PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem sa Teamspeakom i mic-om



Acid_BurnAK
25-02-2009, 18:30
ovako,kada preko TS-a ili Xfirea pricam sa nekim njemu se sve ponavlja i cuje sve zvukove sa kompjutera,a trebo bi samo ono vanjskos to mic cuje.
Znaci ja pustim nesta na Winamp i on to cuje bez da sam zvucnike upalio i priblizio,istot ako cuje i sebe. :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1:
Probao sam promijenit slusalice i mic ali nevalja.

btw imam Slusalice SA mic-om znaci spojeno

C
27-02-2009, 00:02
U programu za upravljanje svojom zvučnom karticom, isključi "Mono Mix" i "Stereo Mix", jer su to direktni zvukovi s PC-a kao Mic, tj. kada ti je upaljen Mic, onda Mic prima zvukove, a kada ti je upaljen Mono ili Stereo Mix, to znači da se zvukovi primaju s PC-a. Evo ti jednostavno iz mog primjera:
http://xs136.xs.to/xs136/09094/untitled245.png
Znači, odabran je Microphone za snimanje, i isključen je u Output-u, jer je on Input. Naravno, možeš imati više upaljenih Input/Output stvari. Tako primjerice možeš uključiti Mic 1, Mic 2, USB Mic i Stereo Mix, te ćeš istovremeno snimati s 4 Mic-a, od toga je Stereo Mix sa PC-a snima PC.
Jednostavno ti je upaljen Mic i Mono/Stereo Mix, pa ga isključi, i snimati ćeš zvuk samo s Mic-a. Pod "snimanje" znaš na šta mislim...
I neka te ne buni program akkav god da je. Ovaj moj je optimiziran, pa izgleda da ima malo toga, a u biti ima svega u njemu, i ako ne uspiješ u njemu nešto podesiti, onda podesi tamo gdje podešavaš direktno od Windows-a.

Acid_BurnAK
27-02-2009, 13:03
Hvala,makar sam u medjuvremenu to vec nekako iscacko i napravio,al sad barem znam zasigurno da sad sve valja...
Hvala svejedno