PDA

Pogledaj cijelu verziju : No-lifer



Mathius
10-03-2009, 19:36
Zanima me vase stajalisete na ovu temu.Ja iskreno ne shvacam kako netko takav moze biti,ono zamislite se malo-biti bez drustva,zenskih,izlazaka samo stati kuci ispred kompa i igrati igre ili pisati po forumima.Kakva je to mladost?Lako je izbjegavati odgovornost kada zivite roditeljima na grbaci ali kad dode vrijeme da se odvojite tu nastaju problemi.Nemozete ni sami reci da netko tko je cijeli zivot zivio bez ikakvog kontakta sa okolinom moze kasnije zivjeti sam.Eto toliko od mene nadan se da me necete bezveze popljuvati.

serijski samoubojica
10-03-2009, 19:39
Pa jedno kratko vrijeme(točnije predprošle zimske praznike) sam živio život no-lifer. Tada i nikada. Ono baš sam u to vrijeme dobio internet(nakon nekih 5-6 godina) i navukao se na Guild Wars-e. Ovako mi je dan izgledao: dizanje u 7, igraj do ručka, igraj do negdje 2-3. Spavanje. Buđenje 7... Ali to je bilo tada i nikad više. :)

cropir
10-03-2009, 19:40
da, za mene to isto nije život. mladost bi trebalo bit tih nekoliko godina koje moramo do maksimuma iskoristit prije nego šta pocnemo radit (ne prestaje onda, ali se smanji), pa je iracionalno provest ih pred kompom. no, ako se netko ne snalazi u društvu bolje da izbjegne anti-lulze u birtijama i ostane doma.

McPingvin_v2.0
10-03-2009, 19:47
Trebate biti svjesni da takvih ljudi ima jako, jako malo. Čisto zato jer jako malo ljudi ima toliko živaca biti 0/24 za kompom :)

serijski samoubojica
10-03-2009, 19:50
Trebate biti svjesni da takvih ljudi ima jako, jako malo. Čisto zato jer jako malo ljudi ima toliko živaca biti 0/24 za kompom :)

A šta je s večinom od onih 9 milijuna što igraju WoW? :)

Svinjoguz
10-03-2009, 19:51
aj ne seri mali...

Ryd3R
10-03-2009, 19:52
[quote="McPingvin_v2.0":3epcmc1p]Trebate biti svjesni da takvih ljudi ima jako, jako malo. Čisto zato jer jako malo ljudi ima toliko živaca biti 0/24 za kompom :)

A šta je s večinom od onih 9 milijuna što igraju WoW? :)[/quote:3epcmc1p]

Ja, mislim da većina od tih 9 milijuna definitivno nisu teški no-liferi.
Nego, jel WoW ima 9 milijuna registriranih korisnika, ili 9 milijuna svakodnevno aktivnih korisnika?

serijski samoubojica
10-03-2009, 19:56
[quote="McPingvin_v2.0":26izxvm5]Trebate biti svjesni da takvih ljudi ima jako, jako malo. Čisto zato jer jako malo ljudi ima toliko živaca biti 0/24 za kompom :)

A šta je s večinom od onih 9 milijuna što igraju WoW? :)

Ja, mislim da većina od tih 9 milijuna definitivno nisu teški no-liferi.
Nego, jel WoW ima 9 milijuna registriranih korisnika, ili 9 milijuna svakodnevno aktivnih korisnika?[/quote:26izxvm5]

Vidio sam nekoliko puta ekipu iz grada koja igra WoW. To je užaš... Ono svi imaju 3 tone masnoće u kosi, koža im je kao jogurt, ono samo se sakrivaju po kutovima igraonicu i nešto raspravljaju o WoW-u. A i opčenito znam da WoW uništi čovjeka. Frend mi ga počeo igrat i nakon samo mjesec dana je postao cijeli povučen, smršavio nekoliko kila, onako dolazio bi u školu neopran jer bi igrao WoW do nekih 5 ujtro...

Sonic_Moronic
10-03-2009, 20:12
Čovjeka može uništiti i tetris.

Ivan_87
10-03-2009, 20:31
moj primjer :

ja sam inače isto prilično miran čovjek al nemogu shvatit nekog tko je 0-24 u kući i čuva staru i starog ..

tako čovjek postaje sve nesigurniji u sebi počme mislit da je ružan i neznam što sve ...

ja sam inače 87 godište al doživio sam to da sam sa 16 godina svaki dan trpio starce svaku večer jer su im se susjedi žalili čija su djeca baš takva da ja po cjele noći sa nekom ekipom ležim mrtav pijan da kako mi dopuštaju pušit doma i takve stvari ...

sad ja završio školu zaposlio se ,u sretnoj tvrdoglavoj vezi sam a njihova jadna djeca leže pred tv-om niti nemaju cure niti izađu popit nešto samo leže doma

žalim takve .. vidjet će što su izgubili za par godina ..

Herr Schnitzel
10-03-2009, 20:38
Ne mijesam se u tudje zivote niti smatram da imam pravo komentirati, a kamoli osudjivati. Svatko ide kroz zivot na svoj nacin, bilo to po nama ispravno ili ne.

Ogg The Dogg
10-03-2009, 21:07
my life is no-life.
no šalu na stranu... ja ne poznam nijednog nolifera.... dobro možda jednog, al čovjek ima curu...
i da, igram wow, pa nisam ni neopran ni neobrijan i stignem se napit jednom do dva puta tjedno a tu i tamo neš i izvatat

Babitz
10-03-2009, 21:38
Blagi sam nolifer. Ne vidim niš posebno u izlascima i tim pizdarijama. Prvenstveno jer ovdje nemam ekipu i nasmrt se dosađujem svaki put kad izađem iz stana.

Feanor
10-03-2009, 21:44
Znam jednog no-lifera, ali taj ne igra igre. koliko god to čudno zvučalo. Ali ja stvarno neznam zasto je ljudima prva asocijacija na igre da je ta osoba nolifer. Što je najžešće od svega nitko to ne misli za osobe koje imaju konzolu. NIkad neces cuti on igra God of War i nema zivota, on je totalno zarazen Xboxom 360 ali ces zato uvjek cuti on ti je po cijeli dan za kompom... Ma je*em vam sve, idemo sljedecu subotu vanka pa ce mo vidit ko ce se vise zabavit....

Electromaster
10-03-2009, 21:44
Blagi sam nolifer. Ne vidim niš posebno u izlascima i tim pizdarijama. Prvenstveno jer ovdje nemam ekipu i nasmrt se dosađujem svaki put kad izađem iz stana.
Signed :( Eventualno odem u kino tu i tamo.

TeraBajt
10-03-2009, 21:47
ja nisam nolifer, ja sam paraplegičar.

al ono, dođe ti na isto. :(

Raz
10-03-2009, 21:52
Blagi sam nolifer. Ne vidim niš posebno u izlascima i tim pizdarijama. Prvenstveno jer ovdje nemam ekipu i nasmrt se dosađujem svaki put kad izađem iz stana.
Signed :( Eventualno odem u kino tu i tamo.

Potpis na oboje. Isto vrijedi i za mene; ponekad u kino i to je to.

Nodakim
10-03-2009, 22:02
Blagi sam nolifer. Ne vidim niš posebno u izlascima i tim pizdarijama. Prvenstveno jer ovdje nemam ekipu i nasmrt se dosađujem svaki put kad izađem iz stana.


Ti si iz Konjišnice,Zagorje.
Biti no-lifer tamo je +.

Babitz
10-03-2009, 22:06
Konačno netko razumije. :(

Vedro
10-03-2009, 22:08
ja sam isto no life,kuća-poso,kuća-poso.

Sonic_Moronic
10-03-2009, 22:09
Po kategorijama većine ljudi, da, no-lifer sam.

Probao sam izlaziti i družiti se s ekipom, i jednostavno mi to ne paše. Ekipa je kul i sve to, ali nakon što se nasmijemo i potrošimo sve goruće teme, što više raditi? Ne moram dodati kako su sva moguća mjesta za izlazak uber retajna.

