PDA

Pogledaj cijelu verziju : Art Of Murder - Hunt For The Puppeteer



mamlaz
01-03-2009, 21:25
Dolazi nam još jedna odlična klasična point&click avantura...
Ovo je svojedobni nastavak od Art Of Murder - FBI Confidential iz 2008.
Očekivanja su velika jer je i prvi Art OM bio sasavim solidna avantura...

Trailer je sasvim solidan:
yxroH7sqPQs

Očekujem mnogo zabave, ugodnije gameplay od predhodnika, te svakako dužu avanturu...

Svi koji ste voljeli Still Life i predhodnika Post Mortem, obožavat će i ovaj naslov...
(ovo je već ruga klasična avantura u ovoj godini koja se čini jako dobra, pa će možda izbor slikedeće godine za naj avanturu 2009 biti podjeljena na klasične avanture i akcijske avanture)

Insert
01-03-2009, 21:26
nemam bas iskustva s avanturama opcenito
jedino imam lijepe uspomene na fahrenheit koji vjreojatno nije slican ovome

mamlaz
02-03-2009, 01:13
Farenheit je priča sama za sebe... Više je "konzolitis" orijentiran, i u pravilu ni nije prava avantura jer nema nekakvih zagonetki..
99% se svodi na to "lupi kad zasvjetli strelica"..

Ako želiš probati point&click avanture, legendardne su ti Moneky Island 3 - Curse of Monekey Island, Syberia (1. i 2. dio), Still Life, Keepsake, Paradise, A Vampire Story etc...

Preporuka ti je za Syberiu, izvrsna priča i gafika, a atmosfera nikad nije bila nadmašena...

Usput skidam demo Art Of Murdera pa ćemo vidjeti.. Igra dolazi na jednom DVD-u, dok je prvi dio bio na jednom CD-u, dakle grafika je peglana do kraja...

Insert
02-03-2009, 14:31
e, da. igrao sam broken sword :D

Arbiter of Change
02-03-2009, 14:35
Farenheit je priča sama za sebe... Više je "konzolitis" orijentiran, i u pravilu ni nije prava avantura jer nema nekakvih zagonetki..
99% se svodi na to "lupi kad zasvjetli strelica"..
Da, na slično je išao i The Longest Journey. Stvar je u tome da su te igre više interaktivni filmovi (mislim da se tako i izrazio jedan dev za Longest Journey na svom blogu) nego čistokrvne avanture, premda je po meni Fahrenheit bolji ako gledamo taj "cinematic value" koji ima.

Inače super, drago mi je vidjeti da stiže još jedna iz zaboravljenog žanra. Art of Murder je bila solidna igra i zanima me što ovdje misle napraviti.

crowap
02-03-2009, 17:17
Veliki sam obožavatelj ovoga tako da to svakako ne propustam!!!

mamlaz
03-03-2009, 02:06
Demo isproban, igra je sasvim solidna. :)
Grafika je uredna, sve u svemu, čini se kao jedan od boljih naslova... :)
Uskoro nabavljam cijeluverziju... :)