PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cure



K4ciga
26-02-2009, 13:17
Kakav je vaš tip cura? Je li presudan izgled ili karakter? Kad ste zadnji put imali curu? Imate li curu? Zašto? Koliko dugo?



EDIT: Molim vas bez previše lovačkih priča.

Feanor
26-02-2009, 13:21
Hmmmm za po vani me boli kurac za karakter, a ako sam mortus i za izgled... Za po doma(hehe za curu) je bitno jedno i drugo pomalo, karakter inače više kvotira ali žensku nećeš ni pogledati ako je ružna ko noć znači da vam šanse za upoznavanje rapidno padaju...
Prekinuo s curom prije mjesec dana

Hellboy
26-02-2009, 13:25
moj tip...well, idealna bi imala plameno crvenu kosu i smaragdno zelene oči, govorila bi najmanje 4 jezika i imala bi blizanku voljnu eksperimentirati ^^


i trenutno nisam u vezi što je ekipu na gejbuku iznimno začudilo nakon što promjenih status...dunno wai...go figure...


BTW slična tema je uzrokovala Vanity aferu prije par godina :D

Hellboy
26-02-2009, 13:39
ehehehe...ehehehehehehee...da nemam S60 sig radi reklame, ovo bi išlo tamo...ovome sam se iskreno nasmijao...iako nije toliko smiješno :D

K4ciga
26-02-2009, 13:40
@Hellboy,totalno nemaš ukusa,crvenokose su obično izrazito mršave sa puno pjegica.

Hellboy
26-02-2009, 13:44
@Hellboy,totalno nemaš ukusa,crvenokose su obično izrazito mršave sa puno pjegica.
obično nije osobit kriterij...besides, nisam rekao da treba biti prirodno redhead...iako bi bilo bolje da je...well...u tonu :D

Feanor
26-02-2009, 13:46
It's a desease called ...... Gingervitis....haha besmrtni eric cartman

K4ciga
26-02-2009, 13:48
@Hellboy,totalno nemaš ukusa,crvenokose su obično izrazito mršave sa puno pjegica.
obično nije osobit kriterij...besides, nisam rekao da treba biti prirodno redhead...iako bi bilo bolje da je...well...u tonu :D
Svejedno,mrzim crvenokose,imam jako loša iskustva :/

Death By Sexy
26-02-2009, 14:01
Kaj hoćeš reći da si si curu nabavil? hehe

ddoxy
26-02-2009, 14:13
pa...neki osobito posebni tip i nemam
imam curu i sad će nam prva godišnjica...ozbiljna veza i imamo dugoročni plan

a prije nje sam najviše padao na crnokose sa jako dobrom (brazilskom guzom)...
izgled je bitan..ak ne izgleda onak kak ti paše nećeš ju primijetit, ak je ne primijetiš nećeš ni vidjet kakovg je karaktera,,,tak da izgled je važan
a sad...može bit ko carmen elektra al ak te živcira jbg onda

sa sadašnjom curom se super slažem (ne živcira me), spavamo jedan kod drugoga, probali smo bit sami nekoliko dana i bilo je savršeno
sveu svemu je super

al je karakter bitan također, kad živcira onda živcira i jbg...da ima 4 sise od pol kubika...ne valja

Hellboy
26-02-2009, 14:16
spavamo jedan kod drugoga
this explains a lot ^^

The Jackal
26-02-2009, 15:43
Kakav je vaš tip cura? Je li presudan izgled ili karakter? Kad ste zadnji put imali curu? Imate li curu? Zašto? Koliko dugo?


Moj tip.... hm... da je otvorena, iskrena, zabavna. Za mene je presudan karakter. Zadnji put sam imao prije podosta mjeseci. Trenutačno imam curu..mlađu malkice... Zake ju imam... zato kaj je ful super po karakteru a i zgodnička je :D a i volim ju. Trenutno sam s njom u vezi skoro pa pola godine... O_o Time flies.

Nodakim
26-02-2009, 15:47
Ček,ona još u osnovnoj ili?

The Jackal
26-02-2009, 16:09
Yups. Sad će srednja... ekonomska... žali bože. Prvo je htijela u medicinsku a ja ono -.-'

Dreamer Deceiver
26-02-2009, 16:24
dobro da nisi našao jednu iz vrtića :roll:

Maloki
26-02-2009, 16:50
Yups. Sad će srednja... ekonomska... žali bože. Prvo je htijela u medicinsku a ja ono -.-'
Čudim se kako te još nitko nije optužio za pedofiliju :(

Nodakim
26-02-2009, 16:58
Yups. Sad će srednja... ekonomska... žali bože. Prvo je htijela u medicinsku a ja ono -.-'
Čudim se kako te još nitko nije optužio za pedofiliju :(



Ljudi čekaju veći razlog,ali onak Dawg,na ovom forumu imaš već dokaza da te se strpa u zatvor na par godina...(ne šalim se)

K4ciga
26-02-2009, 17:07
Kakav je vaš tip cura? Je li presudan izgled ili karakter? Kad ste zadnji put imali curu? Imate li curu? Zašto? Koliko dugo?


Moj tip.... hm... da je otvorena, iskrena, zabavna. Za mene je presudan karakter. Zadnji put sam imao prije podosta mjeseci. Trenutačno imam curu..mlađu malkice... Zake ju imam... zato kaj je ful super po karakteru a i zgodnička je :D a i volim ju. Trenutno sam s njom u vezi skoro pa pola godine... O_o Time flies.
He-he,a što se desilo sa Milkom i vašim zaručničkim planovima? Mislio sam,osim toga,da je trudna?

