vas igra trackmaniju ja sam zadnja dva dana okupimo se kod rodjaka petorica i igramo i uvijek je njmladji najbolji

Mafioz0r
04-06-2007, 10:36
...uvijek je njmladji najboljiTako je i kad ja i frendovi igramo tekken 5 - uvijek nas sve prebije frendova sestra od 11 godina

Jopax
04-06-2007, 10:37
...uvijek je njmladji najboljiTako je i kad ja i frendovi igramo tekken 5 - uvijek nas sve prebije frendova sestra od 11 godina

u mene je rodjak 3 razred sve nas ostavlja i po 3-4 s a kad ga neko jedva pobjedi poludi pocme skakat po sobi i srusi rekord prijasnji sa 2 seunde razlike

netko0007
04-06-2007, 12:55
Bilo je tu ouno toga,kad se sjetim one odlične tipkovnice... :cry: :cry:

josip456
05-06-2007, 22:38
CoD 2 imam ormar pokraj kompa pa sam par puta drmnio mišem od ormar a tipkovnicu od bijesa sam bacio s 2 metra i srećom joj ništ nije bilo.imam obadvoje ms industrial pa i nije problem. :)

MasaKrisT
06-06-2007, 06:46
starcraft..nedavno kupljena nova tipkovnica od 3ak kuna...u 2 god 6 ili 7 po redu...

King tiger
06-06-2007, 10:22
ja sam jednom samo sjebo zvucnik kad sam ga onako bacio al mu nis vazno nije bilo, prodrmo sam ga i opet je proradio.

Kenyi
06-06-2007, 10:24
a mikrofon ado?

D.E.M.O.
06-06-2007, 10:35
cod.. kad me netko fregne mis samo leti u zid :D

Death By Sexy
06-06-2007, 10:41
uz delta force.. odletjela jedna od onih strelica.. prije wasd

King tiger
06-06-2007, 10:43
a mikrofon ado?


a dobro

sjebo sam i mikrofon :D

Jopax
06-06-2007, 21:15
Ja sam jednom slucajno sprzio zvucnik jer su imali odvojen adapter i stari nesto radio sa njim i stavio voltazu na 12v a zvucnici rade na 6v(jako stari vec su u mirovini duuuuuugo)
i igram je dow-a i cujem neke eksplozije kontam to u igri
nastavljam ja igrat i nakon pola sata skuzim da mi zvucnik dimi ko ciro :shock:
pogledam sta nije u redu kad skuzim duplo veca voltaza :rotfl:
i odtad mi taj zvucnik nije mogao ni pojacavat ni smanjivat zvuk(drugi radio normalno)
i odtad koristim geniusove zvucnike koji ne trebju adapter :rotfl: :rotfl:

Đuro-Pero Blatobran
15-06-2007, 19:53
Nedavno mi je jedan yostick završio u zidu dok sam igro IL 2 Sturmovik, lol, razvalio se u 25 dijelova :shock: (nisam uopće znao od čega su neki komadi plastike)

19-06-2007, 08:33
ja nisam strgo na kompu nis...nemam te napade bjesa :rotfl: ugl. na plejki sam strgo par joysticka uz teken :twisted:

Carp
26-06-2007, 09:44
Nedavno razbih mis igrajuci CoD2! lik mi sprasi HS prek cijele mape i ja od pod!! BUMMM!!!!! odose tipke! sjeo na bicikl i po novi!

K4ciga
26-06-2007, 10:32
CoD2 MP

Raoul Duke
26-06-2007, 10:45
CoD2 MP
Cuda radi :rotfl:

Nightyx
26-06-2007, 11:28
cod.. kad me netko fregne mis samo leti u zid :D

da da :rotfl:

djubrex
24-07-2007, 19:46
uhh
ja nisam nikad skršio nikaj na kompu
osim softvera

mene bi svi ganjali 100 godina da sam i jednu tipku skršio

Mahadeva
27-07-2007, 10:06
Counter Strike 1.6, nema sta nisam razbio dok igram. Kad se raspizdim leti sve sto mi se nade pod ruku...

m777
27-07-2007, 14:03
Tetris. Kad me fragne onaj prokleti L-shape jednostavno poludim...

ber0
28-07-2007, 10:38
icy tower...
bilo je šakama po tipkovnici :rotfl:

Silventus
28-07-2007, 11:19
Tetris. Kad me fragne onaj prokleti L-shape jednostavno poludim...

good one imo

Wade
28-07-2007, 11:58
pes i fifa, samarao sam monitor :rotfl:

