PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izašao prvi trailer za Massni Effect 2



IgGy
23-02-2009, 10:03
Koliko je kolesterola zapovjednik Shepard pokupio tijekom pauze između nastavaka, ne znamo, no sa sigurnošću vam možemo poručiti kako je izašao prvi trailer za Massni Effect 2 (oIOaJA-apis). Provjerite koliko je mastan (oIOaJA-apis).

Ukoliko, pak niste toliko vični gledanju trailera, evo ukratko rekapitulacije svega: Shepard je otegno papke. Navodno. Uzmemo li u obzir kako je BioWare stvorio još jednog junaka interaktivne zabave, Shepardova smrt je vrlo malo vjerojatna (vjerojatno će u idućem traileru u maniri Arnolda Šrafencigera skočiti u zaklon taman da izbjegne nuklearnu eksploziju, te se dočeka na bujno poprsje svoje partnerice po oružju Ashley Williams), no opet, uzmemo li u obzir kako su zombiji nepresušni izvor inspiracije, kako filmske tako i industrije interaktivne zabave, tko zna, Shepard je možda postao zombi.

Trailer se, dakle nalazi ovdje (oIOaJA-apis).

http://www.pcplay.hr/uploads//20090223095946drunkard.jpg
Moar alien lesbian sex! Yeah baby!

RIDER32
23-02-2009, 13:38
3 linka i sva 3 sam pogledo u HD. Svi su isti :cry:

Bara
23-02-2009, 20:05
Jedinicu sam prešao i imam ju original, igra je predobra. Super RPG... Jedva čekam igru...

The Jackal
26-02-2009, 18:31
3 linka i sva 3 sam pogledo u HD. Svi su isti :cry:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

N00b

Medolina
10-05-2009, 14:03
Meni je Mass effect super igrica, mada je nisam igrala, moji decki je igraju, ali mi je bila zanimljiva!
Shvatiš kako zapravo komunikacijom možeš doslovno ubiti čovjeka, pojedinci su si sami pucali u glavu. U ovom slučaju E.T.-a.
Jedva čekam nastavak! :D

m777
10-05-2009, 16:53
Lijepo. Novi Crysis.

Deadwalker
11-05-2009, 10:39
Lijepo. Novi Crysis.

E stvarno mi nije jasno kako si uspio povezati Crysis i Mass Effect :?
Razlika je ko nebo i zemlja...


Meni je Mass effect super igrica, mada je nisam igrala, moji decki je igraju, ali mi je bila zanimljiva!
Shvatiš kako zapravo komunikacijom možeš doslovno ubiti čovjeka, pojedinci su si sami pucali u glavu. U ovom slučaju E.T.-a.
Jedva čekam nastavak! :D

pa da. U Mass Effectu komunikacija je fenomenalna stvar i ponekad je dovoljna da se neki sukob ne treba rijesiti samo oruzjem

flander
11-05-2009, 12:57
možda ga povezuje po grafici ?

prezahtijevnost itd...

Aral
11-05-2009, 14:35
Haha, mos mislit...mass effect ne da je nezahtjevan nego je bebica prema crysisu.

Raz
11-05-2009, 14:38
Kakva zahtjevnost... sve sam na high detaljima vrtio na svojem već pomalo slabom kompu :) , A nije ni Crysis strašno zahtjevan ako se ne forsira s antialiansingom i ultra high detaljima.

Deadwalker
11-05-2009, 15:29
možda ga povezuje po grafici ?

prezahtijevnost itd...

u prethodna dva posta ti je sadrzano i moje misljenje. Mass Effect uopce nije zahtjevan i radi sasvim pristojno na slabijim konfama sto za Crysis nije slucaj. Eto, toliko o toj "eventualnoj poveznici"... :wink:

ScorpiuS
11-05-2009, 21:30
možda ga povezuje po grafici ?

prezahtijevnost itd...

u prethodna dva posta ti je sadrzano i moje misljenje. Mass Effect uopce nije zahtjevan i radi sasvim pristojno na slabijim konfama sto za Crysis nije slucaj. Eto, toliko o toj "eventualnoj poveznici"... :wink:
Oba su smještena u budućnosti?

m777
11-05-2009, 23:24
Samo mene ovaj trailer podsjeća na Crysisovu animaciju u kojoj se pokazuje odijelo?

I, usput, šalio sam se.

m777
12-05-2009, 15:50
u prethodna dva posta ti je sadrzano i moje misljenje. Mass Effect uopce nije zahtjevan i radi sasvim pristojno na slabijim konfama sto za Crysis nije slucaj. Eto, toliko o toj "eventualnoj poveznici"... :wink:
I da, ova tvrdnja ti ne valja. Meni Crysis lijepo radi na najslabijim postavkama, dok je Mass Effect na istima neigriv.

Deadwalker
14-05-2009, 10:49
meni ne...meni Crysis bas lose radi, dok Mass Effect jako dobro. Tak da neznam... :?