PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bežična tipkovnica + žični miš



keko
01-03-2009, 11:10
Dakle,zanima me da li mogu bežična tipkovnica (došla u kompletu s bežičnim mišem,ali miš ne radi) i žični miš radit na istom kompu.Ja sam probao,ali mi ne radi,mogu li to kako popravit?

Hellboy
01-03-2009, 11:15
mogu raditi...ovisno o receiveru signala, ili otkopčaš PS2 konektor za miš i spojiš žičanu verziju ili jednostavno ukopčaš isti taj miš ako je receiver USB verzija...

keko
01-03-2009, 11:32
Nisam baš shvatio,i receiver signala i žični miš se spajaju na usb,to bi sad trebalo radit?

Hellboy
01-03-2009, 11:57
moj Logitech S510 + LX5 imaju receiver koji se spaja preko PS2 konektora...kod njih je dovoljno otkopčati jedan od konektora i ukopčati nešto drugo (primjerice, otkopčaš PS2 konekotr za miš i spojiš žičani miš) - pri tom, bežični miš ostaje izvan pogona, Logitechov SetPoint centar ga gubi i drugi miš preuzima...
kod primjerice S520 paketa, imaš USB receiver koji ti ostavlja PS2 konektore netaknute i pri tom moraš isključiti miš i ukopčati PS2 žičanu verziju...

keko
01-03-2009, 12:15
Aha,tako to radi,hvala ti na pomoći,budem poslije isprobao.

keko
01-03-2009, 17:06
Isprobao sam,miš radi,ali tipkovnica ne,znaš možda zašto?

Hellboy
01-03-2009, 21:24
kako ti je spojena tipkovnica...S510 konektor za keybu ima USB konektor koji je kod mene spojen preko PS2 konvertera kojeg sam dobio u paketu - znači sam kabel koji vodi iz receivera i služi za spanjanje keybe po defaultu ima USB konektor koji je trenutno USB>PS2 konektorom spojen na PS2 konektor za keybu...malo se poigraj konektorima ako možeš...

Ryd3R
01-03-2009, 23:07
Ja imam Microsoftov komplet wireless tipkovnicu i miš. Oni imaju zajednički receiver koji ima dva izlaza, USB za miš i PS/2 za tipkovnicu. Sad imam Logitech G5 koji se uključuje na USB, tako da sam USB za onaj wireless miš isključio, a PS/2 konektor za wireless tipkovnicu mi je ostao. Bežična tipkovnica i žični miš, kako si naveo, i rade normalno.

DJ Not Nice
01-03-2009, 23:15
Imam tipkovnicu S510(bežična) i miš MX518

Dakle, spojio sam resiver od tipkovnice prek USB konektora, instalirao sam drivere tj. SetPoint od Logitecha i naštimao si(klik na resiver i zatim klik na crveni gumbić na poleđini tipkovnice)
Zatim sam uštekao MX518, restartao PC i namjestio sam si postavke u SetPointu.

To bi bilo to.

keko
01-03-2009, 23:25
Ma odlučio sam da se više neću davit tom bežičnom tipkovnicom,jer me često zajebava pa mi dođe da sve kroz prozor izbacim,anyway thx for help.

Sad se mi je pojavio novi problem,pa da ne otvaram novu temu.Prekjučer mi je miš nešto počeo štekati.Evo primjer,igram CoD4 i na trenutak miš ne reagira,a to je dovoljno da me netko ubije.A dok igram DoW2 i dok miš zašteka,čuje se onaj zvuk kao da sam ga odštekao.I da,miš je usb.

DJ Not Nice
02-03-2009, 20:01
Probaj jednostavnim prebacivanjem miša u drugi USB konektor.