I jednostavno nisam tip kojemu je vrhunska zabava napiti se i probuditi u kuruzu.

Koliko sam shvatio od drugih ljudi, ja bih se trebao TJERATI da idem van, koliko mi god to bilo odbojno, jer je moje ponašanje neprihvatljivo?

:(

Babitz
10-03-2009, 22:17
Da, ti noliferu prokleti, to je za tvoje dobro. Nauči se zabaviti, dovraga.

Sonic_Moronic
10-03-2009, 22:18
NOES!!11 Zapalite me, pogani ljudi, ali ostat ću vjeran svojem bogu!1!1

LD
10-03-2009, 22:26
Nemogu ti pricat iz osobnog primjera jer uvijek imam ekipu koju znam ohoho i uvijek se nade vremena za posten izlazak. Ja idem svaki tjedan van i imam naviku svaki drugi dan chillat s ekipom negdje, no u zadnje vrijeme to sve vise prelazi na odlazenje na kafe. Uglavnom, podsjetilo me ovo tvoje "moram se tjerat da idem van" na mene prije 4 godine. Tada mi je ful tlaka bila ic, ali nakon nekog vremena naucis se zabavljati i bude ti lud. Mnogi podrazumijevaju i alkohol i druga opojna sredstva kao zajamcenu zabavu ali to uopce nije tako; naravno prisutna je tu pivica, dvje, tri ali samo da se opustis.

Feanor
10-03-2009, 22:29
Eto uzeo mi čovijek riječ iz usta...Na početku je siljenje da ideš vani, kasnije je gušt... Alkohol je nužno zlo, ako zelis normalnu socijalizaciju sa nepoznatim zenskama, zelju za plesom, malo hrabrosti, moraš platiti danak u alkoholu, a od litre crnog nikog ne boli glava...

Lord Jambrek
10-03-2009, 22:59
Eto uzeo mi čovijek riječ iz usta...Na početku je siljenje da ideš vani, kasnije je gušt... Alkohol je nužno zlo, ako zelis normalnu socijalizaciju sa nepoznatim zenskama, zelju za plesom, malo hrabrosti, moraš platiti danak u alkoholu, a od litre crnog nikog ne boli glava...

Ali zato boli drugi dan :D


Svako može sve u životu. Ekipo morate izlazit, ni meni se često ne da, ali opet, zar vam je zabavnije sjedit doma pred telkom i gledat film koji ste gledali već 20x puta psujući kako RTL ne prikazuje ništa novo i kak' je sve stalno isto u životu, igrate igru koju ste već više puta prošli ili jednostavno odete van, svako društvo je opičeno u neku ruku, svi se znaju zabavit na svoj način?! Nekima je to klošarenje po parkovima, nekima je to sport, nekima je to radit sranja okolo ili što već. Šta mislite da će vam sve doć' doma na kućnu adresu? Jesus christ daj mrdnite iz te kuće i pod mrdnite ne mislim da odete do frenda nego skupite ekipu, odite radit nekaj vani, socijalizirat se, ako vam je raspon svijeta jednak dijagonali vašeg monitora onda nećete nikad nigdje ni dospijeti. Evo ja sam praktički zadnje 2 godine proveo jako često doma pred kompom, moram priznat da sam upoznao neke legende od ljudi prek ovog foruma, ali upoznao sam ih tek u RL, tek onda možeš reć da si nekoga upoznao, to što ga znaš prek neta to je nešto sasvim drugo. Evo baš smo ja i frendovi neki dan pričali koliko smo tog proživili i doživili, em na pijankama, em na ovak nekim zajebancijama okolo ili pak negdje na nečem trećem. Što je doživio netko 'ko sjedi doma i igra igre pred kompom, x-boxom, nintendom ili čime već? Ok, odigrao je mnogo igara, možda ga nemrem dobit u UT-u, CoD-u, tekkenu ili nečemu sličnome, ali zato ga mogu dobit po životnom iskustvu, po broju ludih doživljaja. Doživio sam svašta, svakakvih sranja, uspona i padova, prošao depresije i veselja, zaljubio se, odljubio i evo sad opet zaljubljen. Mislite li da će ikoga vani zanimat vaš broj headshotova u UT-u? Mislim da neće baš previše, možda unutar tvoje ekipe ili ak naletiš na ekipu koja isto igra. Mnogi igraju, igrajmo slobodno, ali za boga miloga, balansirajte taj virtualni i stvarni život, ima dana kad se ni meni ne da mrdnut nigdje, ali uvijek ću otić na kavu kad me netko pozove ili sjest na bicikl profurat se po selu i vidit kaj ekipa radi.

Ajde vi koji ste zagriženi asocijalci koje je svijet odbacio, kad vam se ikad desilo ono "od normalnog dana da je došlo do ovog?".

Mislim da nikad, jer nikad vam se nije moglo desit. Eto tak je bio jedan moj ponedjeljak pred negdje 2-3 tjedna.
Normalno krenulo, probudio se ujutro, istuširao, najeo se, zapalio pljugu, popio čaj, kad odjednom telefonski poziv. Zove frend da dođem do njega da odemo igrat PS2, ja reko nemam kaj za radit, zakaj ne bi išao? Tak odem ja do njega, da bi na kraju taj dan završio da smo se napljugali i zajebavali po selu cijeli dan radeći pizdarije i stalno se smijali. To je to, jedan odlazak i telefonski poziv vam može promjenit sve, bio to samo taj jedan dan, jedan tjedan ili jedan dio života. Tako se sve dobre stvari dese u životu, iznenadno.

Ako me sutra pogazi tramvaj, bar ću moć reć da sam živio, da sam uživao, prošao uspone i padove, kušao zabranjeno voće i svakakve razne stvari, a što će mi reć jedan mali prištavi debil koji ne ide nikam van? Je on živio? Nije on vidio ni Ž od života.

serijski samoubojica
10-03-2009, 23:07
Jambrek ti si moj idol :) Jednostavno nemam riječi. :)

flander
10-03-2009, 23:10
kakva sve sranja nebum pročital ovdije

Babitz
10-03-2009, 23:15
Bravo, upravo si definirao život. Dakle, nekom malom debeljku moš govorit da nije niš proživio jer se nije napljugao s frendom i po selu smijao. Woohoo.

Ako je nekome veselje života brojati headshote u utu, zašto ne? Tko si da mu sudiš po tom? Zato jer si se ti zabavljo na svoj način i tuđi vid zabave ne uvažavaš ne znači da si vidio NEŠTO MEGAPOSEBNO OD ŽIVOTA. I kakvo si to životno iskustvo skupio oko izlazaka? Zabavio si se, jej. Jako životno iskustvo.

Btw, ovo "mislite da će nekog zanimat vaš broj headshota" je jedan od hajlajta postova. Kao da mene boli kurac kako ti ili itko drugi provodite vrijeme i kolko ste se puta napili / napljugali / nešto lijevo.

Na kraju se sve svodi na isto, samo što je jedno društveno prihvatljivo, drugo nije.

Cijeli post je retardiran, na trenutke je i otkrivanje tople vode.

LD
10-03-2009, 23:19
Sad jos reci i da je bolje bit doma i trollat po forumu nego si lijepo nac kakvu curicu vani i zabavit se s njom.

Babitz
10-03-2009, 23:21
Da, bolje je.

Ti odbijaš skužit poantu posta, jelda? Moram priznat da ti odlično ide.

LD
10-03-2009, 23:26
Ma htio sam ti osvjetliti put..

Ma zapravo cijela ova stvar pada u vodi. Svaka jedinka ima svoje mišljenje o pojmu zabava i ispunjeno vrijeme. Mogao bi sada jos nesto nadodat ali cu ispast zemljak..

