PDA

Pogledaj cijelu verziju : mix



Norther
27-02-2009, 01:57
enivej, nervira me (neznam dal je samo u puli) u odredjenim klubovima, pusti se tomson, tada sva zlatna hrvatska mladez dize desnicu u zrak, ojea umri za hrvacku, a potom slijedi cajka na koju se sva ta ista zlatna mladez razbaca.
cak se desi mix cajka / tomsona.

nemam nista protiv cajki, ni tomsona. nervira me samo ovo.

da cujem vas sad.

Sickmanno1
27-02-2009, 02:04
Mene nervira sto svi misle da thompson pjeva sam o hrvatskoj :(, a zapravo vise obraduje teme kao sto su ljubav, obitelj i vjera...

Takoder, ako volis hrvatsku neznaci da ne smijes voliti narodnjake...ustvari jako je glupo gledati na narodnjake kao na srbiju, ono to je srpska glazba, ono ja sam hrvat to mi bljak...nacionalizam FTW!

cham3leon
27-02-2009, 09:13
Najbolja mi je Bojna Čavoglave. Puna ljubavi, obitelji i vjere.

snowblind
27-02-2009, 09:43
Mene nervira sto svi misle da thompson pjeva sam o hrvatskoj :(, a zapravo vise obraduje teme kao sto su ljubav, obitelj i vjera...


sva sreća da zbog ljubavi obitelji i vjere dolaze djeca od 15 godina na njegove koncerte sa ustaškim motivima i da ta ista djeca nikad nisu vikala ubi ubi srbina

no što se tiće teme to ti je sasvim normalno kod hrvata, malo mrzimo sve srpsko malo prihvaćamo sve srpsko, nije da to mene dira al me nasmijava kada mi ljudi pričaju kako mrze srbe al zato nije problem otić na folk hit paradu

Kenyi
27-02-2009, 09:45
I sva sreca da vi necete raspravljati o tome. Barem ne sa posljedicama . Prestanite.

Niko Bellic
27-02-2009, 10:03
Stvar je u tome da Srbe boli qurac, a mi se nikako odlucit da li bi da nas boli qurac ili pedu pa nas Slovenci lagano dragaju po...

Primjer pustanja Thompsona i cajki samo pokazuje da mladi jedva cekaju da zaborave na sve te politicke konotacije, slusaju sta god im se slusa i da ih pritom boli qurac...

Sve je to samo glazba (neozbiljna) pa se pitam cemu takva razmisljanja...

Respect i uzajamna tolerancija FTW!

Babitz
27-02-2009, 10:12
Mislim da bi najpametnije bilo da lockam topic jer znam da neće izbjeć nacionalnu osnovu.