PDA

Pogledaj cijelu verziju : domaca zadaca u vezi racunala



pimp
03-03-2009, 17:44
ovako , za domacu zadacu sam dobio da složim 4 konfiguracije ( do sutra ujutro)
ovako to izlgeda

PRISTUPAČAN SERVER (server za kucne mreže , urede i mala poduzeca. Odlican za dijeljenje datoteka i štampača. Zamjena za peer-to-peer mreže)
OSNOVNI SERVER (server za mala i srednje velika poduzeća. Podržava procese kao što su dijeljenje datoteka , štampača , internet , e-mail i udaljene urede)
SERVER SREDNJE KVALITETE ( server za velika poduzeca. dijeljenje datoteka , štampača , aplikacija na internetu. Zaštita podataka i kritičnih informacija)
NAPREDNI SERVER (idealan za velike korporacije. Srednje velika baza podataka , izmjena poruka i e-pošte unutar korporacije , trgovina na mreži itd.)

sad za svaki od tih trebam složiti konfiguraciju , ove stvari trebam ,
SDIZAJN KUĆIŠTA , PROCESOR , CASH MEMORIJA , FSB , RADNA MEMORIJA , BROJ UTORA ZA RAM , KOLIČINA HDD , TIPOVI HDD , MREŽNO SUČELJE , CIJENA



to mi je zadaća , znam da je retardirana al to je profesor smislio to i sad nas hebe s time , a neznam kakvi su kompovi za to , može i neki link ako imate stranicu pa bih ja složio nekakve gluposti...

The Jackal
03-03-2009, 17:45
Ima tema Domaći Uradci a imaš i u Hardveraju ekipu koja bi to složila.

pimp
03-03-2009, 17:46
di ima tema?

The Jackal
03-03-2009, 17:48
viewtopic.php?f=9&t=16144 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=16144)

pimp
03-03-2009, 17:49
tnx , i to je kucni uradci pa ju zato nisam mogao naci na search

The Jackal
03-03-2009, 17:53
Jbga. Sad treba čekat moda da se ovo locka...

To će potrajat.

pimp
03-03-2009, 17:58
ma ntriba lockat , :)

bude C pomogao u ovoj temi xDDD

C
04-03-2009, 23:20
Ha?

flander
04-03-2009, 23:33
to mi je frend imal seminarski rad na faksu, baš tako neš, ako neš tipa "lik oće kupit komp, a vi mu složite konfiguracije koje bi bile za više poslova igre/rad/surfanje etc "

mamlaz
04-03-2009, 23:40
to mi je frend imal seminarski rad na faksu, baš tako neš, ako neš tipa "lik oće kupit komp, a vi mu složite konfiguracije koje bi bile za više poslova igre/rad/surfanje etc "

To bi fuad odgovorio ovako(jedan profa idiot): "Mora da kupi intel i grafačku karticu đifors! Amd je kopija firma, ko borovo patike. Moj celeron 1.6 gigašerca je jači od athlona sa 2 jegre 2 gigašerca"! :rotfl:
Najgluplja spika ikad...