PDA

Pogledaj cijelu verziju : procesor zajebava



Jerry
03-03-2009, 19:52
više sam lud .. u pitanju je amd athlon x2 5000+ , dok držim upaljen u pozadini samo smart security i utorrent koji skida nešto,proc mi radi an 50 %,mislim koji kurac?užasno mi komp lagga,a da o igrama tek nepričam..počelo mi se događat ovo prije možda 1h

http://slike.hr/vidi.php?z=untitled839.jpg

eto procesi i to sve .. virusa nevjerujem da imam nisam išo nigdje gdje ga mogu pokupiti,a winsi su svježi prije 4 dana stavljeni..

IGoR_2803
03-03-2009, 20:42
skini process monitor (http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645.aspx)Spa probaj vidjeti koji proces koristi CPU time... nema to veze s procesorom, problem je 99% čisto softverske prirode, moze biti neki malware koji nisi uspio detektirati ili neki legit progy eventualno...

Karlo_from_Bjelovar
03-03-2009, 21:47
neka (pod)vrsta virusa... (scama)

ustedi si zaj******ju sa raznoraznim internet securityima i ponovno digni windowse...

Svinjoguz
03-03-2009, 21:49
nakon savjeta karla preporučam da ubuduće koristiš kaspersky security, nemoj piratsku(ne, stvarno nemoj, imat ćeš opakih zajebancija sa stabilnoću windowsa) neg ga kupi... al je dobar :thumbs2:

Sickmanno1
03-03-2009, 22:38
Cemu kupovat AV kad jedan AVG obavlja posao savim odlicno?

Chappi
03-03-2009, 22:42
Zato jer je mozda po vecini avg jedan od najgorih av.Također i po meni.Ja sam imo avg i skeniro sam komp s njim i nista od trojanaca nije naslo,izbriso sam ga i stavio bitdefender te je on naso 3 trojanca...Pa ti i dalje koristi avg.Ali ipak je avg free

Sickmanno1
03-03-2009, 22:45
Zato jer je mozda po vecini avg jedan od najgorih av.

po kojoj to vecini? izmisljas?

inace postoje i alternative...avast! npr...

osobno nevidim smisao u bacanje novaca za AV ako si obican user. Zar je zaista takav problem napraviti reinstal winsa?

btw imam avg i nikad me nisu virusi mucili, gotovo se svakodnevno updejta i ja mirno spavam...

Jerry
03-03-2009, 22:46
ESET smart security ftw :)

Chappi
03-03-2009, 22:47
Zato jer je mozda po vecini avg jedan od najgorih av.

po kojoj to vecini? izmisljas?

inace postoje i alternative...avast! npr...

osobno nevidim smisao u bacanje novaca za AV ako si obican user. Zar je zaista takav problem napraviti reinstal winsa?

btw imam avg i nikad me nisu virusi mucili, gotovo se svakodnevno updejta i ja mirno spavam...

Mozda ih imas ali ti ne radu nikakve probleme.Probaj s njim skenirat a ako ti nema nista od virusa onda skini trial bitdefender pa kazi ako je on sta naso.

Gwin
03-03-2009, 23:07
sickmanno.. ajd sad ruku na srce.. kaspersky antivirus je 290kn godišnje.. moji ventilatori u kompu koštaju više..

slažemo konfe od 5, 10, 15 somova, a nemamo 300kn za dobar antivirus??

Sickmanno1
03-03-2009, 23:11
Pa rekao sam vec...da imam problema sa virusima mozda bi i isao na kasperskog ili neku drugu alternativu...ali cemu kad meni AVG Free radi sasvim cool...

A i ruku na srce za te pare si rade promjenim godisnje podlogu :P

mamlaz
03-03-2009, 23:12
Avast home je free i bolji je i od kasparskog i od AVG-a x puta...
Regaš se i dobiješ key za godinu dana, a nakon toga samo produžiš i tako svake godine...

Chappi
03-03-2009, 23:17
Od avg-a mozda da ali od kaspersky-a :nonono: Mislim da je kaspersky bio proglasem najboljim antivirusom godine.

NITROS
04-03-2009, 11:13
Ja ne shvacam kako vi mozete za sve preporucati brisanje windowsa. Mislim zacas ce se umjesto delete na datoteku preporucati format, jer to je kao najbolje rjesenje.
Pa dajte se malo skocentrirajte.

eddie2142
04-03-2009, 11:55
Knox i meni je tako nekako, ja cu rusiti windowse a trazim neke security shitove da zastitim komp od daljnih govanaca

Ghost_Rider
04-03-2009, 14:10
a sta je onda ESET NOD32 jel ijon neki shit antivirus. :pray:


Odkad sam sebi nabavio eset nod32 nikad nemam problema,a win instalirao cak prije mjesec dana.Sa nekim mcafe antivirusom sam se jebavo mnogo,al vise nece,nod32 obavlja sve.Samo kad javi update ja to i uradim i onda srecan.

Jerry
05-03-2009, 12:05
stavio visticu,sve radi jebačk
i

Karlo_from_Bjelovar
05-03-2009, 14:31
Ja ne shvacam kako vi mozete za sve preporucati brisanje windowsa. Mislim zacas ce se umjesto delete na datoteku preporucati format, jer to je kao najbolje rjesenje.
Pa dajte se malo skocentrirajte.
dok se XPi jednom tako uspore radi nekog random crva, virusa whatever, nema im spasa...

Ghost_Rider
05-03-2009, 14:55
Ja ne shvacam kako vi mozete za sve preporucati brisanje windowsa. Mislim zacas ce se umjesto delete na datoteku preporucati format, jer to je kao najbolje rjesenje.
Pa dajte se malo skocentrirajte.
dok se XPi jednom tako uspore radi nekog random crva, virusa whatever, nema im spasa...

tu si u pravu,jer kad te napane neki crv nemozes se spasiti od brisanja nekih fileova.