PDA

Pogledaj cijelu verziju : Call of Duty: Modern Warfare 2 ove godine



IgGy
12-03-2009, 14:33
Evo dobrih vijesti za sve ljubitelje Call of Duty franšize: Activision je potvrdio kako Call of Duty: Modern Warfare 2 definitvno dolazi ove godine.

Activisionov Thomas Tippl izjavio je kako Call of Duty: Modern Warfare 2 "izgleda nevjerojatno", te kako će se u trgovinama naći ove blagdanske sezone. Tippl je također priznao kako se Activisionu isplatila aktualna koncepcija produkcije prilikom koje se Infinity Ward i Treyarch svake godine "izmjenjuju".

Deadwalker
12-03-2009, 14:59
bojim se da se ovaj naslov pretvara u trakavicu :( ...samo se nadam da ce kvaliteta ostati na razini

ScorpiuS
12-03-2009, 15:21
I ako budu izlazili kao NFS, samo da je dobra igra i ja miran.

serijski samoubojica
12-03-2009, 18:40
Ovo ne izgleda dobro. Odjednom samo tako smanjili vrijeme izlaska. Bolje da je oni izbace za koju godinu pa da bude dobra nego da se pretvori u NFS ili Tony Hawk( :( :( ) franšizu.

LPFireDog
12-03-2009, 20:47
Ovo ne izgleda dobro. Odjednom samo tako smanjili vrijeme izlaska. Bolje da je oni izbace za koju godinu pa da bude dobra nego da se pretvori u NFS ili Tony Hawk( :( :( ) franšizu.
oni nisu radili COD5 tako da su imali oko dvije godine sto je i vise nego dobro za kvalitetnu i dosta optimiziranu igru..

what else to say XD can't fkn wait

Čux
12-03-2009, 21:12
tu MP dosta pati, petica nije ni krenula kak spada, a već novi na vidiku.... s tim da se i dvojka praši još uvijek

Raz
12-03-2009, 22:01
Ma bit će sigurno dobar. Can't wait.
(imam neobičan deja vu osjećaj oko ovog posta :D )

Nodakim
12-03-2009, 22:26
Ovo ne izgleda dobro. Odjednom samo tako smanjili vrijeme izlaska. Bolje da je oni izbace za koju godinu pa da bude dobra nego da se pretvori u NFS ili Tony Hawk( :( :( ) franšizu.
oni nisu radili COD5 tako da su imali oko dvije godine sto je i vise nego dobro za kvalitetnu i dosta optimiziranu igru..

what else to say XD can't fkn wait



Da,to ljudi ne shvaćaju
Drugi proizvođaći znače druge ideje.
Jednu godinu od Tryarcha,drugu od Infinity Ward.Ovo je kao NFS su govorili već kod 4.,i samo pogledajte kako su igrali.
Kod 5. istina su opet to govorili,ali nisu toliko igrali.To nije pitanje kvalitete koliko je ajmo biti "alternativni"(to jest ne alternativni koliko su to napravili) i mrziti Treyarch jer je IW napravio prve dijelove,a oni samo 3. koja nije bila na PCu.I da,WW2 sux!!!!1oneleveniamanidiot

hydrogen
12-03-2009, 22:34
aaaaa....bas me zanima kako ce izgledat novi cod 6... cod 5 mi se uopce ne sviđa, ali cod 4 je fenomenalan...
btw. ja mislim da niejdan fps nece imat toloko fanova kolko ima cod 2, ta igra nikad nece umrt...

RIDER32
12-03-2009, 22:40
Activisionov Thomas Tippl izjavio je kako Call of Duty: Modern Warfare 2 "izgleda nevjerojatno", te kako će se u trgovinama naći ove blagdanske sezone. Tippl je također priznao kako se Activisionu isplatilaSaktualna koncepcija produkcije prilikom koje se Infinity Ward i Treyarch svake godine "izmjenjuju".
To sigurno. [/smrad love]

[strah da neuseru]jedva cekam da je zaigram[/strah da neuseru]

Cetvorka mi je odlicna i jos mi je nije dosadila tako da mi se nezuri i volio bi da IW ima vise vremena...

###DK###
13-03-2009, 08:37
I meni je četvorka legendarna.
Draže mi je moderno ratovanje.
Nadam se da će ispasti dobro.

str1k3r
16-03-2009, 23:27
Iako CoD:WaW nije loš , Modern Warfare mi je bolji (capt.Price 8) )
a vjerojatno će dvojka biti bolja od prvog djela MW-a .
Can't wait :D