PDA

Pogledaj cijelu verziju : Paradox Interactive: "Prodaja PC igara rastura"



IgGy
25-02-2009, 17:21
U nedavnom odnosu s javnošću, glavni programer studija Paradox Interactive, odgovornog za strategije poput serijala Europa Universalis, Johan Andersson izjavio je kako prodaja njihovih PC igara jednostavno - rastura

Na postavljeno pitanje namjerava li studio u neko dogledno vrijeme svoje naslove donijeti na konzole, Andersson je odgovorio kako je od zadnje igre koju je napravio za konzole prošlo petnaest godina, te nije siguran kakva hardverska ograničenja donose današnje konzole. No, nije ni pomišljao na dovođenje bilo koje svoje igre na konzole jednostavno iz razloga što prodaja igara Paradox Interactivea još uvijek ide "luđački dobro".

Herr Schnitzel
25-02-2009, 18:16
Nista cudno. Igre su im odlicne, zarazne i inovativne. Slusaju fanove i konstantno rade na svojim igrama, izbacuju redovite patcheve i community je odlican. Ludjacki dobra prodaja je rezultat takvog odnosa devsa prema svojim igrama.

RIDER32
25-02-2009, 18:38
Jedan od rjetkih uzora... :bravo:

Arbiter of Change
25-02-2009, 19:00
Činjenica da više-manje proizvode niche igre, ovo se može tumačiti na jedan način; lako im je govoriti da se njihove igre prodaju kao lude kad su ionako ciljane na određenu publiku te ne zalaze u mainstream vode i to ih do određene mjere štiti od... pa, "mainstream razvodnjavanja" igara i potrebe da podilaze svim skupinama gamera kojima mogu kako bi ih potakli na kupovinu igre. Ukratko, nemaju ista očekivanja po pitanju prodaje.

Uglavnom, drago mi jer jer podupirem žanr i stvarno aktivne developere. :)

DJ Not Nice
25-02-2009, 19:46
Paa, ekipa me se sviđa. Većina njihovih naslova su mi veoma zanimljivi i rado ih odigram.
Uskoro Drakensang the Dark EyeSu mojim rukama.

Deadwalker
26-02-2009, 00:14
Svaka cast deckima. Ono, slazem se s Arbiem jer oni fakat se drze za određeni krug gamera, imaju dobru komunikaciju s njima, a rezultat s dobre igre koje igraci znaju cijeniti... :thumbs2:

TeraBajt
26-02-2009, 12:23
ane, EU3+ekspanzije, EU:Rome, Mount&Blade, hoi. Isusovske igre.

i btw, evo link (http://www.paradoxplaza.com/beta/)Sza sve koji se žele prijaviti na beta testiranje hoi3.

Inace, za ljude iz paradoxa imam samo rijeci hvale.

crowap
26-02-2009, 17:02
to me uopče ne iznenađuje 8)

keko
07-04-2009, 10:08
Rade odlične igre, naravno da im prodaja rastura. Samo tako naprijed! :thumbs2: :thumbs2: Nadam se da neće prelaziti i na konzole.

Vedro
07-04-2009, 22:09
A ja baš prije koji tjedan kupio EU3 8)

D.E.M.O.
10-04-2009, 03:30
Rade odlične igre, naravno da im prodaja rastura. Samo tako naprijed! :thumbs2: :thumbs2: Nadam se da neće prelaziti i na konzole.
slazem se. prelazak na konzole jednak je propasti firme :( (sto se tice kvalitete za pc, jel)