PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ceville



mamlaz
27-02-2009, 20:27
Za one koji još nisu čuli, ovih dana dolazi noa avantura imenom Ceville...

Po samom traileru čini se veoma zabavna i duhovita...
Skidam demo pa ćemo vidjeti dali vrijedi šta... :)
GQEv7AnbHS4
PS - Na njemački zvuči uber smiješnije (ne znam dali je originalno njemačka produkcija, ali je supač). :D
y1GSGXWXl-I

DJ Not Nice
27-02-2009, 22:09
Orginal GER

Raz
28-02-2009, 10:03
Avantura s tipa monkey island...me likes :D

Guber
28-02-2009, 10:17
uuu humoristične avanture su najbolje

Aral
28-02-2009, 14:39
Da....fora igra, vidio to. Mozes bit taj ceville i jos neka dobra klinka kao, ma brijem da je igra za nasmijat se :D

crnisokol
30-03-2009, 06:58
imam igru..igra je super za nasmijat..za sada sam igrao sa cevileom i nekakvim umišljenim vitezom..al tek sam na početku pa će vjerojatno biti jos likova (al to ćemo vidjeti tek kad se odvojim od DoW 2 :D )

Snake
30-03-2009, 19:28
igra je odlična. nisam već dugo igrao ovako privlačnu avanturu (jack keane & vampire story nisu me se baš dojmili).
jukebox u sobi za mučenje :rotfl:
sendviči sa štakorima :pray:

Rang€r
31-03-2009, 08:39
traileri izgledaju dobro, iako baš ne volim avanture, ovu bi mogo nabavit :)

baldrick_
02-05-2009, 11:33
Odlična igra, meni je bila prilično smešna bez pada u kvalitetu pri kraju... Nijedna zagonetka mi nije bila nelogična, samo šteta što su sve, sem jedne, inventarske.

Ementaler
02-05-2009, 18:02
Vidim nije baš nešto popularan ovaj topic :(

Šteta jer igra je prilično old skul i sve vas koji sa suzom u oku gledate na Grim Fandango ( recenzija, za slučaj da ni za ovo niste čuli (http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=232&select=21)S) i Monkey Island malo će vratiti u tu zlatnu eru Lucas Arts i Sierrinih avantura, sa dozom modernih grafičkih fičra :)

Malo više informacija saznajte u HCL recenziji Cevilla:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=347&select=18

I ako volite simpatične, humoristične avanture definitivno si nabavite.

Sickmanno1
02-05-2009, 21:36
Definitivno cu odigrati ovu igru :D

vex
02-05-2009, 21:44
Inače ne volim avanture.. ali ovaj trailer mi je izmamio osmijeh na lice.
Koja karikatura od lika , predobro!

baldrick_
02-05-2009, 22:33
Šteta jer igra je prilično old skul i sve vas koji sa suzom u oku gledate na Grim Fandango ( recenzija, za slučaj da ni za ovo niste čuli (http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=232&select=21)S) i Monkey Island malo će vratiti u tu zlatnu eru Lucas Arts i Sierrinih avantura, sa dozom modernih grafičkih fičra :)

po meni, nije old school, te starije igre su imale mnogo više stila, humor, radnja i atmosfera su bili nekako suptilniji, mnogo inteligentniji i kvalitetniji.. mnogo više stila. ove nove koje bi kao trebalo da liče na te stare, nemaju ga ni u približno tolikoj meri, nekako su previše navalentne.. previše se trude da budu smešne. onim starima je to nekako prirodno dolazilo. znači, i da nije grafike, jasno bi mogao da odredim iz kojeg perioda je jedna cartoonolika avantura.
ova ceville mi je jedna od najboljih modernih crtanih avantura, inače.
i nadam se da će ljudi prestati da kopiraju ankh, tj. stil ankha..

Snake
03-05-2009, 12:16
druga su vremena baldriče_, a moraš priznat i da nismo ni mi više isti. :friends:

Raz
03-08-2009, 18:59
Evo, upravo ju počeo igrat, odlična igra koja ima mnogo dobrog humora. Odlično je biti zao u ovoj igri :evil:
Onako... sama početna scena je presmiješna (3 praščića se tuže da im je vuk želio otpuhat kuću, a vuk se tuži za tjelesne ozljede), a ja ih lijepo otkantam jer me uznemiravaju i za kaznu ih sve skupa pošaljem na da robijaju u rudniku xD.

Aral
12-05-2011, 20:56
Mali revive :) Počeo igrat upravo ovu fenomenalnu avanturu, kako je dobra, glavni lik ima tako lude komentare :) Pravo osvježenje.