PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem sa rapidsharom



baldrick_
15-03-2009, 12:10
od juče imam problem sa rapidom, download krene normalno, skine se ~30 mb i stane..
pokušao sam i iz jd-a i iz browsera i isto.
fajlove sa drugih servisa skidam normalno (skinuo malopre nešto sa nekog levog.. zaboravih mu ime).
probao sam da smanjim brzinu skidanja u jd-u, i opet je skinuo samo ~30 mb, s tim što mu je sad trebalo znatno više vremena nego kad sam ga pustio da skida maksimalnom brzinom, tako da se problem (čini mi se) javlja posle skidanja tridesetak mb-a, a ne posle određenog vremena..

izgleda da niko nije imao sličan problem, pošto se niko ne javlja ovde.. što znači da nije do rapida, nego do mene. što bi mogao da bude problem?

SkunK
15-03-2009, 12:32
od juče imam problem sa rapidom, download krene normalno, skine se ~30 mb i stane..
pokušao sam i iz jd-a i iz browsera i isto.
fajlove sa drugih servisa skidam normalno (skinuo malopre nešto sa nekog levog.. zaboravih mu ime).
probao sam da smanjim brzinu skidanja u jd-u, i opet je skinuo samo ~30 mb, s tim što mu je sad trebalo znatno više vremena nego kad sam ga pustio da skida maksimalnom brzinom, tako da se problem (čini mi se) javlja posle skidanja tridesetak mb-a, a ne posle određenog vremena..

izgleda da niko nije imao sličan problem, pošto se niko ne javlja ovde.. što znači da nije do rapida, nego do mene. što bi mogao da bude problem?

Baš naprotiv, dosta ljudi ( i ja skupa s njima ) imaju isti ili sličan problem. To je zbog preopterećenosti rapidshare servera.

baldrick_
15-03-2009, 13:09
e hvala brate, da znaš da mi je pao kamen sa srca.. nego, pogledah sve srpske forume, niko ne prijavljuje problem, pogledam ovde, opet niko, pa sam pretpostavio da samo mene zeza.. valjda će da srede to u skorije vreme.

SkunK
15-03-2009, 14:23
Mozes sam to srediti - kupi premium account.

tin
15-03-2009, 16:17
Ja imam premium i sve mi je ok to ti jedino moze bit ako si free

SkunK
15-03-2009, 16:32
Ja imam premium i sve mi je ok to ti jedino moze bit ako si free

:roll:

čitaj, rečeno mu je već.

baldrick_
15-03-2009, 16:41
Mozes sam to srediti - kupi premium account.
do sad je radilo bez problema, tako da mi se ne kupuje.. mislim da će da proradi.

thonchek
15-03-2009, 21:35
pa imaš puno boljih stranica od rapidsharea za skidanje free sadržaja s interneta

SkunK
15-03-2009, 21:38
pa imaš puno boljih stranica od rapidsharea za skidanje free sadržaja s interneta

Rapidshare je najveći repozitorij takvog sadržaja. Praktički sve što postoji je na rapidu.

mamlaz
15-03-2009, 21:39
Imaš i sve više na megauploadu, kojeg sam prije mrzio, a sada ga volim zbog brzine i NE čekanja... :thumbs2:

baldrick_
15-03-2009, 23:23
radi!!! jupi!!!

thonchek
16-03-2009, 16:45
pa ja isto mislim ako si običan user da je megaupload>Rapid