PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mali, mali podforum???



Sickmanno1
21-12-2005, 12:12
A sta velite da nam date jedan mali podforum za Software..tj. Programe....plizzz :D

Prince-Artas
21-12-2005, 19:47
Dobra ideja. IGGY uhvati se posla :D

W1k1n6
22-12-2005, 10:55
A sta velite da nam date jedan mali podforum za Software..tj. Programe....plizzz :D
Nije loša ideja. Zainteresirani za moda molim meni pp.

IgGy
22-12-2005, 11:30
A o cem biste vi konkretno diskutirali na tom forumu? Ako vam treba helpdesk za programe, vec postoji Hardware & Software, ne?

Ukoliko mislite o piratiji, ne dolazi u obzir.

Om3G@
22-12-2005, 15:03
A o cem biste vi konkretno diskutirali na tom forumu? Ako vam treba helpdesk za programe, vec postoji Hardware & Software, ne?

Ukoliko mislite o piratiji, ne dolazi u obzir.

Potpisujem(TM)

W3DR4N
22-12-2005, 16:50
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

Dux
22-12-2005, 18:38
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

kako nema!? evo ti sada igra "THE MOVIES"

Imothep
22-12-2005, 19:37
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

Trebalo bi staviti Multimediu gdje bi bio Film, Muzika, Grafika, itd... IMHO

mrs.croft
22-12-2005, 19:38
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

Trebalo bi staviti Multimediu gdje bi bio Film, Muzika, Grafika, itd... IMHO

e to već bolje zvuči

Sickmanno1
22-12-2005, 20:38
A o cem biste vi konkretno diskutirali na tom forumu? Ako vam treba helpdesk za programe, vec postoji Hardware & Software, ne?

Ukoliko mislite o piratiji, ne dolazi u obzir.

Nisam mislio na piratiju...nego ono teme tipa naso sam taj i taj program koji je besplatan ili koje je recimo shareware i mislim da je jako dobar zato sto..blablabla...., pa onda koji je antivursni program dobar...kako se zastiti komp od raznoraznog smeca, tweakanje, itd, itd

Prince-Artas
22-12-2005, 21:37
A o cem biste vi konkretno diskutirali na tom forumu? Ako vam treba helpdesk za programe, vec postoji Hardware & Software, ne?

Ukoliko mislite o piratiji, ne dolazi u obzir.

raspravljali bi koji je bolji antivirus, alati za optimizaciju windowsa, ukratko ima puno tema
Ajde iggy PLIZZZZZZZZZZZZZZZ :(

Büre
23-12-2005, 00:09
Iggy, svi te molimo, ajde, pliiiiiiiiiz :(

Snake
23-12-2005, 00:23
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

potpisujem

IgGy
23-12-2005, 01:07
pa dobro cek, vec postoji Hardware i Software koji je 95% spam. 5 topica o grafickim karticama. Karikirano - jedan topic za raspravu o 6800LE, drugi topic za 6800GT, treci topic za 6800GS, cetvrti za 6800U, peti za SLI? No, to nije moja briga, za to je zaduzen moderator. Ukoliko se stvari skoro ne poprave, intervenirat cu.

Dakle, ja sam, eto siguran kako ovaj podforum nece biti nista drugaciji.

Vec vidim... Jedan topic za Zone Alarm Pro. Drugi za Zone Alarm Suite. Treci za Symantec. Cetvrti za Sophos. Peti za krekanje svih njih zajedno. Pa jedno 7-8 o bit torrentu i njegovim klijentima.

Pojedinci naravno nece postovat ni temu podforuma, pa ce u topicu o tweakanju registryja krenut o uzajamnoj masturbaciji.

Uvjerite me cvrstim argumentima da sam u krivu :)

Sickmanno1
23-12-2005, 02:00
pa dobro cek, vec postoji Hardware i Software koji je 95% spam. 5 topica o grafickim karticama. Karikirano - jedan topic za raspravu o 6800LE, drugi topic za 6800GT, treci topic za 6800GS, cetvrti za 6800U, peti za SLI? No, to nije moja briga, za to je zaduzen moderator. Ukoliko se stvari skoro ne poprave, intervenirat cu.
Dakle, ja sam, eto siguran kako ovaj podforum nece biti nista drugaciji.

