PDA

Pogledaj cijelu verziju : Imam problem sa webom!:S



DanijelCoD2
01-03-2009, 17:45
E ovak ovo je za ucoz.com.Udjem u control panel od weba i idem na page editor i onda na ono oko kao da ocu da promenim nesto npr:ime i onda mi se pojavi ovo:

eng:
Entries are managed through the site.
You should log in to the site as a user of Administrators group (or any other group, the users of which are allowed to edit entries).

Control Panel password differs from user-administrator's password.
If you don't know Administrator's password, create a new user with the respective permissions (Control Panel - Users - Add new user).




Login form for administrators works even if "Users" feature is disabled.

cro:


Entries upravlja putem site-a.
Trebali biste se prijaviti na stranicu kao korisnik administratorske grupe (ili bilo koje druge skupine, korisnici koji su dopušteni za uređivanje zapisa).

Control Panel lozinke razlikuje od user-administrator's password.
Ako ne znate Administrator's password, stvoriti novi korisnik s odgovarajućim dozvolama (Control Panel - Korisnici - Dodavanje novog korisnika).




Login Forma za administratore djela, čak i ako "Korisnici" opcija onemogućena.


Ak ko zna neka pomogne moj email:zamdansi@hotmail.com xfire:korpica

Hvala unapred!

C
04-03-2009, 17:48
Logiraj se kao administrator, sa pass-om od admina, pa onda to uradi. Kreirao si dva usera. Ti i admin, a to si isto ti, samo admin ima jedan, ti imaš drugi, FTP ima treći...no administrator svime vlada.
I jesi li obavio vertifikaciju? Oni ti pošalju kôd koji trebaš unijeti u Control Panel.