Babitz
10-03-2009, 23:29
Svaka jedinka ima svoje mišljenje o pojmu zabava i ispunjeno vrijeme.
O tom ti govorim. Štos je da je jedno društveno prihvatljivije, drugo nije. :(

Primjerice, ja sam idiot ako sam radije za kompom u subotu navečer nego na nekim cajkama mrtav pijan.

flander
10-03-2009, 23:31
Sad jos reci i da je bolje bit doma i trollat po forumu nego si lijepo nac kakvu curicu vani i zabavit se s njom.


pa gle meni nije jasno te dvije riječi "get a life"

daj mi to definiraj, jel kolko vidim za vas je no-lajfer kako vi to nazivate ona osoba koja provodi dan uz komp 24/7, a recimo jedan nogometaš koji 24/7 ne radi apsolutno ništa drugo nego igra nogomet,uz to još je pod "trenerskom palicom",dakle mora slušat nadređene on ima život ?

pa neznam baš, jest da je to sve lipo krasno da ti sjeda 100k funti svaki tjedan itd, ali da trćim 24/7 i da mi se 10 trenera dere da moram više jaće i bolje,pa radije biram doma na terasi uz lagan povjetarac sa gitarom i bocom Jack Danielsa

to mi ne drži vodu, "get a life" , dakle svakodnevno opijanje,provođenje sa istom ekipom, prepričavanje xy puta iste priće iz srednje,faksa,osnovne itd je po vama život ?

mah buncam...

Babitz
10-03-2009, 23:34
Da, flanderu, to je definicija života i širenja horizonta, konačno si shvatio o čemu pričaju ovi već par strana. :(

flander
10-03-2009, 23:37
a niš onda, idem se napit, popljugat malo vutre i provozat se gradom da dobim bodove na životu

Life here I come!!

LD
10-03-2009, 23:41
Sad jos reci i da je bolje bit doma i trollat po forumu nego si lijepo nac kakvu curicu vani i zabavit se s njom.


pa gle meni nije jasno te dvije riječi "get a life"

daj mi to definiraj, jel kolko vidim za vas je no-lajfer kako vi to nazivate ona osoba koja provodi dan uz komp 24/7, a recimo jedan nogometaš koji 24/7 ne radi apsolutno ništa drugo nego igra nogomet,uz to još je pod "trenerskom palicom",dakle mora slušat nadređene on ima život ?

pa neznam baš, jest da je to sve lipo krasno da ti sjeda 100k funti svaki tjedan itd, ali da trćim 24/7 i da mi se 10 trenera dere da moram više jaće i bolje,pa radije biram doma na terasi uz lagan povjetarac sa gitarom i bocom Jack Danielsa

to mi ne drži vodu, "get a life" , dakle svakodnevno opijanje,provođenje sa istom ekipom, prepričavanje xy puta iste priće iz srednje,faksa,osnovne itd je po vama život ?

mah buncam...

Ma kakvo opijanje.. Druženje brate, druženje.

Zajedničko je i nekoj "baji" i nekom liku koj visi na kompu da zeli razgovarat s nekim o tome sta radi. Današnji veliki problem, a vidim i problem na ovom forumu, je to sto ljudi misle kada kazes odi van zabavi se, da se misli na to da se nalokaš ili napljugas ili pak da vuces lajne negdje. To je prilicno daleko od pojma zabavno, barem od moga. Ti se mos zabavit (barem tu u Rijeci) da izades van s prijateljem, prijateljicom nea veze; i odes na neki event kojih bogu hvala ima svaki vikend (Hemingway, Stereo, Pallah, Nina(ne nisu cajke..)itd.) i lijepo provedes vrijeme smijuci se, plesuci, bareci, upoznavajući ili baveci se s bilo kakvim sranjem koje tebe osobno zabavlja. Samo stvar je u tome sto neke osobe nisu kadre shvatiti da je zabava s vise ljudi s kojima je djelis bolja nego zabava solo (ne uopce ne mislim na mastrubaciju..) jer cinjenica je da je covjek društveno biće.

PS: brijem da sam gadno zabrazdio u ovom postu, ali neka je..


EDIT: i nije nista lose u provođenju vremena za kompom, samo u nekim granicama. Bodove za zivot skupljas sa iskustvima, a iskustva mozes ofc stec i na netu, ali i u RLu. Opet buncam iz supeljeg u prazno :l

Mafioz0r
10-03-2009, 23:43
Primjerice, ja sam idiot ako sam radije za kompom u subotu navečer nego na nekim cajkama mrtav pijan.SKaj, to su jedine mogućnosti za trošenje slobodnog vremena? Opijanje i sjedenje za kompom? Znam da to ne misliš, al dosta no-lifera koje ja poznam svodi ljude na te dvije krajnosti - "lifere" (mrzim tu riječ), koji se samo znaju opijat u cajkaškim klubovima, i svemoćne no-lifere, koji sjedenjem pred kompom izbjegavaju loše utjecaje vanjskog svijeta, jer po njima dobri utjecaji ne postoje.

flander
10-03-2009, 23:49
@ LD ma ono sve meni to jasno

nezanima me dali svoj život provodiš u nekoj pivnici,za kompom ili pljugaš ili voziš biciklo po selu, tvoj naćin zabave tvoj život

jedino kaj me nervira to kaj ljudi nemaju definiciju za "get a life"

a sad dal ćeš ti bit vani do 3,4,5 ujutro i radit orgije tvoj problem ^^

McPingvin_v2.0
10-03-2009, 23:51
Čovjeka može uništiti i tetris.
QTF :)

flander
11-03-2009, 00:00
"a" je slovo

i ne smatra se kao rijec u engleskom a boga mi ni u kojem jeziku

Kostolomac
11-03-2009, 00:02
Mein Gott :o

flander
11-03-2009, 00:02
a smiji se kolko oš

Kostolomac
11-03-2009, 00:03
A što ću kad si nepismen :)

Nodakim
11-03-2009, 00:04
Zapravo riječ može i biti jedno slovo,ali ta riječ nema nikakvog značaja u rečenici pa je moš i izbaciti
To jest,lijen sam
:(

Babitz
11-03-2009, 00:04
Primjerice, ja sam idiot ako sam radije za kompom u subotu navečer nego na nekim cajkama mrtav pijan.SKaj, to su jedine mogućnosti za trošenje slobodnog vremena? Opijanje i sjedenje za kompom? Znam da to ne misliš, al dosta no-lifera koje ja poznam svodi ljude na te dvije krajnosti - "lifere" (mrzim tu riječ), koji se samo znaju opijat u cajkaškim klubovima, i svemoćne no-lifere, koji sjedenjem pred kompom izbjegavaju loše utjecaje vanjskog svijeta, jer po njima dobri utjecaji ne postoje.Mogu i van s metalcima slušat metal i slušat o svemogućem metalu do jutra. Živjet u zagorju je retajno. :(

I daj odjebite od replajanja, već 5 min oću post napisat.

Vedro
11-03-2009, 00:07
"Get a life" se nekad kaže nekome tko ti se mješa u privatan život.

Frky
11-03-2009, 00:09
Zanima me vase stajalisete na ovu temu.Ja iskreno ne shvacam kako netko takav moze biti,ono zamislite se malo-biti bez drustva,zenskih,izlazakaSsamo stati kuci ispred kompa i igrati igre ili pisati po forumima.Kakva je to mladost?Lako je izbjegavati odgovornost kada zivite roditeljima na grbaci ali kad dode vrijeme da se odvojite tu nastaju problemi.Nemozete ni sami reci da netko tko je cijeli zivot zivio bez ikakvog kontakta sa okolinom moze kasnije zivjeti sam.Eto toliko od mene nadan se da me necete bezveze popljuvati.


Samo jedna mala zamjerka našem dragom autoru teme!
Pošto na ovom forumu ima i ženskih osoba, a i LL21 je tu, ovaj boldani dio rečenice bi trebao ovako glasiti:

... bez društva, zenskih/momaka, izlazaka...


Eto, samo toliko!

Mafioz0r
11-03-2009, 00:25
Ja imam neku vrstu društvenog života, teško bi se moglo reć da sam no-lifer. Uglavnom se sve svodi na izlaske s curom, "probe" s bendom, kino n stuff s frendovima, koncerte, itd. Meni dovoljno. Po klubovima baš i ne idem (osim Boogaloo za koncerte i tribute - npr. Guns n Roses tribute ovog vikenda), a opijanje prezirem. Ne pijem.