The Jackal
26-02-2009, 17:18
Spontani. To je skrhnulo vezu. Plus toga varala me je i tak...


@ Nodakim, Maloki.... If you must know.. takve veze nisu pod 1. rijetke a pod 2. legalno je. :D

Pravilnik je novi izašao. ;)

K4ciga
26-02-2009, 17:22
Spontani. To je skrhnulo vezu. Plus toga varala me je i tak...
Znaš li što ja mislim? Ja mislim da ti lažeš.

Aerial
26-02-2009, 17:34
Cura?

Što je to cura? :o

Hellboy
26-02-2009, 17:43
Spontani. To je skrhnulo vezu. Plus toga varala me je i tak...
Znaš li što ja mislim? Ja mislim da ti lažeš.
pseto? nemoguće...neizvedivo, I say...
a ovoga, kad će pseto junior ugledati svjetlo na kraju tunela? nije li i ova sadašnja trudna/steona/vatever?

mortician
26-02-2009, 17:47
kupio sam ju neki dan. u kuhinji je.

cropir
26-02-2009, 18:13
duge plave kose, plavih očiju, i može (a i nije nužno) bujne obline. i trebala bi se slagati sa mnom, ne kuzim onaj feministički fazon da se suprotnosti privlače.

Nodakim
26-02-2009, 18:25
Da,ja isto padam na te arijevske fore
:)

Kostolomac
26-02-2009, 18:34
Hm, pa nemam neki definiran ukus za cure. Bitno mi je da je jako hawt i da se slažemo :)

Aerial
26-02-2009, 19:10
Curu koja je niža ili jednake visine kao ja :|

Which reminds me, što mislite o parovima u kojima je cura viša od dečka? :toilet:

Svinjoguz
26-02-2009, 19:19
glup par :rotfl:

Hellboy
26-02-2009, 19:25
well...ili je lik miđit, ili je ženska gromobran, enikejs, nekako ne idu zajedno...

pimp
26-02-2009, 19:29
naravno da treba biti dobra , može biti i crnka , smeđokosa i plavuša , samo da je lepa , mora imati neke sise jbg, da se ima šta za uvatiti i nekako dupe da popuni hlace (al ne obješeno dupe niti obješene sise da bude grbava)

a da bi mi bila cura mora se naravno karakterno slagati samnom...nesmi biti tuka i mora imati nekog smisla za sarkazam...

vejt , pseto od kolko 20 , 21 god ima curu iz osnovne? omg , ja imam 18 pa ne pokušavam zbariti mlađe od 15-16.... samo da mi je znati di si ti nju uopce upoznao ?

Nodakim
26-02-2009, 19:45
Curu koja je niža ili jednake visine kao ja :|

Which reminds me, što mislite o parovima u kojima je cura viša od dečka? :toilet:



Samo je karakter bitan
:P

Feanor
26-02-2009, 19:55
Curu koja je niža ili jednake visine kao ja :|

Which reminds me, što mislite o parovima u kojima je cura viša od dečka? :toilet:

Prepostavljam da imas 160cm ja sa 194cm nemam tih problema.... heheh

pimp
26-02-2009, 20:05
ja imam cca 177 i nešto muljam s curom koja je tu negdi ko ja ili koji cm viša od mene xDDD , meni ne smeta a ni njoj ocito , osim što mi tepa "mali"

Nodakim
26-02-2009, 20:11
Si siguran da je zbog visine
:P

Dreamer Deceiver
26-02-2009, 20:16
kupio sam ju neki dan. u kuhinji je.

ruskinja, a ?

Jerry
26-02-2009, 20:19
sisata,guzata,lomna u struku zbog nje razvijam desnicu ruku kako bi bora reko :D

a neznam...neka plavuša ili crnka ... nešta sisa imati al ne pretjerano velike jer to izgleda idiotski,guza normalna onako i da ne bude jebeni emo,ili takav neki kurac,da bude normalna ženska s kojom bi se dalo popričati i tako to,pošto mene okružuju većinom takve wnb emo ženske zbog kojih mi se riga

pimp
26-02-2009, 20:21
Si siguran da je zbog visine
:P


oces provjeriti :)

The Jackal
26-02-2009, 20:22
samo da mi je znati di si ti nju uopce upoznao ?


Pitaj KI KI-a s foruma :rotfl:

Jerry
26-02-2009, 20:26
ček pseto,ti imaš 20 godina..a ona je 8 razred ? :shock:

Electromaster
26-02-2009, 20:39
ček pseto,ti imaš 20 godina..a ona je 8 razred ? :shock:
Tek si sad shvatio?http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Mafioz0r
26-02-2009, 20:39
Zaš imam osjećaj da će se ova tema svesti na raspravu o Pedo Dawgu i njegovoj žemskoj?

OT :
Bitniji je karakter naravno, posebno kad je riječ o sličnim stavovima i interesima. Volim razgovarat o glazbi, tak da cijenim cure koje se kuže u ono što slušaju, posebno ako imamo sličan ukus u glazbi. Izgled isto nije za odbacit, al po tom pitanju je lice važnije od tijela.

Inače imam presavršenu curu s kojom sam nešto više od mjesec dana - pametna, duhovita, kuži sarkazam, sluša metal (black & death included) i gamerica je. I uber zgodna. Baš sam sretno đubre.
:D

Primitivni životinjski osjećaji FTW xD

Electromaster
26-02-2009, 20:42
Zaš imam osjećaj da će se ova tema svesti na raspravu o Pedo Dawgu i njegovoj žemskoj?
Kaže se Pedodog :(
http://www.atalude.net/wp-content/uploads/2008/07/pedodog1.jpg

Niko Bellic
26-02-2009, 20:51
Trenutno nemam curu, ali imam puno "dobrih prijateljica"...