Istina je sto velis, ali kad nemres Hardware i Software stavit u isti Podforum, pa mislim kolko ima postova o software-u 2...mislim po meni tu bi trebo trazit pomoc....pa neces doc u taj podforum (mislim na onaj postojeci)i napisat topik s naslovom Skype i untra napisati ovo je odlican program koji je ujedno i besplatan...evo linka za download...blablabla, kad je taj Hardware i Software FAQ znaci ako trebas pomoc....a ne ako dajes savjet...drugo je ako netko pita da li ima koji bespalatan program s kojim se moze pricati preko interneta....e onda tek mozes uletit s tim postom o skypu...


Vec vidim... Jedan topic za Zone Alarm Pro. Drugi za Zone Alarm Suite. Treci za Symantec. Cetvrti za Sophos. Peti za krekanje svih njih zajedno. Pa jedno 7-8 o bit torrentu i njegovim klijentima.

Da ti se to nedogodi moras imati dobre moderatore....mislim nemoj se sad uvrijediti ali ko je sad moderator na podforumu H&S FAQ.... IgGy, W1k1n6, fruitlord, Red)-(ead....pa znaci vi ste krivi sto je onakav nered nasto...ja shvacam da ste vi pretrpani poslom oko Pcplaya, ali sta onda nezmete za moderatora recimo Osiru$, Bure,Wedran(njih sam samo uzo za primjer zato sto ih skoro stalno vidim na ovom forumu, a i vidi se da su potkopani sa znanjem(bez uvrijede ostalima koje nisam naveo))....koji su tu stalno na tom forumu....mislim ako bi oni htijeli bit moderatori....a tu sam naravno i ja koji sam za sefovanje(jep vec sam poslo vikiju PM) ako se taj podforum otvori....


Pojedinci naravno nece postovat ni temu podforuma, pa ce u topicu o tweakanju registryja krenut o uzajamnoj masturbaciji.

Mislim da se ovo odnosi na mene i jebiga tak je na svakom forumu upocetku dok se neuvede sve u red....svakom se desi da mu ispadne koji spam, ali nekima malo vise(recimo meni), a nekima malo manje. Sto se mene tice mozete mi obrisati sve offtopik postove nema beda ustvari zahtijevam da mi se obrisu svi spamovi....ja sam primjetio da se ti trudis i uletavas u topike sa postovima daj se vratite na temu i tak slicno....no nazalost to nepali...moras na delete i to je to...


Uvjerite me cvrstim argumentima da sam u krivu :)

Evo probo sam te uvjeriti koliko sam mogo...jednostavno mi se vise neda pisati, pa 2 sata u noci je....idem jos malo ogame i spavat...Ajd Pozdrav!!!

P.S. Dajte nam rankove!!!!

Swink
23-12-2005, 08:40
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

Trebalo bi staviti Multimediu gdje bi bio Film, Muzika, Grafika, itd... IMHO

:pray:
svakako bi film, muzika i grafika trebale biti izvan Alt-F4 foruma

Büre
23-12-2005, 12:55
Može radije podforum za Film, jer je jedan topic premalo, s obzirom koliko je umjetnost opširna. Iako nema previše veze s gamingom, razmislite

Trebalo bi staviti Multimediu gdje bi bio Film, Muzika, Grafika, itd... IMHO

:pray:
svakako bi film, muzika i grafika trebale biti izvan Alt-F4 foruma

Potpisujem, stvarno bi nam dobro dosao forum za multimediu, da nemora bas sve bit u alt-f4. Iggy pliz :pray:

IgGy
23-12-2005, 21:59
ok, multimedia bi mogla bit zanimljiva...

ajd saljite meni PP-ove za moderatore. prilikom javljanja molim vas svakako mi upisite i svoju starost.

IgGy
24-12-2005, 13:29
evo, otvorili smo Programs i Multimediu. Ukoliko je netko zainteresiran za moderisisisanje, neka mi se javi na PP s osobnim podacima (ime i prezime, adresa, telefon) :wink:

Vase podatke necemo nikome prosljeđivati niti zloupotrebljavati, vec jednostavno zbog osiguranja :)