Inače imam dosta frendova no-lifera, a i sam sam bio teški no-lifer do negdje 5-6. mjeseca prošle godine.


Mogu i van s metalcima slušat metal i slušat o svemogućem metalu do jutra. Živjet u zagorju je retajno. :(
Eh, ni to ne prakticiram, pošto me većina ekipe smatra vber kvlt black metalcem i elitistom. A nisam, majke mi. :(

Jedino s curom mogu normalno razgovarat o metalu i glazbi općenito.



There are no women aboard this topic, your argument is invalid.

Sonic_Moronic
11-03-2009, 08:07
Bravo, upravo si definirao život. Dakle, nekom malom debeljku moš govorit da nije niš proživio jer se nije napljugao s frendom i po selu smijao. Woohoo.

Ako je nekome veselje života brojati headshote u utu, zašto ne? Tko si da mu sudiš po tom? Zato jer si se ti zabavljo na svoj način i tuđi vid zabave ne uvažavaš ne znači da si vidio NEŠTO MEGAPOSEBNO OD ŽIVOTA. I kakvo si to životno iskustvo skupio oko izlazaka? Zabavio si se, jej. Jako životno iskustvo.

Btw, ovo "mislite da će nekog zanimat vaš broj headshota" je jedan od hajlajta postova. Kao da mene boli prozor kako ti ili itko drugi provodite vrijeme i kolko ste se puta napili / napljugali / nešto lijevo.

Na kraju se sve svodi na isto, samo što je jedno društveno prihvatljivo, drugo nije.

Cijeli post je retardiran, na trenutke je i otkrivanje tople vode.

Volim te, e. <3

###DK###
11-03-2009, 08:31
Kako Jambrek reče, treba naći neku normalnu sredinu.
Ne možeš reći da si normalan ako sjediš za kompjuterom 24 sata na dan.
Nema ništa loše u igranju igara na kompjuteru, ali treba u svemu imati granicu.

Ogg The Dogg
11-03-2009, 08:50
Bravo, upravo si definirao život. Dakle, nekom malom debeljku moš govorit da nije niš proživio jer se nije napljugao s frendom i po selu smijao. Woohoo.

Ako je nekome veselje života brojati headshote u utu, zašto ne? Tko si da mu sudiš po tom? Zato jer si se ti zabavljo na svoj način i tuđi vid zabave ne uvažavaš ne znači da si vidio NEŠTO MEGAPOSEBNO OD ŽIVOTA. I kakvo si to životno iskustvo skupio oko izlazaka? Zabavio si se, jej. Jako životno iskustvo.

Btw, ovo "mislite da će nekog zanimat vaš broj headshota" je jedan od hajlajta postova. Kao da mene boli prozor kako ti ili itko drugi provodite vrijeme i kolko ste se puta napili / napljugali / nešto lijevo.

Na kraju se sve svodi na isto, samo što je jedno društveno prihvatljivo, drugo nije.

Cijeli post je retardiran, na trenutke je i otkrivanje tople vode.
da, prijatelju, vidio je života. sigorno se par puta napio, završio u policiji, osto odjeban od svih, pokupio neku piculju, izdigo dušu, veselio se s društvom upozno hrpu smiješnih i zabavnih ljudi, iskušo svoju fizičku snagu, dobio loptom u glavu,dobio po pički, sletio s frendom u šamac i upozno dobre ljude s traktorom koji su mu pomogli da izvuče auto, zapeo u sniježnoj mećavi, guro glavu kroz prozor na autu i pričo s frendom koji je isto to napravio s druge strane, ostavio blatne otiske na nečijem vjetrobranu, pao u blato preko glave, z mna koje su mu najfinije pljuge, uglavnom, sve ono što bi neko htio napravit prije nego što umre. al nekak imam dojam da su mnogi od vas još premladi(ne želim se kučit il nešta slično al i ja sam razmišljo ko vi prije 3-4 godine) da bi shvatili da će im život bit puno zabavniji, ljepši i uzbudljiviji kad shvate da ima i ljepših i trajnijih stvari od igranja računalnih igara i hranjenja ega hrpom killova.

Sonic_Moronic
11-03-2009, 09:09
Nema što, nakon ovakvih primjera stvarno ti dođe da se zapitaš o svojem životu. :(

###DK###
11-03-2009, 09:16
Bome, po mom mišljenju, bolji je i takav život nego onakav kada po cijeli dan visiš na kompjuteru.

Hellboy
11-03-2009, 09:20
Mišljenja su kao šupci, svi ih imaju...i smrde...

Svatko će sebi odrediti kako će provoditi svoje vrijeme, bilo to opijajući se ili sjediti 24/7 za računalom (idem iz krajnosti u krajnost, ne kažem da su to jedine 2 opcije koje postoje)...nitko od nas nije mjerodavan da nekome soli pamet kako će živjeti svoj život ako to nama ne odgovara...samim time, ova tema gubi smisao (kao da ga je uopće i imala)

Mjutant
11-03-2009, 09:23
Ja imam neku vrstu društvenog života, teško bi se moglo reć da sam no-lifer. Uglavnom se sve svodi na izlaske s curom, "probe" s bendom, kino n stuff s frendovima, koncerte, itd. Meni dovoljno. Po klubovima baš i ne idem (osim Boogaloo za koncerte i tribute - npr. Guns n Roses tribute ovog vikenda), a opijanje prezirem. Ne pijem.









nemogu vjerovat da je to neko reko..svaka cast :wink:

Ogg The Dogg
11-03-2009, 10:23
Nema što, nakon ovakvih primjera stvarno ti dođe da se zapitaš o svojem životu. :(
ja sam samo napisao stvari koje su se meni desile u zadnjih godinu dana, kojih sam se sad na brzinu mogo sjetit, a drage su mi doživotne uspomene

Arbiter of Change
11-03-2009, 10:55
Svatko će sebi odrediti kako će provoditi svoje vrijeme, bilo to opijajući se ili sjediti 24/7 za računalom (idem iz krajnosti u krajnost, ne kažem da su to jedine 2 opcije koje postoje)...nitko od nas nije mjerodavan da nekome soli pamet kako će živjeti svoj život ako to nama ne odgovara...samim time, ova tema gubi smisao (kao da ga je uopće i imala)
What he said (da ne iznosim sada slično mišljenje).

No-liferi... ne iritiraju me jer je to njihov izbor i ne utječe na druge, ali oni koji mi smetaju su tipovi ala OP koji misle da imaju pravo bilo kom drugom govoriti kako je njihov život pogrešan jer se ne uklapa u njegovo vlastito viđenje kako bi se to kao, "trebalo živjeti".

###DK###
11-03-2009, 11:17
U pravu si što se tiče toga da ne utječe na druge.
Ali utječe na njih same. Time uništavaju svoj život.
Kao prvo, izgube cijeli društveni život (dakako, osim prijatelja na netu koje su vidjeli možda jednom ili dvaput u životu, ako i toliko).
Drugo, uništavaju svoje zdravlje, jer sigurno nije zdravo po cijeli dan visiti na kompjuteru.
Treće, sve i da se nekad nađu u nekom društvu, neće znati razgovarati ni o čemu nego o igrama.

Ali slažem se s tobom da ne treba drugima nametati svoju viziju života, ali opet, ako vidiš da je netko na potpuno krivom putu, dobro je upozoriti ga.

Sonic_Moronic
11-03-2009, 11:20
Meni su megaliferi na krivom putu. Upozoravam ih.

###DK###
11-03-2009, 11:33
A slušaj. Kako već rekoh, treba naći granicu.

ZorgTheBorg
11-03-2009, 11:34
Dobro da nikome nije palo na pamet da se počne baviti vlastitim životom bez obzira na druge.

Anarion.Umarth
11-03-2009, 11:36
zašto zadirati u tuđe pravo da kritizira druge?