Tesko je naci neku koja je vrijedna toga da joj posvetim ovo malo slobodnog vremena sto imam, ali bilo ih je za napucit manje mjesto ili kvart. Prestao sam brojati odavno...

Jebiga ili imas nastup ili ne...

Zene su komplicirane i posesivne pa ne planiram biti u vezi dok se ne zacopam kao pacov. Sve je savrseno svrseno...

Jako se palim i brzo ohladim i to mi je najveca mana, ali brijem da nisam jedini sto se toga tice...

Inace sam stalno okruzen zgodnim zenama, flertam non stop i jako uzivam u tome...

Barinjam uokolo od 12-e godine i cak sam dozivio da su se cure tukle zbog mene...

Jeste kad pobrali batina zbog cure?

Maloki
26-02-2009, 21:18
Jeste kad pobrali batina zbog cure?

o/ ako se računaju prijateljice. Bilo je to prošle godine, išli na maturijadu 2 frendice i ja, kada me njih 6 napalo :( Sva sreća pa nisam prošao megaloše, imao razrezanu arkadu i par masnica po tijelu, ništa strašno.

Nodakim
26-02-2009, 21:20
Ko tebe šakom ti njega starim kruhom.
Zašto su te napali?

Maloki
26-02-2009, 21:24
Pojma nemam, prvo ih je bilo samo troje, išli iza nas i dobacivali razne komentare. Ja im rekao da se maknu, pa su počeli mene vrijeđat i onda me jedan od njih probao srušiti, potukao se sa njima i riješio ih se po kratkom postupku. Odvojimo se, krenemo mi dalje i nakon 100 metara čujem kako se netko nešto dere, okrenem se i vidim tu trojicu sa još trojicom. Bilo je samo "oh fuck!" :(

pimp
26-02-2009, 21:26
jel bar vrijedilo?

Maloki
26-02-2009, 21:28
Kak misliš? :)

serijski samoubojica
26-02-2009, 21:31
Imam nekoliko "dobrih" prijateljica s kojima bi moglo biti nešto više, ali ipak ne. Ne želim se sad spetljat pa doći u srednju i onda požalit što sam u vezi. Tako da strpit ću se još par mjeseci do srednje :)

pimp
26-02-2009, 21:33
Kak misliš? :)

pa ove 2 "frendice" , kad su vidjele tvoju vitešku hrabrost....si dobio kakav poklon osim razbijene arkade :D

Niko Bellic
26-02-2009, 21:35
Pojma nemam, prvo ih je bilo samo troje, išli iza nas i dobacivali razne komentare. Ja im rekao da se maknu, pa su počeli mene vrijeđat i onda me jedan od njih probao srušiti, potukao se sa njima i riješio ih se po kratkom postupku. Odvojimo se, krenemo mi dalje i nakon 100 metara čujem kako se netko nešto dere, okrenem se i vidim tu trojicu sa još trojicom. Bilo je samo "oh fuck!" :(

U takvim situacijama zgrabis prvi tupi predmet koji vidis i s njim zapnes najveceg u glavu, drugom koji dodje nabijes prst u oko i ako do tad ne shvate da nisi normalan i pobjegnu bjezi koliko te noge nose...

Nije ni jedna picka vrijedna troska za izradu novog zubala (osim ako si bogat k'o drug Tito)...

Maloki
26-02-2009, 21:38
Dobio sam lijepe riječi zahvale :P

@glavolovac - ma dobro sam se ja izvukao, prođu ljudi puno gore. Meni su na svu sreću svi zubi ostali.

Ali ajde, nećemo sad pretvoriti ovu temu u raspravu o mojom junaštvu :P

Niko Bellic
26-02-2009, 22:05
Dobio sam lijepe riječi zahvale :P

@glavolovac - ma dobro sam se ja izvukao, prođu ljudi puno gore. Meni su na svu sreću svi zubi ostali.

Ali ajde, nećemo sad pretvoriti ovu temu u raspravu o mojom junaštvu :P

Junaci ginu, pamet u glavu!

Jeste li ikad zalili, jer ste bili svjesni da ste nesto mogli i kasnije saznali da je ignoriranje ocitog bila cista pogreska tj. jeste li plakali za prolivenim mlijekom ili ste poput mene (svjesni da nakon kise dolazi sunce) skroz odustali od tog da se opterecujete s glupostima i razmisljate o tome sto bi bilo da je drugacije bilo?

Arbiter of Change
26-02-2009, 22:22
Damnz, Arby nije vidio akcije ima već mjesecima... to me čini lagano depresivnim, ali solo ritam života mi trenutno odgovara.
Inače, slično kao i Hell naginjem na crvene, ali nemam predrasuda prema ženama. Naprotiv, zapravo.

Sanny497
26-02-2009, 22:25
Ljudi cure su gamad :twisted: :twisted: :twisted:
ne dajte se zeznit pa nasjest na neku koja vas zahebava

Babitz
26-02-2009, 22:27
Jer je to filtar za retarde.

Sanny497
26-02-2009, 22:31
Ljudi cure su gamad :twisted: :twisted: :twisted:
ne dajte se zeznit pa nasjest na neku koja vas zahebava

Zašto svatko nov (i ja sam :( ) forsira te retardirane pile?

Zato sto sam se tolko izivcirao s curama da bi ih sve mogao ispilat i bacit na gomilu...

Lord Jambrek
26-02-2009, 22:31
Jer je to filtar za retarde.


