PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ma dobro što je pak ovo



Aladari
30-05-2006, 15:22
Eve Online. Molim vas nemojte mi reći da NITKO NIKAD u redakciji nije čuo za ovu igru. :rotfl:
Pretražio sam ovaj forum, ni E od Eve za nać. :shock:
Skoro svi koji je igraju iz ove nam naše državice su većinom ili slučajno naletili na 14-dnevni trial, te skinili client sa neta ili našli podatke u stranim časopisima. :kill:
Ajmo ljudi , nemojmo dopustiti europljanima i amerikancima da monopoliziraju ovu igru :fof: , vrijeme je da upoznaju više nas sa balkana 8)
Redakcija opalite recenziju Eve Online stavite 14 day trial i Client pack na DVD, što nas je više to je zabavnije
:wink:

Tri66a
30-05-2006, 15:36
bilo je u online gaming& living ali je premješteno (pitaj Boga gdje)

W3DR4N
30-05-2006, 15:38
Nudili mi taj trail i pričali o igri. Nakon pola sata vidiš da to nije za povremene igrače i da u taj svijet treba dati cijeloga sebe. Ne hvala

goGAMERo
30-05-2006, 15:41
Istina, sve se jebeno sporo odvija i to me živcira! :-x

Osiru$
30-05-2006, 16:10
Nudili mi taj trail i pričali o igri. Nakon pola sata vidiš da to nije za povremene igrače i da u taj svijet treba dati cijeloga sebe. Ne hvala

Potpuno mi se ista stvar dogodila. Nakon što sam odigrao tutorial, primijetio sam da mi igra polako ulazi pod kožu i onda ušao sam u chat s jednim likom koji mi je rekao da već godinu dana ništa ne igra, jer nema vremena od Eve : ). Vidio sam na tren sebe i nije mi se svidilo : ).

Rocchiro
30-05-2006, 16:54
Eve Online. Molim vas nemojte mi reći da NITKO NIKAD u redakciji nije čuo za ovu igru. :rotfl:
Pretražio sam ovaj forum, ni E od Eve za nać. :shock:
Skoro svi koji je igraju iz ove nam naše državice su većinom ili slučajno naletili na 14-dnevni trial, te skinili client sa neta ili našli podatke u stranim časopisima. :kill:
Ajmo ljudi , nemojmo dopustiti europljanima i amerikancima da monopoliziraju ovu igru :fof: , vrijeme je da upoznaju više nas sa balkana 8)
Redakcija opalite recenziju Eve Online stavite 14 day trial i Client pack na DVD, što nas je više to je zabavnije
:wink:

pa kolko je znam bila je i recenzija i client na dvd-u :?