Ivan_87
11-03-2009, 11:38
sve je to više manje stvar odgoja od malena ..

Jerry
11-03-2009, 12:12
pa prije dok nije bilo kompova i pičkih materina svi ljudi su bili vani,ne mislim "vani" stalno,nego je više bilo druženja komunikacije i ovako sve..sad svaka budala ima internet,neće nikom poslat SMS,neće nikog nazvat,već će otić na msn i pričati s njime ono o ćem bi se prije 25 godina našla s njim i pričala oči u oči.pa ono,zašto da idem kod njega / van kad možemo na msnu pričat 8) .po meni je to idiotski kad vidim one idiote koji pola dana vise na gejbuku,trosjedu,emesenu i ostalim instant meneđerima..

ja osobno preko tjedna nejdem van,iz razloga što niko nejde,i šta ću,zujit vani sam?notnx

van idem petkom,subotom i nedjeljom..i to je to,aj ak neko preko tjedna dođe po mene ili na cugu ovo ono može proći.
mnogi pričaju daje to sve zbogškole blabalbla,ja otkad nejdem van prekotjedna nisam nikakav pomak uočio u školi,opet niš ne radim,zujim po kući i tako to..živim za petak :P

ugl point of this je taj da je tehnologija i net uzela previše maha...mislim čovječe ako je tebi zanimljivije provest večer drkat po nekom forumu,msnu,gaybuku , pa uzmi i svršavaj ako ti neko komentira komad sala na fejsbuku

Lord Jambrek
11-03-2009, 12:22
Ja imam neku vrstu društvenog života, teško bi se moglo reć da sam no-lifer. Uglavnom se sve svodi na izlaske s curom, "probe" s bendom, kino n stuff s frendovima, koncerte, itd. Meni dovoljno. Po klubovima baš i ne idem (osim Boogaloo za koncerte i tribute - npr. Guns n Roses tribute ovog vikenda), a opijanje prezirem.

To nije neka vrsta društvenog života, to je društveni život, bitno je da si s frendovima, voljenom osobom ili općenito ljudima koji ti nešto znače. Kad si u društvu tih ljudi uvijek se nešto može desit i sve krenut u neočekivanom smijeru, a što će ti se desit ak si doma? Jedino neočekivano je da ti nekaj na kompu flisne ili igra crasha. Štoviše, doma isto može bit zabavno, ja uvijek volim nekaj kemijat kad sam doma, evo sadašnji projekt mi je točionica za absinth :D i još imam neke radove oko auta.

Gledajte, nije cilj napit se, nego družit se i zajebavat se s tim društvom, to što ima raznih supstanci da tu zabavu još malo pojača, to je na vašem izboru oćete li to uzet ili ne. Druženje može bit i igranje nekih igara, evo iskreno meni fale oni dani kad je pola sela bilo kod mene i igrali smo Mortal Kombat i Street Fighter na SNES-u, danas je to sve preuzeo online multiplayer i nema više da neko dođe kod nekog pa se kolektivno igrao PS ili neka druga konzola, gdje je onaj gušt kad ti neko jebe majku na uho kad ga ubiješ i onda mu se još možeš smijat kak živčani kad počne gubit? To je taj socijalni život, druženje, bilo to uz alkohol, igre, orgije ili općenito delat gluposti okolo i klošarit se, a ne solo sjedit doma i tovit se hranom dok raidaš karazahn ili nešto slično.



@Jerry, potpuno si u pravu što se tiče ovog sa msn-on, zato ja čekam ljeto, onda su svi vani i uvijek ima nekoga negdje, ovak po zimi saka.

Jerry
11-03-2009, 12:26
a tek ljeto :D aj za zimu imaju neko opravdanje za van - zima je ... :D al na ljeto št aće onda reći ^^ pff ljeto je najjače,preko dana na bazenima s ekipom,ili se vozaš s nekom krntijom na selu,onda kasnije navečer van u izlazak...ljeto :pray: još ak ideš na more ^^

Lord Jambrek
11-03-2009, 12:27
a tek ljeto :D aj za zimu imaju neko opravdanje za van - zima je ... :D al na ljeto št aće onda reći ^^ pff ljeto je najjače,preko dana na bazenima s ekipom,ili se vozaš s nekom krntijom na selu,onda kasnije navečer van u izlazak...ljeto :pray: još ak ideš na more ^^

EEEE to to, još kad opet uzmemo neku kramu od jugića ili nečeg sličnog da se možemo natjeravat po selu :D



da, prijatelju, vidio je života. sigorno se par puta napio, završio u policiji, osto odjeban od svih, pokupio neku piculju, izdigo dušu, veselio se s društvom upozno hrpu smiješnih i zabavnih ljudi, iskušo svoju fizičku snagu, dobio loptom u glavu,dobio po pički, sletio s frendom u šamac i upozno dobre ljude s traktorom koji su mu pomogli da izvuče auto, zapeo u sniježnoj mećavi, guro glavu kroz prozor na autu i pričo s frendom koji je isto to napravio s druge strane, ostavio blatne otiske na nečijem vjetrobranu, pao u blato preko glave, z mna koje su mu najfinije pljuge, uglavnom, sve ono što bi neko htio napravit prije nego što umre. al nekak imam dojam da su mnogi od vas još premladi(ne želim se kučit il nešta slično al i ja sam razmišljo ko vi prije 3-4 godine) da bi shvatili da će im život bit puno zabavniji, ljepši i uzbudljiviji kad shvate da ima i ljepših i trajnijih stvari od igranja računalnih igara i hranjenja ega hrpom killova.
:pray: :pray:

You took the words righ out of my mouth.

Niko Bellic
11-03-2009, 13:46
Mogao bih ovdje pisati do sutra...

Prosao sam do sad puno raznih lokacija, faza, drustava, upoznao mali grad ljudi, zbario mali kvart zena i nakupio brdo zivotnog iskustva (u odnosu na vecinu vrsnjaka). Dozivio sam puno pizdarija i izvukao podjednako puno pouka iz zivota zato sto nisam normalan i uvijek sam isao u ekstreme tj. glavom kroz zid pa kud puklo da...

Mislim da normalan covjek ni ne moze dozivjeti puno toga bez obzira bio on sebi normalan u birtiji ili za kompom. Normalan covjek si izabere kalup koji mu pase (ili mu ga drugi nametnu) i tako prozivi svoj zivot na zemlji, jer lakse je zivjeti sablonu nego mijenjati kolosijeke...

Samo abnormalni ljudi prozive one stvari o kojima drugi sanjaju lijepe i ruzne sne...

Savjet svima koji se smatraju normalnima ili no lajferima; kad dodjete u neku situaciju di trebate donijeti neku odluku napravite suprotno od onog sto ste prvo pomislili i zivot ce vam biti pustolovina u kojoj cete se beskrajno zabaviti ili poginuti...

Hellboy
11-03-2009, 13:50
-_-

Jurim prema provaliji i prvo se odlučim pritisnuti kočnicu no onda se sjetim savjeta kojeg sam vidio na INTERNETU i ipak se predomislim, jer ipak, savjeti sa INTERNETA > zdrav razum.

I BTW

...zbario mali kvart zena...

Mogu ti rodit klinca?

Razzarach
11-03-2009, 13:55
meni su no liferi oni šta žicaju kunu u gradu :(
dok je škola neidem puno vanka
al kad je ljeto... skejt FTW :)

LD
11-03-2009, 13:58
Ova tema treba bit lockana, sto prije... Lockana.

flander
11-03-2009, 14:03
A što ću kad si nepismen :)


misliš pod to što zajebem ko d Č i Ć ili to što sam provalio za "a" da nije riječ ??

to što mijenjam Č iĆ zaboli me kita, ovo je forum, pola vas je ovdije nepismeno i nisam do sada nikome prigovorio, ovo nije sud ili sabor da se moram pismeno izražavat, kada pišem neki seminar ili zamolbu za posao itd onda sam pismen, tako da lagani fof

ovo za "a" da nije riječ,svakom se desi da zajebe, ah nismo svi ti, i ti po jednoj grešci shvaćaš da sam nepismen, vgg

Niko Bellic
11-03-2009, 14:09
Zakljucak. Onaj koji drugima po forumu ukazuje na greske u pravopisu je pravi no lajfer. Sta takvim misle, sto tocno postizu s tim osim sto si mozda nabijaju postove no i ti sto pisu samo da nabijaju postove i to jos od doma umjesto da rade nesto pametnije pravi su no lajferi...

