PDA

Pogledaj cijelu verziju : promjena brzine :S



Rang€r
06-03-2009, 21:26
dakle imam taj problem več nekih tjedan dana... imam net na kompu, onaj wireless, usb, D-Linkov... i sad prob je sljedeči, katkad radi normalno sat vremena(ovu noć) i onda odjednom brzina padne na 1mbps, pa na 2, pa opet na 1, pa se vrati na 11 mbps(mada tolko nemog imat), pa na 5.5, i onda opet na <1mbps... jel znate šta je razlog tome i kak rješit prob, primjetio sam da je usb prilično vruč, a sad je radio nekih sat vremena...

Hellboy
06-03-2009, 22:07
ne pratimo situaciju u svijetu, ha? T-Com diže brzine svim korisnicima i zato u zadnje vrijeme brzine variraju...

Rang€r
06-03-2009, 22:27
imam optimu...... i to se ne odnosi na sve kompjutere, več samo na moj, 4 kompa je u vezi, na bratovom kompu, kod kojeg je modem nikad nije bilo problema...

Hellboy
06-03-2009, 22:37
optimu? heh...to je druga spika...jesi li čistio modem? možda se nakupilo prašine što mu ometa ventilaciju i zbog toga se pregrijava što bi moglo uzrokovati i navedene simptome...

croat1gamer
06-03-2009, 23:40
si probao kakva je veza kada povezes sa zicom?

Rang€r
06-03-2009, 23:51
s modemom je sve oke, a što se tiče žice... nebi reko da postoji tak dugačka žica, da dođe do mog kompa... sutra ču promjenit usb, imam još 2 u ladici, definitivn oje to pregrijavanje, stavio sam ga malo da se ladi, metnuo unutra, bilo dobro dok se opet nije ugrijo sam neznam zaš... anyways ty for help