PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s laptopom!



Madox
02-03-2009, 18:01
Ej,
neznam dali sam pogodio mjesto di da stavim ovu temu,ak sam fulao modovi pls move it :P
Ugl cura mi ima problema s laptopom,ima web n walk od Tscuma i neradi joj.
Dobila je novi web n walk uređaj koji radi svugdje samo ne na njenom laptopu.Preko wirelessa se moze spajat na net.
Svi ostali uređaji koji idu preko USB porta kao web n walk rade normalno.
Sad prije nego sto odnese laptop u vemil na popravak zanimalo bi me vase misljenje...Imate kakvih ideja ? Sta bi tu uopce mogoa biti problem?

Gwin
02-03-2009, 18:10
smiješno :D
hoćeš reć: usb port radi,webnwalk radi. zajedno ne rade??

ekčuli ne čudi me puno.. Siemens Gigaset USB adapter radi na svim kompovima koje imam, ali na mojem ruši Vistu :D
možda je samo riječ o koliziji sa nekim drajverima u OS-u ?? XP ili Vista?

Madox
02-03-2009, 18:50
smiješno :D
hoćeš reć: usb port radi,webnwalk radi. zajedno ne rade??

ekčuli ne čudi me puno.. Siemens Gigaset USB adapter radi na svim kompovima koje imam, ali na mojem ruši Vistu :D
možda je samo riječ o koliziji sa nekim drajverima u OS-u ?? XP ili Vista?

XP

i da dobro si skuzio, radi i usb port i webnwalk ali nerade zajedno.Da nebi bilo zabune webnwalk joj je radio dobrih pola godina.odjednom je poceo zajebavat i na kraju totalno crknio.

Gwin
02-03-2009, 19:04
??

onda je drajverski problem..

ako je radio do sada, a i sad radi u drugim uređajima, onda nije u njemu problem
najvjerojatnije je ili pukao neki njegov drajver/softver, ili neki drugi novo-instalirani drajver ima koliziju sa uređajem..

Madox
02-03-2009, 19:16
hmm rekla mi je da je pokusavala stavit drivere neke nove da vidi dali je to problem i da nije ih mogla instalirat...
reci cu joj da proba drivere sve sredit opet

Madox
02-03-2009, 20:32
problem solved...do drivera je bilo...zena mi nije znala dobro drivere deinstalirat i insitalirat...a ja mislio da je to obavila vec tako da sam mislio da se o necem drugom radi :D
moze lock :thumbs1:

zoky
02-03-2009, 20:37
Ah te žene....a što reči?! 8)