Xenon Demon
30-07-2007, 10:29
Uz sve! :o

Ogg The Dogg
01-08-2007, 11:54
lupo jesam. ali MISLIM da mi je tikovnica crkla od starosti.
jedan moj frend je bežičnog miša od nekih 400 kn bacio uzid dok je igro CoD 2. od tad koristi miševe sa žicom(ne lete tako dobro) a drugi je zbog iste igre uzo dipkalo i probo ga prelomit na koljenu. nije uspio, ali neke tipke je zauvijek posio

Jopax
01-08-2007, 12:06
danas radi limewire sam odalemio monitor(i sad me ruka boli)
neki dan sam izbubao monitor i radio neke hogan poteze na tipkovnici radi jets'n gunsa jedan lvl sam najmanje 30 puta igro :-x :kill:
a najgore je sto sam vec preso igru

Nemesis
01-08-2007, 12:10
ja sam par puta ispizdio monitor zbog football managera.vodio sam real madrid i svaki put kad u ligi prvaka dobijem chelsea uvijek ispadnem.
prvu utakmicu izgubim u gostima 2-0,drugu kod kuće vodim 3-0 i srogba da gol u 95.minuti za prolaz chelsea i onda sam popizdio.

Joneleth_Irenicus
05-08-2007, 22:50
nba live 2001... :)

još se sjećam... rezultat nepovoljan... steve francis na trici... promašaj i paf po kućištu...

inače ne radim to...

adict
30-08-2007, 12:22
manager definitivno...

4 miša,zvucnici i kuciste....

e da...i stolica..
otisli zivci totalno

r.kO?
30-08-2007, 12:33
inace ne lupam "opremu" ipak sam pro gamer....pa sa lakocom ubijam,koljem,dajem golove i te stvari al ipak........nekad se mora razbiti.......kad sam igr'o PES6 tek poceo master ligu.....oni neki lijevi igraci......i ne mres prec centra.....dadnem ti ja gol u prvom poluvremenu i vodim do kraja utakmice.....i 88 minuta.......slobodni sa 45 metara.......neki romaric nabacuje moj golman boksa ,lopta se mom igracu odbija ,ja stisnem ko lud na A(sa tim se nabija lopta) i ludi igrac zakuca loptu u vlastitu mrezu......jebo sam i boga i gospu i sve sveto..........puko sam monitor nogom,sjebo miš,tipkovnicu prelomio..........daljinski sjebo.........

King tiger
30-08-2007, 12:48
inace ne lupam "opremu" ipak sam pro gamer..

^^

r.kO?
30-08-2007, 20:21
inace ne lupam "opremu" ipak sam pro gamer..

^^

hihi

Paran0a
30-08-2007, 20:27
Super mario..otiso mi space jednom..spokoj mu u dusi..

Samael
30-08-2007, 20:46
Mortal Kombat, nije ni čudo što je od silnog štrebanja poteza i fatalityja napamet odapeo kontroler.
P.U.M.A.

M4rc3LL1u5
30-08-2007, 21:36
fm i cm serijal

Rang€r
30-08-2007, 22:57
CoD 2 MP CTF, koja je to drama isuse, danas opet poceo igrat malo mi falilo da monitor opalim, cojece jos kad sam noobovi ostanu zivi(mapa carenatn) onda svi samo u onu kucu u sredini zele uci ja sam p?*.zdio, a takoder je jako kad si na pola metra do flaga skocis i u skoku te neki kamper snipom spici, uuu tlak mi se odma popne :-x

B4j4
19-09-2007, 09:27
jooojj... kolko sam ja puta maznuo sakom po svom starom katodnom... i jos je tu s menom. ko to mene geda ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sterpo
19-09-2007, 10:33
cod2 me u zadnje vrijeme jako živcira

r0pe
19-09-2007, 10:33
menađer football, pes kad igram s legom i tak...večinom me puno igara živcira, jer mi neče stisnut dugme, al onda kad pređem onda sam fraer :wink:

B4j4
19-09-2007, 10:59
jojj... puknuo sam u pod, pazi sad REZERVNOG MISA zato sto nemogu naci cd od morre. i prekapam po cd ima na radnom stolu i nigdje ga nema. i prvo sto mi dode pod ruku, paf na pod :D

SnowFlake
19-09-2007, 12:12
cod2 me u zadnje vrijeme jako živcira


kada te ubijo na veteranu ja bacam tipkovnicu,čudo u mp nije tako,i own there

Sterpo
19-09-2007, 12:17
cod2 me u zadnje vrijeme jako živcira


kada te ubijo na veteranu ja bacam tipkovnicu,čudo u mp nije tako,i own there

ma na MP-u kad nemam spawn protection pa me bomba rokne čim se spawnam :-x i tako par puta zaredom - užasno me živcira

Prince of Persia freak
19-09-2007, 12:17
Kad god mi se komp restarta dok igram ili pržim počnem lupati po njemu i prijetim mu da ću ga baciti s 3. kata

Da_killah
19-09-2007, 12:52
to mi liči na mene, meni vent mora bit upaljen pred kompom, da mi se ne gasi on sam ili igre...

