PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dark fall i slične avanture



Big Al
29-05-2006, 21:55
Strašno me zanima da li je neko igrao igru dark fall??!! U Pcplayu su recenzirali dark fall 2 lights out i dobio je (po meni besmislenu, tj prenisku ocjenu) od negdje 56!! Osobno mi je to jedna od najboljih, ako ne i najbolja igra! Postoje slične igre koje su nedavno izašle : Scratces (nevjerojatno dobra), Barrow hill, a ukoro će izaći i The lost crown (od darkling rooma), na kojo je radio Johnathan Boakes ( sam je napravio dark fall1 i 2!!) . Zanimame da li je netko igrao te igre ili nešto čuo o njima i što misli ?

Rocchiro
29-05-2006, 22:08
sjecam se dark fall demoa,da ja volim ovakve igre ali ih bas ne igram :wink:

neko vrijeme sam pokusaval nabavit dark fall al sam nakon nekog fremena odustal...da scratches je stvarno ok igra i pc playovci su ju bezveze popljuvali... 8)

AsusCro
30-05-2006, 20:27
Igra mi izgleda sasvim ok.. pc playovci malo pretjeruju..zato sto takve igre sigurno imaju određenu publiku koja ih igra..i ne samo to neg i uziva u njima...;) Pozz

Big Al
30-05-2006, 21:26
Ja vam gotovo garantiram da dark fall i scratches imaju nabolju priču koju neka igra je imala. Pogotovo ak pogledaš ove nove naslove koji se vrte u krug i to več zadnjih 5 godina! Jedini bi problem bio ako neznate engleski i neda vam se čitati brojne papiriće i dnevnike u igri. Najrađe bi vam ispričao cijelu priču sam da vidite da sam u pravu.

Rocchiro
30-05-2006, 22:01
Ja vam gotovo garantiram da dark fall i scratches imaju nabolju priču koju neka igra je imala. Pogotovo ak pogledaš ove nove naslove koji se vrte u krug i to več zadnjih 5 godina! Jedini bi problem bio ako neznate engleski i neda vam se čitati brojne papiriće i dnevnike u igri. Najrađe bi vam ispričao cijelu priču sam da vidite da sam u pravu.

varas se...silent hill ima najbolju pricu...

Valtiel
31-05-2006, 01:04
Igrao sam igru... nije losa... Ali varas se oko price...

Najbolje 3 igre ikada su upravo najbolje zbog price! Zavidim ljudima koji potrose toliko vremena kreirajuci tako zamrsene i cool stvari...

Te igre su naravno Metal Gear Solid, Silent Hill i Final Fantasy. Stovise, cak postoji toliko foruma koji filozofiraju o mogucem kraju nekog dijela FF ili o mogucem nastavku SH i MGS. Cak sam na ffshrine forumu vidio ogromnu temu o FF7 i FF7 AC, :shock: morate jednostavno voljeti takve igre, bez obzira koji zanr bili. :pray:

Big Al
16-06-2006, 23:02
Ona recenoja Scratchesa je sramota! Recenzent ju 100% nije igrao dulje od 2 sata! Dokazi se nalaze u tekstu u kojem se lijepo može vidjet da ju nije dugo igrao. Sramota, čovjeku plate da igra par igara, a on ni to ne može obaviti!! Kakve su to varke. Ja, da prije,nego što sam pročitao racenziju, nisam igro Scratches nebi ju vjerojatno ni nabavio jer bi slijepo vjerovao recenzentu i časopisu za kojeg radi. Nemojte njega slušat, nabavite igru ako imate imalo smisla za istraživanjem starih, zaboravljenih tajni, ja bi mu dao 86%.

revenion
16-06-2006, 23:49
Ja vam gotovo garantiram da dark fall i scratches imaju nabolju priču koju neka igra je imala. Pogotovo ak pogledaš ove nove naslove koji se vrte u krug i to več zadnjih 5 godina! Jedini bi problem bio ako neznate engleski i neda vam se čitati brojne papiriće i dnevnike u igri. Najrađe bi vam ispričao cijelu priču sam da vidite da sam u pravu.

varas se...silent hill ima najbolju pricu...

da kazem svoje misljenje:prvi puta kad sam igro silent hill a to je bilo prije 4 g usro sam se mrzim tu igru i njegov naslov samo moje misljenje ne zelim naskoditi fanovima :o

Big Al
14-07-2006, 10:35
A kaj kažete na Call of Cthulhu?