Nije, ovo je
:fof: :fof:

Babitz
26-02-2009, 22:46
Pa ima više filtara. :(

Niko Bellic
26-02-2009, 22:58
Ljudi cure su gamad :twisted: :twisted: :twisted:
ne dajte se zeznit pa nasjest na neku koja vas zahebava

A ne, ne...

Trebamo se kupati prljavstinu stresti, necistoca privlaci rdju i bolesti tj. cure su gamad kao i decki. Ne treba generalizirati, nismo na Index-u da sad pocnemo o Thompsonu itd...

Ako si ti (ili bilo tko drugi) budala pa se zaglavi pod cizmom sam je kriv. Svima govorim da zene treba uvjeriti da misle kako su u pravu i da je po njihovom, a da je u biti prica potpuno drugacija. Jedino tako mozes imati neku svoju slobodu i "prostor" inace te smotaju i uvijek su jedan korak ispred. Uvijek mozes biti papucar, rob i sluga koji ceka na njen polni organ kao gladni pas na oglodanu kost, a zene takve i tom sklone nanjuse i onda ih debelo koriste.

Ako ikad dozivim da zena koristi svoj polni organ za manipulacije i ostvarivanje svoje prikrivene dominacije dajem ostavku na mjesto direktora svemira i pocet cu proizvoditi kikiriki kokice...

Di su sad cure da se i one malo ukljuce...

Herr Zika je car ljubi ga maajka...

Death By Sexy
26-02-2009, 22:59
fuj cure

buttsex oui!

Niko Bellic
26-02-2009, 23:06
fuj cure

buttsex oui!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aerial
26-02-2009, 23:31
http://photos-a.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v647/240/42/1302357013/n1302357013_240144_171.jpg

Jel se netko prepoznaje u ovome? :)

The Boz
26-02-2009, 23:38
Hehehe, nešto ovakvo, jel Aerial (http://xkcd.com/513/)?

Aerial
26-02-2009, 23:47
Indeed :(

Sickmanno1
27-02-2009, 01:07
Zene :twisted:

Ne fakat, ili sam ja takve kurceve srece ili koji kurac da naletim bash na neku "specijalnu"...

Soliram sretno vec jedno pol godine i bash mi je super...

I ono smanjili su mi se troskovi duplo (citaj: sad duplo vise trosim na alkohol :) )

Norther
27-02-2009, 01:55
mozda da.

Aerial
27-02-2009, 09:15
mozda da.

Pretpostavljam da taj odgovor ima i svojevrsno pitanje, ali ne mogu ga razaznati? :o :)

The Jackal
27-02-2009, 15:15
Zene :twisted:

Ne fakat, ili sam ja takve kurceve srece ili koji prozor da naletim bash na neku "specijalnu"...

Soliram sretno vec jedno pol godine i bash mi je super...

I ono smanjili su mi se troskovi duplo (citaj: sad duplo vise trosim na alkohol :) )


Kaj kad ti zabrani cugu? :rotfl:

###DK###
27-02-2009, 19:44
Najbolja bi mi bila neka dobra kombinacija karaktera i izgleda.
Ali neka malo više naginje na izgled. :D

Deadwalker
27-02-2009, 20:12
ja nikako s sinjorinama na zelenu granu. Bas nemam srece i uvijek mi se sviđaju, hmmm, "krive i komplicirane". Uglavnom, jako vazan mi je karakter i gledam samo brinete... :)

bananac
27-02-2009, 20:24
zasad nista...:(

Grim
27-02-2009, 23:28
Ah....cure, tesko ista s njima napravit, nadem curu napije se na festi i povali je lik u poljskom wc-u, ae ok prebolim to upoznam jednu jako dobru curu bio s njom oko 2 mjeseca i sta se dogodi.....pokusava mi uvaliti kokain po vrlo niskoj cijeni -.-
Fakat nemam srece s curama, ili nisam imao sada imam savrsenu curu, ali fakat savrsenu po mojim idealima, lijepa, zabavna duhovita ...itd neda mi se sada opisivat uglavnom s njom sam vec 1,5 godinu i dobro ide za sada...

LPFireDog
27-02-2009, 23:32
Ah....cure, tesko ista s njima napravit, nadem curu napije se na festi i povali je lik u poljskom wc-u, ae ok prebolim to upoznam jednu jako dobru curu bio s njom oko 2 mjeseca i sta se dogodi.....pokusava mi uvaliti kokain po vrlo niskoj cijeni -.-
Fakat nemam srece s curama, ili nisam imao sada imam savrsenu curu, ali fakat savrsenu po mojim idealima, lijepa, zabavna duhovita ...itd neda mi se sada opisivat uglavnom s njom sam vec 1,5 godinu i dobro ide za sada...
da nije tuzno bilo bi smjesno


Moj tip cura su plavuse ..nabavio sam si jednu takvu te ju gradom setam vec 3 mj :D

Duke of Earl
27-02-2009, 23:32
.pokusava mi uvaliti kokain po vrlo niskoj cijeni -.-
Zašto nijedna to dosad nije meni ponudila :(

Raz
27-02-2009, 23:53
Naravno da se gleda i izgled, ali mislim da je karakter više važan. Izgled je ionako prolazan.

Grim
28-02-2009, 09:45
.pokusava mi uvaliti kokain po vrlo niskoj cijeni -.-
Zašto nijedna to dosad nije meni ponudila :(
Jbg nemas srece ko ja :(

Sonic_Moronic
28-02-2009, 10:19
I, jesi prihvatio?

Kenyi
28-02-2009, 10:31
Negativan odgovor stavlja na pitanje bilo kakav oblik razuma :(

McPingvin_v2.0
28-02-2009, 11:01
Which reminds me, što mislite o parovima u kojima je cura viša od dečka? :toilet:

glup par :rotfl:
Čestitam, na listi ste za odrstrel.