Nodakim
11-03-2009, 14:23
A što ću kad si nepismen :)


misliš pod to što zajebem ko d Č i Ć ili to što sam provalio za "a" da nije riječ ??

to što mijenjam Č iĆ zaboli me kita, ovo je forum, pola vas je ovdije nepismeno i nisam do sada nikome prigovorio, ovo nije sud ili sabor da se moram pismeno izražavat, kada pišem neki seminar ili zamolbu za posao itd onda sam pismen, tako da lagani fof

ovo za "a" da nije riječ,svakom se desi da zajebe, ah nismo svi ti, i ti po jednoj grešci shvaćaš da sam nepismen, vgg


Mene isto živciraju grammar naziji,ono nemaju što bolje raditi nego se kurčiti kako su pismeni.
Good day sir.



Ova tema treba bit lockana, sto prije... Lockana.



šta ne postoji neko pravilo koje kaže da useri koji traže lock će biti kažnjeni,enforce,pretty please?

Niko Bellic
11-03-2009, 14:43
A mene baš nerviraju oni koji seru onima koji seru itd. itd.... upali smo u začarani krug. I ti si retard (ako imaš 30+ godina)..

A sto ti tocno radis nego ispustas fekalije po forumu? Ne, nemam 30+ i po cemu sam to ja retard osim u tvojoj glavi, jer ti eto mislis da je tvoje misljenje bitno. De odi u PM napasni wannabe sveznajuci stvore...

Niko Bellic
11-03-2009, 17:38
Sry,ali ispada da je to sto je neko nepismen neka vrlina i odlika izuzetno socijalne osobe.

Ne, samo mi je glupo zamarati se s tim kako tko pise po forumima. No lajfer se zamara s takvim stvarima, jer nema pametnijeg posla...


Ja sam pljuvao na nepotrebnu upotrebu č/ć,a ne na to sto se nekom omakne pa pogrijesi.

Ok, no koga je briga za tvoje sline, pljuvacke i hracke...


Uglavnom,uzasno si naporan i kontradiktoran.

I sta i da jesam, zar ti smatras da je tvoja misija na planetu zemlji da me uvjeris u to...

Hellboy
11-03-2009, 17:40
Ne shvaćaš li ti ovaj forum, komentare na njemu i slične stvari malo, well, preozbiljno? Svađaš se na internetu. How low can you go?

Niko Bellic
11-03-2009, 18:02
Ne shvaćaš li ti ovaj forum, komentare na njemu i slične stvari malo, well, preozbiljno? Svađaš se na internetu. How low can you go?

Deeper underground...

Stvar i je u tom da ga ne shvacam ozbiljno. Nemoj nikom reci, ali tu pisem samo zato da ubijem vrijeme dok sam na poslu, dok cekam bus na stanici ili se vozim u vlaku/busu. Na forumu sam prek moba pretezito pa mogu svako malo bacit oko i vidjet sta ima novo...

Ako usput i nesto korisno procitam super, ako ne opet sam ubio malo vremena. Ne mogu cijeli dan na poslu samo pit kave i pusit...

Volim citati ta prepucavanja i nadmetanja tko ce preporuciti bolje napajanje ili zasto je jedna grafa bolja od druge, jer nekad i nesto pametno procitam. Ako ja ozbiljno shvacam ovaj forum onda stvarno, a da volim pisati gluposti to priznajem...

Najdraze mi je citat forum dok na poslu svako jutro kenjam na WC-u. Lakse mi je drzat mobitel u ruci nego novine...

Razzarach
11-03-2009, 18:09
@ headhunter
you fall so low that you can do the blowjob to the dwarf
headhunter... oladi

Niko Bellic
11-03-2009, 18:33
Penzioneri su no lajferi! Moj deda je penzioner! Najvise idiota je na cestama, mnogo vise nego na ulici...

Da li su po vama no lajferi one babe koje idu svaki dan jedna do druge po kucama i uz kavu raspredaju o tudjim problemima i privatnim stvarima koje ih se ni najmanje ne ticu?

Niko Bellic
11-03-2009, 18:38
:bravo:

King tiger
11-03-2009, 18:47
strašno nešto.
fornetti ftw.

Death By Sexy
11-03-2009, 18:53
Tužna tema dok si ljudi koji se većina niti ne poznaju trpaju da "krivo" žive i onda se ubacuju baritelji kvartova i kvazi alkoholičari i oni koji ne vole izlaziti i ja bolje pišem neg ti jer sam iz međimurja i slično. Ja volim izlaziti al nije u tom stvar neg u druženju...u stanu sam s curom ili odem na piće ili ostanem doma. Kaj je bitno? I koju kitu se uzrujavate ovo je forum. Uglavnom nije me briga što neko na forumu radi, osim ako je to Babić, jer ga hoću in rl :'(.. Al hej ja sam kul, al ozbiljno. Mega. Spokoj.

Outmind
11-03-2009, 19:08
Meni u ovoj cijeloj priči jedino nema smisla da moraš "živjet život do kraja dok si mlad" Mislim ono wtf? Dakle čovjek je "živ" do tam negdje 25-e, i kaj onda nakon toga? Po toj logici trebaš totalno izgorit dok si klinac, radit sranja i sl. Što takav čovjek na kraju može za sebe tvrdit da je postigao u životu - 5 ili 6 godina genijalne zayebancije, i onda nakon toga 40ak godina nostalgije i isfrustriranosti zbog dobrih starih vremena koja ne može vratiti. U svemu treba biti ummjeren, pa će i gušt trajati dulje.

flander
11-03-2009, 19:26
U svemu treba biti ummjeren, pa će i gušt trajati dulje.

ajme kako ga pogodi,Isuse :pray:

Karlovčanin i pol :pray:

Raz
11-03-2009, 19:31
Vidim da je ova tema krenula malo nizbrdo.

Kaj se tiče mojeg mišljenja najbolje je nekakva zlatna sredina- biti za računalom ali ne u potpunosti zanemariti RL i otići nekad van s društvom, bilo to kino, kafići ili nešto drugo. Možda i naći neku curu :wink:

Ali eto to je samo moje mišljenje pa neću sad tu tračati ko neka stara baba koja nema ništa drugo za raditi.
Svatko se zabavlja na svoj način i točka.
Sami smo kovači vlastite sudbine i nitko od nas nema pravo drugome soliti pamet u vezi nečijeg života. :thumbs2:

S druge pak strane zanimljivo je gledati ovakve teme na forumu pa...samo vi nastavite :D

cham3leon
11-03-2009, 19:54
Najdraze mi je citat forum dok na poslu svako jutro kenjam na WC-u. Lakse mi je drzat mobitel u ruci nego novine...

Pola završi u školjci, pola na forumu.

serijski samoubojica
11-03-2009, 19:59
Najdraze mi je citat forum dok na poslu svako jutro kenjam na WC-u. Lakse mi je drzat mobitel u ruci nego novine...

Pola završi u školjci, pola na forumu.

Smijem ovo u sig? :)

cham3leon
11-03-2009, 20:00
Ako te to veseli...

Electromaster
11-03-2009, 20:01
Najdraze mi je citat forum dok na poslu svako jutro kenjam na WC-u. Lakse mi je drzat mobitel u ruci nego novine...

Pola završi u školjci, pola na forumu.
:pray:

Feanor
11-03-2009, 20:09
Primjerice, ja sam idiot ako sam radije za kompom u subotu navečer nego na nekim cajkama mrtav pijan.

