PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samo za gamere iz šibenika......HELP!



GODSKILLER
10-03-2009, 14:30
Jel želite da makar kandidat za gradonačelnika bude gamer,ali tribaju mi dva zamjenika.pa ako ste zainteresirani........da se nađemo pa malo biračima pružimo gole istine,ovo je ozbiljno tribaju mi dva zamjenika znači 18 godina minimalni uvjet,

flander
10-03-2009, 15:12
kaj?

Hellboy
10-03-2009, 15:15
koliko sam uspio shvatiti, polupismen je i hoće se kandidirati za gradonačelnika Šibenika...i trebaju mu 2 još nepismenija zamjenika...

Frky
10-03-2009, 18:19
Ja se javljam, ali pod uvjetom da me proguraš na fakultet (kad budeš gradonačelnik) i da mi središ sve ocjene tako da nemoram ništa znati!

Bio bih idealan političar!

C
10-03-2009, 22:27
Preporučite mu neku igru u kojoj je u ulozi gradonačelnika. Nešto kao Sim City, ne znam, neka ode zujiti u sunce ili tako nešto, inače ću temu pod katanac staviti.

flander
10-03-2009, 22:47
da,nek zuri u sunce ili tako nešto

Anarion.Umarth
10-03-2009, 23:42
zašto neko ovako sramoti moj grad?

flander
10-03-2009, 23:50
tvoj ?

Anarion.Umarth
11-03-2009, 00:00
nego tvoj?
kako ću reći nego moj grad?

flander
11-03-2009, 00:03
pa ako je tvoj prodaj ga i bjež i hrvatske

C
11-03-2009, 00:06
Ovaj već govori "moj grad", kao da je već gradonačelnik.
Ajde šutite da ne bi El-Chupacabru pustio na vas. Ovo je PCP Forum, ne bilo koji. Fulali ste forum, podforum, temu, topic, ime, ama sve!

GODSKILLER
11-03-2009, 00:40
zašto neko ovako sramoti moj grad?

za razliku od tebe i tebi sličnih koji je pun internet,postoje ljudi koji bi grizli a ne samo lajali na raznoraznim forumima i zabijali glavu u pijesak na svaki problem,ali kako izgleda ovaj narod ni ne zaslužuje bolje,pa neka moderator obriš ovaj moj nepismeni prijedlog....svi sve znaj al neznaju ništa......tvoj grad a koliko vidim studiraš u metropoli,šta nisu osta u njemu nego vjerovatno studiraš na grbači jadnih roditelja koji su poslali sina da dobije kakvu takvu diplomu da utekne iz svog grada...

GODSKILLER
11-03-2009, 00:45
nisam se rodio s tipkovnicom u rukama...nabadam po njoj kao polu-ćorava kokoš tako da to nije za osuđivanje...ali eto ti si se rodio kao profesor hrvatskog

Anarion.Umarth
11-03-2009, 00:53
zašto neko ovako sramoti moj grad?

za razliku od tebe i tebi sličnih koji je pun internet,postoje ljudi koji bi grizli a ne samo lajali na raznoraznim forumima i zabijali glavu u pijesak na svaki problem,ali kako izgleda ovaj narod ni ne zaslužuje bolje,pa neka moderator obriš ovaj moj nepismeni prijedlog....svi sve znaj al neznaju ništa......tvoj grad a koliko vidim studiraš u metropoli,šta nisu osta u njemu nego vjerovatno studiraš na grbači jadnih roditelja koji su poslali sina da dobije kakvu takvu diplomu da utekne iz svog grada...
1. iman 16 godina i iden u gimnaziju (šibensku) :thumbs2:
i ne, ne želin živiti izvan šibenika
i ne, ne želin nekog polu-pismenog, reka bi kretena, ali neću, za gradonačelnika
i c, produžujen ovom topicu agoniju njegova bijedna postojanja jer mi starno na živce idu neke stvari
flander-kod mene se za grad u kojem živiš kaže moj grad

GODSKILLER
11-03-2009, 00:59
gimnazijalci su posebna priča,vjerovatno torcida jer u tvom gradu ima više torcide,nego funcuta...ostalim srednjim školama padne mrak na oći kad im spomeneš nekog iz gimnazije,jer oni su klasa za sebe...
ka gimnazijalac bi triba znati da kad nekog proglašavaš nepismeni na osnovi ničega,a da za pojam kreten ne govorim je krajnje bezobrazno i nekulturno i u šibeniku b vjerovatno dobio po sebi jer ne trpe da ih itko bez dokaza naziva tim tvojim pridjevima.......
zaključiti na osnovi jedne brzo napisane rečenice da je neko polupismen j e u krajnju ruku bezobrazno naroćito kad 3/4 građana u svakodnevnom govoru ne govore gramatički,pa čak i novinari raznoraznih sadržaja krivo se izražavaju,potvrđeno od strane lektora onda po tome je većina hrvate polupismena i naravno kreteni su....

Anarion.Umarth
11-03-2009, 01:04
gimnazijalci su posebna priča,vjerovatno torcida jer u tvom gradu ima više torcide,nego funcuta...ostalim srednjim školama padne mrak na oći kad im spomeneš nekog iz gimnazije,jer oni su klasa za sebe...
da, prije nego šta se upišeš u gimnaziju donisiš potvrdu o članstvu u torcidi, poslin toga dobiješ značku "posebna klasa"

GODSKILLER
11-03-2009, 01:07
častim te pićem sutra(zabuna danas) pa eto možeš sve šta ti je zasmetalo reći uživo a ne priko ovog kukavičkog medija.

Anarion.Umarth
11-03-2009, 01:09
ne hvala, iman posla (za školu, odnosno gimnaziju)

GODSKILLER
11-03-2009, 01:11
Jel ti uopće znaš šta znači biti gradonačelnik?

vjerovatno mi nije uzor
milan bandić i njegov tenkić
anto đapić i njegova diplomica
sanader i satovi od 30000 ejura
biljka od predsjednika
jedini super junak-inja u hrvatskoj koja može biti i gradonačelnik i saborski zastupnik

GODSKILLER
11-03-2009, 01:12
ne hvala, iman posla (za školu, odnosno gimnaziju)

16 godina,jel to drugi razred
nakon gimnazije moraš na fakultet jer inače je to mačak u vrići..znači vjerovatno metropola i nako što završiš fakultet,po hrvatskom prosjeku oko 30-ete budeš zaboravio nas u šibenik i probleme kojima smo svakodnevno izloženi.

ssalG
11-03-2009, 01:13
Poštovani autoru teme, ti si kreten.
Ne samo da za svoj sludi plan tražiš zamjenika na gamerskom forumu čija prosječna dob korisnika teško da prelazi 16 godina, nego još vrijeđaš ljude koji te samo sarkastično kritiziraju umjesto da ti otvoreno kažu da si retardirani idiot sa IQ-om čija vrijednost ne prelazi prosjek sobne temperature u Sibiru.

Anarion.Umarth
11-03-2009, 01:13
3
napredan san

C
11-03-2009, 01:15
...čija prosječna dob korisnika teško da prelazi 16 godina...
Pogledajte u mom profilu koliko ja imam godina pa nešto recite da su svi mladi. 8)
Nisam se još rodio, -1 godina (ili možda sada piše da imam 31), i sve ću da vas kaarraaammmbaaaaa.

Lock.