Cura je viša 2 cm od meneS:)

D.E.M.O.
28-02-2009, 11:42
imam curu..
isli smo na ekskurziju davno..u sedmom osnovne. kladio sam se sa prijateljem u 100 kn da cu ga pobijediti u biljaru jednim potezom. i tako on razbije, a ja sam foru gledao u jednom supersex magazinu i namjestilo se bas kako treba, ja opalio i sve po redu kako treba upalo u rupe, a crna zadnja i to u pravu rupu. lik nije mogao vjerovati i nije htio dati sto kuna. onda sam mu razbio glavu, a njegova cura mi je popusila jer sam rulz0r1337orz. tada su mi se sve djevojke na eksurziji podale, a trenutacna djevojka mi je jos od tada: mlada zamjenska profesorica iz hrvatskog, s kojom sam se nazad u rodni mi grad odvezao na harli dejvidsonu. i imao sam 5 iz hrvatskog

kakve su vase djevojke?

Razzarach
28-02-2009, 11:47
imam curu..
isli smo na ekskurziju davno..u sedmom osnovne. kladio sam se sa prijateljem u 100 kn da cu ga pobijediti u biljaru jednim potezom. i tako on razbije, a ja sam foru gledao u jednom supersex magazinuSi namjestilo se bas kako treba, ja opalio i sve po redu kako treba upalo u rupe, a crna zadnja i to u pravu rupu. lik nije mogao vjerovati i nije htio dati sto kuna. onda sam mu razbio glavu, a njegova cura mi je popusila jer sam rulz0r1337orz. tada su mi se sve djevojke na eksurziji podale, a trenutacna djevojka mi je jos od tada: mlada zamjenska profesorica iz hrvatskog, s kojom sam se nazad u rodni mi grad odvezao na harli dejvidsonu. i imao sam 5 iz hrvatskog

kakve su vase djevojke?
reci foru! :pray:

D.E.M.O.
28-02-2009, 11:49
imam curu..
isli smo na ekskurziju davno..u sedmom osnovne. kladio sam se sa prijateljem u 100 kn da cu ga pobijediti u biljaru jednim potezom. i tako on razbije, a ja sam foru gledao u jednom supersex magazinuSi namjestilo se bas kako treba, ja opalio i sve po redu kako treba upalo u rupe, a crna zadnja i to u pravu rupu. lik nije mogao vjerovati i nije htio dati sto kuna. onda sam mu razbio glavu, a njegova cura mi je popusila jer sam rulz0r1337orz. tada su mi se sve djevojke na eksurziji podale, a trenutacna djevojka mi je jos od tada: mlada zamjenska profesorica iz hrvatskog, s kojom sam se nazad u rodni mi grad odvezao na harli dejvidsonu. i imao sam 5 iz hrvatskog

kakve su vase djevojke?
reci foru! :pray:


ma kao; par tipova razbijanja kugli, ako ovaj sto zapocinje partiju pukne ravno u prvu kuglu kako spada. nastrebah napamet kako, sta i puko. kaze da osvaja djevojke. istina :D

Sonic_Moronic
28-02-2009, 11:58
imam curu..
isli smo na ekskurziju davno..u sedmom osnovne. kladio sam se sa prijateljem u 100 kn da cu ga pobijediti u biljaru jednim potezom. i tako on razbije, a ja sam foru gledao u jednom supersex magazinu i namjestilo se bas kako treba, ja opalio i sve po redu kako treba upalo u rupe, a crna zadnja i to u pravu rupu. lik nije mogao vjerovati i nije htio dati sto kuna. onda sam mu razbio glavu, a njegova cura mi je popusila jer sam rulz0r1337orz. tada su mi se sve djevojke na eksurziji podale, a trenutacna djevojka mi je jos od tada: mlada zamjenska profesorica iz hrvatskog, s kojom sam se nazad u rodni mi grad odvezao na harli dejvidsonu. i imao sam 5 iz hrvatskog

kakve su vase djevojke?

:pray:

The Jackal
28-02-2009, 12:23
U... I likez him.

Hellboy
28-02-2009, 12:25
I don't...isto kao ni tebe...

D.E.M.O.
28-02-2009, 12:35
hellboy, tebe nitko ne voli.

Hellboy
28-02-2009, 12:39
vrati se u plug iz kojeg si ispuzao nakon što si u istog upao...

D.E.M.O.
28-02-2009, 12:41
koja je svrha. to nece ozivjeti moje prijatelje :(

D.E.M.O.
28-02-2009, 12:44
u pravu si. to govori dosta toga :(

Hellboy
28-02-2009, 12:47
a jel, a ti...ti...ti si...a ti si ružan! ha! take that!

@nadrogirani zeko, humor ti fejla ^^

D.E.M.O.
28-02-2009, 12:49
nisam :(

Hellboy
28-02-2009, 12:51
jesi, gadan si ko porez... :yuck:

The Jackal
28-02-2009, 12:54
Drugs Bunny vs. Hellboy v2.0....


Betting 10$ on Hellboy.

Place your bets..

Hellboy
28-02-2009, 12:56
bolje humor nego seksualni život
wait...ti nisi ozbiljan jelda? sad još reci da sveku večer dolaiš kući sa 5-6 djevojaka, dosad si povalio preko 9000 curki svih dobi i naravno voziš najbrži auto na svijetu koji ima lasere, i još naravno ideš po gradu i rješavaš zločine svojim abnormalno velikim IQ-om?

