PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista 0xc000007b problem



IGoR_2803
24-02-2009, 23:46
pozdrav. evo, već sam na rubu živaca, na različitim mjestima već duže vrijeme čitam kak je vista super, kak je ovo, kak je ono i reko ajde da i ja to probam... nakon već 4, 5 rješena problema među kojima je bilo i BSODova itd, evo novog sranja...

http://www.imagesforme.com/out.php/t371580_Capture.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/371580_Capture.JPG)

iz čistog mira, ničim izazvana, vista mi je počela izbacivati ovakav 0xc000007b error za neke aplikacije, i odma nakon toga ovo gore kao za nwn2... nisam ništa instalirao, ništa skidao, nikakav malware nije u pitanju, ništa... pa ako neko kojim slučajem ima sugestiju jer mi je već dozlogrdilo i guglanje i sve... izgleda da ću se morati vratiti na xp, jer nemam živaca za ovakve pizdarije, pogotovo ne dok moram pisati diplomski!!! :-x

Sickmanno1
24-02-2009, 23:52
Nista cudno, uobicajen error kojim Vista daje do znanja da je n00b user koristi :P

IGoR_2803
25-02-2009, 00:29
Nista cudno, uobicajen error kojim Vista daje do znanja da je n00b user koristi :P

zanemarite, ovo sve mi se više čini treba premjestiti u hardver ili još bolje hardver bedastoće... nakon restarta više ne mogu u winse ući, ni u safe mode... ovo pišem s laptopa... probal sam last known good configuration, safe mode, clear cmos... ništa... da stvar bude gora, uzel sam instalacijski dvd od viste koji provjereno radi i opće ne želi pokrenuti instalaciju, zapravo skopira fajlove i onda freeze... sve je izglednije da je nekaj riknulo, mozda ploča, mozda memorija, sad upravo testiram sa memtestom... danas sam se, naime, igral ocanja, ali ne vidim kaj je moglo zgoreti, napon cpua sam stavil 1.375, ali sam cijelo vrijeme pazil temp sa najnovijim core tempom koji navodno točno očitava temp. na brisbaneima, a i pod prstom je hladnjak nakon sat vremena small ffts bil lagano topli, znači da nije kritično... napon za memoriju je 1.9 bil i ne vidim kaj je tu moglo poći po zlu... hladnjak na tom čipestu se uvijek nenormalno grijao, ali unazad pola godine po njemu puše 80 mm vent i na dodir je topli, nije vrući... kvragu i svemu!

narf
25-02-2009, 10:39
pff, i onda vistu napadaš :D

IGoR_2803
25-02-2009, 10:43
pff, i onda vistu napadaš :D

da, znam, povlacim izreceno ali to je bilo jucer navecer, bil sam izvan sebe, razbacal sam cde po sobi od iznerviranosti jer sam pred 2 tjedna radil fresh install viste... anyways, topic sam samoinicijativno "preselio" u hardver tak da ovdje moze lock ili sto god modovi zele... over and out.