Rocchiro
14-07-2006, 12:08
A kaj kažete na Call of Cthulhu?

igra mi je u pocetku bila dobra (ima super atmosferu) ali poslije se igra svodi na pucanje po tisucama neprijatelja koji se stalno respawnaju ako ne dojdes do neke određene tocke!To me jako izivciralo...ali prica je dobra....bolji je SH 8)

Big Al
14-07-2006, 22:34
Tek igram, super je atmosfera u onom gradu, jako me podsjeća na Jack the Rippera. Jedin neznam kaj je onaj pijanac reko jer nisam imao subtitles on!

Big Al
18-07-2006, 20:02
Ja vam gotovo garantiram da dark fall i scratches imaju nabolju priču koju neka igra je imala. Pogotovo ak pogledaš ove nove naslove koji se vrte u krug i to več zadnjih 5 godina! Jedini bi problem bio ako neznate engleski i neda vam se čitati brojne papiriće i dnevnike u igri. Najrađe bi vam ispričao cijelu priču sam da vidite da sam u pravu.

varas se...silent hill ima najbolju pricu...

Nemoj mi govorit da ima bolju priču kad nisi igro ni Dark fall, ni Scratches :twisted: .

18-07-2006, 22:12
Igrao sam igru... nije losa... Ali varas se oko price...

Najbolje 3 igre ikada su upravo najbolje zbog price! Zavidim ljudima koji potrose toliko vremena kreirajuci tako zamrsene i cool stvari...

Te igre su naravno Metal Gear Solid, Silent Hill i Final Fantasy. Stovise, cak postoji toliko foruma koji filozofiraju o mogucem kraju nekog dijela FF ili o mogucem nastavku SH i MGS. Cak sam na ffshrine forumu vidio ogromnu temu o FF7 i FF7 AC, :shock: morate jednostavno voljeti takve igre, bez obzira koji zanr bili. :pray:

Slazem se, FF i MGS imaju FENOMENALNU pricu! najjace mi je kad ja sa sestrom raspravljam o final fantasy-u (ona je zestoki igrac MGS-a i FF-a :) ) o tome kako je auron dosao u spiru prvi put i tako dalje u beskonacnost, po cijele dane mi raspravljamo :rotfl:
Prica i atmosfera je ono sto cini igru,a ne grafika (iako nije lose biti u malo ljepsem digitalnom svijetu)
meni je FF 7 bolji od FF X iako Desetka ima ljepsu grafiku i to
FF 7 je po atmosferi... paf :)

Prince-Artas
18-07-2006, 22:16
po meni najbolju priču imaju warcraft i homeworld serijal

Big Al
20-07-2006, 18:23
po meni najbolju priču imaju warcraft i homeworld serijal

Nemreš reč da Warcraft ima najbolju priču.

Prince-Artas
20-07-2006, 20:16
[quote="Prince-Artas":1jxvjfj6]po meni najbolju priču imaju warcraft i homeworld serijal

Nemreš reč da Warcraft ima najbolju priču.[/quote:1jxvjfj6]

meni ima sasvim zanimljivu priču, ali pritom mislim na sve djelove, a Homeworld također :wink:

Big Al
20-07-2006, 20:22
Onda dobro.

2fast4u
20-07-2006, 20:41
Super je Dark Fall 2.

Big Al
20-07-2006, 20:49
Dost je dobar dark fall2 makar je u pcplayu dobio 65%! :yuck: Meni je ipak jedinica bolja. Dvojka ima neš bolju grafiku.

T1du$
20-07-2006, 23:20
Da se previse ne svadjamo koja igra ima najbolju pricu ja cu sad rec jedinu pravu istinu..
Najbolju pricu imaju FF serijali...
:pray: :pray: :pray: :pray: :ekipa: :pray: :pray: :pray: :pray:

2fast4u
20-07-2006, 23:50
:)

Big Al
21-07-2006, 18:06
Da se previse ne svadjamo koja igra ima najbolju pricu ja cu sad rec jedinu pravu istinu..
Najbolju pricu imaju FF serijali...
:pray: :pray: :pray: :pray: :ekipa: :pray: :pray: :pray: :pray:

O čem se dela u priči onda?

2fast4u
22-07-2006, 16:31
Dark Fall jedinica se po meni nemoze usporedjivat s nastavkom, znam da nije sve u grafici, ali avanture po meni moraju imat dobru grafiku, a jedinica to nema.