McPingvin_v2.0
28-02-2009, 12:58
Dosta svađe? Može? Awwwwwwww, kako ste vi dobri :oops:

Hellboy
28-02-2009, 13:00
Dosta svađe? Može? Awwwwwwww, kako ste vi dobri :oops:
na zapoved druže komandire...meh to tvoje zeleno ime je party pooper... :(

The Jackal
28-02-2009, 13:01
Ze Energizer Bunny Lost...


Yo... Bunny you haz a gfriend or a bfriend?

D.E.M.O.
28-02-2009, 13:02
kladio bih se na drugs bunnya, da nije okoncalo. cini se da ima neke skrivene karte :)

The Jackal
28-02-2009, 13:03
kladio bih se na drugs bunnya, da nije okoncalo. cini se da ima neke skrivene karte :)

So it seems...

Damnz dežurni globali. Trebali bi uzet jedan dan godišnjeg... today pogotovo

McPingvin_v2.0
28-02-2009, 13:10
Neće me biti 24 sata na forumu ako prestaneš lagati na forumu o svom bogatom socijalnom, monetarnom, intelektualnom i spolnom životu.

Hellboy
28-02-2009, 13:11
znači ostaješ na forumu...

Lord Ragnarok
28-02-2009, 13:20
nismo mi te srece hellboy xDD

inace kladim se na zekana- ko ne riskira ne profitira :D gogogo zeko-peko

Neven <R>
28-02-2009, 14:57
Vratite sa ne temu da ne moram 2 stranice brisati, oni koji će ubuduće tražiti lock, dobit će warn.

LD
28-02-2009, 16:56
Opa Bunny, tek si dosao i vec mi se sviđaš :)

o: u fazi brijanja sam, ne trazim nikoga stalnog, niti me neka cura "vuce" da budem stalno sa njom.

The Great Duck
28-02-2009, 17:41
Šta nije bilo pravilo da se u Alt-F4 ne smije pisati o ljubavi,seksu i sl.?

On topic:Nemam curu,niti sam je imao dosad...Ali ima zgodnih ženskih ovdje,ali ih nažalost ne poznajem baš dobro. :(

Kostolomac
28-02-2009, 18:40
"Rule 1: There are no women on the Internet." :P

T3rm1n4t0r
28-02-2009, 21:09
ja uvijek imam riješenje kada se u mene zaljubi cura koja je "odvratnaaaaaaaaaaa".

1. Ti si jako slatka ali sam šećeraš
2. Ti si bomba ali sam protv rata.

Probajte i uvjerit ćete se. :bravo:

T3rm1n4t0r
28-02-2009, 21:12
haha ta ti je dobra :D

Hellboy
28-02-2009, 21:13
http://nickmilne.files.wordpress.com/2008/06/facepalm2sn8.jpg

WAR-ELEMENT
28-02-2009, 21:30
Meni se uvijek upucavaju one koje mi se ne sviđaju,a one koje se meni svide nemam srece ili glupo postupim,a često mi se dešava da mi se izdaleka sviđa neka djevojka,a onda odjjenom sam normalan, kao da sa neba padnem na zemlju.

D.E.M.O.
28-02-2009, 22:08
nemam curu sa foruma :(

TeraBajt
28-02-2009, 22:24
"Rule 1: There are no women on the Internet." :P
Wrong. That is not rule 1 http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

LD
01-03-2009, 00:55
http://nickmilne.files.wordpress.com/2008/06/facepalm2sn8.jpg


Mislim da uopce nije prikladno failat novome useru koji vjerovatno nije upoznat sa ovdasnjim humorom, but thats just me..

Babitz
01-03-2009, 03:02
Meni se uvijek upucavaju one koje mi se ne sviđaju,a one koje se meni svide nemam srece ili glupo postupim.Neki Murpyjev zakon: Ti se sviđaš ženi obrnuto proporcionalno kolko ona tebi.

mortician
01-03-2009, 17:10
ja uvijek imam riješenje kada se u mene zaljubi cura koja je "odvratnaaaaaaaaaaa".

1. Ti si jako slatka ali sam šećeraš
2. Ti si bomba ali sam protv rata.

Probajte i uvjerit ćete se. :bravo:
ili 3. ti si pička, a ja sam peder
šta to ne probaš
:pray:


no ugl, cure su nakupine bjelančevina koje pokazuju znakove svijesti. xD

Lord Jambrek
01-03-2009, 18:27
Aj ljudi ne seruckajte, ja sam si puno bolji sa curama nego što sam sa frendovima, frendicama se uvijek mogu više otvorit i puno otvorenije o svem pričat s njima, frendovi su mi većinom retaji.

I da, od danas ni ja više nisam single, napokon.

D.E.M.O.
01-03-2009, 19:26
Aj ljudi ne seruckajte, ja sam si puno bolji sa curama nego što sam sa frendovima, frendicama se uvijek mogu više otvorit i puno otvorenije o svem pričat s njima

zato sto misle da je to slatko pa ti daju picke :)

ako netko ima lack of picka, pokusajte gore navedeno :D

Helena
02-03-2009, 00:27
Ajooooj... Uvijek se tak lijepo nasmijem na ovakve temice... :D

pimp
02-03-2009, 07:04
bravo daltri

helena nemoj spamat i reci kakve cure ti voliš

Paran0a
02-03-2009, 07:26
Zanimljivo al najmanje se raspravlja o curama...
Dal to mozda forumasi izbjegavaju cinjenicu da su pice i neznaju pric curi...
Dok se ekipa koja je tek dosla na forum pridrzava teme...
:D
Smijesni ste.I da neko je mozda retaj ovdje al ce u RL prije pric curi nego vi koji ovdje seruckate :D
Ja bi se zapitao na vasem mjestu.

