PDA

Pogledaj cijelu verziju : prozori postaju inaktivni



08-03-2009, 12:16
Imam problem. Prozori mi oko svakih 30 sec postaju inaktivni. windows xp
-Spybot S&D nije našao spyware, avg nije našao viruse
- ponekad kad stisnem Alt+Tab vidim internet explorer , na procesima mi Iexplore.exe troši 5-25 mb rama, prekinem ga ali se samo opet pojavi
- koristim firefox 3.06 , isključeni popup-ovi , pojavi mi se iz čista mira travian reklama
- na TweakUI-u sam stavio kvačicu na: prevent windows from loosing focus, ne pomaže
- sve igre minimizira, nije stvar u tipkovnici, igram gamepadom
Možda ima veze što sam updatetirao MSN

Cijenim svaku pomoć
Hvala unaprijed

Assasin`s
08-03-2009, 13:04
explorer.exe su ti toolbarovi ... kak češ se snač ako to ugasiš.

Blacky_123
08-03-2009, 14:28
Probaj s registrey boosterom
On rjesava mnoge probleme

vex
08-03-2009, 14:38
explorer.exe su ti toolbarovi ... kak češ se snač ako to ugasiš.
iexplore.exe - Interent Explorer
explorer.exe - taskbar

Death By Sexy
08-03-2009, 14:44
moram ovo napisati.. naslov teme je presmiješan

Raz
08-03-2009, 14:58
I meni se jednom takvo nešto dogodilo. Već je dosta vremena prošlo ali ako se dobro sjećam isto su mi popup-ovi skakali i kada sam htio ići na neku internet stranicu skoro me uvijek redirect-alo ne neku drugu, a ako sam bio disconnectan sa interneta svakih par minuta mi je skočio prozor od internet explorera tako da nisam ništa mogao igrati pošto me taj prozor stalno bacao na desktop.

Mislim da je bio nekakav virus ili nekakav drugi oblik malicioznog software-a bio u pitanju. Volio bih pomoći više ali je dosta vremena od toga prošlo pa se stvarno ne sjećam kako sa riješio taj problem.

cham3leon
08-03-2009, 17:23
moram ovo napisati.. naslov teme je presmiješan

Zbog cenzure? :D

Inače, to mi najviše liči na neki adware ili slično. Najbolje bi blio jednostavno reinstalirat winse. Ili koristit ove tako da gasiš explorer.exe dok ti ne treba (ja sam to jednom radio :D ). Bar ti onda neće niš iskakat. I lijepo ga opet pozoveš kad moraš aktivirat neku aplikaciju.

narf
08-03-2009, 18:59
štogod bilo, sigurno je nešto virtualno zloćudne naravi uzrok problema :D