Big Al
22-07-2006, 20:51
Da, ima neš lošiju grafiku al glavna razlika je u tome da su same tamne boje, radi atmosfere u napuštenoj stanici i hotelu. Moram priznat da je Dark fall2 meni bila igra koju sam najviše isčekivo, još kad sam čuo da će se raditi o ukletom svjetioniku znao sam da će bit dobra prića barem. Malo sam se možda razočaro dvojke, jer kasnije postaje teška i malo dosadna.

2fast4u
22-07-2006, 21:13
Jadno mi je kod dvojke sto radnja u onom gradu na pocetku prekratko traje, samo vidis tipa(pola glave) i onda odes s camcem.

Big Al
22-07-2006, 21:35
Da, onaj grad je zanimljiv i ima pravu atmosferu(zvuk vode i one sirne za maglu :) ). Šteta što tak kratko traje. Najbolje u recenzije DF2 piše da kad s likovima pričate da im gledate u pola lica! Da, ali ima samo jedan lik na početku kojem gledaš u pol glave, više ih nema. To je već dokaz da nije igro igru dulje od 2 sata kao i Scratches i dao joj 65%! Neznam, meni je jedinica strašnija, makar i ovdje ima odličnih zvukova koji će vas preplašit, igru kao i jedinicu moraš igrat sa slušalicama i po noći da se uživiš!

2fast4u
22-07-2006, 22:30
Mislim da je igra stvarno zastrasujuca jer kada samo pomislite da se nalazite u svjetioniku u kojem su nestali ljudi koji nisu nikada pronadjeni.

Big Al
22-07-2006, 22:38
Taj dio priče je po istinitim događajima da su nestal 3 svjetioničara jedne noći!! Zvukovi su glavni u stvaranju atmosfere, npr. kad čujete korke a nikog nema, grebanje...

2fast4u
24-07-2006, 20:34
Da to je predobra prica, vrhunska, rijetko koja avantura se moze pohvaliti takvom pricom.

2fast4u
24-07-2006, 20:37
Zvukovi su odlicni, treba igrat sa slusalicama obavezno.

Big Al
24-07-2006, 20:38
Da to je predobra prica, vrhunska, rijetko koja avantura se moze pohvaliti takvom pricom.

Imaš sasvim pravo! Niti jedna igra mu nije slična! Po prici i po atmosferi!!!

2fast4u
24-07-2006, 20:39
Da, stvarno je odlicna, nije mi zao sto sam kupio oba dva nastavka, iako sam za te novce mogo kupit dosta toga u algoritmu.

Big Al
24-07-2006, 20:41
Da, nema u algoritmu. Super je kutija dvojke, najbolja kaj sam vidio. Ona tamnoplava sa svjetionikom... Slušalice su kao i u jedinici obvezne!!! To je ko da igraš farcry sa mx3

2fast4u
24-07-2006, 20:43
Jedino me smeta kod jedinice sto se igra na rezoluciji 640 * 480, pa je malo cudno, ali svejedno je super.

2fast4u
24-07-2006, 20:45
Kod jedinice sam se vec na pocetku iznenadio, likova gotovo da i nema, umjesto njih posvuda se pojavljuju, duhovi , utvare i sjene iz proslosti.

Big Al
24-07-2006, 20:45
E da rezolucij! Mislim da na 19 inčnim monitorima jedinicu je teško igrat, možeš igrat na 1024 al je mala slika, najbolje je ne 640! jer je fullscreen!

2fast4u
24-07-2006, 20:48
Da tesko je na 19 ˝.Kakve su ti lokacije u igri.Meni su predobre, opustjela zeljeznicka stanica, mracni dokovi, prazna trznica i zapusteni muzej, stvarno odlicno napravljeno.

Big Al
24-07-2006, 20:48
Kod jedinice sam se vec na pocetku iznenadio, likova gotovo da i nema, umjesto njih posvuda se pojavljuju, duhovi , utvare i sjene iz proslosti.

Da jedinica te malo šokira na početku( ona svjetla kaj se gase i zvukovi). Al se kasnije lagano privikneš! Nije da normalno hodaš ko daničeg nije bilo. Kolko god puta prošo po istim hodnicima imam osjećaj da će me nešto zaskočiti! Tu su važne slušalice i igrat u mraku!

2fast4u
24-07-2006, 20:51
Stvarno odlicno, jos ako znate da se radnja odvija u mjestu Dowertonu u Engleskoj, sredinom 20. stoljeca.To je zaboravljeno mjesto kojega stanovnici napustaju, modernizacija zaobilazi, a jedini koji u svemu tome uzivaju jesu duhovi.