T3rm1n4t0r
02-03-2009, 08:03
U osnovnoj u 5 razredu jedan učenik je pokazivao porno slike, i sad čitav razred meni govori: "Ajde prijavi ga, ajde" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
I još dodatno kada god se neko zacopa u curu stane pred nju i skameni se, to nikako ne mogu shvatiti :o :o

McPingvin_v2.0
02-03-2009, 08:34
I da, od danas ni ja više nisam single, napokon.
Nema noge pa nije mogla pobjeći? :D

T3rm1n4t0r
02-03-2009, 08:39
ja uvijek imam riješenje kada se u mene zaljubi cura koja je "odvratnaaaaaaaaaaa".

1. Ti si jako slatka ali sam šećeraš
2. Ti si bomba ali sam protv rata.

Probajte i uvjerit ćete se. :bravo:
ili 3. ti si pička, a ja sam peder
šta to ne probaš
probaj ti pa ćeš vidjet kako će ti svi muškarci iz škole govoriti da si peder (i one koje su bile zaljubljene u tebe odjebat će te) :shock: :shock: :shock:

Electromaster
02-03-2009, 08:58
Ok, sa ovim sam konačno zaključio dilemu. Retaj si :( Nhf.

Helena
02-03-2009, 09:40
bravo daltri

helena nemoj spamat i reci kakve cure ti voliš
Preferiram dečke. Ako je baš žensko u pitanju, nipošto plavuša s umjetnim sisama. Crnokosa ili crvenokosa. :D

T3rm1n4t0r
02-03-2009, 09:46
to je cilj ali ipak ćeš ispasti pederčina

Electromaster
02-03-2009, 10:14
to je cilj ali ipak ćeš ispasti pederčina
/facepalm

Si čuo ikad za sarkazam? I, da, zajebavaju te. Svati to, ffs :(

K4ciga
02-03-2009, 13:16
Kako se furaš na Hellboya i King Mortala,strašno.

TeraBajt
02-03-2009, 13:21
svi smo mi kingmortal.

Razzarach
02-03-2009, 14:27
nismo svi živčani i ne igramo treš igre :)

pimp
02-03-2009, 14:34
mislim da je cilj ipak isti, odjebat curu i pritom ispast "faca" jel, ako se ne varam
pa ako oš stvarno ispast faca reci to :thumbs2: :thumbs2:


sad jel bolje biti faca u muškom društvu , navecer moraš bacat drkicu u wcu , ili imat curu i biti sretan?

neznam , meni se ova druga opcija više sviđa , uglavnom mi se život svodi na to da imam curu ili da budem zaljubljen... i još par drugih stvari koje nemaju veze s curama

D.E.M.O.
02-03-2009, 15:27
bravo daltri

helena nemoj spamat i reci kakve cure ti voliš
Preferiram dečke. Ako je baš žensko u pitanju, nipošto plavuša s umjetnim sisama. Crnokosa ili crvenokosa. :D

guess: nisi plavusa, nemas velike sise :(

Lord Jambrek
02-03-2009, 16:01
[quote="Lord Jambrek":2ql0ulvb]I da, od danas ni ja više nisam single, napokon.
Nema noge pa nije mogla pobjeći? :D[/quote:2ql0ulvb]


Jedi govna.

Ja barem nisam toliki papučar da mi cura mora reć da lupim nekog :P


Inače za one koji ne znaju, pingvin ne da je papučar nego je iz papučara prerastao u pravu papuču. Čekam ja fabiu na trgu i vidim pingvin ide s devojkom, ja onak doletim iza njega i opalim ga po glavi i lik ništa, cura mu je morala reć da me lupi i uhvatit ga za ruku i s njegovom rukom zamahnut prema meni :P

D.E.M.O.
02-03-2009, 16:12
pingvin, jel volis papuce, hm? :)

streetrace777
02-03-2009, 16:23
mutim sa jednom curom od proslog tjedna, mislim da je ovaj tjedan pravi da predemo na visu razinu :)

Arbiter of Change
02-03-2009, 16:25
Inače za one koji ne znaju, pingvin ne da je papučar nego je iz papučara prerastao u pravu papuču. Čekam ja fabiu na trgu i vidim pingvin ide s devojkom, ja onak doletim iza njega i opalim ga po glavi i lik ništa, cura mu je morala reć da me lupi i uhvatit ga za ruku i s njegovom rukom zamahnut prema meni :P
Trenira čovjek za brak ili ga žena ucjenjuje jer mu ovisi dobija li o tome. :)

Lord Jambrek
02-03-2009, 16:43
[quote="Lord Jambrek":ewd4ajij]
Inače za one koji ne znaju, pingvin ne da je papučar nego je iz papučara prerastao u pravu papuču. Čekam ja fabiu na trgu i vidim pingvin ide s devojkom, ja onak doletim iza njega i opalim ga po glavi i lik ništa, cura mu je morala reć da me lupi i uhvatit ga za ruku i s njegovom rukom zamahnut prema meni :P
Trenira čovjek za brak ili ga žena ucjenjuje jer mu ovisi dobija li o tome. :)[/quote:ewd4ajij]

Ne, jednostavno je papuča

Dreamer Deceiver
02-03-2009, 18:21
the evil that (wo)man can do :(

Babitz
02-03-2009, 21:15
Zanimljivo al najmanje se raspravlja o curama...
Dal to mozda forumasi izbjegavaju cinjenicu da su pice i neznaju pric curi...
Dok se ekipa koja je tek dosla na forum pridrzava teme...
:D
Smijesni ste.I da neko je mozda retaj ovdje al ce u RL prije pric curi nego vi koji ovdje seruckate :D
Ja bi se zapitao na vasem mjestu.




