PDA

Pogledaj cijelu verziju : S.T.A.L.K.E.R. iz 2004. godine besplatno raspoloživ



IgGy
04-03-2009, 16:23
Kad je S.T.A.L.K.E.R. 2007. godine konačno isplivao na površinu nakon godina i godina mučne produkcije, doživio je gotovo neočekivano dobre reakcije. Kvaliteta je očito prepoznata, a GSC Game World sada potpuno besplatnim downloadom nudi verziju igre iz 2004. godine.

Vrlo rana, i to, vjerovali ili ne, čak i igriva verzija ovog hvaljenog ukrajinskog naslova puštena je u opticaj kako biste imali priliku vidjeti što je u konačnoj verziji izbačeno. Moramo priznati da se ne sjećamo koji je proizvođač učinio isto, no ne bismo se žalili da se ovo pretvori u malo češću praksu, iako sumnjamo.

Skinite ga ovdje (http://gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&thm_page=1&thm_id=17037&sec_id=16&offset=0).

ScorpiuS
04-03-2009, 16:40
Izbačene su neke mape, neka oružja i mobilna vozila. Znam da su ostavili one stare mape u ovome, ali neznam za ostatak, jer su se puno mučili sa vozilima da bi ih nakraju izbacili. Samo se nadam da nitko neće dobit migrenu sukobljavajući se sa svim bugovima koja ova ranija verzija, već ionako bugovite igre, predstavlja.

Feanor
04-03-2009, 16:42
Da mene isto strah vidit koliko bugova ima,najbugovitija igra dvijeisedme u verziji dvijeičetvrte...

cham3leon
04-03-2009, 18:20
Ako je netko igrao, molim vas, recite je li pretrpan bugovima kao što mislim da je?