Big Al
24-07-2006, 20:52
Da tesko je na 19 ˝.Kakve su ti lokacije u igri.Meni su predobre, opustjela zeljeznicka stanica, mracni dokovi, prazna trznica i zapusteni muzej, stvarno odlicno napravljeno.

Da mislim da je igra maštovita jer ju je samo jedan tip napravio i nije komercijalna. J. Boakes je studirao fotografiju pa je df1 bio plod tog znanja. Pogotovo ga je zanimalo fotografiranje napuštenih objekata(DF1)!

2fast4u
24-07-2006, 20:54
Da tesko je na 19 ˝.Kakve su ti lokacije u igri.Meni su predobre, opustjela zeljeznicka stanica, mracni dokovi, prazna trznica i zapusteni muzej, stvarno odlicno napravljeno.

Da mislim da je igra maštovita jer ju je samo jedan tip napravio i nije komercijalna. J. Boakes je studirao fotografiju pa je df1 bio plod tog znanja. Pogotovo ga je zanimalo fotografiranje napuštenih objekata(DF1)!
Da iako ju je jedan tip napravio igra je do detalja ocrtana, i nadnaravna detektivska prica zabaljva nas tijekom cijele igre.

Big Al
24-07-2006, 20:55
Stvarno odlicno, jos ako znate da se radnja odvija u mjestu Dowertonu u Engleskoj, sredinom 20. stoljeca.To je zaboravljeno mjesto kojega stanovnici napustaju, modernizacija zaobilazi, a jedini koji u svemu tome uzivaju jesu duhovi.

Da nije izmišljeno mjesto nego je kao i barrow hill prebačeno u igru! Inače u df1 radnja je smještena za vrijeme 1.sv.rata, pa kroz dnevnik lagano pratimo stanje u to vrijeme u tom gradiću!

2fast4u
24-07-2006, 20:58
Meni je najbolji dio kad stignem u stanicu, tj. pocetak igre, stanicom odzvanja glas djecaka, predobro.

2fast4u
24-07-2006, 21:02
Koji su tebi bili najbolji ( najstrasniji ) trenutci u Dark Fallu

Big Al
24-07-2006, 21:05
Meni je najbolji dio kad stignem u stanicu, tj. pocetak igre, stanicom odzvanja glas djecaka, predobro.

Meni to nije bilo neš ,bilo je čudno, ko neki bag neko govori a nikog nema. Mislim da je glas trebo biti prekriven nekim zvucima i to.

2fast4u
24-07-2006, 21:10
Procito sam u recenziji u bagu, nesto su pisali o tom bagu sa zvukom al sad se vise ne sjecam.

Big Al
24-07-2006, 21:13
Koji su tebi bili najbolji ( najstrasniji ) trenutci u Dark Fallu

E da. Bilo ih je dosta. Nemogu vjerovat, čak mi se par vlasi kose uspjelo dić, i na nogama znoj :) . Kad sam vidio onu sjenu u wcu to neću nikad zaboravit, ona svjetla kaj se polako gase a nemreš niš, slike dhova su dost gadne al šteta što ih uživo ne vidiš, onaj tavan i podrum su najgadniji!

Big Al
24-07-2006, 21:15
Procito sam u recenziji u bagu, nesto su pisali o tom bagu sa zvukom al sad se vise ne sjecam.


Looool :rotfl:

2fast4u
24-07-2006, 21:17
Jel znas da je Johnatan Boakes zacetnik horor avantura sa duhovima.

Big Al
24-07-2006, 21:23
Jel znas da je Johnatan Boakes zacetnik horor avantura sa duhovima.

Naravno da je! Još 2001(il2) je izašo df 2 , nakon toga 04 DF2, zatim 2006 Scratches na kojem je radio zajedno s dvojcom iz Arentinskog Nucleosysa, odma nakon Barow hill sa Mattom Clarkom, a sad, ove jeseni The lost crown izlazi koji bi trebao bit najambiciozniji.

2fast4u
24-07-2006, 21:25
Jel znas da je Johnatan Boakes zacetnik horor avantura sa duhovima.