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
19-09-2007, 19:25
e moj mish je legendaran stari ms industrial inace je cijeli u sivoj boji ali moj je na tipkama i podrucju dlana bijel, ostalo sivo! legendaran je

SnowFlake
19-09-2007, 19:27
cod2 me u zadnje vrijeme jako živcira


kada te ubijo na veteranu ja bacam tipkovnicu,čudo u mp nije tako,i own there

ma na MP-u kad nemam spawn protection pa me bomba rokne čim se spawnam :-x i tako par puta zaredom - užasno me živcira

e ja stalno ciljam na takve server,sa spawn protekšinom,samo kaj traje samo 3 sek

Korpse
26-09-2007, 20:21
lara croft legend grrr... još je mrzim...
bum!!! tras!!! ali ništa nije puklo, nov komp moram pazit...
al sad sam igro hitman bloodmoney lupio mišom od pod (prvo sam ga išteko pa onda sam se iživio na njemu) zbogom mišonja...
R.I.P. MIŠ 19.02.2007-26.9.2007 :cry: :shock: :? :o :(

BLOODdemon
26-09-2007, 20:27
moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D

THUNDER_DINIX
26-09-2007, 20:46
moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D

lol, kakve to ima veze koja je marka?

cropir
27-09-2007, 10:25
nedavno sam napajanje od kompa sjebao sa reketom :D

(neko staro koje nije u kucistu, na krevetu mu lezalo pa eto...)

Lord Jambrek
27-09-2007, 10:28
[quote="T.N.T.":3urf3e2t]moj mis i tipkovnica su logitech pa ih necu razbijati :D

lol, kakve to ima veze koja je marka?[/quote:3urf3e2t]

Aj ti sebi lijepo za svoje novce kupi Mx Revolution i G15 pa nabijaj po njima. Mislim da nećeš.

THUNDER_DINIX
27-09-2007, 13:40
pa normalno da necu. ali ni ne "nabijam" ni po ovom sto imam

Nightyx
27-09-2007, 13:41
pa normalno da necu. ali ni ne "nabijam" ni po ovom sto imam

slažem se, ali to što upravo govoriš nema nikakve veze sa ovim što si rekao "kakve ima veze marka" :pray: jer po tome je ispalo da bi ti sve razbio...a sada govoriš suprotno....

THUNDER_DINIX
27-09-2007, 13:46
ne, neg kazem "kakve veze ima marka" zbog toga sto ne treba ni "sirotinju" unistavat, bez obzira koja je marka. iako kad bi se napizdio, letilo bi sve skupa s kompom zid... salim se (al mozda i bi)

Nightyx
27-09-2007, 13:49
ne, neg kazem "kakve veze ima marka" zbog toga sto ne treba ni "sirotinju" unistavat, bez obzira koja je marka. iako kad bi se napizdio, letilo bi sve skupa s kompom zid... salim se (al mozda i bi)

bi malo ne...nego sve te razmažene pizdeke koje uništavaju razne komponente pc-a za koje su njihovi roditelji krv prosipali (eh dobro sada pretjerujem), treba poubijati.

THUNDER_DINIX
27-09-2007, 13:54
ne, neg ih treba prebit 8)
BTW, ja da se napizdim, otreso bi sakom u zid ili nogom u ormar

Nightyx
27-09-2007, 13:56
ne, neg ih treba prebit 8)
BTW, ja da se napizdim, otreso bi sakom u zid ili nogom u ormar

ja se pojedem iznutra, ali ništa ne razbijam niti nanosim fizičke ozljede sebi ili nekom predmetu :)

THUNDER_DINIX
27-09-2007, 14:05
da, i ja tako cesto, gotovo uvijek

Nightyx
27-09-2007, 14:08
inaće moj bratić ima naviku razbijati predmete...ali čest i ovdje kod mene..tako da ako mi se nešto uništi to on napravi