PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prijedlozi,prijedlozi,i samo prijedlozi!



Assasin`s
28-02-2009, 19:32
ja sam prešo za 1dan

keko
01-03-2009, 00:22
Ako voliš strategije,čekaj do srijede kad izlazi Empire Total War,ta će te igra držati dugo prikovanog za komp.

Blacky_123
01-03-2009, 00:35
Left 4 Dead igram vec 2tjedna
Predobra igra, jos me nije razocarala
Uglavnom onlajn FPS koji ima dobre servere i uvijek je krcat(za sad :D)

flander
01-03-2009, 16:28
kupi WoW

Tsumetai Ryujin
01-03-2009, 17:03
ne pricaj gluposti flander....

kupi LotRO...

LotRO je potpuno drugciji i bolji od WoW-a...

flander
01-03-2009, 18:55
ne pričaj glupost Tsumetai Ryujin

wow je bolji, lotr je izlizan

Tsumetai Ryujin
01-03-2009, 19:54
evo danas sam naso mjesto gdje mogu igrati fucu sa kokosima... i mogu igrat lovice... i onu igru kaj lovis pa zamrznes ljude i ond ih drugi moraju odlediti... sam ke se nemrem sjetit kak se zove igra...

el to WoW moze??? ha? ha?ha?

Vedro
01-03-2009, 19:59
Znači igram samp,igram cod2,i još mac toga,a sve mi dosađuje,kupim igru,igram 5 sati,i završi negdje u ormaru.
Trebam neku igru koja mi neće dosađivat..neku da je gameplay na vrhuncu.
I da,kolko traje cod5sp?
da,to i mene muči,al brijem da ćeš morat čekat,recimo Diablo3,Starcraft2...probaj neke stare igre,ja bi igrao neki noviji japanski rpg ali ih nema za pc,pa razmišljam o kupnji ps2.

flander
01-03-2009, 20:05
evo danas sam naso mjesto gdje mogu igrati fucu sa kokosima... i mogu igrat lovice... i onu igru kaj lovis pa zamrznes ljude i ond ih drugi moraju odlediti... sam ke se nemrem sjetit kak se zove igra...

el to WoW moze??? ha? ha?ha?


:(

igra se zove "zaleđeni djedica", to je gej

cham3leon
01-03-2009, 21:26
keko - strategije i ne volim,jer ih neznam igrat.

Blacky - imam l4d ali je *khm* :D

Ok, kužim, trebaš nešto jako dobro, zarazno, zabavno, ali da ne traži više od 3 neurona aktivna u isto vrijeme. Dakle, RPG-ove i strategije možemo slobodno isključiti.

Ako voliš sportske igre, pogotovo nogomet, PES2009 je prava stvar, no onda ga zasigurno već imaš. Ako ih ne voliš, onda i to možemo otpisati.

Pretpostavljam da su ti i avanture dosadne, pa možemo i njih izbaciti.

Ako voliš vožnje, odigraj Flatout 2 ako već nisi, ili Flatout Ultimate Carnage, koji je u biti samo poboljšana dvojka (arkade), ili Race / GTR 2 među simulacijama, ali imam neki osjećaj da ih ne voliš.

Ostaju nam akcija i FPS. Crysis preporučam, jer nije duboka igra, ali je veoma zabavna. Jedan od meni omiljenih FPS-ova je i S.T.A.L.K.E.R. GTA si igrao garant, nema smisla ni spominjat.
Probaj onaj Saints Row, to je za ove šta im nije dosta San Andreasa, pa oće još jednu gta-like gangsta igru.

I to je valjda to. Ne da mi se dalje nabrajat.

flander
01-03-2009, 23:41
ove teme su tolko debilne da je to žalosno

nhf

tražiš igre koje bi igrao a ni sam neznaš, sve kaj smo ti predložili tebi nevalja ili si igrao već, mislim imaš google, imaš cijeli internet na raspolaganju da nađeš što ti srce želi,

ok poštujem to što si došao tražiti preporuku, ali preporuka koju bi igru htio igrat je fakat smiješno, fala Bogu pa postoji gametrailers stranica di možeš vidit brdo trailera od igre koje oćeš, a da ne spominjem youtube di imaš i game play i trailer igre, da si samo 10 minuta odvojio na youtubu 100% sam siguran da bi našal neto što bi ti se ćinilo zanimljivim,

skuhaš si čaj/kavu/kakao,sjedneš za fotelju pustiš neu ziku i googlaš

;)