Naravno da je! Još 2001(il2) je izašo df 2 , nakon toga 04 DF2, zatim 2006 Scratches na kojem je radio zajedno s dvojcom iz Arentinskog Nucleosysa, odma nakon Barow hill sa Mattom Clarkom, a sad, ove jeseni The lost crown izlazi koji bi trebao bit najambiciozniji.S:fof:

2fast4u
24-07-2006, 21:27
Ajmo malo na dvojku pa cemo se kasnije vratit na jedinicu.Dvojka je meni dosta bolja od jedinice, prica mi je bolja, mislim da mi Dark Fall 2 ima najbolju pricu.

Big Al
24-07-2006, 21:31
Meni je jedinica bolja! Grafika je u dvojci bolja al nije tmurna. Ima jako zanimljivu priču, al nisam je sasvim shvatio, neki bag se javlja ko nekih dijelova tak da nisam sve mogo proučit na miru!

2fast4u
24-07-2006, 21:33
Neznam dvojka i treba bit bolja ipak je nastavak i super je, rezolucija vise nije 640 * 480, to je velik napredak, zbog toga je i grafika puno ljepsa, a i prica je gotovo savrsena,onaj svjetionik je odlicno napravljen, oni uski hodnici.Najgore kad se spustas niz svjetionik i cujes one zvukove duhova, i onda stavis one ko naocale za duhove i samo vidis nesto ispred sebe, pregadno, al najgori mi je dio mozda onaj u mracnoj sobi sa stolovima.

Big Al
24-07-2006, 21:41
Lights out ima otvorene prostore za razliku od jedinice. Neki recenzent Timesa je napisao da df2 outshines sve ostale komercijalne igre godine i skoro je zato osvojio igru godine!

2fast4u
24-07-2006, 21:42
Da to sam i ja procito, zao mi je samo sto nisam preso igru, volio bih vidjeti onaj grad po danu.

Big Al
24-07-2006, 21:45
Nisam ga ni ja vidio, mislim da ga nemreš vidit po danu , nego da su to samo slike(skice) koje nisu ubačene u igru!

Big Al
25-07-2006, 13:33
Pretpostavljam da si igrao Scratches? Kakav ti je?

2fast4u
25-07-2006, 13:35
Dobar je, samo sto nisam doso daleko, preteska mi je igra.

Big Al
25-07-2006, 13:38
Nije tak težak, osim par stvari koje je teško za primjetiti. Super mi je igra jedna od najboljih ikad! Super je priča i jedva sam čeko da pročitam neki komad papira u igri!

Big Al
25-07-2006, 19:25
Zapravo scratches baš i nije sličan DF! Al je jednako dobar

2fast4u
25-07-2006, 19:33
dark Fall je premalo dobio u PcPlay-u, puno bolju ocjenu je dobio u B U G-u.

Big Al
25-07-2006, 19:37
dark Fall je premalo dobio u PcPlay-u, puno bolju ocjenu je dobio u B U G-u.

Da.

Big Al
26-07-2006, 19:39
Opet sam počeo igrat Scratches! Ona atmosfera i glazba su me namamile. Baš se sjećam, prije su skoro sve igre bile takve, nikad nisi znao što te očekuje u igri! Ova igra me ugudno iznenadila, ko nekad! Super je priča!! Nema niš slično! Nemam riječi!

Big Al
27-07-2006, 20:32
Neznam koja je bolja Barrow hill ili scratches!

2fast4u
27-07-2006, 20:51
Meni je bolji Barrow Hill, neznam ipak mi se ne svidja sto se radnja odvija samo u jednoj kuci, i malo dvorista, volim avanture sa sto vise lokacija (Myst).

Big Al
27-07-2006, 20:57
Meni je bolji Barrow Hill, neznam ipak mi se ne svidja sto se radnja odvija samo u jednoj kuci, i malo dvorista, volim avanture sa sto vise lokacija (Myst).

Te dvije igre su slične makar tak i ne izgledaju odma! Nemrem reč koja mi bolja, možda scratches! Barrow je čak malo strašniji(osim nekih djeloa u scrachesu-kraj npr.), dost gadno igrat sa slušalicama pogotovo mraku. Najgadnija je ona ptica kaj izleti! Pregadno je hodat po šumi u mraku a svee oko tebe šušti !

