PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer Online - Free Trial (za nove i povratnike)



Arbiter of Change
14-03-2009, 15:03
Konačno je došao trial i za nas GOA sponzoriranu bagru (čitaj, EU igrače). Naime, u pitanju je Endless Trial s kojim možete igrati vječno, ali maksimalni level vam je 10... tj, Tier 1, a jednostavno izložene informacije i upute možete pročitati na sljedećem linku službene stranice. Tako da... proširite glas.

http://war-europe.com/#/trial/?lang=en

Greetings!

We are pleased to announce the introduction of the WAR Endless Free Trial. The Endless Trial will replace the current 10-Day Trial. All players who are currently on their 10-Day Trial will be automatically converted to an Endless Trial account, so no need to create a new account if you're already a trial customer!

Not yet a Endless Trial Player? Head on over to the WAR Trial page and sign up today!

We're making the jump into WAR easier than ever with the introduction of our new Streaming Endless Trial client coming very soon. After an initial download of just over 1GB, additional content streams in the background and as required while you're playing!

Nodakim
14-03-2009, 15:42
Da došao je free trial za Europu,samo što ja ne mogu otvoriti linkove i pogledati da li si pogriješio(ono,WAR-Europe korektno podržava samo 2,3 browsera,a druge ne)
Uglavnom uz EU trial(US ga ima već dosta duže) je izašao 10 day reinlistment period(znači ponovna aktivacija starog akaunta na 10 dana),ali sam vidio da je to samo za US.(jučer sam pogledao,možda je svo ono Whinanje urodilo plodom)
Uglavnom na Karak Nornu se osjetio veliko povećanje populacije.
Slayerz and choppaz,mergovi servera i trial su doprinijeli tome da sada više vidim scenarija i Elfova i dwarfova.(do sada su Empire klase dominirale)

Rang€r
14-03-2009, 22:27
aktiviranje starog acca na 10 dana... joj da dođe to na eu... to je fakat glup "ur not from amerika" :(

neka neka, proč če škola, a pošto ove godine imam krizmu i uskoro dan grada, imat ču za gamecard brat bratu 2 godine najmanje :D

P.S. joj sad se sjetio da postoje i proljetni praznici :pray:

Arbiter of Change
14-03-2009, 22:29
Također važno za reći je da vam account mora biti neaktivan (dakle, ne korišten zbog nedostatka pretplate) bar 30 dana kako bi dobili tih free 10 dana... eh, mi jadni EU stanovnici. :)

Rang€r
14-03-2009, 23:18
oče to metnut i za eu? fakat neznam zaš ta ograničavanja, teško im metnut isto sranje na 2 sajta...

Saminho
06-05-2009, 07:49
Skinio sam trial i napravio account, pokrenem warpatch i upisem pass i user ali mi kaze da je krivi, napravio sam 2 acc-a i 100% je tocan i user i pass i ne kuzim zasto me izbacuje?!

Rang€r
06-05-2009, 21:56
jes aktiviro acc? pogledaj mail..

Saminho
07-05-2009, 20:55
jesam, provjerio sam i to

Saminho
07-05-2009, 22:32
Zaboravio sam rec da se na stranicu mogu spojit, tj logirat

Arbiter of Change
07-05-2009, 23:01
Jesi li siguran da si skinuo EU verziju igre, tj. da si se općenito točno registrirao za EU područje?

Saminho
08-05-2009, 00:32
http://www.war-europe.com/#/trialclient/?lang=enS tu sam downloado i rego, aktiviro sam account, al dobro ajd kad vec ne mogu probat igru a namjeravam ju vrlo uskoro kupit de recite mi barem na kojem servu igrate i jel dobra populacija

Arbiter of Change
08-05-2009, 17:59
Ako je tako, onda stvarno ne znam što je... da nemaš nekih problema sa spajanjem pa da ti zbog toga ne može proći verifikacija kad se pokušaš logirati (moguće je da imaš probleme sa portovima na routeru). Pogledaj malo po službenom forumu, možda je netko imao slične probleme.

Rang€r
08-07-2009, 14:38
http://www.war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en514

dakle svi vi koji ste prije igrali WAR, al ste zbog nekog određenog razloga prestali, imate mogučnost "oživit" acc na 10 dana uz 10% bonus na renown i xp : )

:bravo: Mythic

ssalG
08-07-2009, 18:20
E još da korisnike iz europe ne tretiraju kao građane drugog reda pa im onda ovo nude tri mjeseca nakon što su ponudili Amerikancima...

Arbiter of Change
08-07-2009, 18:26
Da, već sam bio zaboravio postati kad smo mi EU trash ionako zaboravljeni.

Dr. Kam
12-07-2009, 01:17
Jel se mi starci imamo čemu vratiti u tom WAR-u? Nisam baš čuo neko oduševljenje sve skupa :P

Rang€r
06-08-2009, 20:02
pa ja kolko sam čuo više nema tolko lagga, sad svakako se isplati vratit na 10 dana... mada ja ni prije nisam imo tolko lagga :roll:

hansi
06-08-2009, 20:03
Dakle, ja možem skinuti to, s obzirom da nisam nikada igrao igru? Piše u naslovu teme...

Arbiter of Change
06-08-2009, 20:16
Možeš, novi si. Samo slijedi link do triala.

hansi
06-08-2009, 20:19
Ok, hvala, budem probao :wink:

Arbiter of Change
11-11-2009, 09:23
Endless Trial je stigao i kod nas.
http://war-europe.com/#/trial/?lang=en


Greetings!

We are pleased to announce the introduction of the WAR Endless Free Trial. The Endless Trial will replace the current 10-Day Trial. All players who are currently on their 10-Day Trial will be automatically converted to an Endless Trial account, so no need to create a new account if you're already a trial customer!

Not yet a Endless Trial Player? Head on over to the WAR Trial page and sign up today!

We're making the jump into WAR easier than ever with the introduction of our new Streaming Endless Trial client coming very soon. After an initial download of just over 1GB, additional content streams in the background and as required while you're playing!

sickpetey
29-03-2010, 13:08
Sad ne znam jeli smijem ovo..mislim ne prodajem nego dajem.Imam account od frenda iz Svedske pa ako netko zeli mogu dati nije bed..samo treba prepaid kupiti,a igru moze skinuti sa free triala pa ni cdi nisu potrebni,a i account nema skoro niti jednog high lvl character...sad ponovo kazem ak je zabranjeno davati account prek foruma sorry =/

Grim
29-03-2010, 19:49
Na forumu je dopušteno davati acceve, samo je prodaja zabranjena, tako da slobodno možeš nekome dati. :)

sickpetey
29-03-2010, 21:09
Super bas sam se zabrinuo a proslu noc sam 3 sata razvaljivao komp samo da se uspijem registrirati hehe...pa onda okay..ako netko oce acc neka me kontaktira na sick_pete@hotmail.comSi dat cu mu free

sickpetey
22-07-2010, 09:34
Btw dao sam account tako da me random likovi vise ne napadaju lol.

Shadow031
14-10-2010, 11:50
Mislim poceti sa igrom Trial da isprobam igru pa mozda i placanje zanima me na kojim serverima igrate ako ste aktivini jos ?