Daleko od toga da si ti idiot, ali ako se ti ideš suprostavljat 3 milijarde ljudi koji vikendom izlaze vani i vide odličnu zabavu u tome, ljudima koji idu sa frendovima na kave tu ili se napljugaju ko psi i smiju se liku koji po gradu hoda s ogromnim usisivačem(hehehe osobno iskustvo) naspram ljudi koji su doma i vise na forumu ili ispred neke igre vikendom, onda ili to nikad nisi prob'o ili imaš ozbiljnih problema...
Ne mislim nista kao uvredu samo kazem da bi stvarno trebao probat... e da i ako misliš da je nama cilj izlaska izaći vani i opijat ili pusit onda si u krivu. Jedna riječ, socijalizacija...
Opet kazem ne mislim nista kao uvredu ali moram priznat da mi te je malo zao....

Niko Bellic
11-03-2009, 20:17
Najdraže mi je čitat forum dok na poslu svako jutro kenjam na WC-u. Lakše mi je držat mobitel u ruci nego novine...

Pola završi u školjci, pola na forumu.

@ serijski samoubojica

Evo malo sam popravio za tvoj sig...

@ cham3leon

:bravo:

Feanor
11-03-2009, 20:24
Pica ili pića heheh... Znam da necu nista konstatirati s ovim jer one osobe kojima se obraćam me neće htjeti slušati, a shvaćat će me samo oni koji se slažu samnom, al želim reć da mi je glupo kad mi govoriš da smatram gejmanje drustveno neprihvatljivim, a kupujem pc play od 35-og broja i igram igre cijeli svoj život i na gejmerskom smo forumu, a samo pokusavam konstatirati da je prava ziva socijalizacija jedno 100x bolja... Imam i ja svojih musica, kad sam upo u algoritam u 9 sati ujutro na dan izlaska GTA IV, vidio dva najbolja frenda kako idu na kavu ali sam ih od*ebo po glatkom postupku ili kad se zabarakadiram u kucu kad igram neki ogromni D&D pa ne izlazim dok ga ne zavrsim, ali uvijek cu odvojiti 5 sati vremena petkom koje bi ionako proveo spavajući(znači od 22 do 4) za frendove ekipu i druzenje, upoznavanje novih ljudi, opcenito glupiranje...

Grim
11-03-2009, 20:52
Neznam niti jednog nolifera niti vidio kakvog. Ja nisam nolifer iako Feanor kaze kada izade neka uber(aka :pray: ) igra imam nacin ici je kupit odmah kada izade odje*at sve koje me ometaju samo da dodem doma i odigram, ali ta faza traje max 2 dana. Inace igram oko 30min do 1h na dan, druzim se sad frendovima/curom vecinu dana, zajbavam se sa starim tijekom vikenda, itd. Po mojoj definiciji "no-liferi" bi bili likovi koji igraju neku igru(neznam sada npr.WoW,O-game,itd...) pa zaborave na svoje odgovornosti koje su razlicite(pokupit dijete iz skole, uciti za test, ici na posao, jesti, disat) sto u najgorem slucaju dovodi do kolapsa drustvenog zivota i na kraju ak ga roditelji ne uzdrzavaju do bankrota. Njima treba pokazat koliko je bolje biti sa pravom curom (ne pretvarati se u simsima da je imas), druziti se s frendovima (ne mislim na opijanje tijekom feste deruci se MAJKOOOOOOO volim knedle),itd... i vjerujem posto ljudsko bice nemoze preziviti bez kontakta ostalih ljudskih bica da bi svi uzivali puno vise zabavljajuci se s pravim ljudima nego pretvarajuci se da si faca s pljucom i komadima.... ali to je samo moje misljenje :)

flander
11-03-2009, 20:54
da naravno uvijek prvo WoW dođe na pamet kao primjer za no life ofc

Grim
11-03-2009, 20:56
da naravno uvijek prvo WoW dođe na pamet kao primjer za no life ofc
Pa jbg, kada procitas negdje da je tip zaboravio dijete u autu(nakon cega se dijete ugusilo) jer se zurio igrat WoW to ti trajno ostaje u pamcenju :(

Hellboy
11-03-2009, 20:58
Tu je kriv proizvođač auta, a ne WoW... Da su instalirali bolji sustav ventilacije, klinac bi bio živ, lik bi imao lvl 80 lika i dosad bi već prestao igrati i sve oke...

Grim
11-03-2009, 21:00
Tu je kriv proizvođač auta, a ne WoW... Da su instalirali bolji sustav ventilacije, klinac bi bio živ, lik bi imao lvl 80 lika i dosad bi već prestao igrati i sve oke...
Ehm... ventilacija dok je auto ugasen pri niskoj cijeni dostupno svim drustvenim slojevima, jea rajt....

Feanor
11-03-2009, 21:01
I WLAN u autu, i glasovne naredbe jea rightttt hehehe

Anarion.Umarth
11-03-2009, 21:02
Tu je kriv proizvođač auta, a ne WoW... Da su instalirali bolji sustav ventilacije, klinac bi bio živ, lik bi imao lvl 80 lika i dosad bi već prestao igrati i sve oke...
Ehm... ventilacija dok je auto ugasen pri niskoj cijeni dostupno svim drustvenim slojevima, jea rajt....
ti nekužiš kad ti ga neko meće

Grim
11-03-2009, 21:04
[quote="Hellboy v2.0":1fsh0dp2]Tu je kriv proizvođač auta, a ne WoW... Da su instalirali bolji sustav ventilacije, klinac bi bio živ, lik bi imao lvl 80 lika i dosad bi već prestao igrati i sve oke...
Ehm... ventilacija dok je auto ugasen pri niskoj cijeni dostupno svim drustvenim slojevima, jea rajt....
ti nekužiš kad ti ga neko meće[/quote:1fsh0dp2]
Oh noes what am I going to do :cry:

D.E.M.O.
11-03-2009, 21:43
die.

Grim
11-03-2009, 21:45
die.
Not my job :/

Niko Bellic
11-03-2009, 21:56
GrimTheReaper svaka ti dala!

flander
11-03-2009, 22:11
vodu iz bunara

Hellboy
11-03-2009, 22:43
Nadrogirani zeko mi se počinje sviđati. Moć dedukcije je neporeciva. :D

Grim
11-03-2009, 22:55
ajmo jednostavno
1. cilj svakog organizma je opstanak vrste
2. opstanak vrste=lijepe rječi za j*banje
3. j*banje (za opstanak vrste) uključuje muškarca i ženu
4. da nađeš ženu koja bi se htjela j*bat s tobom moraš je nać
5. kako bi je našo moraš izać iz kuće i tražit
6. cyber j*banje nije j*banje
7. iz 5. koraka možemo zaključit ako je netko u kući nonstop nemože nać ženu
8. taj dotični nemože sudjelovat u opstanku vrste
9. taj dotični je šonjo
znači noliferi su kontradiktorni zakonima prirode
Moze se reci... tvoj avatar me podsjeca na prodavacicu u konzumu...

Outmind
11-03-2009, 23:05
ajmo jednostavno
1. cilj svakog organizma je opstanak vrste
2. opstanak vrste=lijepe rječi za j*banje
3. j*banje (za opstanak vrste) uključuje muškarca i ženu
4. da nađeš ženu koja bi se htjela j*bat s tobom moraš je nać
5. kako bi je našo moraš izać iz kuće i tražit
6. cyber j*banje nije j*banje
7. iz 5. koraka možemo zaključit ako je netko u kući nonstop nemože nać ženu
8. taj dotični nemože sudjelovat u opstanku vrste
9. taj dotični je šonjo
znači noliferi su kontradiktorni zakonima prirode


Ak ovo nije sig materijal onda ne znam kaj je :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
11-03-2009, 23:06
Onda su i homoseksualci noliferi. :(

Eda, meni se ne da sudjelovat u ovom topiku više. Dosadan je + vrtimo se u krug.

Babitz
11-03-2009, 23:11
Nisam ni ja nastojao pobiti tvoju logiku.