Big Al
30-07-2006, 19:50
Na ovom najnovijem Pcplay DVDu sam instalirao neku igru,nešto Delawere (tak neš, ono kao jezivo). Na početku sam se ugodno iznenadio jer izgleda isto ko DF! Kad sam vidio ono za snimanje zvuka i slika bio sam oduševljen. Mogu reč da je kretanje u igri najgore ikad! Oni duhovi koji se pojavljaju su stvarno bezveze! Meni je bolje kad ih ne vidiš, to je puno strašnije. Glezba je bezveze, neznaš dal čuješ duhove ili je to zvuk kao glazba! Zato je bolje da nema glazbe! Ne namjeravam nabavit tu igru.
Jel tko igrao taj demo? Kakav je?

2fast4u
31-07-2006, 23:01
Ja nisam igro.Jesi cuo da ce izac The Lost Crown.

Big Al
31-07-2006, 23:08
http://www.thishauntedland.co.uk/


preporučam da odete pod investigations i pogledate Kilminorth Woods!

2fast4u
31-07-2006, 23:28
Oces nabavit The Lost Crown, ja necu jednostavno prestrasno, ko zna oce uopce bit tog u algoritmu.

Big Al
31-07-2006, 23:29
Oces nabavit The Lost Crown, ja necu jednostavno prestrasno, ko zna oce uopce bit tog u algoritmu.

100 posto ću ga kupit!!ak nema tam onda prek neta, ko da ima Barrow hilla u alg.

2fast4u
31-07-2006, 23:33
Svi bi trebali narucit Dark Fall 2 jednostavno je predobro.

Big Al
31-07-2006, 23:38
Svi bi trebali narucit Dark Fall 2 jednostavno je predobro.

ne samo df2 , najbolje da počneš sa scratches pa barrow pa df...

2fast4u
31-07-2006, 23:40
Igro sam sve al nisam nis preso :o .

Big Al
31-07-2006, 23:51
Igro sam sve al nisam nis preso :o .

Lol . Ja nisam Dark fall1 kraj prešo, sve dobro napišem(paste iz prohoda) al neće! Nema veze tak i onak znam kaj je na kraju!

Big Al
31-07-2006, 23:55
Igro sam sve al nisam nis preso :o .

Lol nisam ni ja df1 na kraju sve kopiram s prohoda i neče! nema veze

Big Al
01-08-2006, 00:00
Moram priznat da su meni najisčekivanije igre ove! tipa df! Prvo to a onda Crysis i ostalo. To su prave igre, zapravo df i sl. nisu ni igre nego nešto sasvim drugo, nepostoji ništa sličnog!!!!! :boohoo:

Big Al
12-08-2006, 19:54
The lost crown izlazi u jesen. Prema uzoru na horor filmove 90ih i poznate horor pisce, imat će fotorealističnu grafiku koja se može vidit na screenshotovima. Jedva čekam!

Big Al
28-08-2006, 19:52
Meni je bolji Barrow Hill, neznam ipak mi se ne svidja sto se radnja odvija samo u jednoj kuci, i malo dvorista, volim avanture sa sto vise lokacija (Myst).

Da, upravo su otvorene lokacije bile naveći izazov Boakesu u Lights out.

v4MP1r3
28-08-2006, 20:29
OMFG !!!

koji spam covjece, opomena...

geez...koristi edit

Big Al
28-08-2006, 20:33
OMFG !!!

koji spam covjece, opomena...

geez...koristi edit

Wtf! Kaj ne valja?

Glass
28-08-2006, 20:36
OMFG !!!

koji spam covjece, opomena...

geez...koristi edit

Wtf! Kaj ne valja?

"Kaj ne valja"?
Pa čovječe imaš 5 postova zaredom i ti još pitaš što ne valja.

Big Al
28-08-2006, 20:41
:rotfl: Pa kaj! Kaj nemrem imat 5 postova za redom? Pričam sam sa sobom kaj?

Glass
28-08-2006, 20:44
:rotfl: Pa kaj! Kaj nemrem imat 5 postova za redom? Pričam sam sa sobom kaj?

Ne to se računa kao post build i nije dozvoljeno.

Big Al
28-08-2006, 20:48
Ajd dobro. :| Al smješno izgleda 5za redom :rotfl: . Kaj se to prije nije dogodilo??

Glass
28-08-2006, 20:52
Ajd dobro. :| Al smješno izgleda 5za redom :rotfl: . Kaj se to prije nije dogodilo??

Ne

Big Al
28-08-2006, 20:57
Još sam nagovorio 2fast4u da piš samnom. :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
24-11-2006, 23:17
Ajd dobro. :| Al smješno izgleda 5za redom :rotfl: . Kaj se to prije nije dogodilo??

Ne
ja sam to napravio :D