Prevedeno:

Jebem.

TeraBajt
02-03-2009, 21:17
poluemoi jebu mnogo.

Babitz
02-03-2009, 21:24
Kako bi tek jebo da je full emo.

D.E.M.O.
02-03-2009, 21:31
Prevedeno:

klanjam.

Tako je. Tinox, nisi pozeljan na ovom forumu 8)

Ryd3R
02-03-2009, 21:32
Trenutno nemam curu, zadnje sam imao curu početkom 9. mjeseca. Bitno mi je da cura nije glupa, da je zabavna i da je zgodna. Nemam najdražu boju kose, očiju i to sve, zavisi od cure do cure.

Babitz
02-03-2009, 21:32
Budi noolifer i nejeb or gtfo.

Electromaster
02-03-2009, 21:35
Budi noolifer i nejeb or gtfo.
Moram otić s foruma? :(




A, čekaj, onda i ti moraš otić s foruma! :D

Babitz
02-03-2009, 21:38
Pa čim si ovdje i zajebavaš se u ovom topiku, nemaš curu.

Period.

TeraBajt
02-03-2009, 21:39
Mortal, nogirala te? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Babitz
02-03-2009, 21:41
Pa čim sam ovdje, znači da nikad nije ni postojala, jebemu. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

McPingvin_v2.0
02-03-2009, 21:43
Ja barem nisam toliki papučar da mi cura mora reć da lupim nekog :P
Da, ti si toliki papučar da ti se papučice klanjaju jer te smatraju svojim božanstvom, ali to još nisi otkrio :D

Lord Jambrek
02-03-2009, 21:45
Pa čim sam ovdje, znači da nikad nije ni postojala, jebemu. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif


Tvoja devojka je rekla "Ja sam muško u vezi, moj dečko je peder"

@Pingvin

Loše :( Mislio sam da možeš bolje :(

Babitz
02-03-2009, 21:46
Kako mi je onda djevojka ako je muško? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Death By Sexy
02-03-2009, 21:46
<3

Lord Jambrek
02-03-2009, 21:48
Kako mi je onda djevojka ako je muško? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

hmmm, interesting question for wich i don't have an answer!

Maloki
02-03-2009, 21:50
Kako mi je onda djevojka ako je muško? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif
Možda mu je ime Djevojka, HAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!


















http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

TeraBajt
02-03-2009, 22:00
Kako mi je onda djevojka ako je muško? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif
Možda mu je ime Djevojka, HAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!


















http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Lol.


lol.

Death By Sexy
02-03-2009, 22:05
LOL (i spelled it backwards just for fun http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gifS)

Neven <R>
02-03-2009, 22:06
Daj e pokušavam zamisliti takvu situaciju, ali previše roflam.

D.E.M.O.
02-03-2009, 22:13
neven!

Babitz
02-03-2009, 22:14
Ja ću se zvat DJEVOJKA, a žena će se zvat DEČKO.

Bit ćemo kul.

WAR-ELEMENT
02-03-2009, 22:28
[quote="Ryd3R"]SBitno mi je da cura nije glupa, da je zabavna i da je zgodna.

Tu se slažem,mada meni je bitan malo i karakter.

Norther
03-03-2009, 01:49
Ja ću se zvat DJEVOJKA, a žena će se zvat DEČKO.

Bit ćemo kul.
pokreni revoluciju.

Paran0a
03-03-2009, 07:35
Ono...Raspravljate o stvarima koje nisam napisao..:D

I okanite se forsiranja jebacha jer nigdje nisam spomenuo takvo sto :D

D.E.M.O.
03-03-2009, 12:54
SBitno mi je da cura nije glupa, da je zabavna i da je zgodna.

Tu se slažem,mada meni je bitan malo i karakter.

omfg

T3rm1n4t0r
03-03-2009, 20:48
Ja ću se zvat DJEVOJKA, a žena će se zvat DEČKO.

Bit ćemo kul.
blago tebi ako ćš tako biti kul, :nonono:

Herr Schnitzel
03-03-2009, 21:16
Ipak je to Babitz.

Ryd3R
05-03-2009, 19:19
[quote=Ryd3R]SBitno mi je da cura nije glupa, da je zabavna i da je zgodna.

Tu se slažem,mada meni je bitan malo i karakter.

omfg[/quote:lgsacsrt]

Ovu drugu rečenicu je on napisao, samo što ne zna quotati pa tak čudno izgleda sve.

D.E.M.O.
05-03-2009, 19:29
da ali.. malo i karakter :pray:

Ryd3R
05-03-2009, 19:31
Aha, ma nisam ni pročitao šta je napisao :)

C
10-04-2009, 19:07
Rodio mi se rođak, bebač mali, i isti je kao ja! Ali baš potpuno isti, ne bi vjerovali!!
-Kako isti kao ja?
-Pa lijepo, i ja šutim kada imam sisu u ustima!! :D :D :D :D



Ne pijem, ne pušim...
PC konfiguracija mi je važnija od toga...

Kid A
18-04-2009, 22:21
Ja volim kad mi cura ima velike oci...

C
18-04-2009, 22:38
Cure s velikim očima su mi simpatične i razigrane, a s malim očima su zavodljive, divlje, i sve tomu slično, a uz to ide i lukavost, itd...

Matilda Mother
21-04-2009, 07:18
joj, daj molim te... :rotfl:

C
21-04-2009, 09:59
Ti zasigurno imaš male oči...vidiš kako ja znam! :rotfl: :P