PDA

Pogledaj cijelu verziju : ETQW ?? :/



commando9
16-03-2009, 19:52
Pozz ljudi.. Jel itko više igra etqw online ?? Ajd ak neko igra, nek me doda "commando9". Ja znam da ima sve ukupno cca 50 igrača aktivnih...

Rang€r
23-03-2009, 22:41
men se baš igra neka pucačina u zadnje vrijeme, mislio sam tf2, al onda se sjetim glupog steama, pa pomislih wet, dođem na forum i vidim ovo :) mogo bi malo zaigrat, baš mi bio kul taj gameplay iz ETQW uzet assault rifle i tamanit...(makar su drugi često tamanili mene al sad to nema veze :))

sutra imam 5 sati u školi pa ču instalat igru kad se vratim kuć :)) i da baš sam se sjetio da imam patch spremljen na kompu tak da nemoram opet skidat :))

ajd ak ima nek od ovih wolfera silnih voljan i ovo malo zaigrat :)

D.E.M.O.
10-04-2009, 03:41
kakva je scena ovdje? nisam dosta dugo cuo o tome :o

Kid A
15-04-2009, 19:34
I meni se igra...kako da upadnem u ekipu :)

W1k1n6
17-04-2009, 23:58
Prvo ih moraš naći. Jedini problem je što nema ekipe, nisam mjesecima vidio ikog da to više igra.

Lord Ragnarok
24-04-2009, 11:01
ja i Dante smo oslucili ponovo krenuti sa kompetivnim igranjem, ali nazalst najanji ladder na cb-u je 4v4. sada tu imamo mali problemcic, dok nam pravi problem dolazi s ansim skillom. ni ja ni on nismo nista igrali od pucacina vec podosta tako da sakamo zesce. treci problemcic je config. nemamo vise svoje stara confige na kojima je igra letila ko podmazana te su se oruzja mjenjala pogledom na ekran
commando, ako vidis/cujes/naucjes/nesto napravis dodaj me na x-fire: m4c4n999