Norther
11-03-2009, 23:12
ajmo jednostavno
1. cilj svakog organizma je opstanak vrste
2. opstanak vrste=lijepe rječi za j*banje
3. j*banje (za opstanak vrste) uključuje muškarca i ženu
4. da nađeš ženu koja bi se htjela j*bat s tobom moraš je nać
5. kako bi je našo moraš izać iz kuće i tražit
6. cyber j*banje nije j*banje
7. iz 5. koraka možemo zaključit ako je netko u kući nonstop nemože nać ženu
8. taj dotični nemože sudjelovat u opstanku vrste
9. taj dotični je šonjo
znači noliferi su kontradiktorni zakonima prirode


moram priznat da si me razocarao, ocekivao sam na broju 10 zenu u kuhinji. :(

cham3leon
11-03-2009, 23:15
ajmo jednostavno
1. cilj svakog organizma je opstanak vrste
2. opstanak vrste=lijepe rječi za j*banje
3. j*banje (za opstanak vrste) uključuje muškarca i ženu
4. da nađeš ženu koja bi se htjela j*bat s tobom moraš je nać
5. kako bi je našo moraš izać iz kuće i tražit
6. cyber j*banje nije j*banje
7. iz 5. koraka možemo zaključit ako je netko u kući nonstop nemože nać ženu
8. taj dotični nemože sudjelovat u opstanku vrste
9. taj dotični je šonjo
znači noliferi su kontradiktorni zakonima prirode

Mislim da tvojoj vrsti baš i ne treba množenja.

TeraBajt
11-03-2009, 23:15
Izađeš van i lurkaš po kuhinjama. Podrazumijeva se.

Norther
11-03-2009, 23:18
Izađeš van i lurkaš po kuhinjama. Podrazumijeva se.
ili ako imas wh kao ja, nemoras nit izlazit :(


sry morao sam :D (nemoj se ljutit :( )

TeraBajt
11-03-2009, 23:20
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aral
12-03-2009, 07:51
Ma vjerujem da takve ekipe bas ovdje i nema, da ima mislim da bi imali ozbiljne psiholoske probleme i slicno, mislim da samo oni najtezi problemi rade to od sebe, ravno da mi postane tu susjed u Vrapču. Naravno, i ja sam visio satim i danima,tjednim,mjesecima za kompom al to nije bilo u stilu da samo to radis, poludis jednostavno kolko god bio zagrizen za takve stvari. I nemora to samo biti komp, moze biti i neka druga vrsta opsesije. A jos ak si i klinac a starci ti to dopuste onda ustvari nisi ni zavrijedio da imas tak neodgovorne starce, laganini katastrofa. Zalim svu ekipu koja to pokusava od sebe napravit, ne da su no-liferi nego su low-liferi. Eto toliko, odoh ucit neko programiranje i sl...

cham3leon
12-03-2009, 11:18
Blagi sam nolifer. Ne vidim niš posebno u izlascima i tim pizdarijama. Prvenstveno jer ovdje nemam ekipu i nasmrt se dosađujem svaki put kad izađem iz stana.
Signed :( Eventualno odem u kino tu i tamo.

Potpis na oboje. Isto vrijedi i za mene; ponekad u kino i to je to.

Nažalost i ja se svrstavam u tu kategoriju. 75% nolifer, ja bih rekao... :/

Ali opet, nisam ni tako loš kad pogledam. Rado igram nogomet, i katkad me za istim primi velika volja, iako moje vještine možete objesiti mačku o rep :D
Zabave ne volim, pogotovo kad je na njima pun qrac ljudi, i to je to. Doduše, malo sam se zarakijao pretprošlu subotu... I još sam vozio poslije :P

Ako netko ne pije, ne smatram da to znači da je nolifer. Znam dosta ljudi koji ne piju pa se uspiju zabavit 3x bolje od dežurnih ispičutura.

U kino ne idem, i iskreno, ne sjećam se kad sam zadnji put bio u kinu. Uopće me ne zanima kako izgleda Cinestar i kakav surround sound ima, jer me nijedan film na repertoaru u zadnjih n godina ne zanima. Najbolji filmovi idu subotom ujutro na HRT1 i točka. Kinoteka ftw :P

Feanor
12-03-2009, 11:40
Ma to je sve što pokusavamo reći, da nisi no-lifer ako si doma za kompom s novom igrom 4-5 sati u komadu, nego kad od kompa napraviš kult i odbijaš izaći iz kuće jer smatraš da sve sto si vidio ili možeš vidjeti na kompu mozeš vidjeti i u RL...

cham3leon
12-03-2009, 11:46
Tnx. Ali ja se smatram noliferom kako sam prije naveo jer stvarno nisam društven. Mislim da je to ono na što su ovi prije ciljali.

Feanor
12-03-2009, 11:49
Ok hehe, tko sam ja da ti govorim kakav si :wink: samo što mi po opisu iznad ne izgledas ko preveliki no lifer hehe...

D.E.M.O.
12-03-2009, 11:57
Mislim da tvojoj vrsti baš i ne treba množenja.

die.

Sonic_Moronic
12-03-2009, 12:05
E, kako sad radim facepalmove čitajući postove od Drugs Bunny-a. E. http://www.cmar-net.org/forum/images/smiles/facepalmgs2.gif

Daj, pokrij se ušima. http://www.imagesforme.com/out.php/i391578_wildy.gif


Mislim da tvojoj vrsti baš i ne treba množenja.

Respekt, ono.

LD
12-03-2009, 14:47
Zeko samo ti pisi, tvoji postovi me nadahnjuju. :)

Babitz
12-03-2009, 18:21
Mene napaljuju.

Feanor
12-03-2009, 18:34
I onda kazu da ih nesocijalizacija ne cini cudnima cccc :nonono:

Sonic_Moronic
12-03-2009, 18:55
Super, idemo sad opet o tome kako su ljudi sa drukčijom seksualnom orijentacijom od vas kulera nenormalni. Jupijej.

Feanor
12-03-2009, 18:57
Šala??? Ne, a? Ok ispricavam se svim pe... ovaj gey ljudima!!1 Moze?

Babitz
12-03-2009, 19:10
HAHAHA HUMORA.

Prekinite.

Ryd3R
12-03-2009, 21:47
tebi pod hitno treba prijatelj
http://global.ebay.com/

:pray:

LD
12-03-2009, 22:14
Ma tu mos i bijelca roba nabavit^^

The Jackal
14-03-2009, 14:14
Ono čitajuči postove Drugz Bunny-a..ono... :pray: :pray: :pray:

D.E.M.O.
14-03-2009, 15:26
:pray:

TeraBajt
14-03-2009, 21:19
http://www.imagesforme.com/out.php/i399280_iconpray2.gif

Lord Jambrek
15-03-2009, 01:39
http://www.imagesforme.com/out.php/i399280_iconpray2.gif

AAAAA, brutala, taj smajlić spremam za msn :D

TeraBajt
15-03-2009, 11:54
samo kaj nema transparentnu pozadinu, nije mi se onak, dalo :(

Insert
15-03-2009, 11:56
valja za msn ionako je tamo bijela pozadina, na forumu se primjeti

majstoro2
15-03-2009, 15:00
ja sam nazalost no lifer
izlazim jedino kad trebam na postu platit pare za admina i kad treba kupit c-d

Insert
15-03-2009, 15:51
Sc-d

http://www.imagesforme.com/out.php/i399280_iconpray2.gif

majstoro2
15-03-2009, 19:10
ma to sam naviko pisat posto se klan jedan zove c-d...

TeraBajt
15-03-2009, 20:20
@insert, ne siluj moj smajl, mmkai?

Insert
15-03-2009, 20:42
mkay http://www.imagesforme.com/out.php/i399280_iconpray2.gif

TeraBajt
15-03-2009, 20:44
toliko si lejm da se neću ni truditi ići dalje u offtopic. uživaj zlato :*

Sonic_Moronic
15-03-2009, 22:48
Sad želim opet zaigrati onaj naopaki level u "Prince of Persia". :(